VOETBAL vernieiigï ae"mmljis KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS ATHLETIEK ülatchen voor Zondn^ lO October Uitslagen der mal cticn van Zondag 1V October Klassementen na de matchen van Zondag 1V October B! HUT YFEKSCH NIEUWS Bi» 6 18-19-1952 <f le Prov K.V.C.S T - B-SC. Menen 2-2 Een puntenverdeling waarmede beide partijegk zich mogen tevreden achten Vóór de rust bad geel-zwart meer averij kun nen oplopen dan één goal achterstand en had Cercle de vaste basis kunnen leggen ▼oor een overwinning* We zijn inderdaad de mening toegedaan, dat met een 3-1 voorsprong der roodjes de wedstrijd zou Belopen geweest zijn. Van de andere kant mocht róod-wit zich in de tweede beurt en meer bepaald naar het einde toe. ge- fcikkig lioémen dat Taillieu en Cie zo on- heholpen besloten en Sporting geen be slag 'wist te leggen op de volle inzei Kortom een drawn die overeenstemt met de logica Er heerste Zondag op ^iet Augustinus- stadion de stefnming der gróte dagen. Èen heerlijk herfst weert je bleek besteld s en rondom de kort geschoren grasmat, wel ke waarlijk onberispelijk lag. verdrongen zich voetballiefhebbers uit alle hoeken der streek. Een reuze-opkomstOf de kassier in zijn nopjes wasDe Cercle- spelers verschenen voor de gelegenheid netjes, in een nagelnieuw. vuurrood hemd gestoken, tussen de kalklijnen en werden flink geovationneerd. hetgeen het begin was van een voor de acteurs stimuleren de atmosfeer, die tot het inrukken zou blijven zieden. Rijkswachter Kerrebrouck was in de Cercle-rangen toch present. We gens de gemeenteverkiezingen was zijn optreden onzeker gebleken, doch Gilbert had zich niet zonder moeite weten ▼rij te maken. Zijn tegenwoordigheid mag in ieder geval beschouwd worden als een bewijs van verkleefdheid aan Koning Voetbal en het zich jeunen bij K.V. C S Y. Wind was er practisch niet en alleen de zon scheen door de kapiteins te moeten worden in aanmerking genomen bij de opgooi. Roger Vanbeselaere raadde juist en Sporting mocht starten met het na deel. Aanstonds kreeg keeper Frammout een paar balletjes over zijn deklat te tip pen. daar waar rood-wit replikeerde met «en rush van Verschaeve. die ten onrechte door spelleider Kerkhof (K.FC. Tielt) we gens offside werd bestraft. Het samenspel der gasten was verzorgd, maar de rood jes lieten zich hierdoor geenszins van de wijs brengen en maakten ophef door een directer en toch preciese tegenactie. On nodig te zeggen dat het kijkstuk bekoor lijkheid had. Het spoedig en eerder kans rijk succes kennen der Leiezonen zou hier niets aan veranderen. Na de lucky kick van Samyn punchte Frammout schitte rend een keivan Noyez uit de linker benedenhoek. Bleken de aanvallen dér gasten sierlijk te zijn. zo manoeuvreerden de Augustinusmannen al even geïnspi reerd. Twee omzeggens gelijkwaardige te genstanders zochten doorlopend om mooie combinaties vóór het voetlicht te brengen en het treffen nam de allures van een technisch hoogstaande propagandamatch. Duthoo enerzijds en Carpels anderzijds ontpopten zich als de motoren van aan- ▼alslinies die dynamisch aandeden. Het locale aanvalskwintet toonde zich even wel iets snediger. Zulks kwam het best tot uiting na