CJIT DE STREEK Zakagenda's 1953 VLAMERTINGE BRIELEN ZONNEBEKE LANr.FMARK MESEN PLOECSTEERT STADEN HET YFEKACH NIEEKS Kam pioen en hulde bij ds Duivenmaafschappi j De ^.waiuw te Vlamertinge SPORTKRING F. C. Poperinge - S-K V. 5-S. Het derby tegen de clubman nen uit Poperinge dat op een gelijkspel eindigde, is eens te meer een bewijs, dat de plaats, die Sportkring bekleedt in bet klassement heel wat verbeterd kan wor den Wij willen echter niet fanatiek zijn en beweren dat wij deze uitslag op nor male wijze verdienden Door een toeloop van omstandigheden waaronder vooral het verdwijnen van speler Ryde die we gens een lichte hersenschudding, veroor zaakt door de zware bal. kwam dit nu echter zo dat de roodgelen tevreden mo gen zijn een puntje afhandig gemaakt te hebben Want moest keeper Debruyne met zijn gewoon spel uitgepakt hebben dan zou de score er heel anders uitgezien heb ben niettegenstaande Poperinge het meest in de aanval was Maar dit telt nu eenmaal niet. dat ondervonden de j Sportkringers op de Pothem tegen dezelf de ploeg De tien doelpunten voor een gewestelijke derby zijn dan ook overdre ven. vooral voor twee ploegen die menen een goede achterhoede te bezitten. De doelpunten werden aangetekend 11e min.: M. Hof. welke ter dezer ge legenheid op de rechtervleugel speelde. zendt onhoudbaar binnen (0-1). 13e min.A Deplancke benut een ach- teruitgespeelde bal om de stand op 0-2 te brengen. 17e. 21e en 22e min.De ongedekte Gheldof bezorgt zijn ploeg voorsprong op onvolledig wegwerken (3-2). 37e min.M. Hof stelt gelijk (3-3) 42e min.4-3 langs Debaene 47e min.J. Vandromme laat de lokale doelwachter geen kans en 't is 4-4. 54e min.: M. Hof op persoonlijke door braak (4-5) 60e min Puntendeling (5-5) door de gelijkmaker van Vanthournhout. ■Enkele minuten voor het einde hield Debruyne nog een strafschop, gegeven door Dupont. terwijl Cauliez R. onder oor verdovend applaus der teleurgestelde Po- peringenaars naar de kleedkamers ge- stuurd werd. Zondag a s. op de Pothem tegen Lich- tervelde. De match tegen deze ploeg zal de supporters heel zeker bevredigen. WEEK VAN DE SOLDAAT (van 1 tot 8 Februari) Zoals elk jaar wordt er in gans het land en in alle kazernes van Duitsland, waar onze jongens dienen, een bijzondere week ingericht voor onze sol daten De plaatselijke afdeling van Milac (Militianenactie) te Vlamertinge zal op haar manier die schone nationale gebeur tenis meevieren. Ziehier het programma Zondag 1 Februari wordt in al de H. Missen een speciaal sermoen gewijd aan dit verheven werk voor onze soldaten. Er zal tevens een speciale omhaling ge daan worden om tijdens geheel hun dienst tijd kosteloos het parochieblad en c Marsch te kunnen sturen aan onze vrienden in het leger. Aan de kerkdeur zal gecelportei ro worden met het speciaal nummer van het prachtig soldatenblad Marsch'i Namiddags te 5 uur heeft er in de (amiliezaal een bijzonder feest plaats waarop allen uitgenodigd Zijn. maar vooral de familieleden van soldaten en van toekomstige soldaten. Onze jonge mannen pakken uit met een soldaten-revue, samengesteld door oud- soldater. die weten wat er van is. We ver melden re blijde intrede in de troep, het logement en het menu de drill en de beruchte manoeuvresTussenin komt