VOETBAL MORRIS OXFORD Garage C. TYTGAT PRACHTIG TURNFEEST DF BESTE RADIO'S de F.' a STEVENS Cebr. -•denpee reboompl. 7 ^FRTel. 249 f een demonstratie. Morris - Wolseley - Riley - M. C. - Morris Commercial Officiële Agent 26, Maarschalk Frenchlaan YPER Tel. 89 ZONDAG 5 FEBR. 1950 om 19.30 u. in de STADSSCHOUWBURG Balletten - Kunstturnen aan de toestellen - Acrobatie Pyramiden, enz g <RONIEK VAN C. S. YPROIS all DE WHITE STAR-BOYS HET YPEBSCH NIEUWS Blz 4 4-2-195Ó MATCHEN 4 OOK ZONDAG 5 FEBR De PROVINCIAAL M Sp Ingelmunster - W. S- Lauwe (Bonte. Lahousse Meurisse) W S. Houthulst - F C. Torhout iBerrns. Lacluyse Vandenberghe) Zwevegem Sp - Deerlijk Sp (Maes El S. V Wevelgem - C- S Yprois tLetienne. Declercq Breyne) D Blankenberge - S V O Ingelmunster (Monteyne G-. Willems De Gruyter) F C. Knokke - V G. Oostende (Degryse A-. Linskens. Reyserhove) A A Mceskroen -BS Avelgem (Deaseyn) W S leper - E. Wervik (Roesbeke. Deltomme Chaerle) He GEWESTELIJKE C s. K Vlamertinge - Dottignies Sp (PaUyn J S C. Bizet - S V. Moorsele (Titecal S. K Geluwe - F C Poperinge (Vandenbulcke R R C. Bissegem - St Eloois (Herremans) Aalbeke Sp - S V Kortrijk (Vandenbulcke A.) S. V Moorslede - Rekkem Sp. (Verkeyn) F C. Luingne - U S Herseaux Kerkhofi T Menen - F C. Komen Vierstraete) nie SPECIAAL C W S. Houthulst - w S leper (Verschoot) S V Moorslede - F C. Komen (Desmet) S K Geluwe - E Wervik (Naert A.) C S Yprois - F. C Poperinge (Van Slambrouek) F. C Torhout, bye PROV. JUNIORS F C Roeselare - Kortrijk Sp. (Lepouttre) R C Harelbeke -FC Brugeois (Verbauwhede) C S Yprois - S V Waregem (Smagghe) St Moeskroen - S C Menen (Dedeyne) A S Oostende - S K. Roeselare (Couvreur M.) C. S Brugeois - F C Izegem (Eeehaute J> St Kortrijk. bye PROV. SCHOLIEREN F. C Roeselare - Kortrijk Sp (Nuytten) R. C. Harelbeke - F. C Brugeois (De Baets) C S Yprois - S V. Waregem (Delva) A S. Oostende - S K Roeselare (Despiegelare) C S Brugeois - F C Izegem (Servae») St Moeskroen. bye St. Kortrijk. bye. GEW. JUNIORS E S. C. Menen - S K Vlamertinge (Breyne M.) E. Wervik - S V. Wevelgem (Declercq) W S. leper - W S Lauwe (Vanlerberghe) R. C Bissegem - T Menen (Vanheule) GEW. SCHOLIEREN C. F. C. Poperinge - S. V Moorslede (Slragier) W. S. Houthulst - S. K. Roeselare (Van Damme) W S. leper, bye KADETTEN D S C. Menen - S. V. Moorslede (Quartier) S K. Roeselare -BS Poperinge (Decheiver) UITSLAGEN VAN ZONDAG 29 FEBR. ne PROVINCIAAL E Wervik - S. V. Wevelgem 7-0 S. V. O. Ingelmunster - Zwevegem Sp. 0-1 F. C. Torhout - Knokke F C. 2-2 W. S Lauwe - W S. leper 1-0 B S Avelgem - M. S. Ingelmunster 2-1 Deerlijk Sp. - W. S. Houthulst 1-0 V G. Oostende - D. Blankenberge 3-0 C S. Yprois - A. A. Moeskroen 2-4 He GEWESTELIJKE C Komen - Bissegem 1-1 S V. Kortrijk - S. K. Geluwe 2-0 S V. Moorsele - S. V. Moorslede 1-2 Dottenijs - Toek. Menen 2-0 Herseeuw - S. K. Vlamertinge lrO F C. Poperinge - S. C. Bizet 5-1 Rekkem - Aalbeke 3-2 St El. Winkel - F. C. Luingne 0-0 Hïe SPECIAAL C F C- Komen - C. S. leper 2-3 Houthulst - S. K. Geluwe 2-1 E Wervik - F. C Torhout 1-3 W S. leper - Moorslede 2-0 PROV. JUNIORS S C. Menen - St Kortrijk l-l S. V. Waregem - C. S. Brugge 9-0 F C. Izegem - A. S. Oostende 2-5 S. K Rceselare - F. C. Roeselare 1-1 F C Brugge - St. Moeskroen 4-0 Kortrijk Sp. - C. S. Yprois 7-0 ••fOV. SCHOLIEREN S V. Waregem - C. S. Brugge 4-8 F C- Izegem - A. S. Oostende l-l S K