ongeveer een kwartuur spel toen de rood-witten ineens op het .maximum ▼an hun toeren begonnen te draaien en doelwachter Luypaert op een weinig be nijdenswaardige manier testten. De gas ten moesten gedogen dat ze lichtjes gedo mineerd werden Kanthalfs Vanbeselaere en Cappoen waren volledig mee in de aanval om ieder afgeslagen poging onmid dellijk terug in te zetten. Dit gedoe zou barsten laten zien in de Menense defen sie. De backs dienden het in snelheid te gen onze vleugelspelers af te leggen. Van- denbossche ging zich toeleggen op diep- tepassen in de ruimte en voor Verschaeve bestemd Desloovere had in de zure appel te bijten. Meer dan hem lief was. kreeg hij de hielen van Verschaeve te zien en bij een van deze gevallen werd Parrein een t open kansaangeboden. Het schot ging naast, doch onze opportune Vlamer- tingenaar zou aldra weerwraak nemen en de plaatjes op 2-1 brengen in het profijt van K.V.CSY. Alsdan was de ontmoeting reeds meer dan een halfuur oud De mi nuten schenen als het ware voorbijgevlo gen Nadat een «Job» van Verschaeve nog achter de rug van Luypaert op de deklat was terecht gekomen en langs de overzijde Soenen en Derous zich bij een hoekschop der gasten verdienstelijk had den aangesteld, geloofde de Menense ver dediging even vóór de rust aan buitenspel De arbiter onderbrak nochtans het ver toon niet en Verschaeve en Parrein bevon den zich met nog alleen de bezoekende keeper als hinderpaal. Ze liepen elkaar evenwel zodanig in de weg. dat deze bui tengewone occasie om de voorsprong aan té dikken, in rook verging. Aldus leidde Cercle halfweg de partij slechts met 2-1 Een winststand welke bezwaarlijk onver - aniwoord kon worden genoemd. Na de koffie werd geenszins meer het verheven spel te aanschouwen gegeven der inlei dende beurt. Meerdere acteurs waren over het beste van hun adem heen. terwijl het aangename van het spectakej meer en meer de baan diende te ruimen voor de factor spanning. Het lichaamswerk ging het balwerk overschaduwen. Ja. we vrees den de tweede beurt. We vreesden om dat met zonnadeel uitkomen voor rood wit altoos een geweldige handicap bete kent. Derous. Vanbeselaere en Cappoen kunnen zich niet roemen argusogen te hebben. IntegendeelDaarbij kwam nog dat Vandenbossche zich had bezeerd en Soenen blijk had gegeven nog hinder te gevoelen van de kwetsuur te Ingelmun- ster opgelopen. Geen rooskleurige vooruit zichten. Niettemin werd Sporting aanvan kelijk geen duimbreed toegegeven. Par rein op zijn eentje aan de haal. werd te gemoet gelopen door Luypaert. Georges schoot, maar nipt naast de verlaten koor den. Een schot van Devos scheerde de deklat. daar waar op aangeven van Ver schaeve van de voet van Carpels een paar keren een a] te zwak schot vertrok. Een geraffineerde pass van onze rechtsbuiten bleef verder ook nog onbenut. Geel-zwart sluimerde. Eerst nadat de gelijkmaker het levenslicht had gezien kwam er leven in de Menense brouwerij en begon het voor de roodjes delicaat te worden. Druk werd uitgeoefend op Cercle's stellingen en Kerrebrouck en maats streden met de rug tegen de muur. De bezorgdheid te zullen verliezen werd groter en groter. Frammout moest op al zijn kunde beroep doen. terwijl de situatie voor de Augusti nusmannen allesbehalve beterde wanneer linksbuiten Devos van back Vervalle een trap op de ruggegraat te incasseren kreeg, die hem. ongeveer een kwartuur vóór tijd. uitschakelde. Met 10 man weerde het K V.C.S.Y.