IS VOETBAL «Le Pr ince Albert HEROPEND I s KRONIEK KON. VER. C. VAN S. YPROIS 13, R. Colaertplaats IEPER (Statie) WELKOM AAN IEDER Uit het White Star kamp HET YPERSCH NIEUWS BH 6 24-ll-19al H I? 1 Ue Prov.- KVCSY- - S V O. Ingelra. 5-0 Een boeiende of verheven wedstrijd is het niet geweest. Slechts periodiek was het vertoon, dan nog alleen qua Cercle aangenaam om volgen. De Olympic-jon- gens. moedig maar technisch weinig on derlegd hebben op het Augustinusstadion geenszins gepresteerd zoals dit van een uitstekend gerangschikte formatie mocht worden verwacht. Is de oorzaak hiervan te vinden in het feit. dat met een paar plaatsvervangers moest worden opgetre den In ieder geval werden de geel-ro- den van meet af aan onder de voet gelo pen en practisch een gering aantal ontsnappingen daar gelaten kregen ze niets in de pap te brokkelen. Vooral tij dens het inleidend half uur bleek het klasse - verschil geweldig. De bezoeker- konden voorwaar Uitsluitend aan ver dedigen denken Aanhoudend moest kee per Deceuninck. die reeds onmiddellijk na de aftrap diende te «vissen», hande lend optreden. Roose en consoorten lie pen van het kastje naar de muur en ir.ee r en meer Olympicers gingen back spelen Aldus beletten ze de rood-witten van een aanzienlijke voorsprong te nemen JaEerst op de 23e minuut lukten óe Augustinusmannen een tweede treffer Meteen lieten Cailliau en maats de fel gespannen boog langzamerhand teugel en binst het derde kwartuur geraakte ook eindelijk doelwachter C. Dumalin eens noemenswaardig in de wedstrijd betrok ken. Hoop en al diende hij een paar ke ren tussen te komen en dit telkens bij manceuvers van Beernaert. die als links buiten af en toe gensters sloeg, doch pre dikte in de woestijn. Hadden de rood jes gedurende de eerste dertig minuten de bewondering afgedwongen door hun oordeelkundig combineren en het geest' driftig hameren op de Ingelmunsterse vesting, dan deden ze dit niet meer op het einde der initiale beurt. Het tempo hadden ze verbijsterend laag laten dalen en ofschoon ze nog hun rivalen beheers ten en op alle gebied de les dicteerden eisten de. spijt regen en wind. in dichte drommen opgekomen kijklustigen terecht meer. In de tweede speelhelft. toen de be zoekers de hulp hadden van Blasius (de hemelsluizen waren inmiddels gesloten geworden), zou het evolueren der roodies terug genietbaarder worden. Eenmaal echter dat de plaatjes 4-0 in het voordeel der rood-witten. die voor de gelegenheid in 't wit waren uitgedost, aanwezen, ging men alweer op de lauweren rusten. Al te persoonlijk spel kwam om het hoekje glu ren. Saelens en Cie geraakten zo gemak kelijk gerold, dat de Cercle-boys aan het overdrijven togen. Ballen dewelke moes ten en konden worden afgegeven r.an vrijstaande maats, werden bijgehouden en zo kwam het. te meer daar bij voor keur het middentrio aan het werk werd gesteld, opnieuw tot allesbehalve begees terend stapelspel. Derous en Soenen vie len vaak mee aan. Laatstgenoemde drib belde meer dan een keer een heel stel tegenstanders om in de nabijheid van keeper Deceuninck gekomen het leder kwijt te spelen Kregen we nog slechts bitter weinig aardige combinaties te zien van de altoos dominerende