Wielerpraatje TWEELINGZUSTERS "l 4e GENT - WEVELGEM Steunclub Raf. Ghisquière Steunclub G. Indevuyst Steunclub Edgard Pattyn TURNEN PAMELA WYNNE HET YPER-SCH NIEUWS Blï 7 29-3-1952 9 DE RONDE VAN LIMBURG die Zondag betwist werd. heeft eens te bewezen dat de platte lichtlopende ianen niet meer bij machte zijn de no- scheiding in de ge.ederen te bewer ken Van de 119 vertrekkers zijn ze met jn de spurt gekomen, of nagenoeg 30 5. Hemeltje, wat beklaag ik die aan- komstrechters t Enfin die schijnen zich nogal goed uit ie s.ag getrokken te hebben vermits ze ,et klaar speelden 12 man te plaatsen, vóór ze de gebruikelijke ex-aequo moes- en ter hulp roepen Het moet hogal een -purt geweest zijn de uitslag zelve zegt "ael: 1. De Corte; 2. Debaere3. Nest Sterckx 4. Hendrickx5. Ollevier. enz... Hemeltje, wat moeten die gasten in de kaatste meters gevlamd hebben Westvlaanderen is maar deerlijjc verte genwoordigd in die eerste 10. Hoop en si éénValèrten Ollevier. Florent Ron- (jelé zit bij de ex-aequo's. samen met Georges Vermeersch. terwijl Raften Jonckheere weer zijn deel kreeg in de onkans, en zich met een deeltje van de 39e prijs moest tevreden stellen. Een verheugend feit in die Ronde van Limburg, is het flinke rijden van Ger main Derycke. die na zijn prachtpresta- tie in de Ronde van Algerië in blakende forme schijnt te verkeren. Germain is een onzer beste jongeren en blijkt thans één der enige jeugdige beroepsrenners welke met kans op bijval tegen de vreem de assen in het gelid mag vliegen. DE ONAFHANKELIJKEN kregen Dinsdag te Deerlijk werk van Fernand Cloet en consoorten. De sympa thiekste aller voorzitters had waarlijk niet veel geluk met zijn jubileumkoers Koude natte, die de 100 gestarte onaf- hankelijken een kwade partij bezorgde. Thuur Cleenewerck. die werkelijk in een zeer flinke conditie verkeert, maakte weer het goe were in die koers. Maar ongelukkig kon hij niet beletten dat het leidersgroepje nog 10 man telde, toen po sitie diende gekozen te worden voor de eindsprint. En op die natte, gevaarlijke banen dorst Thuur zich tot het uiterste niet geven, uit vrees voor een altijd mo gelijke val En hij handelde wijselijk, want het seizoen is nog lang en de over winningen zullen nog wel talrijk genoeg zijn! Inmiddels hield Thuur zich content met de 9e prijs, in het zog van de rappe sprinters Van Daele. Severeyns. Vanden Branden. Vandervoorden, enz... Onze streek was ten andere zeer flink vertegenwoordigd in dit groepje van 10 dapperen, dat tot het uiterste wist stand te houden. Michel Vuylsteke en Gilbert Desmet beten ook flink van zich af en zullen opnieuw te duchten zijn 1 Ook Ro land Callebout van Le Bizet leverde weer zeer flink werk. maar vergalopeerde zich een klein beetje. Toch werd het een band breuk welke ons sympathieke Waaltje uit de eerste gelederen verdrong... DE LIEFHEBBERS kregen Zondag een bijzonder interessan te wedstrijd nml. Gent-Staden. Deze koers begint zo stilaan naam te krijgen bij onze liefhebbers, en waar de kalender Zondag j.l. bijzonder gunstig was voor de mannen van Staden. kregen zij het mooie lot van 105 renners aan de start. Zeggen dat het een zeer harde strijd werd ware verkeerd, maar toch blijkt het dat er enkele schermutselingen uitgelokt wer den. die vaart wisten te geven aan het geheel En. wat voor ons wel het bijzonderste is. deze schermutselingen werden steeds maar uitgelokt door kerels van onze streek. Zo bvb. Raf Ghisquière die te Tielt een vette premie won en meteen d?orzette kreeg het gezelschap van Willy Jacob en die twee zetten alle zei len open Ze namen weldra 200 meters voorsprong op Lateien Victor en 500 no- op de groep maar de vinnige reactie van het peloton bewerkte een volledige groe pering