een gewezen soldaat ons vertellen over de zoete én zure kuren van de troep. Ieder een uiterst welkomDe ingang is vol ledig kosteloos. ARM GEBROKEN Verleden week deed Vrouw Jerome Lemahieu zo een ongelukkige val op de binnenplaats der hoeve, dat zij een dubbele armbreuk op liep en ter verzorging naar het gasthuis te Poperinge moest gevoerd worden AlITOBOTSING Vrijdagmiddag wil de de vrachtwagen der Firma Dequeker uit Poperinge de Gezellestraat uitrijden in de Brielenstraat om aldus terug te ke ren naar de Dorpplaats Bij het achter uitrijden had hij de personenwagen niet bemerkt, welke bestuurd was door J. Os- tyn en veroorzaakte aldus stoffelijke scha de PRLIKKA ARTING Zondag a s. grote pri;skaarting in het manlllen in het café St Louis Begin om 1 u. Tweemaal aan blijven wint 100 fr. Inleg 12.50 fr. DOOR AUTO GEGREPEN Woens dagnamiddag. ter hoogte van de Grote Brander, toen de 4 jarige Rosa Demey de baan wilde oversteken kwam E. Lenoir uit Geluveld uit de richting Vlamertinge met zijn personenwagen. De autogeleider deed het onmogelijke om te remmen, doch kon niet beletten dat het meisje door de linkerkant van de schokbreker geraakt en in de grond geslingerd werd. Het slachtoffer bekwam een open vleeswonde die gelukkiglijk niet erg bleek te zijn. KEES BRUG KOMT Zondag 8-2-53 komt tot slot van de winteravonden van Radio-Luxemburg het optreden van Kees Brug met zijn ensemble van de Tournée Cc-smophile. Een der meest succesvolle en boeiendste avonden van het seizoen. Kaarten bestellen bij J. Devos. Tele foon leper 619. CYCLO-CROSS Zondag a-s. kam pioenschap van W. VI. veldrijden, inge richt door het Vliegende Wiel met mede werking van Hr Ju'.ien Goeman (Perle Caulier 28). brouwers, herbergiers, sport liefhebbers. de sigaretten Be'.ga. Radio- bcli en het dagblad Het Volk Op dit ogenblik weten wij echter nog niet wie vast vertrekker is. Zelfs de omloop schijnt rog niet vastgesteld te zijn STAND DER BEVOLKING OP 31 DEC. 195! Geboorten5 jongens. 8 meisjes. Overlijdens: 3 mannen. 4 vrouwen. Aankomsten12 mannen. 23 vrouwen Vertrokken31 mannen. 27 vrouwen. Totaal397 mannen 398 vrouwen Ons dorp telt dus nog 795 inwoners wat een achteruitgang betekent van 13 per sonen vergeleken bij de statistiek opge maakt op 31 December 1951. VOETBAL S- K. Torbout - Brielen Sport 13-6. Zoals de stand trouwens ge tuigt werd Sport de gehele match door overklast door een zeer dynamisch elftal, dat tevens over een flinke dosis techniek er. schietpoeder beschikte. Zondag as gaat het op eigen terrein tegen Winkel St Elooi Aanvang om 15 u. HULDE AAN DE PRINSES Op Zon dagen 1 en 8 Februari zal er weerom op 't gemeentehuis een lijst liggen ter on dertekening. als blijk van hulde aan onze geliefde Prinses Josephine-Charlotte, bij haar aanstaande huwelijk. Alle geldelijke giften worden met dank aanvaard. Het gaat hier enkel om blijken van genegen heid tegenover het vorstenhuis, vanwege de bevolking van provincies, steden en gemeenten. Het kantoor is toegankelijk vanaf 9 u. tot 12 uur. TONEEL Op Zondag 8 Februari brengt het Studiekringtoneel Ik eis de Doodstrafdrama in 3 bedrijven, be werkt door Jef Van Klerken, voor het voetlicht, gevolgd door Angèle een dol le klucht in één bedrijf van Mark Anders. De toneelgroep werd voor deze gelegen heid versterkt met 2 nieuwe elementen, nl. Jozef Smis en Georges Deweerdt. wat een aanzienlijke aanwinst betekent Kaarten te bekomen bij Mr A Beele. Prijzen der plaatsen 20. 