Cerclemannen zo bleef de Olympic-keeper niettemin geenszins van «karweitjes» gespeend. Gelukkig voor S.V.O.I. dat hij voortref felijker repliek bood dan de meeste zijner ploeggenoten. Anderzijds trokken De- plancke. De Boi en Parrein om de beurt geen profijt uit de door hen geschapen scoorkansen. Er werd nipt naast of boven het doelhout besloten en ook onberede neerd op de toesnellende Deceuninck ge knald. Ten einde meer ruimte te ver werven. ging De Boi gelijk midden voor Demuynck van F. C. Knokke het voor veertien dagen deed in licht ach- teruitgeschoven positie fungeren. De gas ten bleven nochtans onverschillig aan de ze zet en hielden stug aan het muursys teem hetwelk hen van een «Waterloo» aan het sparen was. Ze bekommerden er zich allerminst om dat haast uitslui- lena in het Olympic-kamp werd gespeeld en ze het offensief met een vrije schop voor obstructie-fout van Mailliard als enig meldenswaardig feit dienden te stel len. Een katastrophe voorkomen was en bleef het doel der gasten. Juist voor het affluiten er moest niet eens meer te rug worden opgezet zouden de cijfers da.i toch de forfait-afmetingen aanne men. Alles bijeengenomen mochten de geei-roden, de zwakste rivalen die de K V-C S Y.-ers dit seizoen ontmoetten, zich met de 5-0 nederlaag nog zeer tevreden achten. Beernaert. Roose en keeper De ceuninck bleken de enige S V.O I.-pions dewelke ietwat opwogen tegen de localen. Vele gastheren gaven zich gedurende een groot gedeelte van de partij nog niet eens ten volle of wekten weinig sympathie op door te veel eigen succes na le streven. Derhalve kunnen we alle rood-witten niet onvoorwaardelijk loven. De achterwaart- sen acteerden volkomen in een zetel en kregen te weinig hooi op de vork te ne men om zich opvallend te kunnen onder scheiden. Had Mailliard af en toe een daverend momentje met de nogal onstui mige Priem, zo duchtte Soenen klaarblij kelijk de kleine Dewandelaer, die reels 's morgens in lijn was getreden. Onder lijnen we hoe de Cercle-netten in de laat ste vijf ontmoetingen slechts één maa) dan nog op strafschop, geschonden wer den. Dit spreekt boekdelen. Cailliau en Vanbeselaere. heer en meester in de mid denveld-zone, crediteren we samen met Maraldo het hoogst. Bobke poogde wan neer sommigen vergaten dat voetbal een plcegspel is bestendig het Cercle-aanvals- kwintet de allurete doen hernemen van bij het van wal steken. Carpels. De Boi en Parrein wierpen evenwel het persoonlijkeniet kordaat pver boord en bleven een eigen weg zoeken. Door het tijdrovend drijven in het midden en aangezien de wind uit de verkeerde rich ting blies, kreeg invaller Deplancke als rechtsbuiten in de tweede speelhelft. her haaldelijk occasie om te rusten. Back De ceuninck liet hem anderzijds veel vrjj' hcid. Drie goals werden aangetekend op passen van Bekjedaar waar hij er niet mocht in slagen zelf een doelpunt te scoren ofschoon, naar het einde toe. het Maraldo Carpels Cailliau Soenen DE PLOEGEN: SV-O- Inge lmun lYVMl Deceuninck C. Meaeus Roose Deceuninck J Saelens Bultinck Lecluyse Deprauw Dewandelaer Priem Beernaert De Boi Deplancke A. L. Parrein Vanbeselaere R- Mailliard Derous Dumalin C. K. V. C. S. Yprois (WM) DE DOELPUNTEN 2e min.Een mooie center van Maraldo en De Boi besluit onhoudbaar in de vlucht (1-0). 