Roese'are - F C. Roeselare 1-0 F C. B-uege - St. Moeskroen 1-0 Kortri k Sp. - C. S. Yprois l-l JUNIORS E Wevelgem - W. S. leper 0-1 Toek. Menen - S- C. Menen 2-4 W. S. Lauwe - E Wervik 6-4 SCHOLIEREN C S. K- Roeselare - Poperinge l-o S- V. Morrslede - W. S. leper 1-6 (1911) KLASSEMENT NA ZONDAG 29 JAN lie PROVINCIAAL E. Wervik 18 14 2 2 47 13 30 F C Knokke 18 11 3 4 43 21 26 V G Oostende 18 12 4 2 52 16 26 W S. Lauwe 18 9 5 4 29 21 22 A A. Moeskroen 18 8 6 4 40 38 20 Deerlijk Sp. 18 7 6 5 25 24 19 Zwevegem Sp 18 7 6 5 25 24 19 F C. Torhout 18 6 6 6 38 35 18 C S Yprois 18 7 7 4 37 34 18 B. S Avelgem 18 6 8 4 29 34 16 W S leper 18 4 7 7 22 22 15 S. V O. Ingelmunster 18 5 9 4 26 40 14 M Sp. Ingelmunster 18 5 10 3 19 38 13 S V Wevelgem 18 5 II 2 24 44 12 W S Houthulst 18 2 10 6 20 49 10 D Blankenberge 18 3 11 4 20 46 10 He GEWESTELIJKE C U. S. Herseaux 18 15 2 1 60 14 31 F C Poperinge 18 11 5 2 59 27 24 Aalbeke Sp 18 11 5 2 51 23 24 Dottignies Sp 18 9 5 4 28 18 22 S K. Vlamertinge 18 10 7 1 31 30 21 S V Kortrijk 18 9 7 2 44 44 20 S V Moorslede 18 8 6 4 28 25 20 R. C. Bissegem 18 6 6 6 34 35 18 St Eloois Sp 18 7 8 3 33 30 17 F. C Luingne 18 6 7 5 33 39 17 S V Moorsele 18 6 10 2 28 35 14 F C. Komen 17 5 8 4 32 40 14 S C Bizet 18 4 9 5 25 48 13 S K Geluwe 17 5 10 2 19 39 12 T Menen 18 4 12 2 21 42 19 Rekkem Sp 18 3 12 3 25 52 9 JUNIORS E W S. leper 11 9 2 0 23 20 18 E. Wervik 11 6 4 1 45 33 13 W S Lauwe 9 5 3 1 30 18 11 S C Menen 10 5 4 1 34 23 11 S. V. Wevelgem 9 2 3 4 22 20 8 B C Bissegem 9 3 5 1 16 26 7 T Menen 9 2 5 2 19 29 6 S. K Vlamertinge 9 2 7 0 24 42 4 gedurende de 90 minuten roerde Sir Off day de grote trom. C. Dumalin Derous. Maiiliard M Dumalin en in minder mate Soenen. die zich afmatte door van uit de achtergrond naar het doel der rivalen op te rukken mogen elkaar de loef af steken om sponsenop te kopen, daar waar Roger Vanbeselaere Devos en Car pels als het er niet op aan kwam naar doel te schieten de enige zijn die we een accessiet toekennen Cailliau zwerf- de minder nuttig als naar gewoonte en Vanrijckeghem was te beducht voor zijn knie. die nog niet volledig in orde bleek Ossieur tenslotte begon goed om te ver zwakken naarmate de wedstrijd vorderde en dit grotendeels te wijten aan een pols verstuiking opgelopen in de eerste helft Bij de overwinnaars maakten keeper Bekaert. stopper Henrist, de halfs Deveen en Volckaert en linksbuiten Carbonelle het meeste opgeld. De matchScheidsrechter J Debeuf <S. V O. Ingelmunster). die we reeds beier wisten leiden, zag zijn beginsigriaal beantwoord worden door hiernavermelde elftallen A. A. Moeskroen (modern WM) Bekaert Vandenbogaerde Henrist Allaert Deveen Volckaert Debrabandére Vercruysse Fontaine Hovelaque Carbonelle Devos Vanrijckeghem Carpels Ossieur Cailliau Dumalin M. Vanbeselaere R Soenen Maiiliard Derous Dumalin C C. S. Yprois (Modern WV) De grasmat lag begrijpelijk hard. doch effen of naar wens voor een match bij vriesweder. De bezoekers trapten af Da delijk echter namen de rood-witten de teugels over en aan de 2e minuut benutte Devos een prachtige center van Ossieur om de plaatjes op 1-0 te brengen. Derous Koninklijke Belgische Turnbond St Michielsturnkring I E P E R Locatie: Boerenhol - Prijzen der plaatsen: 25. 