O KT S> VOETBAL KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS Sportmannen leest elke week Het Ypersch Nieuws L'ilBlugen dei matchen van Zondag ag ^5 llci Klassementen na de matchen van Aangekondigde matchen voor Zondag 11 Mei i HET YPEBSCH NIEUWSBlï 6 19-5-1952 fc Prov.S. K Roeselare - K V.CJS.T. 3-2 Eer.- te meer hebben de rood-witten de •hiunen moeten leggen in een kapitale wedstrijd. Waar zo vurig werd gehoopt dat kapitein Camiel Dumalin en zijn man nen op het Motje ie Roeselare wel één puntje en meteen voor 90 de promo- vering zouden in de wacht sleuren werd bet een bittere ontgoocheling. Weeral met het oneven doelpunt liep het op een ne derlaag voor Cercle uit. Wij en met ons de circa 1500 aanhangers die de verplaatsing meemaakten moeten het eerlijk beken nen dat de beste samenstelling het pleit wen Vooral in de eerste beurt toonden de gastheren zich het agressiefst en als dan bleef het optreden der roodjes waar lijk beperkt bij een manhaftig verdedi gen Met windnadeel gestart op een ter rein dat. ingevolge de druilerige regen, zeer glibberig lag. vertoonden de K V. C.S.Y.-ers door overhaasting al onmid- delijk duidelijke tekenen van nervositeit. Het safety first huldigend, grepen Cail- llau en Cappoen naar de grendel en gin gen practisch de rol van slingerbacks vertolken Carpels en Vanbeselaere kre gen zo al te veel verbindingswerk op te knappen en begaven voor de wit-zwarte overmacht in het middenveld, zodat Sport kring aan het domineren kon gaan De versterkte Cercle-defensie kweet zich. al flaterde Derous meermalen, tamelijk be hoorlijk van haar brekende taak. want slechts op corner zouden de Rodenbach- zonen concreet voordeel weten af te dwin gen Een schreeuwend tekort aan macht om doeltreffend te ontzetten, viel even wel in K V.C5 Y.'s achterhoede waar te nemen en vandaar het uitblijven vóór de bordjes op 2-0 stonden van opluch ting in de nabijheid van keeper Dumalin en de werkloosheid van het trio Vgnden- bossche - De Boi - Bruneel tijdens de 4/5 van de initiale speelhelft. Heel spo radisch kregen de rood-witie puntspe- lers vóór de koffie hooi op hun vork te nemen. Vaak moesten ze het daarbij nog in doordrijvendheid voor hun bewakers afleggen Gemakkelijk kan hier worden uit afgeleid hoe doelwachter Gobin een rustige eerste time meemaakte. Alleen een puik schot van Vandenbossche dat. even vóór de rust. nipt naast ging, ver plichtte hem gedurende de eerste beurt tM het leveren van een inspanning. Ca- rtiiel Dumalin had andere katten te ge selen. Verschillende keren werd boven of langs zijn doelhout geknald, maar ontel bare malen ook anticipeerde hij gevat of stopte hij machtige kanjers. Hij bleek schitterend op dreef, hetgeen zeker eep gelukkig iets mocht worden genoemd Meer dan eens moest hij het in tête k tétemet een rivaal regelen en telkens trok onze kapitein aan het langste stuk. Quasi hopeloze situaties klaarde Camiel met brio op en 't was grotendeels aan hem te danken dat Cercle halfweg de partij sléchts met 2-0 in het krijt figureerde Ja. twee hoekschoppen vap Degrijse van rechts genomen, nadat feitelijk ons ver- dedigingsdeel van de andere kant had be geven. brachten de localen in de eerste speelhelft op de plaatjes. Tot aan de poos. die dus intrad met 2-0 voorsprong der Sportkringers. was de Cercle-rol