23e min Vanbeselaere schiet naar doel Deceuninck C. puncht de bal weg in de voeten van Deplancke. die al vallende voorzet aan Carpels en de voorsprong is verdubbeld (2-0). 53e min.Op corner door Maraldo ge nomen. brengt Deplancke het leder vóór hel hoofd van Parrein, dewelke met een «goeie dag» roos treft (3-0). 62e min.Parrein ontmaakt zich van een paar tegenstanders en schotelt voor aan de vrijstaande Carpels, die kalm de bal over de fatale streep deponeert (4-0) 89c min.Na vernuftig voorbereidend werk van Parrein krijgt Deplancke het leder in het bezit. Hij schuift het ding vóór de voeten van de instormende Ma raldo. die krachtig en raak besluit (5-0). Ille Spec. F. C. Komen - K.V.C.S.Y. 0-23 Het Cercle-record aangaande de ruim ste winstcijfers voor een paar maantlen door de kadetten op 22-0 gebracht is naar de vaantjes. De reserven deden er Zon dag, dan nog liefst op verplaatsing, een doeltje bij. Ziehier de namen der nieuwe recordhouders Dehollander Clarisse Ossieur Hollebexe De Ruddere Cappoen Bruneel Callens Verschaeve Kooyman Dewulf R De goals zagen het levenslicht door toe doen van Verschaeve G. (6). Callens A. (4). Bruneel W. (3), Kooyman C. (3), Os sieur M. (2). Dewulf R. (3), Cappoen R en een tegenstander (1). Vier goals wer den aangetekend op penalty, terwijl Cla risse en Hollebeke elk een strafschop mis- be7orgen, doch voor niet lang aangezien op strafschop ook keeper Maselis een tweede keer verslagen werd (2-2). Nog maals langs Carpentier A. bewerkte K V. C S-Y. juist voor de rust nieuwe voor sprong. Na de koffie zwaaiden de Augus- tinusknapen uitgesproken de plak en de gesternden mochten een kaarsje laten branden vermits ze er uiteindelijk met een 4-2 nederlaag van afkwamen. Car- pei.tier A. (2). Six W- en Dumoulin R waren de Cercle-goalgetters. Kad. B. S. C. Menen - K.V.C.S.Y. 5-0 Keeper Moerman, die voor de eerste keer onder de lat stond kreeg in de eer ste beurt viermaal en naderhand nog één keer het nakijken, terwijl Deleye een strafschop niet benutte om de nederlaag te milderen. Altijd hetzelfde groot te kort bij onze roodjesmacht. ZONDAG AANSTAANDE. Een rustdag, behalve voor de kadetten (A) die een eertijds uitgestelde match bij S. K Roeselare (11 uur) moeten gaan spelen. Good luck ROGIMAR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB Lokaal Au Casino Pronostiek wedstrijd. Zondag 11. werd de le prijs geschon ken door de heer André Vandamme. ge wonnen door Dehaeck André. Hij behaal de 9 punten. De kosteloze verplaatsing naar Harel- beke komt toe aan Dedulle Charles wel ke 8 punten pronostikeerde. Alg. Klassement na de 11e voetbaldag 1. Van Wichelen Pierre, 77 p. 2. Madame Molein. Vandebussche Mi chel, 75 p. 4. Doutrelant Simone. Landtsheere Su zanne; Deraeve Valère. 74 p 7. Madame Gelein, Landtsheere Albert Dehaene André, Bruneel Roger 73 p. 11. Bertier Arthur, Ameel Raymond. Morlion Roger, Lesage Godelieve 72 p HET BESTUUR. De nieuwe uitbater Ch. MARTIN BOUDIN Zaakwaarnemer Tel. 831 110. 