15, 10 fr. - Deuren open: 1830 u lie Prov.C. S. Y. - A. A. Moeskroen 2-4 Net als verleden seizoen moest rood-wit voor A- A. Moeskroen op het Augustinus- stadion met 2-4 de duimen leggen, het geen in de rangschikking een spijtige buiteling van vier plaatsen voor gevolg had. De Cercle-verdediging die vóór acht dagen te Houthulst de puntjes uit het vuur had gesleept, krasselde thans er barmelijk. Alle zelfvertrouwen bleek zoek en dit hoofdzakelijk door het ongewoon match-begin. In de eerste tien minuten immers vinden we het psychologisch mo ment van deze partij, dewelke vooral in de initiale beurt genietbaar was. Ver schillende toeschouwers die slechts een weinig te laat op het terrein verschenen, keken ongelovig naar het scorebord. 1-2 Hoelang was de wedstrijd dan al bezig Na acht minuten spel was deze stand be reikt. Onmiddellijk nadat Moeskroen had afgetrapt, wist C. S- Y. voorsprong te verwerven, maar tussen de zesde en acht ste minuut maakten de grensmannen van deze achterstand een 1-2 voorsprong en dit dank zij twee doelpunten van uiterst flauw gehalte, waarbij onze achterwaart- sen helemaal niet vrij uitgingen. Met de slag verdween alle vertrouwen in de Ieperse rangen. Moeskroen werd wel enigszins gedomineerd, maar de snee was er af. De geestdrift droeg een blauw witte trui. maar dan een zonder nummer, terwijl snelheid en doortastendheid alles behalve op lovenswaardige wijze gehan teerd werden door de jongens van Pre zen Seys. Voegen we daarbij het tikje «malchance» van de eminente Carpels bij het besluiten en de voornaamste oorzaken van het niet-renderen der talrijke Cercle- aanvallen zijn blootgesteld. De pogingen der gasten waren veel schaarser, doch spontaan en gevaarlijk voor onze ram melende defensie. Niettemin was de 1-2 stand aan de rust voor de Walen ge vleid. In de tweede beurt was het vertoon to taal evenwichtig De c gatenin de C S. Y.-rangen geraakten echter geens zins gestept. IntegendeelGedurende de eerste 45 minuten was het verband tus sen de onderscheiden lijnen tamelijk ver zorgd. hetgeen na de verfrissing niet meer het geval was. De halflinie knapte het verbindingswerk nog amper half op. daar waar de backs van langs om meer ellendiger ontzetten en dooreenliepen. zo dat we onwillekeurig aan V. G. Oostende dachten De bordjesman kreeg hetzelfde werk als vóór de koffie en ditmaal kon den we er ons best mede verzoenen, want de tactische flaters der localen waren zo grof dat de Moeskroenenaren er munt uit verdienden. Van de andere kant was een prachtschot van Devos een doelpunt waard, terwijl er voor de rest ondoel matig gepingeld werd en de schitterend omgeknalde penalty al te zwaar de be zoekers strafte voor een lichte fout. Al met al had een puntenverdeling Deveen en Co om een sprekender dynamisme reeds voldoende beloond en Dumalin en maten genoeg gesanctioneerd cm hun zwak dekken Miss Fortuna sprak haar woordje mee binst de eerste helft, maar besteedde onvoldoende aandacht aan zijn rechtstreekse rivaal Carbonelle. dewelke niet beter vroeg en na 6 minuten spel gelijkstelde Twee minuten later was de zelfde speler nogmaals Derous en Maii liard te vlug af en Camiel Dumalin ver liet zijn doelhout. Oordeelkundig gaf Car bonelle over naar Fontaine, die. ondanks een ultieme poging van Soenen. de cijfers op 1-2 bracht. De Cerclemannen reageer den heftig en drongen de gasten op ver dediging. Carpels kwam alleen voor doel en schoot naast, waarna Devos doelwach ter Bekaert aan de tand voelde. Plots liet de bezoekende portier zich