VOETBAL BAL DE MATCHEN VAN LAGERE AFDELINC IN WESTVLAANDEREN AFCELAST Bij het ter perse gaan vernemen wij dat het Provin ciaal Comité van Westvlaanderen besliste, wegens de weersomstandigheden, alle ontmoetingen van lagere afdeling (dus Ie Provinciaal, lie Provinciaal en lagere afdelingen) die op Zondag 1 1 Januari moesten door gaan, af te lassen. KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS Sneeuw is zoals we verleden week vreesden roet in het eten der West- Vlaamse voetballiefhebbers komen wer pen In de provincie dienden alle mat chen voorzien voor Zondag 4 Januari 1953 te worden afgelast en de vooruitzichten vobr aanstaande speeldag zijn ook al niet bijster rooskleurig. Het is inderdaad waarschijnlijk, dat het competitierad op II Januari 1953 nog zal stil liggen. Wordt er toch gespeeld, dan moeten kapitein Ro ger Vanbeselaere en zijn fanion-boys het aan huis opnemen tegen de hekkenslui ters of Olympieers uit Ingelmunster. De kalendercommissie is Immers weer op het podium verschenen en heeft van de 5e dag der heenronde de 3de der tweede ron de gemaakt Voor de geel-roden met de gebroeders Deceuninck. Beernaert en Lecluyse als stevigste pions blijkt an derzijds van de reis naar het Augustinus- stadion weinig te verwachten. Dit sei zoen wisten de jongens van Voorzitter D. Loncke nog geen enkel punt te bemach tigen en een overwinning der roodjes schijnt vast te staan. Is men in voetbal nochtans iets zeker Daarom ook manen we de Cerclekleppers aan van het zaakje desgevallend niet te gemakkelijk op te nemen. Aftrap te 1445 uur en mocht, in tegenstrijd met de heenwedstrijd, de par tij niet ontsierd worden door onsportieve praktijken. Voor de specialers is een verplaatsing voorzien naar S. C. Menen, terwijl de scholieren met een home-ontmoeting (10 uur) tegen S. V. Moorsele op het pro gramma staan. Afwachten of de weersomstandigheden Koning Voetbal aangenaam zullen zijn, is thans de boodschap Is het Zondag op nieuw c congédan mag dit voor de roodhemden absoluut geen reden zijn om de trainingen te verwaarlozen. Integen deel Aanstaande Woensdag allen op post in de turnzaal van het Koninklijk Athe neum. Alleen dan zal rust geen roest be tekenen DITJES EN DATJES. Onze scholier De Plancke Roland is nogmaals te vinden bij de uitverkoren jongeren, die Woensdag 11. werden opge roepen naar de Heizel. om er te trainen «net het oog op het F I F A.-tornooi. Even ■vóór Nieuwjaar diende hij zich aldaar ook te gaan onderwerpen aan een genees kundig onderzoek. Hij werd geschikt be vonden en meteen schieten er nog slechts de zifting is voor 99 gedaan 22 kandidaten over. die nu om de veertien dagen onder de leiding van bondstrainer Gormlie te Brussel zullen oefenen. Eerst een stukje theorie, dan een weinig gym nastiek. om te eindigen een 20-tal minu ten match Deze week eindigde het voet balpartijtje met de beginstand (0-0). Onze hartelijke gelukwensen sturen we langs deze weg aan ex - speler Meule- brouck Germain, die thans optreedt bij S. K. St. Kruis en verleden week te Brug ge in het huwelijk trad. Hij en zijn zus ter huwden er dezelfde dag. ROGIMAR Uit Het White Star kamp Na de blanco speeldag van verleden Zondag ziet het er niet naar uit of er Zondag aanstaande gevoetbald zal wor den. Daar de kalender overhoop gehaald werd dragen onze Stars Zondag a.s. de grote schok. Zij staan nml. voor de niet te onderschatten verplaatsing naar Ar- dooie. De Ardossers gaan er prat op de White Star nog op de hielen te volgen Amper 2 punten scheiden hen van de eerste plaats. Zij zullen