zeer be scheiden geweest. We hadden verder in de eerste beurt kunnen vaststellen hoe de localen er een handje van weg hadden door lichte duwtjes, die op de gladde gras mat flink rendeerden, vele duels in hun voordeel te forceren Scheidsrechter Bon te toonde zich veel te breed dienaangaan de en benadeligde gewis de roodjes. Geen 'spel voor juffrouwen Akkoord Maar waarom De Boi aanvankelijk een beris ping geven wanneer hij eventjes hoog te gen Vansteenkiste opsprong en de beide Goethals (hoofdzakelijk de roste oog luikend toelaten van steeds eerst de man te spelen en dan de bal Had het twee de doelpunt normaal niet moeten afge keurd worden De tweede time bracht een gewijzigd spelbeeld- De roodjes. heel wat kalmer geworden, lieten geen hiaat meer tussen aanvaLs- en verdedigings compartiment en de Roeselarenaren moes ten gedogen dat de roodjes htm lichtjes de baas werden. Ofschoon het hun wel i.gszins bleef mangelen aan doelkansen en weinig in de richting van Gobin werd gekanjerd. zagen de rood-written hun ach terstand omstreeks een kwartier voor het inrukken herleid tot 3-2. Beide comparan ten hadden een goal gescoord op straf schop of een penalty-historie die voor Cercle ook al een wrange smaak had en waarbij Gobin althans bij de Ieper- lingen er veel van zijn sympathie bij inschoot. Tijdens de laatste 15 minuten wierpen de Augustinusmannen zich dan met volle overgave in de strijd- Cailliau vooral stuwde onverpoosd en Carpels rolde zijn c speciale bewaker, alias de Gentse Goet hals. aanhoudend. Laatstgenoemde zwicht te zich evenwel niet van foutief aan te klampen en onze Lionel ontvlood meestal de vrucht van zijn t effortsDe Roese- laarse linksbuiten Vancoillie. de man die vóór de wedstrijd ook door Cercle met bloemen was bedacht geworden ter gelegenheid van zijn 500ste wedstrijd met het wit-zwarte fanionteam. zagen we Van steenkiste en de andere achterwaartsen komen hulp bieden. Op een bepaald ogen blik hing de gelijkmaker in de lucht. Bruneel had met een retro de bal voor Gobin's muit gelobten vier Sportkrin gers veerden tegelijk op om het leder uit de muit te houden. Ze hinderden en bezeerden hierbij elkaar, terwijl de naas te Cercleman. Vanbeselaere. op meerdere meters afstand op vinkenslag stond. Niets rood in de schermutseling te zien 1 Plots onderbreekt dhr Bonte het vertoon en bestraft Cercle met een vrije schop We dachten eerst dat halt gehouden werd omdat Vancoillie groggy in de netten lag. maar dan had de ref toch met scheids- rechtersbal moeten laten herbeginnen. Een foullvan Sportkringer tegen Sportkringer en de rood-witten die het gelag te betalen kregen. Ja. een beslissing van de arbiter al zo onbegrijpelijk als kort daarop de houding van Vandenbos sche toen hij alleen aan de haal en met een mooie scoorkans in het vooruitzicht, zonder dat de spelleider floot, stopte om dat het publiek en de Sportkringdefensie riepen voor off-side De tweede beurt, gekenmerkt door een echte cup-atmosfeer, zou spijt het sterk eindigen der roodjes hun toch niet toelaten van de averij der initiale speelhelft ongedaan te maken, want waar enerzijds na permutatie Vancoillie - Dupont nog een goal van Lodrioor voor buitenspel werd geannu leerd. konden De Boi en maats er ander zijds geenszins meer in slagen Gobin het nakijken te geven. S. K