een van de ve le ballen die hij te verwerken kreeg, ont glippen. doch geen enkele rocd-witte aan valler was in de nabijheid om het leder over de fatale lijn te tippen. Kort daarop schoten Vanrijckeghem. Carpels en Cail liau beurtelings naar doel. Bekaert punch- te bij een van deze pegingen naast de bal en zijn gelaatstrekken lieten uitschij nen dat hij het ergste vermoedde. Geluk kig voor hem nochtans viel het leder juist achter de deklat. Langs de overzijde mis te Hovelacque bij een der weinige ont snappingen een mooie kans en bleef een vrijschop van Henrist zonder gevolg. Daar floot dhr. Debeuf het einde der eerste beurt. We keken verrast op. Was de tijd nu al verstreken De tweede helft begen gelijkopgaand en zonder veel gevaar voor de doelwachters. Omstreeks de 60ste mi nuut dwongen de C. S Y.-ers hoekschop af. De referee kende hem evenwel niet toe en de blauw-witten profiteerden er van om zelf Soenen en Co een hoekschop te gaan afpersen. Carbonelle knapte het werkje, dat rechts moest genomen wor den. met de linkervoet op en rechtstreeks verdween de bal in C. Dumalin's netten Er viel nog meer dan een kwartuur te spelen toen Allaert aan de grens van de penalty-zone hands beging. De penalty werd door Devos onhoudbaar omgezet (2-3). Daar was opnieuw buit binnen het bereik der Augustinusknapen. Deveen en zijn genummerde collega's kregen het dientengevolge een poosje hard te ver duren Een flink schot van Devos werd door een c zwevende Bekaert schitterend gestopt. Enkele minuten later entzeiten de Cercle-verdedigers voor de zoveelste keer onbeholpen en Fontaine maakte van de schermutseling die ontstond gebruik om de bordjesman de 2-4 cijfers te do-n uit hangen De wedstrijd was gespeeld en de permutatie Ossieur-Devrs bracht, even als deze tussen Cailliau en M Dumalin waartoe men reeds vroeger toevlucht had genomen, weinig aarde aan de dijk. Os sieur nam nog een hoekschop en... afgelo pen. Ille Spec-F. C. Komen - C. S. Y. 2-3 Keeper Dewu'f trad bij de res°rven als forward op en lukte twee goals, daar waar Doolaeghe de derde trrffer voor zi n re kening nam. Aan de pros was de s*and 1-3. Een doelpunt werd door de gastheren gescoord op penalty. Beogen de specia'.e-s misschien een tweede ronde zender ne derlagen. Er zit momenteel in ieder gsval vaart in hun actie. Prov. Jun. K. Kortrijk Sp- - C- S. Y. 7-0 De Juniors verdedigden zich bij de lei ders der reeks op bevredigende manier. De gastheren waren nochtans merkelijk sterker en boekten zo toch een afgeteken de overwinning. Aan de rust leidden Ste- verlynck en Co met 3-0 en in de tweede beurt zouden ze nog driemaal de goed- spelende Decleer het nakijken geven, ter wijl de scheidsrechter hun een zevende doelpunt toestond, als wanneer het leder de fatale streep nog niet had overschre den Verliezen voor betere tegenstanders na zich verdedigd te hebben zoals het be hoort. is beslist geen schande. Prov. Schol.K. Kortrijk Sp. - C. S. Y. 1-1 Beide elftallen namen een speelhelft voor zich. zodat de uitslag de twee partijen kon bevredigen. Vermote versloeg vóór de rust de portier der Leiezonen en de ontmoe- I :ing was reeds ver gevorderd toen de ceel-roden het gelijkmakend doelpunt 1 aantekenden. Op zichzelf beschouwd op- I nieuw een prachtige prestatie van onze j scholieren, waarbij Soutaer en Clarisse het voortreffelijkst acteerden Kad. C. 8. Y. - S. K. Roeselare