denkelijk ook al les in het werk stellen om beide punten thuis te houden. De gestemden, wij be trouwen in hun kunnen, zullen hen on getwijfeld flink te woord staan, zodat we reeds een gelijk spel durven vooropzet ten Wij hopen echter op een overwin ning. De specialers die ook een gedwongen rustdag kregen zullen hiervan, ter gele genheid van het bezoek van Houthulst niet te veel hinder ondervinden. Alhoe wel zij op hard verweer zullen botsen, zien wij toch beide punten te leper blij ven. Onze juniors trekken op verplaatsing naar het te duchten Scor Oostrozebeke Onze kleppers die twee Zondagen naeen gedwongen werkloos waren, zullen hun beste beentje dienen voor te zetten indien ze wat van de oogst wensen binnen te halen. Het scholierenteam dat verleden Zon dag zelfs zonder sneeuw toch bye was. trekt naar Ol. Ledegem en zal het er niet onder de markt hebben om beide punten naar leper mede te brengen Wij achten hen toch In staat minstens de hejft van de inzet te veroveren. DURO. Onze Kosteloze Pronostiek wedstrijd De sneeuw als spelbreker. Dit jaar kende de voetbalcompetitie een tamelijk normaal verloop zonder gro te onderbrekingen, zodat ook onze pro- nostiekliefhebbers week aan week hun hartje konden ophalen. Het jaar 1952 liet ons echter als afscheid een karrevracht sneeuw achter, zodat Zondag 1.1. tal van matchen dienden afgelast te worden. Dit was onder meer het geval voor alle wed strijden in de Provincie Westvlaanderen Aldus ging er van de wedstrijden vermeld op ons bulletijn V 17 slechts de match S. C Boussu-Bois C. S. Brugge door. wat natuurlijk onvoldoende was om V 17 als wedstrijd in aanmerking te nemen. Toch namen een honderdtal deelnemers het zekere voor het onzekere en dien den hun bulletijn in. He! heeft er echter de schijn van dat wat onze provincie betreft we naar een onderbreking gaan van het speel- kalender. welke over ettelijke Zondagen kan lopen Want na de sneeuw stak de vriezeman zijn neus aan het venster en hij nijpt maar duchtig, zoals tijdens die ouderwetsewinters uit vroeger jaren. Onze vrees is inderdaad bewaarheid ge worden en opnieuw werden voor Zondag 11 Januari alle wedstrijden in onze pro vincie afgelast. Aldus moeten we nood gedwongen afzien van de publicatie van een pronostiekbulletijn en worden onze pronostiekliefhebbers verder op rust ge steld Voor onze leider zal het een verpozen op zijn lauweren betekenen, doch opgepast voor zijn onmiddellijke volgers, die zeker van de rustperiode gebruik zullen maken om plannen te smeden, die hem van zijn troon moeten doen omvertuimelen. Zijn we momenteel met onverwacht pronostiekverlof. er wachten ons niette min nog veel spannende duels REDACTIE DANCINC CONCORDIA ALLE ZONDAG Ingang vrij - Begin om 6 u. (7048) BASKET - BALL leper B-B-C. - B-C.R Brugge 26-20 Na de gasbek, te Kortrijk opgelopen, hebben onze rood-witten zich tegen het Brugse B.C R. team flink herpakt, en met een bewezen, dat hun momenteel ver blijf in de onderste regionen der rang lijst een spijtig toeval is. waaraan zij zo spoedig mogelijk wensen te verhelpen. De wedstrijd zelf stond in het teken der goede middelmaat en schonk aan de Ieperse ploeg, die zich door oordeelkun dige plaatsing het best aan de glibberige staat van het terrein aanpaste, de gele- legenheid. een waardevolle overwinning op haar actief te brengen. In een matig tempo werd gestart. Het spel, aangenaam om volgen, ging verdeeld op, al dient hierbij gezegd, dat de rood-witte forwards zich voor de kooi heel wat opportunisti- scher en snediger aanstelden dan hun