8-1 er vingerdik oplag dat hij zulks betracht- Wn. Proficiat, specialers Ruststand te. Sommigen verwijten hem dit. Voor Schol- Ol. Ledegem - K.V.C.S.Y. - ons part zeggen we menselijkHet voor- verschillende plaatsvervangers beeld der anderen werkte aanstekelijk en konden Alleweireld en Co het bij het het zeer aanzienlijk meesterschap op de sterke Ol. Ledegem niet bolwerken. Om comparanten gaf aan de verrichting van u't de gewoonte niet te geraken stond an- bepaalde Cerclisten een ongewoon karak- j dermaal een nieuwe doelwachter onder ter. Deze verontschuldiging moet willens ^c. Cercle-lat nml. de kleine Pertry J. Na nillens aanvaard worden en vermits het rust. die intrad met 5-1 score trad De- hier om een uitzondering gaat. dienen crock E. als keeper op. Daarmede alle- nog zo oneindig veel graten niet .gezocht maalzeven matchen en acht verschil1,en- te worden in de esbattementen met te de portiersDe Plancke R. redde de eer. persoonlijke inslag. Er werd spijt alles Kad. A.K.V.C.S.Y. - W.S. leper 4-2 naar doel geschoten, zij het ook Jat een J Vanwege het kadettencomité. dat te- maat vaak beter geplaatst stond. Dit heeft vens dient gefeliciteerd te worden voor de dan toch zijn waarde, want veel erger verbeteringen die gebracht werden aan de ware het geweest indien bijvb. al degelijk ingangpoort en weg van het terrein, kre- combinerend niemand hét risico van een gen Dumoulin R. en Cie ter gelegenheid doelschot op zich had durven nemen. Be- van St. Maarten een prachtige rood-witte ter een orgelpunt te veel. dan een ie wei- rugzak voor hun voetbalplunje in te ber- nigEn om te sluiten nog een woordje gen als geschenk. En ze hebben daar il- over de spelleiding. Dhr Duverger (E. vast ook twee derby-puntjes bijgestoken. Wervik) had een rustige namiddag. Het K.V.C.S.Y. begon de partij zenuwachtig was de eerste maal dat we hem zagen ar- tn met tien man. Eerst na een tiental mi- bitreren en onze uitspraak over zijn nuien spel kwam Carpentier A. in ver waarde als referee stellen we liefst uit vanging van zijn broer Guy de ploeg vol- tot we hem in moeilijker omstandighe- tailig maken. Intussen wezen de plaat den het fluitje hebben zien hanteren. Hij jes 1-1. De elfdeman lukte er echter scheen in ieder geval nogal toegevend. aanstonds in Cercle met 2-1 de leiding te He Prov.E. 'Wervik - W. S. leper 0-0 De 11e voetbalzondag bracht voor onze Witte Sterren wat we hadden voorzien één punt. Met een greintje meeval, of indien onze voorwaartsen zich met het zelfde enthousiasme in de strijd hadden geworpen als onze verdedigers, dan wa ren de beide puntjes naar leper verhuisd. In het verleden waren onze matchen te gen het stoere Wervik steeds spannend en konden we er geen succes oogsten, dan gebeurde dit steeds alleen door on- kans en slechts nipt moesten we onder doen. Dit was dan ook wel de reden dat onze trouwe, echte en ware supporters de reis meemaakten, niettegenstaande het eerder flauwe voetbalweder, met de hei melijke hoop aan de grens getuige te zijn van de heropstanding van hun club welke ze door dik en dun getrouw willen blij ven. De heropstanding kwam er met een half succes dat gemakkelijk volledig kon zijn geweest. Opvallend is het wel dat W. S. tegen Voorw. Oostende en E. Wervik op ver plaatsing een drawn wist af te dwingen twee