-team zich uitermate. Van glans volle veldactie was natuurlijk allerminst nog spraak. Het bleek een vechten om buit. Temperamentspel en zulks vanwege in het algemeen genomen vermoeide athleten. hetgeen aanstonds als veront schuldiging geldt voor de nogal harde laatste snikkenInmiddels waren de Sportingers Duthoo en Vandewynckel on derling gepermuteerd. Laatstgenoemde trad in de kijker als specialist van het chargeren van de keeper bij hoekschop. Hr Kerkhof gedoogde dit gelukkig niet Waar de paal eens redding bracht, knalden de gasten verder dikwerf onbehendig naar doel. Taillieu had o. m vlak voor het inrukken nog een gemaakt doelpunt op de schoentop. maar hij pafte zuilenhoog over en... bleef wenend van spijt op de grond liggen Een spandoek met Maak het doel breder en hogerzou de geel zwarten geenszins hebben misstaan. De cijfers bleven ongewijzigd en ieder com parant bekwam uiteindelijk één punt. Toen we dit seizoen op bezoek waren te Tielt spraken we met Poelvoorde, ge kwetste aanvoerder der Canaries. Hij loof de onvoorwaardelijk S. C. Menen en een vergelijking met S. K. Roeselare viel bij hem in het voordeel der geel-zwarten uit. Na Sporting thans aan het werk te heb ben gezien, delen we deze mening aller minst. Luypaert en Verbanck zijn in ver dediging goed. doch-de backs lieten geen indruk van volledige betrouwbaarheid na. Carpels liep met Soen op zak en meer dan een satisfecitverdienen Vande wynckel. Samyn en Noyez niet Duthoo citeren we als pronkstuk, daar waar Tail lieu de zwakste bleek. Zijn jeugd mag echter niet worden genegeerd. Verstraete is nog altoos razend snel en knap bij het dribbelen van een tegenstander, maar de afwerking blijkt niet meer gelijk weleer. Van de Cercleploeg schonk het aanvals kwintet ons de meeste voldoening. Devos in mindere mate. doch Vandenbossche. Parrein. Verschaeve en last but not least Carpels stelden zich in vedette, 't Is niet omdat verschillende schoten geen roos waren dat we aan hun prestatie zouden moeten tornen. Vanbeselaere. zonder su bliem te zijn. trok behoorlijk zijn streng. Cappoen daarentegen viel uit de toon. Beide backs hadden hoogten en laagten. Soenen's strijdlust maakte veel goed. daar waar Derous tal van zijn raté's aan de zon mag toeschrijven. Kerrebrouck sober en Frammout spectaculair plaatsen we op gelijke hoogte als Verbanck en Luypaert of crediteren we met een goed. Wanneer zorgt onze defensie eens voor het maagde lijk blank Om de dingen te zeggen zoals ze zijn. prijken we thans in de klassering met een magnifiek doelpunten-actief- Het zelfde kan jammer genoeg niet worden ge tuigd van het passief. Het grendelen zal beter moeten worden ingestudeerd, ge loven weElk zijn mannetje wat dichter plakken en 't komt wel in orde. Nog een woordje over de leiding, nml. bevredigend. En voor diegenen welke nieuws wensen over Vosje delen we mede dat zijn toe stand geruststellend is en hij Maandag reeds op post was bij