15 en 10 fr. VOETBAL Zonnebeke - Waasten 1-2- De bezoekers namen onmiddellijk de teu gels in handen en reeds op de 16e min. zou een eerste doelpunt aangetekend wor den. door de tussenkomst van de mid- voor van Waasten. De bezoekers bleven aandringen doch geleidelijk zou Zonne beke zich uit de omknelling losmaken om evenwicht in het spel te brengen. Beide ploegen vielen nu een tijdje om de beurt aandoch langs weerskanten bleven de verdedigers baas. Rust werd dan ook be- re'kt met de reeds verworven 0-1 stand. Na de poos was er iets minder mist op het veld. Zonnebeke viel nu het meest aanmaar Waasten zou dra het tij doen keren en zelfs een strafschop afdwingen die door de locale doelman werd gehou den Waasten bleef vinnig aandringen en op de 68e minuut zou de linksbuiten de voorsprong opdrijven. Zonnebeke zou van tijd tot tijd reageren zonder fel aan te dringen Even voor het einde nochtans zou Blake de eer der localen redden (1-2). EEN ZONDERLING Voor enkele da gen hield tegen valavond een auto stil In d< Moorsledestraat. Een man stapte uit en ping het huls van J. M. binnen, open de de achterdeur en deed aan een na tuurlijke behoefte Toen hij terug in de woning kwam offerde hij een halfopge- ronkte sigaret, die geweigerd werd. Daar op ging het heerschap zonder taal noch leken naar zijn voertuig en vertrok. TOMBOLA Winnende nummers 588 302 507 294 277 520 438 521 483 216 53 242 182 423 273 147 86 421 476 5 389 340 343 448 264 517 564 75 133 287 143 42 De prijzen afhalen bij Declercq André in 't Gildhof tot ten laatste de 8 Februari inbegrepen. BENEVOLI KOMT TERUG op Zondag 1 Februari om 6 uur in de patronaatzaal en zal U een onvergetelijke plezante avond bezorgen. VARIETEITSFEEST op Zondag 1 Fe bruari in de Villa Bertha, bij Flament Marcel. Deuren open te 530 u. Klucht, muziek, zang. dans. opgevoerd door Vrien denkring N SB. Lendelede. Prachtige de cors 30 uitvoerders. Mooie kostumes. Kaarten 20 en 15 fr. BURGERSTAND GeboortenChris tina Dieryckx. d. v. Jerome en Madeleine Vanneste: Marleen Vandoolaeghe. d. v. Jan-Baptiste en Rolande Soete. uit Gelu veld Nicole-Linda Seynhaeve. d. v. Jo seph en Martha Petillion. HuwelijkenGeorges Devriese uit Lan- gemark met Jeanne Bostyn uit Zonne beke Julien Lapere met Mireille Cor donnier. beiden uit ZonnebekeGerard Dejonghe met Marie-Louise Declercq. bei den uit ZonnebekeJerome Decroix uit Zillebeke. met Agnes Declercq uit Zon nebeke. SterfgevalJules Petillion. z. v. Henri en Irma Vangheluwe. 22 jaar. N. C. MIDDENSTANDS VERBOND Belangrijk De maandelijkse zittijd, inge richt In ons lokaal 't Boerenhol. bij ons lid. dhr Huyghe Cyriel. Statiestraat 3. gaat nog steeds door de eerste Dinsdag van de maand, doch niet meer te 4 uur. maar te 3 uur. De maandelijkse zittijd op St Juliaan. zal niet meer plaats grijpen de tweede Woensdag van de maand, doch ook de eerste Dinsdag te 4 uur. ter herberg c In de SteenbakkerijBruggestraat 52. Onze leden, die wensen gebruik te ma ken van deze zitstonden. gelieven op ge stelde uur aanwezig te zijn. want zodra