Roeselare. die door K.V.C S Y, bloemen had overhandigd gekregen ter gelegenheid van haar pro moveren. verliet als zegevierende partij het strijdperk en mocht jubelen om het kampioen zijn. In leper heerste Zondag avond een doodse stilte. Ginder feest, hier rouwEen 3-2 nederlaag die als puntje bij paaltje komt nochtans normaal is. vermits het ging tussen nummers 1 en 2 der rangschikking op het terrein van 1, die bij de heenmatch met het oneven goaltje sneefde. Waarom er dus een dra ma van maken S. V. Wevelgem heeTt weliswaar K.V.CS Y. bijgebeend in de klassering en het is best mogelijk dat bin nen veertien dagen een testmatch Cercle- S. V. Wevelgem zal dienen uit te maken wie S K Roeselare naar promotie mag vergezellen, doch Cercle's kansen vallen daarom niet te negeren Hoofd omhoog en geen moed verloren 1 De volksmond zegt het zo schoon't Is ma ut. ot ut is De verdienstelijkste Cerclemannen wa ren op het Motje in de eerste helft C. Dumalin. Mailliard en Vanbeselaere. Na de pauze werd dit trio aangevuld met Derous. Cailliau en Carpels. Soenen was ziek en is zelfs nu bedlegerig terwijl Cap poen gehandicapt werd door net ongeschikt worden van zijn bril. Van de puntspelers deed De Boi wat hij kon en schonk Bru neel het minst voldoening. Vandenbos sche was hun gemene deler. Meer grond- spel zou dit drietal beslist een veel opval lender prestatie hebben laten leveren Over een zaak willen we tenslotte nog onze vreugde uitende roodjes zonder uitzondering hebben noch moeite noch kosten gespaard om de nederlaag te ver mijden. 't Heeft helaas niet mogen zijn Bij de leiders, dewelke van een rotsvaste zegewil getuigden, maakten Arteel. de Goethals' (echter vaak vuil en Ray mond daarbij te vroegtijdig uitgespeeld). Degrijse en Lodrioor het meeste opgeld Vansteenkiste en Croes verdienen insge lijks te worden vermeld, daar waar Du- pont en Vancoillie zwak bleken. De kor zelige Gobin verrichtte niets wonderbaar en ontstemde heel wat mensen bij de eer ste strafschop. Van Dedeurwaerder. die optrad in vervanging van Herssens (om koperij in 't spel), kan gezegd worden dat hij zijn voorganger in de schaduw stel de. Citeren we eveneens hoe deze matige match, matig werd geleid. De arbitrage van dhr. Bonte, nochtans de best gekwo- teerde referee van het P. S. C.. liet te wensen over. Van partijdigheid begeren we hem niet te beschuldigen, maar zulks sluit allerminst uit dat hij ons in onaan gename zin verraste. In zijn plaats had den we drie van de vijf doelpunten zeker al niet toegekend. Hij werd bijgestaan door zijn collega's Lancriet en Decraene- Laatstgenoemde kwam te laat toe en La- housse fungeerde een tiental minuten in zijn plaats. DE PLOEGENS. K. Roeselare (WM) Gobin Dedeurwaerder Vansteenkiste Arteel G. Goethals Robert en Raymond Croes Dupont Degrijse Lodrioor Vancoillie Vandenbossche De Boi Bruneel Carpels L. Vanbeselaere R. Cailliau Cappoen Soenen Mailliard Derous Dumalin C. K. V. C. S. Yprois (WM) Stippen we aan dat Vandenbossche en Bruneel respectievelijk als rechts- en linksbuiten begonnen, doch vrij spoedig tot de gebruikelijk geworden permutatie overgingen. DE DOELPUNTEN: 25e min.Een hoekschop toegestaan door Fonten Soenen wordt van rechts geno men door Degrijse. De bal wordt door een Sportkringer met kopstoot tegen het doel hout gejaagd