ploegen die toch onder de besten der reeks mogen gerekend worden is dit dan niet het beste bewijs dat onze Witte Sterren zekerlijk niet op hun plaats staan in de rangschikking en dat we de waar de van onze club niet mogen meten naar hun puntentabel Aan U nu spelers voort te gaan op de ingeslagen weg en de 'White Star terug op te voeren in de rangschikking op een plaats waardig van haar verleden. Verleden Zondag mochten onze clubs voor de eerste maal dit seizoen algemeen vlaggen, dit zal niet de enige keer zijn en onze White Star zal zeker dit seizoen geen kaartje heen en terug hebben ge nomen voor Provinciaal. Na de match van Wervik zijn we ervan overtuigd. Voor de verdere matchen, en er volgen er nog heel wat, zullen onze spelers bezield zijn met de nodige moraal om nog veel matchen te winnen en aldus talrijke pun ten op te stapelen. Pol Verhaeghe. Henri Debruyne en al onze anderen zullen ons vertrouwen in hen niet beschamen en in de eerstvolgende weken hun weinig benijdenswaardige plaats aan anderen overlaten. Hoger zegden we dat W. S. tegen Wer vik altijd alleen door onkans van de zege afgehouden werd. Verleden Zondag zag het er bij de aanvang naar uit dat W. s opnieuw het slachtoffer zou worden van Dame Fortuna. Want bij een harde winc met sterke rukken over de lengte van het terrein, verloor White Star de opworp gedaan door scheidsrechter Heer Van- lede, die klaarblijkelijk de White Star ook al geen goed hart zou toedragen tii- dens het verdere verloop van de match. De Eendrachters startten dus met een felle wind in de rug en kwamen zich al dadelijk heel gevaarlijk in ons kamp nes telen. White Star begon zeer aarzelend en alleen Pol Verhaeghe hield zich stoïcijns kalm onder de aanrollende storm van de op zege beluste Unions. In min der dan geen tijd hield Pol met een be wonderenswaardig gemak drie kanjers, respectievelijk van Pillaert, Mahieu en Samyn. Aangemoedigd door het klem- vast optreden van hun portier, welke zich zowel door eigen supporters als door de ze van Eendracht liet toejuichen, kwa men onze andere Witte Sterren even eens onder doom en acteerden weldra bij zonder puik. Wanneer Debruyne op de 7e min. zijn enige flikker van de partij begaat, vuurt Pillaert opnieuw machtig op doel. in een ultieme poging redt onze Pol evenwel een zeker doelpunt. Enkele minuten later begaat Ketels in zijn en thousiasme foutde vrijschop wordt door Samyn nipt nevens gekogeld. Aan de 17e min. wijkt een kopbal van Verleure, ge dreven door de felle wind, van de goede richting af in de voeten van D'HaUuin, welke alleen voor de open doelmond komt; wanhopig duikelt onze Pol en ja... eens te meer houdt hij prachtig het leder. Waarlijk Pol is in een begenadigde dag, of liever, het is de klasse die spreekt! Onder impuls van onze lange Henri is W. S. nu bepaald los gekomen en aan de overzijde moeten de Eendrachters zich reppen om onheil te voorkomen. Jammer dat onze voorwaartsen het enthousiasme van de verdedigers niet te pakken krij gen en eerder lusteloos acteren. Penet ontzet machtig zijn kamp, de bal komt bij Pillaert welke een rush op ons doel onderneemt en machtig besluit en weer waakt Pol om schitterend met de vuist in