VOETBAL BAL KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS Leest en verspreidt «HET YPERSCH NIEUWS»! Kaartersclub De Zon DANCING CONCORDIA ALLE ZONDAG Ingang vrij - Begin om 6 u. Uit het White Star kamp Matchen voor Zondag I Februari 1 itö't Uitslagen der matchen v an Zond.ig Vr» .lanuari Klassementen na cie matchen van Zondag Vïï ne PROVINCIAAL B »Vnnuar*i me NATIONALE A. V. Dendermonde Ie Prov K-V.CAY. - W- S- Lauwe 7-1 Op daverende wijze hebben Carpels L. en eonsoorten de puntenstrijd hernomen en hun 10e overwinning van het seizoen. tot op heden tevens hun afgetekendste te noemen Niets liet gedurende de eerste 10 minuten nochtans een zware afstraf fing uitschijnen voor het bezoekende W. S Lauwe. Ofschoon met hevig windna- deel gestart, beten de geel-zwarten aan vankelijk flink van zich af en keeper frammout diende al onmiddellijk een paar kwade schoten van Faillie en Le glez te pareren. Langs de overzijde zoch- fen de Cerclemannen geruime tijd naar de juiste pass. Tal van voorzetten wer den aangewakkerd door de felle bries en de White Star-verdediging kreeg gelegen heid te ontzetten, alvorens er roodjes bij de bal geraakten Toen. op de 10e min., back Deltour zo de kans werd geboden oir. het leder naar zijn doelwachter te spélen treuzelde hij en Ossieur sloeg er munt uit De Lauwse achterwaartsen ston den perplex- Dit doelpunt werkte zodanig op hun moreel, dat ze aan het vlotten gingen en de ene flater volgde op de andere Na een halfuur spel had links buiten Ossieur driemaal roos geschoten en prijkte hij met een schitterende hat trick op het actief, terwijl zijn ploeg met 3-0 leidde. Rood-wit was troef en wel in zulkdanige mate dat men het zaakje al te kalmpjes ging opnemen. Tot plots de gasten met een verrassend tegendoelpunt de Cercle-kleppers uit hun berusting wak ker schudden In een handomdraai voer den de Augustinusmannen hun voorsprong weer op tot drie schrevenen aan de rust wezen de plaatjes aldus 4-1 in het locale voordeel. Voegen we hier nog aan toe dat vlak vóór de poos een zeer ge vaarlijke aanval van de naar binnen ge zwenkte Leglez de Cercle-aanhang kip penvel had bezorgd en de grendel bij K V.C.SY op het einde der eerste beurt maar half en half op veilig bleek te heb ben gestaan. Tijdens de rust werd dit puntje even behandeld, want de laatste 45 minuten moesten met wind op kop worden verorberd. Spijt de van kamp ver wisseling van Blasius kende de tweede speelhelft bijna een identiek verloop als de eerste. De rood-witten bleven een licht territoriaal en rustig meesterschap de monstreren en gaven doelwachter Masse- lis druk de «kost», daar waar het moe dig verweer der tegenstanders totniets zou baten. Met overleg werden de geel zwarten op de zwakke plaatsen bewerkt. Ja. zoals het hun was opgelegd geworden, togen de K.V.C.S.Y.-ers bij voorbeur langs de vleugels naar de rivale koorden. Backs Deltour en Demeyere waren niet aan het feest Slechts het zevende doelpunt zou door Cercle niet worden aangetekend door een outside. Kerrebrouck. die voordien een paar keren als doelschutter in gebre ke was gebleven, nam dit voor zijn reke ning. Stippen we terloops aan dat zo kee per Masselis zeven maal het nakijken kreeg hij verder nog meerdere kritieke standjes knap opklaarde. Vandenbossche bijvb nam hem meer dan eens machtig op de korrel, doch fou het genoegen niet mogen smaken van een treffer op zijn naam te krijgen. Carpels, dewelke reu zenwerk verrichte