uiig. De vriezeman zat de kleintjes alweef dwars en van in lijn komen geen spraak. S. K Roeselare zal wellicht binnen een maand deze wedstrijd moeten komen be- I twisten. ZONDAG AANSTAANDE De A-mannen trekken naar S. V. We velgem De Vlassers strijden onder het juk van het degradatie-gevaar, hetgeen de taak van onze rood-witten allesbehal ve lichter maakt Voor de paars-witten immers hebben de punten aldus goud- waarde en we mogen er ons aan verwach ten dat ze zich tot het uiterste zullen ge ven Een verwittigd man is er twee waard! Nietwaar, Cerclekleppers Op gepast dan voor de linkervoet van Jan Depaepe. De reserven ontvangen te 15 uur op het Augustinusstadion de Clubmannen uit Po peringe en de juniors en scholieren bin-, den er 's morgens de shoe's aan tegen de soortgelijken van S. V. Waregem Houden onze provinciale jeugdploegen eens alle twee'het maximum der punten aan huis? De matchen beginnen zoals naar gewoon te respectievelijk te 9 15 uur en te 11 uur De kadetten zijn andermaal vrij. FELICITATIES. Een hartelijk proficiat aan speler Al- bert Devos en zi n echtgenote bij de ge boorte van een fris dochtertje. ROGIMAR SUPPORTERSCLUB C. S. Y. Lokaal Ad Casino Zondag a s. verplaatsing naar S. V. Wevelgem. Prijsleden10 fr. Niet-leden 15 fr. Vertrek om 14 uur. Opgelet! Ie prijs voor de pronostiek- wedstrijd: 1 kg. vis naar keus te beko men bij Gerard Cottegnie. Maarschalk Fochlaan. 2e prijskosteloze verplaatsing naar Blankenberge. C. S. Y. SUPPORTERSCLUB SINT PIETERS BOVEN (.Okaal I, In de Valk bij August Lesage Rijselstraat 106. St Pieters Op Zondag 5 Febr 1950 verplaatsing naar Wevelgem. Prijsleden15 fr. Niet-leden 20 fr. Vertrek om 13.30 u aan het lokaal He Prov.W. S. Lauwe - W. S. leper 1-0 Zeggen we maar aanstonds, dat. niet tegenstaande de hevige koude en het har de veld we een zeer voortreffelijke wed strijd te aanschouwen hebben gekregen Was W. S. Lauwe de eerste helft licht jes in de meerderheid, dan hebben enze Stars de tweede beurt afgewacht om de meeste aanvallen te leiden. Beide ploegen hebben kansen gehad om te doelen, doch beide verdedigingen ble ven steeds de toestand meester, al moe ten we toegeven dat beide aanvalslijnen prachtig combineerden tot bij de back- area. en eens in dit gebied schenen ze volledig vergeten te hebben om op doel te schieten en 't was neg Lauwe's cen- terhalf Declercq die van op 40 me er het enige en overwinnende doelpunt moest maken, met een geweldig schot, waartegen Lesage hoegenaamd niets ver mocht- Op een hard. doch vrij g:ed speelveld start Hr Beyens die bevredigend leidde me' volgende ploegen W. S. leper Lesage Alleman Deneckere Ackou Debruyne Boudin Dewitte Ennaert Doolaeghe Grillet Ketels Legley Debrabander Olieux Coorman Deryckere Beernaert Declercq Cottens Demeyere Deltour Lezeure W. S. Lauwe Aanvankelijk komt Lauwe, dat mocht opzetten tot voor ons doel, doch de eer ste minuten blijft het steeds bij midden veldspel. Rond de tiende minuut geeft Grillet de bal door naar Ketels, back Deltour ra- teert en Bertje gaat er alleen van door. Hij komt tot op twee meter en richt zijn schot naar de hoek van het doel. Het bijna zeker doelpunt wordt toch nog door keeper Lezeure, met een ongelooflijke re flex verhinderd en de bal vliegt rakelings langs de paal buiten in corner. Deze geeft niets. Lauwe aangemoedigd door deze gelukkige tussenkomst van haar doelman, komt nu