vóór Roeselare. Bij de eerste door tocht van Staden, dus ongeveer halfkoers, lagen weer elf kleppers op kop. En on der die elfRaf Ghisquière die dus blijkbaar niet al te veel hinder onder vond van die gebarsten knieschijf... Nadien kwamen ook nog Quartier en Roger Verbeke de neus aan het venster steken, maar niets mocht baten... Het was een groep van tachtig, ja tachtig van de 105 vertrekkers, die de eindspurt be twistte... Wat natuurlijk voor gevolg had da; ze met een stuk of vijftien de stenen kusten- Raf Ghisquière was er natuurlijk ook bijdit seizoen kende hij immers nog geen geluk. Daarmede was een zekere ereplaats gaan vliegen... We zegden hierboven reeds dat onze streekgenoten onder de grote uitblinkers van deze saaie koers mogen gerekend worden. Raf. Ghisquière verdient in dat opzicht een gans bijzondere vermelding. Zo ook Willy Jacob, die echter later door een bandbreuk alle kansen uit de handen gerukt werd. Indevuyst ging goed mee en stak ook ruim op zijn beurt de neus aan 't venster, maar hij evenmin als de anderen, kreeg kans op succes... Bert je Vandevoorde die Zaterdag, dus daags voor de koers bijna een... dode Berten was (hij verongelukte bijna op het vliegveld van Koksyde, waar hij soldaatje speelt), speelde het toch klaar van zich vóór de ex-aequo's te rangschikken. Men beweert zelfs dat Berten wel een plaatsje of 3 dichter zat. maar wie zal dèt nu gaan bewijzen... Ik bewonder reeds ten zeer ste de aankomstrechters die het klaar speelden 16 man te plaatsen... Een hele krachttoer PRACHTSUCCES VAN GERARD PYPE. Geen twee zonder drie zegt het spreek woord... Na zijn prachtige overwinnin gen te Klerken en te Wervik, rekenden we natuurlijk weer op een flinke prestatie van Gerard Pype, die te Armentières aan het kampioenschap van zijn club moest deelnemen. We rekenden op een flinke prestatie, maar eerlijk gezegd, een overwinning leek ons weinig waarschijnlijk. Waarom? Wel, omdat Gerard het in de grensstad aan de stok ging krijgen met onafhan- kel ijken en liefhebbers. En onder die ke rels zitten er kleppers zoals Verkrusse. de gebroeders Roussel, Van Cleemputte eri andere Chambrette's. welke we reeds méér dan eens aan de slag zagen in de wedstrijden van het Noorden. Enne... dit zijn geen kerels om zonder handschoe nen aan te vatten, geloof me gerust Gerard, die een paar dagen te voor een gloed-nieuwe Bertin fiets had mogen in ontvangst nemen hij zal voor dit merk de bijzonderste koersen van het Noorden betwisten wilde eens tonen dat het vertrouwen van zijn sportbestuur der gewettigd was. En hij heeft het ge loond ook Op 30 km. van de aankomst lag de lo kale ^onafhankelijke Verkrusse op kop. Hii had een 300-tal meters voorsprong op een groepje van 3 man. waaronder Gerard. Deze achtte het gepaste ogen blik gekomen en... hij demareerde met verbluffend geweld. In één ruk vloog hij tot bij de vluchter die niet bij machte bleek zijn wiel te houden... Het slot van die historie is. dat Gerard de aankomst bereikte met.. 536 min. voorsprong op zijn 3 achtervolgers en... 10 minuten op de 5e. Ik geloof dat alle verder commentaar wel achterwege mag blijven 1. Gerard Pype, 95 km. in 237 u.2. Cornard op 536 min.3- Chambrette 4. Verkrusse5. Roussel Jean-Claude. op 10 min.6. Van Cleemputte7. De backer 8 Van Steelandt. enz... Er waren 35 vertrekkers... ROG ISA. Zondag 30 Maart 1952 Doortocht te leper VOOR BEROEPSRENNERS Afstand240 km. 50.000 fr. prijzen. Wegwijzer km uur Gent (Maria-Hendrikapl.» 0 1045 Kwaremont 43 11.55 Ranse 48.5 12 03 Kruisberg Oudenaarde 60.5 12 22 Waregem 77 12.49 Deinze (Bevoorrading) 92.5 1314 Roeselare 128.5 14 12 Koolskamp 139 14.30 Westrozebeke 160 1504 Poelkapelle 164 1510 St Julien St Jan leper (Bevoorr. Statiestr.) 