corner het gevaar af te weren. De cor ner, goed gegeven, wordt door Debruyne ontzet. De bal komt bij Mahieu welke een paar man dribbelt en van dichtbij schiet, maar weer een karpelsprong van Pol en opnieuw corner, welke niets op levert. Debruyne zet opnieuw de voorlijn aan 't werk en slechts ten koste van cor ner kan Eendracht erger voorkomen, dit aan de 30e min. De hoekschop brengt; geen onmiddellijk gevaar, maar onze Witte Sterren blijven zich nestelen in de; backarea der Unions en een Carton is nodig om een reeks gevaarlijke aanvallen te onderscheppen. Onbegrijpelijk mist Doolaeghe. alleen voor open doel geko men van op een tweetal meter schiet hij ver naast. Er volgt wat middenveld- spel met W. S. steeds in de aanval. Een geharrewar ontspint zich vóór het doel van Wervik, meter na meter drijft de bal midden een kluwen van spelers r.aar de doelmond. elk ogenblik zien we een 'W. S. doel geboren worden, gans op de lijn, nog altijd met het leder tussen een kluwen van spelers, klinkt een fluitsig naal. Doel of wat? Neen, geen doel... het einde van de eerste helftWe raadplegen onze chronometer en... O, wraakroepend! Twaalf seconden te vroeg... en misschien een doelpunt ontstolen door de fluitenier Fel toegejuicht verdwijnen onze jongens onder de tribune. Voor W. S. hangt zege in de lucht. Onmiddellijk na de koffie zijn de Witte Sterren in de aanval en dwingen reeds aan de 2e min. corner af. welke niets oplevert. Voortdurend stoppen Henri en maats in 't midden van het terrein elke poging van de Eendrachters. machtig komt de bal steeds in 't doelgebied van Wervik. Penet en Carton krijgen de han den vol en moeten slag op slag corner toestaan, welke evenwel niets opleveren. Leire schiet krachtig, maar evenals Pol staat ook Carton zijn man en laat niets (zie vervolg volg blz UITSLAGEN I>EH MATCHEN VAN ZO\UAG IM NOVEMBER Ie AFDELING A Vigor Hamme - A. V Dendermonde White Star A C - U. S- Centre Ukkel Sp. - F C Ronse Rupel S K - S K. St Niklaas A S. Oostende - Kortrijk Sp F C Izegem - Boom F. C. R C Gent - C. S Brugge A E.C. Bergen - F C. Brugge Ie AFDELING A B C. Gent F. C. Brugge S- K. St Niklaas A. S. Oostende Boom F. C. F. C. Ronse Rupel S. K A. V. Dendermonde White Star A. C- Vigor Hamme A-E-C. Bergen F. C. Izegem Ukkel Sp. Kortrijk Sp. U S. Centre C. S. Brugge 0-1 2-0 3-6 2-1 4-1 3-1 2-0 2-3 BEVORDERING B Ex. St Niklaas - C. S. Schaarbeek S. C. Elsene - St. Moeskroen C S. St Joost - E. Aalst S. C. Menen - F. C. Meulestede S. V. Oudenaarde - S. K Beveren St. Kortrijk - S K. Geraardsbergen S. V. Waregem - V. G. Oostende 1-2 4-1 1-2 0-1 1-1 2-2 3-3 He PROVINCIAAL E. Wervik - W. S. leper Zwevegem Sp. - Voorw. Oostende S. K. Roeselare - A. A. Moeskroen R. C. Harelbeke - F. C. Knokke S. V. Blankenberge - S V. Wevelgem 5-2 K.V.CS. Yprois - Ol. Ingelmunster 5-0 W. S- Lauwe - U. S. Herseaux 2-5 F. C. Torhout - F. C. Tielt 2-1 0-0 2-3 4-0 4-3 IÏLA§iEMENTEN BEVORDERING B 11 6 2 3 19 6 15 R. C. Doornik 10 8 1 1 25 8 17 li 6 2 3 24 13 15 S. K. Beveren 11 7 2 2 29 11 16 10 6 2 2 21 16 14 E. Aalst 11 8 3 0 30 18 16 11 6 3 2 23 16 14 C. S Schaarbeek 11 5 1 5 19 10 15 11 5 3 3 17 17 13 V. 