en botst terug in de voeten van Vancoillie. die met succes herneemt (1-0) 41e min.Haast een identieke spelphase gelijk bij het eerste doelpunt. C Dumalin staat corner toe. Degrijse neemt de schop net zoals een kwartuur voordien. Een schermutseling ontstaat en Dupont be sluit tegen de paal. Lodrioor bemachtigt het leder en terwijl een paar wit-zwarten de toespringende C. Dumalin chargeren, schiet hij roos. Ja, er was een reukje aan dit doelpunt! (2-0) 49e min.Een grondscherende voorzei van Vandenbossche wordt door de vallen de Vansteenkiste opzettelijk we be vonden ons op een paar meter van de Roeselaarse stopper toen het gebeuren zich voordeed met de arm onderschept, zodat de bal niet bij de vrijstaande Van beselaere komt. Een zuivere strafschop, die referee Bonte ten andere ook aan stonds toestaat. Gobin en Vansteenkiste schijnen daarmede helemaal niet akkoord en gaan het leder dat op het elfmeter- punt ligt draaien en keren. Tumult van belang Eindelijk kan Carpels de penal ty nemen en spijt Gobin, dewelke vóór de doellijn stond te springen, in de goede richting duikelt, «zit» Lionel's schuiver. (2-1). Na de bal uit het net te hebben geraapt, oordeelt Gobin het nog nodig van het dingen in de richting van het hoofd van dhr Bonte te trappen en daar op moeten een paar maats hem tot de orde roepen of hij gaat de spelleider te lijf Dit alles liet de arbiter oogluikend gebeuren, maar dat het hem beïnvloedde zcu enkele minuten later duidelijk blij ken. 53e minCarpels werd zo even door Goethals Ray in de penalty-area gemaaid zonder dat de referee tussen kwam. Op het intrappen van Gobin volgt een Roe selaarse aanval langs de rechtervleugel Degrijse (naar men ons naderhand ver telde. vertoefde hij in buitenspelstand, maar aangezien wij op dit ogenblik slecht geplaatst stonden zullen we dit niet be vestigen) rent langs het lijntje, zwenkt uan naar binnen en wordt aangevallen aoor Soenen. De tackling van Fonten is tamelijk hard en Joséke laat zich vallen gelijk een steen. Hoeveel keren zou hij zijn trucje dit seizoen al bekroond heb- oen gezien Scheidsrechter Bonte liet zich vangen gelijk reeds heel wat van zijn collega's en floot, insgelijks wel met het inzicht de voorafgaande penalty te com penseren en te zalven, nu strafschop in het voordeel der wit-zwarten. Degrijse werd triomfantelijk door ploegmakkers opgeholpen en gecomplimenteerd en Van coillie deed. met een treffer in de lin kerbenedenhoek van Cercle's kooi. de rest (3-1). 74e min.Een pass van Bruneel wordt opgepikt door Vanbeselaere, die na zege vierend te hebben geduelleerd met Goet hals Raymond en Vansteenkiste, naar doel schiet Gobin staat enkele stappen uit zijn koten ziet zich genoodzaakt zijn lin kervuist aan te spreken om de bal de welke naar de rechterbovenhoek raast uit zijn koorden te houden. Het leder gaat recht de hoogte in en valt even vóór de fatale streep, alwaar het huppelend de voor K.V.C.S.Y. goede richting kiest. Te gen dat de bal echter de doellijn bereikt, heeft zich een kluwen spelers gevormd rond het dingenCarpels is er in ge mengd en kan na c hands de netten aan het trillen brengen. Dhr. Bonte valideert het doelpunt, terwijl Gobin hij heeft r.u al het ongelijk niet weeral protes teert (3-2). ZONDAG AANSTAANDE. De A-mannen krijgen de kleurgenoten of S.V.