173 15-25 Vlamertinge 178 1533 Poperinge 185 1545 Renmgelat 190.5 15 54 de Clytte 194 16.00 Rodeberg 197.5 16 05 Zwarleberg West ou ter 199.5 1608 Nieuwkerke 208 16.21 Helling van Mesen Mesen 213 16.29 Waasten 217 16.36 Komsn 221 16.42 Wervik 224 16.47 Menen 232 17.00 Wevelgem (Vliegplein) 240 17 15 VLIEGPLEIN VAN WEVELGEM Tn afwachting... der aankomst van de 3 Gent-Wevelgems Nieuwelingen omstreeks 16.45 uur Liefhebbers omstreeks 17 00 uur Beroepsrenners omstreeks 17.15 uur INTERNATIONAAL CRITERIUM Grote Prijs Flandria voor Beroepsrenners Afstand100 km. Lijst der deelnemersGodeau. Gous- sot. Arnold. Strom. Boeyen. Gosselin. Ol levier. Glorieux, Depauw. A. Ryckaert, Vande Velde. Tytgat. Acpu. enz. enz. De start heeft plaats te 14.30 uur. De aanwezigen op het Vliegplein kun nen door lottrekking een prachtrijwiel Raleigh, waarde 3.200 fr. winnen. Sportmannen, wat is vandaag de dag 50 fr. nog Voor dit bedrag kunt U nochtans op Zondag 6 April 1952 Uw na middag heel aangenaam doorbrengen en wel door mee te reizen met renner-lief- hebber Raf. Ghisquière's steunclub naar Wetteren. Bedoelde dag zullen er te Wet- teren vier belangrijke koersen aanko men en wordt aldaar tevens een inte ressant criterium voor oude gloriën ver reden. dit alles in het teken van Sport- wereld's Jubileumronde van Vlaande ren Sportliefhebbers, naar Wetteren mei Raf's S.C.Niet minder dan een vijftigtal autobussen uit Westvlaanderen alleen zijn reeds ingelegdIs dit geen waarborg? Voor inschrijvingen en na dere inlichtingenAu Paris - Lille G. de Stuersstraat, 51, leper. R. Op Zondag 6 April om 18 uur In het lokaal Café des Sportsbij Debusscbere Frans, Menensteenweg te leper, grote prij&kaarting in *t Manillen met prachtige prijzen in natura. Inleg 5 fr. We rekenen op een talrijke opkomst, daar de opbrengst ten voordele komt van de steunclub. Onze renner heeft reeds ln een drietal koersen bewezen dat de forme er is, slechts een weinig sprint ontbrak om in detop- p rij zen te eindigen. HET BESTUUR. Lokaal Montmartre Zonnebekestw. leper Op Zaterdag 29 Maart worden al de Supporters van de Beginneling B.W.B Edgard Pattyn. vriendelijk uitgenodigd tot de kosteloze prijskamp in het manil len. waarvoor talrijke prijzen in natura zijn voorzien en ook verscheidene prijzen op de teerlingbak voor de niet-kaarters^ De kaarting begint om 19 30 uur zeer stipt in ons lokaal bij de Heer Marcel Mulle. Gedurende de kaarting zai het eerste geschenk overhandigd worden aan de jonge renner. Waarlijk een gezellige avond in het vooruitzichtDat ons lokaal te klein we re om al onze supporters te herbergen EVEARGGRUB. WINST EN VERLIES TE WEVELGEM De wedstrijden te Wevelgem betwist, hadden een hardnekkig verloop, indi vidueel genomen. Als ploegwedstrijd ont brak de factor spanning, daar de samen stellingen te veel in waarde verschilden. De leperse mannen verpletterden hun ri valen. doch omgekeerd wisten de Wevel- gemse meisjes eveneens een afgetekende zege te behalen op onze vertegenwoor digsters. Hier volgen de uitslagen Dames (op 40 p.) 1. Poublon M., Wevelgem 36.90 2. Verschaete. Wevelgem 35.80 3. Vandewalle, Wevelgem 35.70 4. Poublon E„ Wevelgem 34.90 5. Debouver. Wevelgem 34.65 6. Wolters. Wevelgem 34.15 7. Van Crayenest, Wevelgem 33 80 8. Vuylsteke M.. leper 31.85 9. Mus A., leper 31,75 Dekaezemaker J.. leper 31.75 11. Vandeberghe. Wevelgem 30.90 12. Coffyn H.. leper 30,35 13. Verhaeghe L.. leper 29.10 14. Claus E., leper 27,50 Mannen (op 60 p.) 1. Mus Lucien. leper 53,85 2. Mus Roger. leper 53.05 3. Dehaerne N.. leper 53.00 4. Eeckhoudt L., leper 48.90 5. Coffyn A., leper 45,85 6. Penet. Wevelgem 44.45 7. Vandewalle. Wevelgem 43.90 8. Defrancq. Wevelgem 43.75 9. Stragier, Wevelgem 43.35 