rivalen, wat dan ook op de bordjes werd uitgedrukt, die aan de rust 17-10 wezen in het voordeel der Ieperlingen. Na de kampwisseling onderging het spelbeeld geen gevoelige wijzigingen en bleven beide ploegen, niettegenstaande een licht lepers overwicht, aan elkaar gewaagd Zo luidde dan de stand een tiental minuten vóór het inrukken 26-16, wat de krachtsverhouding tussen beide ploegen treffend weerspiegelde, tot de Bruggelingen zich eensklaps herinnerden dat een 10 punten-achterstand nu een maal niet onoverbrugbaar is. Zij onder namen dan ook enkele aanvallen in regel naar de Ieperse muit. waarbij zij hun doel niet volledig wisten te bereiken, ver mits de rood-witte verdedigers slechts i 2 steken meer lieten vallen, wat de eind stand op 26-20 bracht. Alles bijeen een hoopvolle verrichting vanwege onze Ieperse kleppers, die in dit treffen meer dan ooit in een hecht ploegverband en een goede onderlinge I verstandhouding de sleutel der overwin ning schenen te zoeken. De leiding was toevertrouwd aan de heren Dedeken en Hellin. Bekend als het kruimpje uit de Westvlaamse scheids rechters alhoewel soms iets te streng op tredend. Deze keer waren zij bijzonder goed geïnspireerd, door zeer breed te oor delen over de persoonlijke fouten, ver oorzaakt door de gladheid van het plein. Dergelijke spelleiders zien we graag te rug. SPECTATOR ATHLONS BEDRIJVIGHEID Na een welverdiende rustperiode treedt Athlon's basketballploeg weer in het strijdperk, en wel op Zondag 11 Januari te 10 u. op het J.S P.-terrein tegen de BBC. Geluwe. als voormatch van de ontmoeting J.SP. B.B.C. leper. We kunnen moeilijk over deze wed strijd pronostikeren. Het blijkt evenwel dat B.B.C. Geluwe bepaalde geroutineer de basketspelers behelst en reeds een paar maal zeer kranig optrad tegen J.S P leper. Vandaar dat de ewart-oranje truien zich hardnekkig zullen moeten weren om de slag thuis te halen, hetgeen wij niet durven voorspellen. Hoe ook. een stel aanmoedigende supporters zal voorwaar een Athlonse zege meer helpen bewerk stelligen. zo Athlon zich toont zoals tegen de jongste ontmoeting Vakschool-Athlon. AUe basketballliefhebbers dus op Zon dag 11 Januari a.s. te 10 uur naar het J.S.P.-terrein ('t Zaalhof) Het loont de moeite. De traditionele Kerstviering der Sportmannen De traditionele Kerstviering der Sport mannen ingericht door Sporta zal dit jaar doorgaan op 17 Januari te 19.30 uur in de zaal van Hostellerie St Nicolas, de Stuersstraat. leper. Op het programma Film en voordracht over het Vissers leven. Kerstgedeelte met deklamatie. Vrolijk gedeelte met kluchtnummers. Kerstboomtombola. Alle Ieperse Sportgroeperingen zullen in dc gelegenheid gesteld worden hun medewerking te verlenen aan dit tradi tionele Kerstfeest. Voor alle inlichtingen wendt U bij A Ketels. Slachthuisstraat 13. leper of Aimé Geudens. Neerstraat 17. leper DUIVENKEURfNC Op Zondag 11 Januari in café 't Pauw- tie. bij II. Desmit, Zonnebekestw. 50, leper, buitengewone Duivenkeuring. Keuren en koppelen in de hand en met de Pendel door de Heren Luc Marquet en Adolf Du- I mon uit Kortrijk Hij wil niets aan het toeval overlaten. Hier is de man. die het aandurft in volle zomer te keuren. Hij koppelt uw duiven met zekerheid Alle ziekten worden be paald en hij verzorgt ze gratis. Hij geeft U volle zekerheid nopens de waarde er van. Omschrijft zeer juist het prestatie vermogen, zoals korte afstand, halve fond of fondduif. Ook of uw duiven nog vliegvermogen of kweekwaarde bezitten. In een woord... Hij weet alles Begin om 10 uur. tot iedereen bediend