-ers uit Blankenberge te gast. Een aangenaam voetbalpartijtje in het ver schiet. Sport heeft zich. met Demeule- naere Smith, e. a. Dewulf's. in lie Pro vinciaal weer uitstekend ingeburgerd en gaat er prat op als eerste kustploeg over de meet te zullen trekken. Dhr. Duverger (E. Wervik) zal het startsein geven te 15 uur en we hopen dat de voetballief- hebbert der streek, allesbehalve ontmoe digd door het recente verlies der roodjes, talriik zullen opkomen om Cappoen en Cie aan te moedigen. Alles is beslist nog niet verloren We schreven na de neder laag tegen W. S. Lauwe dat we steeds ons let in eigen handen bleven houden en nu is dit nog altoos zo. Eén competitie match plus wellicht een testwedstrijd staan nu nog vóór de boeg. Het is thans zover gekomen dat we alle kaarten tot j het laatste blad zullen moeten uitspelen. De laatste slag kunnen we zeker ophalen als voort alles in de weegschaal wordt geworpen ook door de supporters. Vol harden. Cercle! Het reserve-elftal begint aan de eind ronde en komt uit in 1/4 finale tegen de B van F. C. Torhout te Roeselare. Op gepast De ontmoeting gaat door te 15 uur en wel op het terrein van S. K Roe selare. Het beste, specialers GELUKWENSEN. Deze week trad onze vleugelspeler Wal ter Bruneel in het huwelijk. We wensen hem en zijn vrouwtje een zonnige vaart. JONGE VOETBALLER. De Cercle-jongeren, die zich hadden weten te rangschikken voor de provinci ale zifting van de Jonge Voetballer deweike verleden Zaterdag op het veld van F. C. Roeselare gehouden werd. be reikten er volgende uitslagen KadeUen 19e: Wenes W. gemiddelde tijd 1' 23" 2/10. 23e Dumoulin H gem. tijd 1' 28" 8/10. 26e: Devloo R-, gem tijd 1" 31" 7/10 Scholieren 25e: Deplancke R. gem. tijd 1' 24" 9 18 Juniors 20e: De Ruddere L. gem. tijd 1" 20" 7/10 Er waren in iedere categorie een dertig tal deelnemers. Ja het kon veel beter zijn, maar verge ten we geenszins dat voor al de hierboven geciteerde kleppers de Jonge Voetballer dit jaar een nieuwigheid was. Mits in tensieve training kunnen ze tegen vol gend jaar uitblinkers worden. ROGIMAR K.V.C.S.Y. SUPPORTERS CL DB Lokaal Au Casino Pronostiekwedstrijd Zondag 1L waren 9 punten te verdie nen. wat door twee leden behaald werd, en het was dan onze ijverige schatbe waarder Roger Cnockaert welke de prij» geschonken door onze lokaalhoudster Su zanne Beddeleem kon wegkapen. De tweede prijs werd gewonnen door Merlevede Julien. Algemeen klassement 1 Landtsheere Julien 191 p. 2. Ameel Raymond 188 p. 3 Van Wichelen Pierre 179 p. 4. Madame Dumortier, Bruneel Roger 177 p. 6. Dumortier Joseph. Doutrelant Simo- ne. Ossieur Albert 176 p. 9. Wolters Georges. Madame Molein 175 p. 11. Madame Houck 174 p. 12. Vandebussche Michel. Houck Fran- cine 173 p. 14. Madame Hollebeke. Bouwen André, Houck Joseph 172 p. HET BESTUUR K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB DK MAND* ZeoBebekesteenweg 1, leper Kosteloze Pronostiekwedstrijd. Zondag 1.1. waren er 8 punten te ver dienen, slechts één deelnemer wist deze uitslag te pronostikeren en kaapt aldus de wekelijkse prijs weg. Een hartelijk proficiat aan Vandevoor- de Albert. Algemeen klassement. 1. Aeck Daniel, 76 p. 2 Dejonkheere Michel, 74 p.3. Carlier Achille, 73 p. 4. Huyghebaert George. 