het vliegwezen te Koksijde. DE PLOEGEN R.S.C. Menen (WM) Luypaert Vervalle Verbanck Desloovere R. Soen Vandewynckel Duthoo M. Samyn Taillieu Noyez Verstraete Devos Parrein Verschaeve Carpels L. Vandenbossche Cappoen Vanbeselaere R. Soenen Kerrebrouck Derous Frammout K.V.C.S. Yprois (WM) DE DOELPUNTEN: 4e min.Een aanval der geel-zwarten op gang getrokken door Duthoo. Via Noy ez krijgt Samyn de bal ln het bezit en hij waagt van midden de back-area zijn kans Een flauw schotje naar de rechter benedenhoek Frammout duikelt gepast en er is schijn baar geen gevaar voor schending der Cer- clenetten. maar plots doet een aardkluit het leder capriolen maken en verrassend huppelt het ding over de wanhopig grab belende K.V.C.S.Y.-portier in de muit (0-1) 27e min.Een schermutseling van be lang tussen enerzijds Verbanck en Soen en anderzijds Vanbeselaere en Carpels. Laatstgenoemde kan de bal naar de on bewaakt opgestelde Parrein tippen en Georges knalt naar doel. Het op halve hoogte aansuisende leder wordt door kee per Luypaert met de linkerhand aange raakt. doch niet krachtig genoeg opdat het uit zijn koorden zou blijven (1-1). 32e min.Devos gelanceerd door Car pels. rent tot tegen de doellijn (corner- lijn) en geeft dan de bal schuin-achter- waarts terug aan zijn «foerier». Lionel ontwijkt Vervalle en centert hoog vóór doel. Verbanck veert op. maar kan het le der met het hoofd niet bereiken. Parrein die een paar meter verder staat, vermag dit wel en met een krachtige kopstoot deponeert hij het ding, naast een weer loze Luypaert. hoog in de netten (2-1). 69e min.Op dieptepass van Duthoo is Noyez aan de haal. Derous en Soenen verlaten hun zone om hem te gaan kort wieken. Wanneer ze bijna in de gelegen heid zijn de Menense aanvalsleider te sandwichen oordeelt deze het ogen blik gunstig om te besluiten. Met de rech tervoet kanjert, hij naar de linkerboven hoek Waar de bal een verraderlijke boog vormige baan volgt. Is van tegenhouden voor Frammout geen spraak (2-2). SchoL K.FC. Poperinge - K.V.C.S.Y. 0-8 Zou het toch waar zijn dat Coffyn J- en maats de titel viseren Op de Kouter boekten ze een nieuwe afgetekende zege praal. Spijt een nieuwe doelwachter on der de lat stond terloops gezegd hij hield op puike manier een penalty en Six W. als forward, naast een andere nieuweling Alleweireldt F., optrad, sloot de Cercleploeg als een bus. Aan de rust stond Club met 0-3 in deficit De goal- getters noemenAmeloot R. (5. waaron der 1 strafschop). Verminck M. (2). en Six W. Stippen we tot besluit de opval lende vorderingen aan van onze Elver- dingenaar Desmadryl Achiel. Kad. (A) K.V.C.S.Y. - R.S.C. Menen 0-4 Behalve Santy E. en Goemaere D. ble ken de rood-witte knapen niet doordrij vend genoeg om tegen de soortgelijken van R.S.C. Menen iets te veroveren. In bei de speelhelften kreeg keeper Maselis N. twee keren het nakijken en de zege der bezoekers is billijk te noemen. Alles bij eengenomen verdienden Dumoulin H. en Cie nochtans de eer te redden. Het weze Deltombe H.. Desmet D. e. a. verder een troost dat ze momenteel leergeld aan het betalen zijn. Kad. (B) W S. leper - K.V.C.S.Y. 3-X Op het Minneplein stonden de Augusti- nuskleppertjes aan