10. Donkels, Wevelgem 41,90 11. Vandenbilcke Luc.. leper 41.65 Vandamme, Wevelgem 41.65 13. Blondeel. Wevelgem 41.55 14. Vandenbilcke G.. leper 40.90 Beschouwingen Bij de dames duidt de klassering zon neklaar aan, dat de leperse meisjes nog heel wat te leren hebben op gebied van persoonlijk turnen. Inderdaad door de homogene Wevelgemse dames-ploeg die eventjes de 7 eerste plaatsen bezette, wer den onze stadsgenoten lelijk in doekjes gedaan. Och. kom. laten we de oorzaken niet opzoeken, 't is pas hun 2e kamp die ze achter de rug hebben. En dan nog met een onvolledige ploegLaat ons lie ver geduld oefenen en rustig de tijd af wachten die noodzakelijk is om goede elementen te vormen. Mej Poublon won zoals verwacht, doch werd naar het ein de toe ernstig bedreigd door haar vrien dinnen Verschaete en Vandewalle, even eens fel in vordering. De leperse meisjes wisten nog tamelijk stand te houden in het grondwerk, maar dienden te wijken bij 't werk aan de toestellen. M. Vuylsteke kon zich met miniem voordeel als de bes te onzer ploeg aanstellen. Bij de mannen was de toestand totaal andersWevelgem moest lijdzaam toe zien hoe onze puikturners hun kwalitei ten kwistig ten toon spreidden in een onderlinge kamp voor de ereplaatsen. Of ze strijd geleverd hebbenEen reuzen- kamp is het geworden tussen de gebroe ders Mus en N. Dehaerne voor de le plaats. Een kamp die spannend bleef tot de allerlaatste minuut en dan nog slechts deze 3 vedetten met enkele tienden van een punt uit elkaar kon scheiden. Vanaf de le proef nam Dehaerne de leiding na een meesterlijk vertoon op de grond dat de zaal deed losbarsten van enthousias me Vervolgens dikte hij zijn voorsprong nog aan door zijn schitterend werk aan 't paard, om in de 3e proef wat terrein te moeten toegeven aan zijn 2 clubmak- keis. 's Middags stond «Norre» dus aan de leiding vóór R. Mus en Luc. Mus in deze volgorde. Doch dan trad de ex-kam pioen van België in actiemet een for midabele oefening aan de barren kon L. Mus het grootste deel van zijn achter stand ophalen en in de 5e proef rek- werk had hij zijn makker bij de lur ven. Juist hierin verspeelde Dehaerne de zege die hij anders nog heel nipt zou behaald hebben2 zware ratésgaven de genadestoot. De laatste proef kunst- springen was voor de 3 rasturners nog louter een formaliteit en toch zou R. Mus hiervan profiteren om met een uiterst miniem verschil de 2e plaats te bemach tigen. We kunnen niet genoeg de nadruk leg gen op de geweldige vooruitgang die de leperse le kateg. mannen gemaakt heb ben. Alhoewel beiden nog hun legerdienst vervullen zijn ze er de laatste maanden met reuzenschreden op vooruit gegaan, thans mogen ze gerust gerekend worden onder de beste turners van België. Nog één jaar en dan mogen we hen begroe ten als vaste titularissen onzer nationale ploeg, daar zijn we ten volle van over tuigd In de turnwereld zal men de naam leperin alle talen leren uit spreken Alhoewel de 3 voornoemden de kamp te Wevelgem totaal beheersten, belette dit niet dat ook hun overige ploegmakkers puik figuur sloegen. L. Eeckhoudt legde beslag op de 4e plaats vóór de jonge kam pioen A. Coffyn. die nogmaals al zijn te genstanders uit 3e kat. netjes klopte- Vandenbilcke Lucien bewees zijn gestadi ge vorderingen door Vandamme 2e in 't kampioenschap 3e kat. in bedwang te houden. En ten slotte hebben we nog de jeugdige Vandenbilcke Gustave. die slechts de laatste dagen als reserve werd opgeroepen, en die zich zeer kranig ge dragen heeft in deze wedstrijd. Enkele tienden slechts scheiden hem van zijn voorgangers, wat genoegzaam beduidt dat Staf in dit hoog gezelschap beslist flink werk heeft geleverd. Zoals we verleden week voorspelden, zo is het ook uitgevallenOp de laatste dag