er zich niemand meer aanbiedt, wordt de zittijd als geëindigd beschouwd. Verleden Zondag was de duivemnaa; - schappij De Zwaluwte Vlamer tinge in feest ter gelegenheid der huldi ging van de Kampioenen 1952 der maat schappij. namelijk bij de vluchten boven Parijs le Kampioen 1952. de heer Geor ges Mo'ein. uit leper; 2e Kampioen 1952 de heer Bruneel Florent uit leperbij de vluchten beneden Parijsle Kampioen 19*2 de heer Phlypo Maurits. uit Elver- dlngeKampioenschap der gemeente Vla mertinge: le Kampioen de heer Heyte RobertKampioenschap met de jonge duivenle Kampioen 1952 de heer Huy ghe Maurits. uit Vlamertinge 2e Kam pioen 1952 de heer Firmin Billiet. uit El- verdinge Te 3 uur in de namiddag werd in het lokaal. bij Poilulius Telepnore. een grote i feestvergadering gehouden, die door tal- I rijke duivenmelkers werd bijgewoond, i Het was de heer De Haese. secretaris der gilde, die het welkomwoord toesprak en hulde bracht aan de gevierde Kampioe nen 1952 om hun schone overwinning. Bij het einde van zijn rede overhandigde hij de verschillende Diploma's en prijzen aan j de Kampioenen 1952. Daarop volgde de 1 verloting van 16 allerbeste duivenjongen. Idie gegeven werden door de Kampioenen en leden der Maatschappij. Deze Kampioenenhui/de werd besloten met een gezellig samenzijn en een kos teloze prijsbolling voor de vrouwen van de feestvierende duivenmelkers De gevierde Kampioenen 1952 bij de duivenmaatschappij De Zwaluw te Vlamer tinge met in hun midden de Koningin der maatschappij. Zij zijn omringd door het bestuur der maatschappij, waaronder wij herkennen de heer Pattou Nestor, voorzitter; de heer Heyte Robert, ondervoorzitter de heer De Haese Robert, secretarisde heer Pattou Jozef, schatbewaarder en de heer Pottillius Telesphore, lokaalhouder. Grootse Kampioenendag bij de Duivenmaatschappij De Frontduif tc Beselare Keizer- Koning- en Kampioenen 1952 met luister gevierd. Verleden Zondag 25 Januari 1953 was de bloeiende duivenmaatschappij De Frontduifte Beselare in feest ter ge legenheid der inhuldiging van haar Kei zer-, Koning- en Kampioenen 1952. na melijk de heer Vandamme Cyriel. Kei zer 1952de heer Neirynck Achiel. Ko ning 1952de heren Saelen Gaston en Jozef. Halve fondkampioenende heer Petillion Isidoor. le Kampioen en de heer Durnez Silveer. 2e Kampioen. Deze jaarlijkse feestviering werd des morgens ingezet met een plechtige H. Mis voor de overleden bestuursleden en Jeden der maatschappij. Talrijke duivenmelkers waren in deze H. Mis aanwezig. Te 12.30 uur vergaderde het bestuur der maat schappij in 't lokaal, café De Elfpenner bij Pol Durnez Per auto werden de Kei zer-, Koning- en Kampioenen 1952 ten huize afgehaald. Overal werden door lief tallige meisjes bloemen aangeboden aan de gevierden. In stoet keerde men dan naar het lokaal terug, waar zij werden opgewacht door de muziekmaatschappij Ste Cecilia van Beselare en de leden der maatschappij. Bij hun aankomst werd een prachtige hulde-serenade ten beste gegeven. Daarop ging men stoetsgewijze met het muziek vooraan naar de verschil lende leden herbergiers der gilde. Deze optocht eindigde aan het lokaal, waar een grote feestvergadering plaats had. Het was de hr Charles Bayaert. de sympathie ke Erevoorzitter, die deze