de poos met 2-0 in het krijt. Ze lieten zich hierdoor geenszins ontmoedigen en toonden zich in de twee de beurt het agressiefst. Langs Goemaere W werd. een kwartier vóór het inrukken, de achterstand gemilderd tot 2-1 en met deze stand van zaken speelden Delplace en consoorten alles of niets. Voortdurend moest de White Star-portier op zijn hoede zijn en enkele vrije schoppen van Van- steenkiste F., de beste Cercle-vertegen- woordiger. werden moeizaam gekeerd. De t gelijkmakerliet jammerlijk op zich wachten en 't waren comble de mal heurde gesternden. die in extremis op ontsnapping aan nog een doelpunt ge raakten. Hoe een dubbeltje rollen kan ZONDAG AANSTAANDE. Het competitierad ligt stil, maar niet volledig. K.V.C.S.Y. staat toch met een puntenstrijd op het programma. De spe cialere komen te 15 uur uit op het Augus- tinusstadion tegen de reserven van Zwe- vegem Sport. Een wedstrijd die we de Cercle-aanhangers welke niet naar Bel- gie-Holland gaan warm aanbevelen. Scheidsrechter Breyne G. zal de leiding hebben over hieronderstaande Cercle- formatie De Hollander Clarisse Mailliard Herman M. De Ruddere Dumalin M. Bruneel Hoflack E. Dumortier A. Derycke Ossieur Reserve Dewulf G. Citeren we insgelijks dat drie Cercle- scholieren opgeroepen zijn om aan een selectiematch deel te nemen op het ter rein van F. C. Izegem. Deze uitverkorenen zijnDe Plancke Roland. Hollebeke Etienne en Dumoulin Robert Het beste hoor. gasten GELUKWENSEN. Onze hartelijke felicitaties aan bestuurs lid Vanderbauwhede Michel, die als oud- internationaal komt vereremerkt te wor den. MEDEDELING. Vanaf volgende week wordt 's Woens dags en 's Vrijdags niet meer geoefend op het Augustinusstadion. In vervanging zal er de Woensdagavond weer worden ge traind in de turnzaal van het Koninklijk Atheneum. De Montstraat. leper. Aan vang telkens te 18.30 uur. Iedereen op postROGIMAR K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB Lokaal «Au Casino» Pronostiek wedstrijd Het is één onzer jongste leden. nl. Par- mentiér JaequeS welke er Zondag LI. in gelukte van de 16 te verdienen punten er eventjes 16 té behalen. Hij is het da« ook die de prijs geschonken door de heer Valère Deraeve kon wegkapen en tevens het record van dit seizoen stevig in hait den houdt. Proficiat Jacques De eerstvolgende verplaatsing werd ge- wónnen door Pattyn André die t3 punten behaalde. Alg. klassementLangzaam maar zeker vergroot de leider zijn voorsprong, want het is nog slechts de jonge Jacques Par- mentier die aanklampt- Ziehier dan de stand: 1. Descamps Gaston. 50 p.2. Par- mentier Jacques. 49 p.3 Madame Cal» lens. 46 p.4. Geers René. 45 p.5. Ossieur Albert. 44 p.6. Madame Ossieur. 43 p. 7 Deplancke Georges. 42 p.8. Notredame Camiel, Vanlimburg Elza. Degryse Willy, Devick Paul. Deraeve Valère. Beddeleem Leon. 41 p.14. Depoorter Leon. Soete Antoine. Vanacker Camiel, Laroye Ger main. D'Hondt Francine. 40 p. HET BESTUUR K.V C.S.Y. SUPPORTERSCLUB «DE MANDE» Zonnebekesteenweg 1, leper Kosteloze pronostiekprijskamp. Zondag laatst wist onze lokaalhoudster Elza Markey zich als favorite aan te stel len en de prijs in de wacht te slepen. Proficiat Elza De kopgroep heeft zich aangedikt in de rangschikking en ziet er thans uit al» volgtLitière Lucien, 33 p.Neyrinck Edg., 32 p.Peperstraete Ach.. 31 p.Van- damme Margr. en Tankrey Willy. 