evenmin. Alles bijeen genomen kunnen de eindcijfers worden verantwoord door het uitgesproken over wicht der Cercle-aanvallers op de bezoe kende verdedigers. Minder afgetekend was het veldoverwicht. al toonden de rood-witten zich in het middenveld tech nisch de beste. Ja. sporadisch en meer in de tweede beurt dan vóór de rust disten de bezochten fraai grondscherend samenspel op, dat schril afstak met het onberedeneerd in volleyacteren van Derycke en maats. Het combineren stond bij geel-zwart gewis beneden alles en de verschillende ploegwijzigingen waren niet van aard hieraan iets te verbeteren. Al leen de vleugelspelers Leglez en Olieux bereikten een behoorlijk peil en de schot vaardigheid berustte na 10 minuten spel praktisch uitsluitend bij eerstgenoemde. Door zijn toedoen werd Frammout in de tweede helft eens gevloerd en moest Soe- nen op de lijn redding brengen. Na de drie weken rust hadden we verwacht dat de roodjes vroegtijdig tekens van ver moeidheid zouden laten zien. Deze vrees bleek ongegrond, want op een paar uit zonderingen na hielden Vanbeselaere en Cie. in tegenstrijd met hun rivalen tot het inrukken de maat. Het licht mod derig speelveld bleek verder helemaal iets naar hun zin. Als uitblinkers in deze par tij van bevredigend allooi kunnen we ten slotte naast de Lauwenaar Leglez de K V.C.S Y.-ers Vanbeselaere R Carpels L. Verschaeve G en Ossieur M. citeren. Laatstgenoemde is bij bepaalde fans plots in aanzien gestegen. Hij schijnt niet lan ger meer gedoemd de zondebok te zijn. Wij voor ons part verheugen ons hierover en hopen dat de interest, die verleden Zondag werd geïnd dit seizoen niet de enige rente zal zijn van het krediet dat hem voor Nieuwjaar in de fanionploeg werd gegeven. We hebben nog nooit ge twijfeld aan zijn kwaliteiten en schreven het reeds vroeger dat het hier alleen ging om een kwestie van zelfvertrouwen en aanpassing. Hetzelfde vinden we momen teel terug bij Vandenbossche. die nu een maal meent meer aanleg te hebben om te verdedigen, dan aan te vallen. Zijn pres teren lijdt natuurlijk onder de twijfel in eigen kunnen Zondag leverde hij zeker lijk geen schitterende vertolking, maar zijn optreden verried toch dat hij aan het terugkomen is. Hij overtrof in niet geringe mate bvb. zijn evolueren tegen Zwevegem Sp. Ja. veel mensen hebben slechts oog voor dezen die de goals sco ren. Vandenbossche. niet bijster kansrijk bij het naar doel schieten, lukte er de re cente speeldag geen De zesde Cercle-goal presenteerde hij evenwel op een schotel tje en vele van zijn voorzetten vielen on tegensprekelijk te appreciëren. Dit heeft toch ook zijn waarde, nietwaar Die in- ferioriteitsgedachte aan de kant en... Kees komt wel klaar. De Cercle-familie in haar geheel genomen schijnt wel enigszins aan een minderwaardigheidsgevoel onderhe vig te zijn. Men vreest en zucht dat S. C. Menen wel niet meer zal te onttronen zijn. Een Sporting dat reeds tal van matchen met 2-1 of 1-2 cijfers won en Cercle meer ducht, dan we denkejt. Nu horen we pes simisten al verkondigen als K V C-S Y naar S C. Menen moet. is het achter een pil. Allemaal larieDe roodjes hebben daar evenveel kans op winnen, als de leiders, maar er moet een beetje meer heilig vuurbijkomen. Geen laisser aller»! Om op de individuele verrichtin gen weer te keren, kunnen we van Soe- nen en Cailliau vertellen dat ze hun steen tje tot het afstraffen van W. S. Lauwe bij brachten. Laatstgenoemde heeft, koord