feestvergade ring inzette en een korte toespraak hield tot al de aanwezige duivenliefhebbers. Spreker bracht op een kernachtige ma nier hulde aan de gevierden der maat- schappii en wenste hen geluk om hun prachtige overwinningen. Daarna was het de beurt aan de heer Durnez Jules, se cretaris. die verslag uitbracht over de werking der maatschappij gedurende het jaar 1952. Na deze toespraken volgde de overhandiging der Diploma's aan de Kam pioenen 1952. De heer Pol Durnez. lokaal- houder. dankte daarop de talrijke aan wezige duivenmelkers voor hun grote op komst naar deze Kampioenenhuïde. Deze Kampioenendag werd besloten met een prachtige kosteloze Tombola voor al de aanwezige leden en een groot dui ver.-bal voor al de duivenmelkers en hun familie de- feestvierende maatschappij. De gevierde Keizer-, Koning- en Kampioenen 1952 bij de duivenmaatschappij Di Frontduif te Beselare met in hun midden de Koningin der gilde. Zij zijn omringd door het bestuur der maatschappij, waaronder wij herkennen de sympathieke herer. Charles Bayaert, ErevoorzitterGerard Claeys, voorzitterVuylsteke Jerome, schat bewaarder. Durnez Jules, secretaris en Pol Durnez, lokaalhouder. TURNEN IE PERSE ZEGE TE BRUGGE Zondag 11. werd een ziftingswedstrijd gehouden in 't lokaal der turnkring Rust Roestte Brugge, dit met het oog op het samenstellen van de Westvlaamse ploeg die Oostvlaanderen zal ontmoeten te Gent op 22 Februari. De beste elementen uit onze gouw namen deel aan die selectie kamp Dupuis en Defer dienden zich te onthouden als leden der nationale ploeg. Drie Ieperse turners wisten zich prachtig te onderscheiden en bewezen eens te meer hun waarde- Ziehier de uitslagen Op 60 1. Mus Lucien 55.2 p 2. Vanseveren (Brugge) 52.4 p 3 Dehaeroe Norbert 52 p. 4. Van Paemel (Noordzee-Oostende 48.6 p 5. Eeckhoudt Lucien 48.1 p. 6. Coeneye (Noordzee) 47 p Devriendt (Noordzee) gaf forfait Ge zien de ploeg slechts 5 man mag tellen werd er hevig gestreden om in aanmer king te komen. Onze 3 vertegenwoordi gers zijn er in geslaagd het leeuwenaan deel voor onze stad op te eisen, spijtig dat onze andere kleppers door allerlei omstandigheden verhinderd waren om deel te nemen, anders zou de Westvlaam se keurploeg heel zeker uit... 4 Ieperlin- gen gevormd geweest zijn. Nu. iedereen moet leven, zegt men soms Over de verrichtingen onzer stadsgeno ten zullen we kort zijn, Mus legde een rustig meesterschap aan de dag en sleepte zonder grote moeite de zege in de wacht Dehaerne verloor zijn 2e plaats in het paardspringen tegenover Vanseveren die zich hardnekkig ingespannen had om in 't spoor der kopmannen te volgen en uit eindelijk met miniem verschil de 2e plaats te veroveren Onze derde manEeck houdt Luc. had het eveneens lastig met een gelijkwaardig tegenstander die hem in de allerlaatste proef hoogspringen de 4e plaats ontfutselde. Te Gent zal weerwraak genomen worden, dat voelen we aan onze elleboog. Een Ieperse turner laat zich geen tweemaal beetnemendit weze gezegd DE GROTE SCHOK Sedert een paar jaar werd dikwijls door turnliefhebbers de wens uitgedrukt een ontmoeting te zien tussen leper en Noordzee Oostende met natuurlijk het zwaar geschut opgesteld. Hiermede be doelen we de deelname van Defer - Du puis - Vandeneynde. enz. in de kust- ploeg. en langs Ieperse zijde de sterkste beschikbare elementen. Op 't onverwachts is deze kamp tot stand gekomen op uit nodiging van Noordzee en zal betwist worden op Zondag 1 Maart. De terugwed strijd te leper volgt kort er op. Deze in ternationalen aan 't werk te zien zal be slist sensatie wekken onder de sportlief hebbers. 