29 p. Hollebeke Flor.. 28 p.Boudry Th., ear lier Ach., Meul P.. Pertry J. en Samain Suz., 27 p.Beddeleem Jos., Burggraeve Arth.. Dael Marcel, Deberdt Ant.. Dewil- de Oct.. Dumalin M., Iseux J„ Leterme D. en Therry Heet.. 26 p.Bruyneel Germ.. Dejonckheere M.. Markey Elza en Sin- naeve Remi. 25 p. Voorwaar een gesloten kopgroepje dat zal te duchten vallen voor de ereplaatsen der eindrangschikking. De circa honderd man ln het peloton roeren zich ook regel matig en vormen een niet te onderschat ten schaar flinke pronostiekers. HET BESTUUR. I Het ▼eldloopseizoen vangt aan Na het specifieke Zomerseizoen, met zijn sprintnummers en kampproeven. kent de athletiek altijd een kort doodseizoen, waar even wordt uitgeblazen vooraleer tot het veldlopen over te gaan. Sedert jaren is de cross van Le Soir en de daarmede verband houdende oefe ningen. de inzet van dit veldloopseizoen. Ook dit jaar werd deze traditie in ere gehouden en aldus worden morgen Zondag 19 Oktober op en ln de omgeving van het Augustinusstadion. de eerste oefeningen gehouden. Deze oefening gaat door te 10-30 uur en geldt als inleiding tot de officiële oefeningen in het kader van de cross van Le SoirDeze gaan immers door op de Zondagen 26 Oktober. 2 en 9 November, telkens op hetzelfde uur. De finale grijpt plaats te Brussel op Zondag 23 November. We verwachten dus morgen een flinke opkomst, vooral dan vanwege de nieuwe lingen en niet-aangeslotenen, die hier in de gelegenheid gesteld worden met de ath- letieksport kehnis te maken. Wie zich noch door het gure weder, noch door de modderige velden laat afschrikken en die liefhebber is van een gezonde sport, die krachtige spieren geeft en een ruime borst kas. geven we rendez-vous op het Augus tinusstadion morgen Zondag te 10.30 uur en dan zekerlijk ook de volgende Zon dagen G. lie NATIONALE AFD. C. Brussel - U. S Doornik iBauwens) NATIONALE BEVORDER. REEKS A S V- Waregem - R.C. Lokeren (Grandain) S. V. Oudenaarde - Ex. St Niklaas (Vande Moortel) S K Roeselare - S. K. Geraardsbergen (Versyp) St. Moeskroen - S. V. Wevelgem (Lybaert) Ie PROVINCIAAL R.C. Harelbeke - S C Menen (Coudeville) Voorw. Oostende - F. C Knokke (Denys) He PROVINCIAAL B S K. Torhout - S. C Bizet lAllemeeracht He NATIONALE AFD. R C. Brussel - C. S. Verviere 1-1 F. C Ronse - White Star A. C. 1-1 Waterschei Th - St. Leuven 2-0 R C. Tienen - Boom F. C. 5-3 A. S- Oostende - St Truiden V V 3-Ö U S. Doornik - Kortrijk Sp- 2-0 Iderse S. K - F C. Brugge 1-1 St Niklaas S K. - Lyra 0-3 me NATIONALE AFD. REEKS B Vig. Hamme - V. G. Oostende 1-1 Un. Namen - A.E.C. Bergen 2-3 C. S. Schaarbeek - A. A. La Louvière 2-0 Ukkel Sp. - A. V. Dendermonde 1-1 C S. Brugge - Un Halle 1-2 D. Leuven - S. K. Beveren 2-6 S. C. Boussu-Bois - R. C. Doornik 0-0 F. C. Izegem - E. Aalst 2-1 NATIONALE BEVORDER. REEKS A F. C. Eeklo - R. C. Borgerhout 1-5 F. C. Roeselare - S. V. Oudenaarde 0-0 Germ. Ekeren - S. K. Roeselare 4-3 Hoboken S. K. - F. C. Meulestede 2-1 St. Kortrijk - St. Moeskroen 3-2 S. K. Geraardsbergen - S. V. Waregem 