dansen ten spijt, nog altoos de voldoende ademvoorraad niet om fris het laatste kwartuur aan te vangen. Nu hij eerlang op S. C. Anderlecht gaat trainen komt hier wellicht spoedig verbetering aan. Kerre brouck bevestigde wat we na het treffen te Harelbeke over hem penden. Geen spe cifieke puntspeler bij gemis aan demar rage en schot, maar tamelijk goede spel verdeler. En zolang Parrein afwezig blijft, moeten we ons bij gebrek aan vis met mosselen tevreden stellen. Op de stoppers plaats deed Mailliard zijn werk zoals het van hem werd verwacht Minder klassiek dan Kerrebrouck op die plaats is zijn tackling veel vaster. Derous en Frammout hebben we voor het laatst gehouden. Al- beric had de vaardigste tegenstrever te bewaken, en het kwam des te beter tot uiting hoe zijn conditie nu als het ware nog minder op punt staat dan voor de slagnatie Spijtig voor de toegewijde Briek. die het zo niet lang meer in de ploeg zal volhouden. Dat Frammout het Lauwse doelpunt kon verhinderen, is ook onze mening, doch dat zijn nu eenmaal van die fratsen die een doelwachter, wel ke in een match zeer weinig aan het werk wordt gesteld, wel meer ontmoet. Om fei telijk uit te blinken, moet men veel hooi op de vork te nemen krijgen en tot nu toe kwam het voor Frammout nog maar één keer zover. nml. de le helft bij F. C Knokke. Sluiten we nu maar met te zeggen dat de belangstelling het wankelbaar we der zal hier niet vreemd aan geweest Zijn beneden het gewone peil was en de spelleiding wist te bekoren. Referee De keirsschieter (Oostendenaar. maar aange sloten bij S. K. Roeselare) en zijn offici ële helpers Verfaillie K. (F. C. Roeselare) en Vandenberghe A. (S. V. Veurne) zul len we graag terugzien. De beste arbitrage, welke we dit speeljaar reeds kenden. DE PLOEGENW. S. Lauwe (ffMl Masselis Deltour Verhelle Demeyere Smagghe Derycke Faillie Coorman Maes Olieux Leglez Ossieur Kerrebrouck Verschaeve Carpels L- Vandenbossche r Cailliau Vanbeselaere R. Soenen Mailliard Derous Frammout K-V.C-S. Yprois 1VMI W S Lauwe zocht haar heil herhaalde lijk in plaatsverwisselingen en zo zagen we Olieux geruime tijd als rechtsbuiten en Derycke naar het einde toe als inside acteren. DE DOELPUNTEN 10e min Een pass van Carpels voor Ossieur bestemd is niet schuin genoeg en mede door de wind hard gegeven. Deltour rent. op een paar meter gevolgd door Cercle's linksbuiten, het ding achter na en bemachtigt het. Hij vertikt het even wel van de bal naar zijn doelwachter te spelen en alvorens hij de gelegenheid ziet om zich te draaien en te degageren. spurt Ossieur bij en snapt het leder van vóór zijn neus weg Masselis snelt toe maar staat machteloos tegenover het schot dat van Marcel's voet vertrekt Zwaar ploft de bal tegen de binnenkant van het rech ter zijnet (1-0) 19e min.Op inzenden van Verschaeve dreigt de bal over de cornerlijnte gaan Waar Vandenbossche in de nabij heid vertoeft, is Verhelle niet gerust in het zaakje en met een retro brengt hij het leder meer het veld in. Zijn maats uit de verdediging zijn verrast en Ossieur krijgt een nieuwe kans. In eigenaardige houding (het lichaam haast parallel met de grond en vóór de bal) geeft hij een volley te beste en het leder zit (2-0). 