't Wordt een grote dag voor de Ieperse turnkring WORDT NU LID! Deze periode is het meest geschikt om lid te worden der St. Michielsturnkring. Ouders, zendt uw jongens en meisjes naar de turnzaal waar ze gevormd worden tot sterke mannen en vrouwenInschrijvin gen worden aanvaard vanaf de ouderdom van 9 jaar. LokaalLange Meersstraat Laat uw kinderen genieten van deze ge zonde sport die heerlijke stonden vol vreugde en opgewektheid schept bij de beoefenaars ervan. De uren doorgebracht in een turnzaal, zijn geen verloren uren Sympathisanten welke geen werkend lid willen worden, kunnen zich toch deelge noot maken der grote turnfamilie door een steunkaart te nemen bij de bestuurs leden. Binnen enkele dagen worden de nieuwe erelidkaarten aangeboden bij de gewone steunende leden. Helpt de sterke Ieperse turnkring, die door haar succes sen. de faam van onze stad verspreidt, en sinds 57 jaar de lichamelijke opvoeding onzer jeugd verzorgtA. G. TONEELAVOND Op Zondagen 8 en 15 Februari in de Patronagezaal telkens om 17 uur, opvoering van La Croix sur le Chemindrama in 4 bedriwen en Trop parler nuitklucht in 1 bedrijf. Kaarten te bekomen bij M. J. Deleruelle. Armen tiersstraat. BURGERSTAND Geboorte: Greta Leroy. d- v. Lucien en Jeanne Minaillo. Overlijdens: Irma Bailleul. wed. Henri Denys. 77 j.Eerw. Broeder Gabriel (Pie- ter Muylle). overste en rustend school hoofd 72 j.Hélène Potie. 80 j. CINEMA ST SEBASTTAAN Op Za terdag 31 Jan. en Zondag 1 Febr.Jour nal Ultimatum. BURGERSTAND Geboorten Sonja Vinkier. d. v. Remi en Marie-Louise As- sez. St Jansstr.Paulus Decoodt. z. v. An dré en Yvonne Ampe. Brouwerijstr.An dré Lesage. z. v. Raphael en Rachel De nys. Lucasstr. Linda Houwen, d. v. Al- bert en Roza Terryn. Vijlwegenstr.Do- miniek Billiet z-v. Gaston en Anna Boute. Statiestr.André Deburghraeve, z. v. Ar seen en Gabrielle Noppe. Gezelleplein. OverlijdensJulien Everaerdt echtg. Maria Vanhove. 75 j.. Houthulststr.. Alois Verslype. wdr Elodie Vandenbus- sche en M. L. Deschacht 73 j-, Roeselare- straat Huh elijksbannen Roger Clinckemaille. van Staden. en Lena Vandepitte. van HoogledeMaurits Vanbecelaere. van S'aden. met Gabrielle Stroobant. van GitsBaudewijn Pecceu. met Paula Van neste. beiden van Staden Jean Taillieu, van Staden. en Maria Depoorter. van St Elooisparochie. BIJ DE KON. MUZIEKMAATSCHAP PIJ STE CECILIA De Koninklijke muziekmaatschappij t Ste Cecilia vierde Donderdag U. het jaarlijks feest van haar heilige. Reeds de vooravond ervan werd met tromgeroffel de heuglijke dag aan- I gekondigd. In de late avond en gedurende de nacht gaf het nachtorkest de welge kende. zoetklinkende deuntjes ten beste. De heren nachtspelers, met de goede nach telijke ontvangst bij de bestuursleden in de benen, verschenen met waterige ogen op het groot appel. De flinke schaar Ste Ceciliavierders trok dan vol levenslust naar de leden herbergiers om 's middags de lekkere