4-4 R. C. Lokeren - Kapellen F. C. 5-1 S- V. Wevelgem - Ex. St Niklaas 2-4 Ie PROVINCIAAL S. C. Oostrozebeke - Zwevegem Sp. D. Blankenberge - Voorw. Oostende Aalbeke Sp. - Ol. Ingelmunster F. C. Tielt - S. V. Blankenberge E. Wervik - W. S. Lauwe R. C. Harelbeke - F. C. Torhout K.V.C.S. Yprois - S. C. Menen F. C. Knokke - U. S. Herseaux 2-5 1-1 4-0 2-2 2-0 0-3 2-2 7-0 ne PROVINCIAAL B F. C. Poperinge - F. C. Lichtervelde 4-1 Ex Zedelgem - W S. leper 4-' T. Menen - S. K. Vlamertinge 4-2 V C. Ardooie - W. S. Houthulst gesch. 5-1 S. V. Moorslede - S. V. Moorsele 6-0 Ol. Ledegem - Brielen Sp. 4-0 St Eloois Sp. - F. C. Komen 3-4 S. K. Torhout - S. C. Le Bizet uitg De NATIONALE AFD. 'He NATIONALE AFD. REEKS NATIONALE BEVORDER. REEKS A Ie PROVINCIAAL TTe PROVINCIAAL B Lyr* 6 5 1 0 2* 9 10 V V- Dendermonde 6 4 I 1 12 5 9 R. C. Lokeren 6 5 1 0 19 9 19 F. C. Knokke 6 5 0 1 23 5 11 F. C. Komen 6 4 0 2 24 15 1* Iderse S. K. 6 3 0 3 10 4 9 Ukkel Sp. 6 2 0 4 12 6 8 R. C. Borgerhout 6 3 1 2 12 8 8 Zwevegem Sp. 6 4 0 2 20 6 10 T. Menen 6 4 0 2 20 9 10 A. S. Oostende 6 4 1 1 14 7 F. C. Izegem 6 3 1 2 15 10 8 Ex. St Niklaas 5 4 1 0 10 7 3 Aalbeke Sp. 6 4 1 1 12 9 S. V. Moorslede 6 5 1 0 28 7 10 White Star A. C- 6 3 2 1 16 IS 7 Un. Halle 6 4 2 0 10 9 8 S. V. Oudenaarde 5 2 0 3 9 5 7 K.V.C.S. Yprois 6 3 1 2 21 13 8 F. C. Poperinge 6 3 0 3 19 12 9 D. S. Doornik 5 2 1 2 4 2 6 V E. C. Bergen 6 2 1 3 12 11 7 S V. Waregem 5 2 0 3 11 3 7 F. C. Torhout 6 3 1 2 9 9 8 W. S. leper F 4 1*1 17 1 9 Boom F. C. e 3 3 0 21 15 6 Vig. Hamme 6 2 1 3 8 8 7 F- C. Roeselare 8 2 1 3 11 8 7 F. C. Tielt 6 2 1 3 12 12 7 W S. Houthulst 5 2 1 2 19 14 R. C. Tienen 6 3 3 0 11 12 C. S- Brugge 6 3 2 1 9 6 7 Germ. Ekeren 6 3 2 1 13 16 7 Voorw. Oostende 6 2 1 3 12 12 7 V. C. Ardooie 5 3 2 0 18 10 6 Waterschei Th. 6 3 3 0 10 11 0 C- S. Schaarbeek 6 3 2 1 10 7 7 S K. Geraardsbergen 5 2 2 1 15 10 5 S. C. Menen 3 2 L 2 9 e 6 S K Vlamertinge 6 3 3 0 17 13 6 F- C- Ronse 2 3 1 7 8 5 R. C. Doornik 6 2 2 2 9 7 6 S. V. Wevelgem 5 2 2 1 6 7 S. V. Blankenberge 6 1 2 3 13 13 5 Ex.' Zedelgem 6 3 3 0» 23 22 t St Truiden V. V. 6 2 3 1 12 13 5 S. C Boussu-Bois 6 2 2 2 10 8 6 F. C. Meulestede 6 2 3 1 6 6 5 D Blankenberge 6 1 2 3 5 11 5 S K. Torhout 5 1 1 315 11 5 C. S. Verviere 6 2 3 1 9 11 5 S K. Beveren 6 1 2 3 12 14 5 F C. Eeklo 6 2 3 1 S 10 5 E. Wervik 6 2 3 1 9 12 5 St Eloois Sp. 6 1 2 3 14 16 5 F. C. Brugge 6 2 3 1 7 9 5 D Leuven 6 1 3 2 9 16 4 Kapellen F. C. 6 2 S 1 '8 12 5 S. C. Oostrozebeke 6 2 3 1 10 19 5* Ol. Ledegem 6 2 3 1 18 16 5 R C. Brussel 3 1 2 2 7 14 4 E. Aalst 6 1 3 2 9 13 4 S K. Roeselare 5 1 3 1 9 14 3 R- C. Harelbeke 5 2 3 0 10 15 4 F. C. Lichtervelde 6 1 4 1 12 18 3 St Lèuven 6 2 4 0 10 12 4 V G Oostende 6 1 3 2 S 14 4 St. Kortrijk 6 1 4 1 e 10 3 W. S. Lauwe 6 1 5 0 12 16 2- S. V. Moorsele 6 15 0 6 38 1 Kortrijk Sp 6 2* 4 0 7 17 4 Uh Namen 6 2 4 0 10 10 4 Hoboken S. K. 5 1 4 0 8 17 2 U. S. Herseaux 6 1 5 0 5 18 2- S- C- Bizet 5 0 5 0 £15 0 St Niklaas S. K. 6 1 4 1 4 14 3 A A La Louvière 6 0 4 2 5 10 2 St. Moeskroen 5 0 4 1 7 14 1 i Ol. Ingelmunster "6 0 6 0 4 16 0 Brielen Sp. 6 0 6 0 6 40 0

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1952 | | pagina 6