28e min.Een vrije schop van Vanbese laere en Smagghe bewerkt het leder met de hand. Nieuwe free-kickdie dit maal zal genomen worden, van juist bui ten de back-area, door Cailliau De Lau- wenaren trekken een muur op terwijl kanthalf Derycke zich naast zijn doel wachter gaat opstellen onder de deklat Ossieur doorziet de situatie en kiest po sitie tussen Derycke en de muur Daar gaat het fluitsignaal en Derycke rent vooruit. Hij kruist Ossieur wanneer het leder reeds de Jucht in is. Buitenspel is dus uitgesloten, aangezien op het ogen blik dat de bal vertrok Ossieur twee te genstanders tussen zich en de doellijn had Keeper Masselis puncht het leder tegen de lat en vandaar valt het komen de dus van 'n tegenstander binnen het bereik van de alleenstaande Cerclelinks- buiten. die geen genade kent en op een mooie hat-trickkan bogen (3-0). Sommige Stars protesteren maar hele maal onverantwoord Dhr. Dekeirsschie- ter verwijst kalmpjes naar Derycke en de tussenkomst van Masselis op het doel- schot van Cailliau en valideert volkomen logisch het doelpunt. Van een dubbele reden om de goal toe te staan gesproken 38e min. White Star krijgt een inworp te doen vlak voor de tribune. Leglez is aan de waakzaamheid van Derous ont snapt Hij wordt bediend en gaat aan de haal. Soenen komt van de andere zijde van het terrein toegestormd om de vogel te kortwieken, maar te laat Van uit een nochtans weinig schitterende schiethoek waagt de Lauwenaar zijn kans en Fram mout. die op de juiste plaats staat, ziet het balletje tussen zijn in de hoogte ge strekte grijparmen razen en hoog in de koorden aanbelanden (3-1). 41e min. Verschaeve poogt de bal over het hoofd van Demeyere naar Kerre brouck te spelen. De gestemde linkerback slaat het leder met de vuist weg. doch zo onbehendig dat het ding toch door Cercle's aanvalsleider kan bemachtigd worden De referee onderbreekt het ver toon niet en laat de avantageaan Kerrebrouck. die in de diepte Verschaeve lanceert. Georges rukt op en treft raak in de verste (linker) van hem liggende benedenhoek (4-1). 55e min.Een voorzet van Carpels naar Ossieur. die. van op circa 30 meter, een kei (tegen wind a. u. b.) van belang lost De bezoekende portier krijgt geen zweem van kans om het ding uit de linkerboven hoek te houden (5-1). 77e min.Een dieptepass van Vanden bossche en Verschaeve onderneemt een rush zoals bij het vierde Cercle-doel- punt. Op identieke manier als dan neemt hij van uit een scherpe hoek. met een sleper. Masselis in gebreke (6-1). 83e min Verschaeve zwenkt met de bal aan de voet naar binnen Inmiddels wijkt Kerrebrouck uit naar rechts. Dit vernuftig switchen zal renderen, want op het gepaste moment schuift Georges de bal naar Kerrebrouck. die het veld vrij heeft en met succes op doel kanjert (7-1). Ille Spec.K.V.C.S.Y. - F. C. Roeseare 9-3 De rood-witte aanvallers (met Dumor- tier A als invaller voor Dumalin C lie ten er in de eerste beurt geen gras over groeien en aan de rust telden de Roden- bachzonen een 8-1 achterstand. Na de kof fie teerden Bruneel W en Cie op hun voorsprong en deed ook de man met de hamer bij sommigen van zich spreken. De Cercle-goals werden aangetekend door Devos A (4). Dumalin M (2). Dewulf G. Callens A. en een rivale back. Citeren we de aanwezigheid bij de gasten van stopper Baert. Schol. K.V.C.S.Y. - S. V. Moorslede 6-0 Om het succes volledig te maken won non ook de scholieren met ruime afte kening. Op het Augustinusstadion werden verleden Zondag door Cercle zo maar eventjes 22 goals aangetekend tegen 4 door de tegenstrevers. Bij de scholieren, die in iedere beurt drie keren scoorden en een goede wedstrijd leverden, waren Desmadryl A.. Ameloot R en Dumoulin R (elk 