spijzen te laten smaken De secretaris vroeg een minuut stilte voor de afgestorvenen: Heer Emiel Pauwelijn voorzitter, en Heer Hector Van Pete- ghem. erelid. Daarna kwam de kastoe- stand en de werking van de maatschappij voor de pinnen, toestand die de bloei en de vooruitgang van de muziekmaatschap pij ten volle bewijst. De Heer muziek meester Jules Leroy gaf vervolgens de uitslag van de wedstrijd door de jonge muzikanten afgelegd voor de bestuurs commissie. De heer Alb Debeil. voorzit ter der maatschappij overhandigde aan de jonge laureaten een prachtige vulpen houder. Na talrijke vrolijke liedjes werd verzameld om de overige leden herber giers op de wijk Mispelare-Eik aan te doen. tocht die een einde nam te 20 u. aan de zaal Emiel Vanheule. waar men binnentrad voor het sluitingsbal. In de vroege uurtjes sloot deze levenslustige dag en in echte feestroes zagen we Ste Ceeiliafeest 1954» voor de ogen. BILIART HET INTERCLUBKAMPIOENSCHAP VAN IEPER De wedstrijd Amical - Union werd na tuurlijk met belangstelling tegemoet ge zien door de Amicalisten. welke een afge tekende overwinning nodig hadden, om in voeling te blijven met de leiders. Deze afgetekende overwinning is er dan toch gekomen, al dient toegegeven dat ver scheidene partijen een eerder mat verloop hadden. Van beide zijden werden wel een paar mooie prestaties gelukt, maar voor het algemeen bleven de spelers beneden hun werkelijk vermogen. Prèzen René Phlypo gaf aan Bertje Croes geen schijn van kans. door aan een gemiddelde van méér dan 7 in 14 herne mingen uit te marbelen René had een daverend begin, vermits hij na 5 herne mingen reeds 62 punten bijeen gecaram boleerd had. Na 7 hernemingen was de stand 76-9. maar dan kwam ook Croes in zwier, te laat echter om René nog te be dreigen Ook Willy Bertier speelde een zeer flinke partij, door in 17 beurten uit te spelen en aldus weinig kans te geven aan zijn antagonist Gilbert Cnockaert, die nochtans op gewone kracht pres teerde. De uitslagen DEMEY Roger (A) 89 89 27 3.30 12 Migneaux Roger (U) 103 70 27 2.60 11 PHLYPO René (U) 100 100 14 7.16 18 Croes Albert (A) 97 57 14 4.07 13 MOUTON Urbain (U) 62 62 20 3.10 14 Vandenberghe G (A) 75 52 20 2.60 11 BERTIER Willy (A) 40 40 17 2.35 8 Cnockaert Gilb. (U) 38 26 17 1.53 6 BEUN Albert (A) 75 75 31 2.42 15 Vandenberghe Alb. (U) 74 49 31 1.54 13 SANTY Emiel (A) 52 52 22 2.36 9 Vandevelde Val. (U) 46 35 22 1.59 7 BEUN Joseph (A) 52 52 40 1.30 5 Depoorter Leon (U) 56 40 40 1.00 5 Uitslag van de match AMICAL 5 overwinningen 417-382 p- Union 2 overwinningen 382-417 p- Algemene Rangschikking 1. AMICAL 28 16 0 12 1764-1520 32 p. 2. Patria 21 15 0 6 1262-1095 30 p. 3. Victoire 21 9 0 12 1075 1253 18 p 4. Union 28 9 0 19 1505-1738 18 p- Volgende wedstrijdVictoire-Patria in het lokaal Victoria. St Jacobstraat. op Maandag 2 Februari te 19.30 u. stipt- Maandag 9 Febr.Patria - Amical- Maandag 16 Febr.Victoire - Union. Maandag 23 Febr.; Union - Patria- Maandag 2 MaartAmical - Victoire. ROGISA- Voor het invullen uwer BELASTINGSAANGIFTEN. HANDELS- REv-jISTilRS. VERZEKERINGEN, enz... alleenlijk één adres: BOLLINGIER, Lange Torhoutstraat 13. te IEPER Drukkerij Dumortier 34, Boterstraat IEPER

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 2