is. Komt zienIets wonderbaars DE NOORDERBOND JEUGDCLUB ST PIETERS PATRONAAT Zondag 11 Jan. van 5 tot 7 uur Vanaf 5.30 uur alle voetbaluit slagen Zorgt dus tijdig te komen, want er wordt gestopt om 7 uur uit reden van het feest gegeven door Mardyck in de zaal der Lamotjes te 7.30 uur. BASKET Na de rustperiode, breekt stillekensaan weer de werkperiode aan; op 18 Jan. wordt de competitie voortge-' zet. met de verplaatsing naar Wikings Kortrijk. een match die telt voor de pro motie. De zelfde dag zal Beka een gevaar lijk reisje maken naar Olb. Roeselare; wellicht het moment voor J.S.P. om dë leiding weer in handen te nemen. Daar om. Jongens allen weerom trouw naar *t entrainement de Donderdag avond Binnenkort wordt ook de jaarlijkse al- gemene vergadering voor de Club gehou den. Op Zondag 11 Jan. mooi programma Te 10 u Athlon-Picanol - B.B.C. Geluwe Te 11 u. J.S.P. leper - B.B.C. leper Te 15 u J.S P leper (kadetten) - B.B.C. Langemark. Alle sDelers tijdig op het terrein CABARET Op Zondag 11 Jan. te 7.30 uur stipt in de zaal Lamotjes. Wen- ninckstraat. grote Bonte Avond, gegeven door plaatselijke artisten van St Pieters Cabaret Mardyck. Algemene ingangsprijs 10 fr. Zorgt tijdig voor uw kaarten, want het zaaltje zal te klein zijn. Kaarten te bekomen bij dc spelers. Treden opJef Pype. humorist, alge mene leiderRoger Hollevoet. accor deonist. muzikale leider Rogan Swingers R. Hollevoet en R MinnekeerVirtuoos Gilbert LogieFluiter Wim Vuylsteke Technische dienstVic. Verleure Chan sonnier Gerard Verkouter TOffilSÏISMffiOM Matchen He NATIONALE AFD. L^ta - R. C. Brussel (Lescart) F 'C Ronse - C. S. Verviers (Vandemoortel) A. S. Oostende - F. C. Brugge (Thiriart) Boom F C - St Leuven (Dassonville) White Star A C - Waterschei Th. (Ceulemans) R C Tienen - Lierse S K (Ysebaert) U.S. Doornik - St Truiden V V. (Rietjens) voor /oiulaj; II .l:tmias-i I :t Tie NATIONALE AFD. REEKS B NATIONALE BEVORDER. REEKS A F, C. Izegem - S. C. Boussu-Bois (Verbist) Germ. Ekeren - F. C. Meulestede (Bonte) C. S. Brugge - A A La Louviège S. V. Wevelgem - Kapellen F. C. (Van Rensbergen) (De Baere) A V. Dendermonde - E. Aalst S .K. Roeselare - R. C. Lokeren De Riemacker) (Van Beirendonrkl D Leuven - R C Doornik (Reniers) R C. Borgerhout-St. Moeskroen (Dessevn) A.E.C. Bergen - V. G. Oostende (Renard) S. K. Geraardsbergen - S. V. Oudenaarde Un. Namen - Vig. Hamme (Lespineux) C. S. Schaarbeek - Un. Halle (Derwa) ■i (Baumans) St. Kortrijk, - F. C. Roeselare (Plovier) St Niklaas S K. - Kortrijk Sp. (Blavier) Ukkel Sp - S. K. Beveren (Léonard) F. C. Eeklo - Ex. St Niklaas (Hofkens) Hoboken S. K. - S. V. Waregem (Stevens) «lei- mntchcin vnn /.nndng; 4 .Inuunri' ïlle NATIONALE AFD. REEKS B NATIONALE BEVORDER. REEKS A 1-3 C. S. Schaarbeek - Ukkel Sp 0-5 F. C. Meulestede - S. V. Wevelgem uitg. uitg R. C. Doornik - Un. Halle 5-0 F. C. Roeselare - Hoboken S. K. uitg 4-1 Vig. Hamme - F C. Izegem uitg. S. K. Geraardsbergen - F. C. Eeklo 5-1 1-0 A A. La Louvière - A.V. Dendermonde 2-3 R. C. Lokeren - St. Kortrijk Uitn|aa;cn He NATIONALE AFD. St Truiden V. V. - Lyra F C. Brugge -CS Verviers Lierse S. K - St Niklaas S. K. F. C. Ronse - R. C. Tienen R C Brussel - Boom F. C. St- Leuven - A. S. Oostende Kortrijk Sp. - White Star A. C. Waterschei Th. - U. S. Doornik K l:iMHi>incntcn ne NATIONALE AFD. 3-1 E. Aalst - Un. Namen 2-1 V. G. Oostende - D. Leuven uitg. S. C. Boussu-Bois - C. S Brugge 6-3 S. K. Beveren - A.E.C. Bergen if» dc mal vnr uitg. 2-1 1-3 uitg. uitg Lierse 8- K. 17 10 2 5 40 19 Lyra 17 11 4 2 44 25 White