72 p.5. Carlier Florent en Samyn Suzanne, 69 p.7. Cou- telle Kamiel, Vandamme Jeanne en Van- hee Gustave, 68 p.10. Beddeleem Jozef en Levayer Jeanne, 67 p.12. Aeck Je rome. Deberdt Antoinette. Labaere Omer en Vandevoorde Albert, 66 p. HET BESTUURl K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB St Pi eters Boven Lokaal Café De Valk bij August Lesage, Rijaelstr. 104, leper. Match België-Frankrijk. Op Donderdag 22 Mei 1952 verplaatsing naar Brussel om de match België-Frank rijk bij te wonen. Vertrek in het lokaal om 6 uur 's mor gens. PrijsLeden50 fr. Niet-leden70 fr. De terreiningangskaarten zijn te be komen in het lokaal tegen 40 fr. Laat deze schone kans niet voorbijgaan en laat U vandaag nog inschrijven. De uitslag van de laatste loting op de verplaatsing naar Roeselare alsmede de beste pronostieker die de prijs wegkaapte zullen vermeld worden toekomende week. HET BESTUUR. T. vrun (NO A F C. Boom - Kortrijk Sp 0-1 F C Lzegem - Ukkel Sp. 1-1 S K. St Niklaas - FC. Ronse 1-3 R C Gent - Vigor Hamme 1-0 U S. Centre - F. C. Brugge 0-1 White Star AC. - A E C. Bergen 5-0 A S. Oostende - Rupel S. K 5-0 C S Brugge - A V Dendermonde 2-2 Ie AFDELING A K C- Gent F. C. Brugge F. C Boom F C. Ronse A. S- Oostende White Star A. C. S. K St Niklaas Kortrijk Sp Ukkel Sp. Vig. Hamme A.E.C. Bergen A. V. Dendermonde F. C. lzegem Rupel S K. C S. Brugge U S- Centre Ie AFDELING A Vig Hamme - A. S. Oostende (Leenen) F C. Brugge - White Star A. C. (Lescar) Kortrijk Sp. - S. K. St Niklaas (Roeykens) A.V Dendermonde-F.C. lzegem (Verbiest) A.E.C. Bergen - R. C. Gent (Van Nuffel) Ukkel Sp. - C. S. Brugge (Dassonville) Rupel S. K. - U. S. Centre (Van Herpe) F. C- Ronse - F. C. Boom (Baty) BEVORDERING B S. V. Oudenaarde - S. C Menen 3-2 S. K. Geraardsbergen - V. G. Oostende 2-2 S. C. Elsene - F. C. Roeselare 2-1 E. Aalst - R. C. Doornik 2-0 C S. Schaarbeek - S. V. Waregem 2-1 St. Moeskroen - C. S. St Joost 2-2 F. C. Meulestede - S. K. Beveren 0-1 St. Kortrijk - Ex. St Niklaas 2-1 lie PROVINCIAAL Zwevegem Sp. - F. C. Tielt 7-0 U. S. Herseaux - Voorw. Oostende 3-1 S. V. Wevelgem - A. A. Moeskroen 6-0 E. Wervik - F. C Knokke 1-0 W. S. leper - Ol. Ingelmunster 1-2 S. K. Roeselare - K VC.S. Yprois 3-2 S. V. Blankenberge - W. S. Lauwe 3-2 R. C. Harelbeke - F. C- Torhout 3-1 IIe GEWESTELIJKE B V. Moorsele - F. C. Meulebeke 5-1 C. Lichtervelde - Ol. Ledegem 8-0 V. Moorslede - V. C. Ardooie 6-0 C. Oostrozebeke - E. Beselare 3-0 K. Vlamertinge - St Eloois Sp. 3-2 C. Wakken - St Jorjs Sp. 2-0 Sp. Ingelmunster - V.V. Dentergem 1-0 S. Houthulst - V. P. Gits 8-3 De GEWESTELIJKE C Kuurne Sp. - F. C. Komen S. C. Bizet - F. C. Poperinge B. S. Avelgem - F. C. Luingne T. Menen - Deerlijk Sp. Aalbeke Sp. - Hulste Sp. S. V. Vichte - Dottignies Sp. Rac. Waregem - S K. Avelgem S. V. Kortrijk - F. C. Otegem BEVORDERING B 28 16 4 8 39 16 40 28 17 7 4 62 32 38 28 15 7 6 51 36 36 28 15 7 6 56 41 36 28 15 8 5 57 41 35 28 13 9 6 68 42 32 28 14 10 4 52 44 32 28 12 10 6 47 47 30 28 13 12 3 49 50 2B 28 10 12 6 51 51 26 28 9 12 7 51 66 25 28 S 14 6 38 61 22 28 7 15 6 48 66 20 28 7 15 6 29 44 20 28 a 18 4 35 84 16 28 3 20 5 30 62 11 R. C. Doornik C. S. Schaarbeek E. Aalst V. G. Oostende S- K. Beveren S. V. Oudenaarde F. C. Meulestede Waregem 29 19 3 29 16 4 29 20 8 29 16 7 29 14 10 29 12 11 29 13 12 29 S- K Geraardsbergen 29 F C. Roeselare St Kortrijk