lichtjes domineren, doch onze achterhoede klaart alles op. en de mees te schoten op ons doel kunnen kalm door Lesage opgevangen worden. Toch komt een hard schot van centerfor Debraban der eventjes gevaar scheppen voor Lesage doch deze duikelt prachtig en houdt het leder. Door beide ploegen wordt het leder te veel in de hoogte gespeeld, die ons veel middenveldspel te zien geven. Doch in beide kampen moeten de verdedigers in het koppen voor de aanvallers niet onderdoen. Deze speelwijze wordt rap door beide ploegen veranderd en met grondscherende passen trekken beiden beurtelings ten aanval. Toch komt er zel den groot gevaar voor beide keepers, want de achterhoeden komen steeds ze gevierend uit het strijdperk. Toch brengt een gevaarlijke doorbraak van rechts buiten Olieux gevaar voor ons doel. wan neer op zijn pas Debrabander op doel kopt. doch Lesage vangt het leder op. hij degageert tot bij Doolaeghe die met de bal drijft terwijl Ketels zich vrij speelt, doch wanneer Doolaeghe zuiver de bal naar Bertje overgeeft, komen de beide Lauwse achterspelers vooruit en voor buitenspel wordt deze schone inspanning gebroken. Onmiddellijk daarop is daar de rust met 0-0- Na de koffie is onze Star voorlijn als volgt gewijzigd Linksbuiten Doolaeghe. dan Ketels. Dewitte. Ennaert. Grillet. Beide ploegen lopen geweldig van sta pel en de ene aanval volgt de andere, doch eens voor doel schijnen de aanval lers geen risico's te durven nemen en de achterhoeden klaren alles op. Na een tiental minuten komen onze Stars de meer derheid in het spel opeisen, mooie com binaties worden ons opgedist, doch het eindschot. dat ongelukkig eindschot ont breekt steeds en de Lauwse verdedigers komen steeds een seconde vroeger om te ontzetten en hun kamp te zuiveren. Op een der menigvuldige aanvallen van onze gesternden plukt keeper Lezeure de kop stoot van Grillet en zendt de bal ver vooruit tot bij Deryckere die Debraban der met een salonpasje bedeelt. Alleman en Debruyne komen gepast tussen en het leder komt terecht in de voeten van cen- terhalf Declercq die niet aarzelt van op circa veertig meter zijn kans te wagen. Het geweldig schot heeft de goede rich ting en Lesage spijt een ultieme duike ling moet onmachtig toezien hoe het le der in de rechterbovenhoek van zijn doel verdwijnt. Wij spelen juist 20 minuten. Meer en meer komt er animatie in de partij en ver van ontmoedigd komen onze jongens nu uitgesproken in de meerder heid. en de Lauwse verdediging mag zich schrap zetten om hun kooi van door boring te vrijwaren. Linksbuit "n Legley gaat er nu alleen vandocr. zi'n center veroorzaakt een schermutsel'ng voor ons doel. back Alleman lichtjes gehinderd door Debrabander kan neg juist de bal met de voet uit het doel houden en in corner zetten. Heer Beyens fluit en wi'st het elfmeterpunt aan. hij wijst terz^'f- dertijd de arm van Alleman aan. als zon deze laatste hands hebben gepleegd. On- coe>rs orotesteren kalm. doch niets te doen. en de strafschop wordt krachtig genomen door Declercq. doch Lesage blok keer* het led°r en onze Stars gaan terug ten aanval. Onze voorlijn komt nu ge vaarlijk opzetten en dwingt ve"sch"id ne corners af Doch de ti;d verstrijkt en ni°ts wordt aangetekend. De laats'e m:nuten breken aan en wanneer Gril'et gevaar lijk doorbreekt kan back Demeyere niets

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1950 | | pagina 4