'G. Oostende 10 6 2 2 27 24 14 11 4 3 4 19 20 12 F. C. Meulestede 10 5 3 2 13 17 12 11 5 4 2 9 10 12 S. V. Waregem 11 3 3 5 19 20 11 11 5 4 2 16 13 12 S. V. Oudenaarde 11 4 4 3 16 12 11 11 4 4 3 24 .9 11 S. K. Roeselare 10 3 3 4 19 18 10 11 4 4 3 23 19 11 St. Kortrijk 10 2 3 5 15 17 9 11 4 5 2 20 24 10 S- K. Geraardsbergen 11 3 5 3 21 22 9 11 3 6 2 24 26 8 S. C. Elsene 11 2 6 3 14 28 7 10 4 6 0 15 21 8 S. C. Menen 11 3 7 1 17 25 7 11 3 6 2 15 25 8 St. Moeskroen 11 1 6 4 15 29 6 11 1 6 4 16 21 6 c. S. St Joost 10 2 6 2 11 24 6 11 2 8 1 14 28 5 Ex St Niklaas 11 0 7 4 10 27 4 DE MATCIIEA VAN ne PROVINCIAAL S. K. Roeselare K.V.C S. Yprois S. V. Wevelgem U. S. Herseaux F. C. Knokke Ol. Ingelmunster E. Wervik F. C. Torhout R. C. Harelbeke Voorw. Oostende A. A. Moeskroen W. S. Lauwe S. V. Blankenberge Zwevegem Sp. F. C. Tielt W. S. "leper lie GEWESTELIJKE B S C. Oostrozebeke - S.K. Vlamöttinge 3-0 S. V. Moorsele - Ol. Ledegem 0-2 F. C. Wakken - V. C- Ardooie 3-1 W. S. Houthulst - E. Beselare 3-1 M. Sp. Ingelmunster - S. V. Moorslede 4-0 S. Joris Sp. - St Eloois Sp. 2-0 V. V. Dentergem - F. C. Lichtervelde 2-1 V. P. Gits - F. C. Meulebeke gesch. ZONDAG Mi- GEWESTELIJKE C T. Menen - Aalbeke Sp Kuurne Sp. - F. C. Poperinge S. V. Vichte - F. C. Luingne S. V. Kortrijk - Deerlijk Sp. Rac. Waregem - B. S. Avelgem Dottignies Sp. - Hulste Sp S. K Avelgem - S. C. Bizet F. C. Otegem - F. C. Komen 1H AOVEMItElt 11 9 0 2 38 5 20 11 7 1 3 31 7 17 11 7 3 1 21 16 15 11 6 3 2 25 20 14 11 6 4 1 29 20 13 11 6 4 1 21 23 13 11 4 3 4 15 20 12 11 5 5 1 26 ?9 11 10 5 5 0 20 20 10 11 4 5 2 26 29 10 10 3 5 2 18 21 8 11 3 6 2 18 24 11 4 7 0 21 23 S 11 3 7 1 16 24 7 11 3 8 0 17 32 6 11 0 9 2 9 38 2 He GEWESTELIJKE B S. C. Oostrozebeke S. K. Vlamertinge F. C. Meulebeke V. V. Dentergem F. C. Wakken S. V. Moorslede St Eloois Sp. W. S. Houthulst M. Sp. Ingelmunster F. C. Lichtervelde St Joris Sp. V. C. Ardooie Ol. Ledegem V. P. Gits S. V. Moorsele E- Beselare 11 7 2 2 35 18 16 11 6 2 3 25 21 15 10 6 2 2 23 15 14 11 5 3 3 26 19 13 11 6 4 1 27 22 13 11 6 4 1 23 19 13 11 4 4 3 23 25 11 11 5 5 1 35 28 11 11 5 5 1 25 22 11 11 5 6 0 15 23 10 11 5 6 0 22 25 10 11 3 5 3 21 26 9 11 3 5 3 12 18 9 10 3 5 2 14 18 8 11 2 6 3 17 23 7 11 0 7 4 6 27 4 He GEW B. S. Avelgem F. C. Otegem Kuurne Sp. Hulste Sp. Dottignies Sp. Deerlijk Sp. Aalbeke Sp. F. C. Poperinge T. Menen F. C. Luingne S. V. Kortrijk S. K. Avelgem S. C. Le Bizet S. V. Vichte F. C. Komen Rac. Waregem ESTELIJKE C 23 33 34 29 26 24 26 27 34 10 8 0 2 11 7 2 2 11 7 3 1 11 6 3 2 11 5 3 3 10 5 3 2 10 6 4 0 11 5 5 1 9 4 3 2 9 4 4 1 10 4 5 1 11 4 6 1 11 3 6 2 11 2 7 2 10 1 8 1 10 0 9 1 Utg. 0-1 3-3 0-5 uit? 2-2 2-1 2-2 9 IS 19 16 19 15 19 H 23 13 17 12 17 12 26 U 25 1' 21 AAAGEKOVDIGDE MATCHEN VOOR ZONDAG 25 NOVEMBER Ie AFDELING A BEVORDERING B White Star A C. - Kortrijk Sp. (Smidts) V. G Oostende - F. C. Meulestede (Van de Moortel) jSt. Kortrijk - C. S. St Joost (V3n Herpe) i F C. Roeselare - R- C. Doornik Gezien de match België B - Luxemburg, die Zondag e. k. te Brugge doorgaat besliste het P. C. Westvlaanderen geeB matchen te laten doorgaan tijdens de namiddag, in alle lagere afdelingen.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1951 | | pagina 6