C. S. St Joost St. Moeskroen Ex. St Niklaas S. C. Elsene S. C. Menen 29 29 29 29 29 29 29 8 10 11 8 11 10 6 12 11 7 13 9 9 15 5 5 12 12 7 14 8 7 15 7 6 16 7 80 24 53 34 85 38 68 41 56 51 51 42 48 55 52 53 49 48 45 64 48 77 46 67 42 63 36 48 31 61 32 56 lie PROVINCIAAL S. K. Roeselare K.V.C.S. Yprois S. V. Wevelgem E. Wervik U. S. Herseaux S. V. Blankenberge W. S. Lauwe R. C. Harelbeke F. C. Knokke Zwevegem Sp. Voorw. Oostende Ol. Ingelmunster F. C. Tielt F. C. Torhout A. A. Moeskroen W. S. leper 29 22 2 5 91 25 49 29 19 5 5 87 32 43 29 19 5 5 65 40 43 29 15 5 9 59 43 39 29 M 8 5 64 51 37 29 13 12 4 61 56 30 29 10 12 7 52 54 27 29 11 13 5 54 66 27 29 10 13 6 55 60 26 28 12 15 1 62 54 25 28 19 14 4 51 59 24 29 10 16 3 42 70 23 28 10 16 2 90 68 22 28 8 16 4 4 75 20 29 7 17 5 53 74 19 29 1 24 4 20 88 6 Zondag 4 Mei Ue GEWESTELIJKE B 8-1 I 2-1 I 3-2 j 4-3 9-1 12 1 2-3 0-3 C. Oostrozebeke 28 21 C. Wakken 28 19 S. Houthulst 29 18 Sp. Ingelmunster 29 15 V. Moorslede K. Vlamertinge C. Meulebeke C. Lichtervelde St Joris Sp. St Eloois Sp. V. C. Ardooie S. V. Moorsele V. V. Dentergem Ol. Ledegem V. P. Gits E Beselare 29 17 30 14 28 15 30 13 14 29 10 11 8 29 10 12 7 30 10 14 6 29 10 16 29 8 16 29 28 29 0 25 3 5 7 16 6 6 17 5 4 109 72 93 70 76 70 77 57 59 51 65 62 50 34 46 34 45 41 42 63 39 44 37 52 37 57 35 53 34 62 29 63 28 61 27 73 26 72 23 58 21 69 20 84 17 18 123 4 lie GEW B. S. Avelgem Aalbeke Sp. T. Menen F. C. Otegem Kuurne Sp. Deerlijk Sp. Dottignies Sp. F. C. Poperinge Hulste Sp. S. K. Avelgem F. C. Luingne S V. Kortrijk S. C. Le Bizet F. C. Komen S. V. Vichte Rac. Waregem ESTKLIJKE 29 20 29 19 29 17 29 17 29 16 29 16 29 12 29 14 12 29 12 12 28 12 13 28 9 16 9 17 9 18 6 16 6 20 2 23 29 29 27 29 29 4 6 7 7 7fl 9 4 9 8 3 5 3 3 3 2 5 3 4 c 5 66 4 81 5 100 5 83 6 102 70 70 68 59 60 62 53 59 51 36 36 34 45 42 42 61 39 56 39 56 38 47 36 53 32 59 31 74 29 73 27 79 21 85 21 78 20 81 17 85 15 93 8 BEVORDERING B V. G Oostende - E. Aalst (Bats) Ex. St Niklaas-Oudenaarde (Pallemaerts) S. K. Beveren - St. Moeskroen (Hofkens) S C. Menen - St. Kortrijk (Plovier) C S. St Joost - F. C. Meulestede (Dupont) F C Roeselare - C. S. Schaarbeek (Dutordsir) S V. Waregem - S. C. Elsene (Smidts) R.C. Doornik-S-K. Geraardsbergen (Rau) De PROVINCIAAL Voorw. Oostende - E. Wervik (Speecke) F.C. Torhout - Zwevegem Sp. (Coudeville) W. S. Lauwe - S. K. Roeselare (Degryse) F C- Tielt - Harelbeke (Vandenbulcke R-) C.S. Yprois-S V. Blankenberge (Duverger) A. A. Moeskroen - W S. leper (Vandenbulcke A.) Ol. Ingelmunster - Wevelgem (Manhaeve) F.C. Knokke-UB. Herseaux (Delissnijder) Be GEWESTELIJKE B Ol. Ledegem-S.C. Oostrozebeke (Meurisse) V. P. Gits - S. V. Moorsele (Liagre) V.V. Dentergem - F.C- Wakken (Deboeuf) F. C. Meulebeke - W. S- Houthulst (Muyllaert) St Joris Sp - M. Sp. Ingelmunster (V erhaege) St Eloois Sp. - S. V. Moorslede (Matthys) E Beselare - F. C. Lichtervelde (Maes) ne GEWESTELIJKE C F. C. Poperinge - T. Menen (Decraene) F. C. Otegem - Kuurne Sp (Desmedt) SK. Avelgem-S.V. Vichte (Vanderhaegen) F. C. Komen - S. V. Kortrijk (Breyne) Dottignies Sp. - Rac. Waregem Verroute re F C. Luingne - Aalbeke Sp. (Patty®) Hulste Sp. - B. S. Avelgem IVandeginste' Deerlijk Sp - S. C- Bizet (Vannestel

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1952 | | pagina 6