Star A. C. 16 11 4 1 47 20 Waterschei Th. 17 10 5 2 42 32 F C. Brugge 16 8 5 3 31 23 3t Truiden V. V. 17 7 6 4 37 35 B C. Brussel 17 5 6 6 27 46 U. S. Doornik 17 4 6 7 20 29 C- S. Verviers 16 5 7 4 21 28 Kortrijk Sp- 16 5 7 4 24 33 St Niklaas S. K. 17 S 8 4 26 33 A. S. Oostende 17 9 2 27 30 R. C Tienen 17 6 9 2 29 "6 Boom F. C. 17 10 1 37 41 St Leuven 17 5 2 27 35 F C. Ronse 17 4 10 3 20 34 uitg. Ex. St Niklaas - Germ. Ekeren uitg. Kapellen F. C. - S. V. Oudenaarde 2-1 St- Moeskroen - S. K. Roeselare 1-2 S. V. Waregem - R. C. Borgerhout /.ondaff -S .Iniiiiari NATIONALE AFD. REEKS B NATIONALE BEVORDER. REEKS A Ukkel Sp. 17 10 2 5 43 13 25 R. C. Lokeren 16 11 4 1 43 26 23 V Dendermonde F C Izegem A E C. Bergen S. K. Beveren R C. Doornik C- S Schaarbeek Vig. Hamme E. Aalst Dar. Leuven Un. Namen Un. Halle A. A. La Louvière V. G. Oostende 17 11 16 9 3 3 43 22 25 S K. Geraardsbergen 17 4 3 43 27 21 S. K Roeselare 16 17 9 5 3 36 25 21 S- V Oudenaarde 17 17 9 6 2 34 27 20 Ex. St Niklaas 17 17 7 5 5 26 29 19 S. V. Waregem 16 17 7 6 4 33 29 18 Germ. Ekeren 17 17 6 6 5 26 22 17 F. C. Eeklo 18 17 6 6 5 27 31 17 F. C. Roeselare 16 16 5 5 6 24 24 16 R. C Borgerhout 17 16 5 8 3 21 28 13 Kapellen F. C. 17 16 4 8 4 27 41 12 Hoboken S. K. 16 16 5 9 2 28 38 12 F. C Meulestede 16 17 4 10 3 15 37 11 S. V. Wevelgem 16 17 2 9 6 19 28 10 St. Moeskroen 16 16 2 9 5 12 36 9 St. Kortrijk 16 4 4 48 25 V 3 5 35 30 21 4 5 36 22 2' 5 3 31 24 2! 3 7 34 24 19 6 4 31 33 18 9 1 35 37 17 5 6 28 16 lf 7 4 29 28 16 7 5 23 29 15 7 3 24 32 15 9 1 17 24 13 8 5 16 34 11 3 11 2 25 51 8 3 11 2 16 36 8 iJ f l I 1 I 11 ft" T Alhoewel een manifestatie die niet van de voorbereiden en leiden der reizen, nie* uitsluitend toeristische aard is. willen wij alleen voor buitenlanders maar ook voor toch even de aandacht van de lezers ves- onze landgenoten. De heer Gmur wees tigen op het 36e Automobiel- en Rijwiel-1 vervolgens op het feit dat met zeer wei salon dat te Brussel wordt geopend op 17 nig inspanning soms het comfort van onze Januari eerstkomende in de hallen van hotels kon worden verbeterd, en dat de het Eeuwfeestpaleis, aan de Heyzel. Er Amerikanen er speciaal aan hielden zo- is daar. voor wie er nog nooit geweest is. veel mogelijk verse groenten en vers fruit voldoende aanwezig om er eens een na- te krijgen, waar ze in eigen land in de middag rond te kuieren, al is hij dan ook meeste gevallen waren aangewezen op niet zinnens een auto te kopen. Daarbij groente en fruit in blik. Ziedaar in korte is er nog dat de meeste grote toeristische woorden wat wij over de speciale ver organismen er een stand hebben zodat langens van de Amerikanen die ons land ook van die kant wel belangstelling voor bezoeken konden vernemen, deze tentoonstelling kan ontstaan. Zoals men misschien weet werd te Oost ende de Koninklijke vijla door het oor logsgebeuren half vernield. Men had reeds gesproken ze te slopen, doch nu blijkt het dat de Koning de wens heeft uitgedrukt het gebouw te laten hernieu wen. De villa zal volgens nieuwe plan nen worden herbouwd en slechts één verdieping tellen. De werken zouden reeds in het begin van het jaar worden aa^vevangen- Dit kan niet anders dan Oostende ten goede komen. Sedert de oorlog heeft deze badstad trouwens reeds een belangrijk deel van haar vroegere clientele terug ge vonden. Cijfers- bewijzen -zulks: Het to taal van kuurgasten (die zich dus me disch lieten behandelen en er geregeld gc-neeskundige baden namen) bedroeg in 1949 reeds 17.794 personen in 1951 en 1952 bedroegen deze cijfers