van «Kattefeest» hebben de leperse katten geklauwd Onze kattinnetjes ech ter hebben slechts gemiauwd! A. G. Feuilleton Het Ypersch Nieuws i 36 Het is in orde, ayah, hier zijn we bij Muitan.April, die de gevoelens der anderen best kon begrijpen, wist dat ayah bang was ter wille van haar. Dus was zij niet verontwaar digd door dat ongeduldige rukj-> aan baar arm. April hield veel van ayah. He twee meisjes gingen de winkel binnen en bleven er een lange tijd. He winkel van Muitan was veel gro ter dan de andere winkels en meer °P Engelse leest geschoeid. De Inlan der, die hem hield, was een Moham medaan en eerbiedig. Ook was hij belachelijk wanhopig, omdat hij het crêpe de Chine, dat de dames wens ten niet meer had. De ene baal voor en de andere na nam hij van de smalle planken totdat de toonbank eruit zag als heerlijk Napolitaans ijs, gevormd door al de door elkaar ge worpen lichtkleurige stof. Ik zal het H bezorgen, juffrouw, zei hij na ein deloos gezocht te hebben. Dank U, maar ik vrees, dat we er baast mee hebben,zei April be- •csfd. We zullen het ergens anders Proberen. Geloof je ook niet. dat dat bet beste is vroeg zij aan Flavia. 'avia maakte zich dikwijls boos on- ^er het boodschappen doen en de an8st daarvoor maakte April altijd zenuwachtig. «Probeer jij het maar, ik ben te ®oe.zei Flavia kortaf. Misschien is het beter terug te eren. het begint al donker te wor- en.2ej April onzeker. «We schij- n°n bter al eeuwen te ziin De twee Reisjes stonden in de open winkel- eur Ayah stond uit haar gehurkte houding op. Een heel vuile man heeft tegen me gepraat,zei zij verontwaardigd. Maar hij zei, dat er prachtige win kel voor Crêpe de Chine was, ginds om de hoek. Alle kleuren,zri ayah. Denk je dat het te laat is om er nog heen te gaan zei April wei felend. De schemering was plotseling in de smalle straatjes neergedaald, zcals in Indië de schemering dat altijd doet, snel en zonder waarschuwing. Sommige winkels hadden al kleine lampen aangestoken. En toch kan het niet later zijn dan kwart over vier.zei April. Nee, ik geloof niet dat het te laat is, als je ayah meeneemt,gaf Fla via toe. Maar ik ga niet mee, want ik ben moe. Ik ga naar de auto en zal daar op je wachten. Maar blijf niet te lang weg. April. t Goed, zei April. Daar is die man, waarover ik .prak, juffrouw sahib,zei ayah plotseling. «Hij moet de winkel wij zen. Hier man Ayah wenkte. April staarde. Het was dezelfde man. Waarschijnlijk een handlanger van de boxwallah in de buurt en het vuile briefje, dat hij die morgen in zijn hand had gelegd, wa- zeker een -ekening geweest. «Deze kant uit. juffrouw sahib.» le man sprak in de landstaal. April volgde hem en ayah slofte achter haar aan. De smalle bazarst-aat j maakte rechts een bocht en daar kwam een nog sma'ler straat'e 'n luit met hoge vervallen huizen aan weerszijde. April bleef aarzelend staan. Nee, ayah, ik ga niet verder, zei zij beslist. Het is- te donker, ik keer terug. Het is vlak bij, juffrouw sahib, zei de vuile man, zich omdraaiend. En dat was waar. Het was een klein winkeltje, zoals al de andere van voren open, maar versperd door hoge stapels van gekleurd katoenen goe deren. Hier is het. juffrouw sahib, kondigde hij plechtig aan. April en ayah gingen even weife- 'end de flauw verlichte winkel bin nen. Een dikke, onverzorgde inlan der stond op van de lage divan, die achter de eveneens lage toonbank stond. De vuile man, die hen verge zeld had, snelde naar de deur, en wenkte een andere, die waarschijn lijk in de buurt was geweest. Ayah zag nu plotseling, dat er iets niet in de haak was. Zij greep April's arm en begon haar voort te slepen. Maar de Maharanee had geen kosten ge spaard. In Birma kan men een ver nuftig wapen kopen, waarmee men een krachtig narcotisch middel kan inspuiten, als men dat wenst. De ar me oude ayah kreeg het het eerst en werd dus het eerste slachtoffer er van. Ronald, Ronald schreeuwde \pril. Maar toen verloor ook zij het bewustzijn en viel neer, boven op het zachte lichaam van ayah. En het overige ging gemakkelijk genoeg. Zij werden de trap opgedragen naar de eerste verdieping van het win kelt! ^eiden waren gevoelloos. En spoedig zou het nog donkerder wor den en de Rolls Royce van de Maha- -adjah stond dicht in de buurt. De twee mannen zaten beneden, ge hurkt en zij telden een beetje grom mend de zilveren rupijnen uit voor de oude buunia, die in geen geval papieren geld had willen aannemen. Voor zo 'n groot waagstuk moet ik zilver zien,zei hij en hij bergde de zilverstukken in een oude tas van zeildoek. En inmiddels wachtte Flavia onder de grote boom en zij begon een beet je ongerust te worden. Hassan stond achter de auto. Zij stak haar hoofd door het portier en sprak tegen hem. Ga eens kijken waar zij blijven, Hassan,zei zij. Ik heb hen bij Muitan achtergelaten en zij zouden nog naar een andere winkel gaan. Een man zou hun de winkel wijzen. Het was een man, wiens puggaree achter op zijn rug hing en hij was vreselijk vuil. De winkel is ergens op een hoek. Attcha juffrouw sahib Hassan verdween. En na een minuut of twin tig keerde hij terug met de vuile man bij zich. Ayah en juffrouw sahib nemen tonga aan het andere einde van de bazar,zei hij. De hemel zij dank.zei Flavia, die werkelijk ongerust was geweest en ten gevolge daarvan uit haar hu meur. Zij gaf de vuile man vijf an nas en hij ging weg. Hassan stapte in de auto en wachtte met zijn vin der op de zelfstarter zijn bevelen af. «Naar huis, natuurlijk,» zei Fla via snibbig. HOOFDSTUK XXXVI Nog lange tijd daarna dacht juf frouw Baker met kinderlijke een voud erover, hoe vriendelijk het was geweest van God, dat hij haar de ingeving had gegeven om haar ge wone wollen jumper japon te ruilen tegen haar zwart crêpe de Chine blouse met het plooirokje. Want als zij in het Missiehuis at, deed zij net lang niet altijd. Maar toen zij het gezicht van meneer Despard zag, vergat zij haar kleren. Hij liep van uit zijn auto de treden van de ve randa op en staarde haar aan. «Is April hier vroeg hij kortaf. Wel neen.zei juffrouw Baker. Goede God, waar is zij dan zei de Ontvanger. En toen zag hij hoe juffrouw Weaver en twee andere magere zendelingen hem verbaasd aanstaarden. De Ontvanger had zelfs zijn hoed niet afgezet, dachten zij. Hij zette hem nu af. Het spijt me, zei hij, maar dat is.En toen ver telde hij wat hij wist. Dan zal zij nog in de bazar zijn, zei juffrouw Baker snel. Nee, daar is zij niet. Ik heb naar Keston getelefoneerd en hij heeft een onderzoek ingesteld. Natuurlijk wil ik de hele Post niet op stelten zetten, want er kan natuurlijk iets gebeurd zijn. Zij en ayah kunnen... ja ik weet niet waar zij kunnen zijn,eindigde de ontvanger tame lijk hopeloos. Ik bedoel, dat het pas een paar uur geleden is gebeurd. Flavia was om kwart voor vijf in de bungalow terug en het is nu kwart voor zeven.zei de Ontvan ger, een blik op zijn polshorloge wer pend. Slechts twee uur en hij had zich reeds tot haar gewend, dacht juf frouw Baker, die een trillend dank gebed opzond tot God. Beslist zei zij«Ik geloof, dat het zo goed als onmogelijk is om de bazar te door zoeken, maar natuurlijk is zii daar. Ja, dat dunkt mij ook. Maar wij kunnen haar niet vinden.zei de Ontvanger en hij keek naar de ver standige mond van juffrouw Baker en voor de eerste maal kwam de gedachte bij hem op. dat het ver rukkelijk zou zijn d*e mond te kus sen. (Vervolgt)

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1952 | | pagina 7