respectievelijk 24-126 en 24.285. Voor de andere kuur oorden als Spa en Chaudfontaine zijn de proeer.ten van de verhoging groter, maar toch is het resultaat voor wat Oostende betreft zeer bemoedigend. On :e eindigen vandaag een paar toer' ristische moppén Tedereen weet dat in Frankrijk de prij- zeri voor hét levensonderhoud zeer sterk gestegen zijn sedert een paar jaren Een toerist die uit Frankrijk terugkeerde drukte zich hierover in de volgende be woordingen uit Het leven is helemaal niet duur in Frankrijk. De hotels zijn er niet duur, op v torwaarde dat men er niet slaapt, dat men er niet dineert, en dat men er alleen b-nnengaat om. zonder er de schijn van te hebben, naar de toilette te gaan- In Nederland zijn twee prachtige stre ken. de Veluwe. een land van bos. duinen en heide, alsmede de Betuwe, in het voor jaar een paradijs van bloeiende boom gaarden. Beide zeer interessant om te Binnen korte tijd zullen in heel wat plaatsen de voorbereidingen aanvangen voor de Karnavalfeesten. De eerste fees telijkheden hebben plaats te Ronse. al hoewel zij nog niet tot de eigenlijke Vas tenavondviering behoren. De Ronsenaren hodden in de loop der tijden de gewoonte zich te verkleden ter gelegenheid van Verloren Maandag, vroeger ook wel eens genoemdverzworen Maandag. Dit ge bruik heette in het plaatselijk dialect courir Bonmo. Het begint reeds vroeg in dc morgen met een reclamestoet, die bui ten Ronse ook de omliggende gemeenten bezoekt. Maar het grote moment is voor al wanneer Koning der Bonmos om streeks het middaguur te Ronse aankomt. Dan begint bet eigenlijke feest; Carna val. en het eindigt maar wanneer het weer Dinsdag wordt Reeds van 's Zon dags is er heel wat beweging en animo in dc stad Vooral de Maandagavond viert dt sotterni^ hoogtij. Iedere wijk zorgt hij deze gelegenheid voor een eigen travesti- firoep. en als dan al deze mensen de Koning der Bonmos gaan huldigen op een wel wat luidruchtige wijze, dan is het toppunt van het Carnavalfeest te Ronse bereikt Dat is de apotheose van Zotte Maandag Als men daarbij weet dat de Ronselaars de bijnaam dragen van Zot ten dan is dit genoeg om een idee te géven van de drukfe en het plezier in de straten van Ronse op die dag Dit jaar komc-i de dagen aan de beurt op 11 en 12 Jrnuari eerstkomende. Op een vergadering onlangs gehouden te Brussel voor enkele genodigden uit de toeristische wereld hield de heer B. Gmur. voorzitter van de Commissie voor het Ho telwezen een lezing over zijn studiereis naar Amerika. Het lijkt ons wel interes sant enkele der raadgevingen neer te schrijven welke bij die gelegenheid wer den gegeven in verband met de deside rata van de buitenlandse, en in het bii- onder van de Amerikaanse toeristen bezoeken. Toen iemand naar deze nelke on- land oezoeken- De propaganda .c-r-pken was geweest en later vertelde i het buiten,and en in Amerika is on- Hal het er zo mooi was. riep hij in zil" vo doende: de Amerikanen vinden onze geertd-ift uit; Ik ga nog terug naar de hotels over het algemeen comfortabel, on- Weduwe, want het was er toch zo heer- ze keuken uitstekend en de ontvangst ijik ??er -artelijk. Toch oordelen zij dat zij VIATOR in België voor kleine zaken wel eens in de nek worden gezien, dat de uitstapjes te vlug verlopen wij zouden zeggen hoe rapoer men de centen h<">ft. hoe be- I ter en te veel gecommercialiseerd zijn. Leest en verspreidt Een euvel trouwens waar wij al zo d 'k- i „m/r f wijls op gewezen hebben; het onvoldoen-1 HET YPERSCH NIEUWS»

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 6