2) de goalgetters. De 2 doelpunten van Dumoulin R. zagen het levenslicht op strafschop De Plancke R Hollebeke E en Desmadryl A. bleken voor de be zoekers. welke practisch gedurende gans de ontmoeting figuranten waren, de in drukwekkendste boemans ZONDAG AANSTAANDE: De reserven zijn bye en de derby der scholieren is verdaagd, zodat slechts één Cercle-elftal dient op te treden De A- ploeg heeft de eer en wordt verwacht bij F. C. Torhout. Een tegenstander, die aan huis de beste waard isWillen de rood jes het wiel van S. C. Menen blijven hou den. dan moeten Goethals P.. Fraeyman en andere Ward Verstraete's een voetje worden gelicht. Opgepast, verdedigers van het weinig beweeglijk, doch des te har der kanon Blieck Ja. over de nieu we linksbuiten Hendrickx wordt ook veel goed verteld Rood-witten. volle gasAls spelleider zal dhr. Duverger (E. Wervik) fungeren. KALENDER Ziehier wat o. m. nog door Cercle-ploe- gen dient te worden afgewerkt tijdens de maand Februari 1953 8-2-1953 Ille Spec K V.C.S Y - E. Wervik Schol.: K.V.C.S.Y. - Ol. Ledegem. 15-P-1 Q53 Ie Prov. K.V.C.S.Y. - F. C. Tielt. Ille Spec. K.V.C.S.Y. - S. K. Roeselare Schol. E Wervik - K.V.C.S.Y. 99-9_1QS3 Ille Spec K.V.C.S.Y. - F. C. Tielt Scholbye Kad. K.V.C.S.Y. - Kortrijk Sp. MEDEDELING De Bestuursvergadering voorzien voor Dinsdag aanstaande. 3-2-1953. is verdaagd tot de week daarop. ROGIMAR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB Lokaal Au Casino Verplaatsing naar Torhout. PrijsLeden 15 fr. Niet-leden20 fr. Vertrek te 1.30 u. zeer stipt Pronostiekwedstrijd. De prijs geschonken door Mr R. Ver sailles (Grote Bazar) werd gewonnen door Mr Bostyn Lucien die 8 punten behaalde De kosteloze verplaatsing naar Torhout werd gewonnen door Mme Deweerdt met 7 punten. HET BESTUUR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB «DE MANDE» Zonnebekesteenweg 1, leper Verplaatsing naar Torhout. PrijsLeden 15 fr. Niet-leden20 fr. Vertrek aan de lokalen De gekroon de Degensbij Meul P te 13.45 u. Au Sapeur Pompier bij J. Vanacker te 13 50 uur. De Mandete 14 uur. Supporters, komt talrijk op Kosteloze Pronostiekprijskamp. Verleden Zondag kaapte Vanlimburg Jerome met 7 punten de prijs weg. In de rangschikking prijken Hollebeke Fl. en Neyrinck E op kop met 81 p. 3. Carlier Ach., 80 p.4. Markey E. en Vandamme M 79 p.-6. BruyneeJ G. en Litière L. 78 p.8 Dael M Deberdt A Pertry J.. Tankrey W. en Therry H. 77 p 13 Samain S-. 76 p. HET BESTUUR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB ST PIETERS BOVEN Lokaal Café De Valk bij August Lesage, Rijselstr. 104. Ieper- Verplaatsing naar Torhout. Prijs Leden 20 fr. Niet-leden25 fr Vertrek te 1.30 u. zeer stipt HET BESTUUR. Maandag 1.1. 26-1-1953 werd in het Hotel De Zonbij Cercle-speler Roger Van beselaere overgegaan tot de stichting van een kaartersclub Reeds tal van personen lieten zich inschrijven en Maandag aan staande gaat reeds de eerste kaarting (ma- nillen) door. Kaartersclub De Zon we wensen U een gezond en lang leven Mocht de familie zich verder op zijn flinkst uit breiden R. MP» mmnfinn (7048) C-iw 04 m i p r g mt Pt Le Bizet - White Star leper 0-5 Na de recente overwinning onzer Star- boys. tegelijkertijd met het halve falen, van Ardooie en Poperinge zitten wij met een steviger in de leiderszetel. Het was; te voorzien dat de gesternden eerder ge makkelijk het pleit zouden winnen tegen. Le Bizet Het werd dan ook geen buiten gewone wedstrijd. Het was een aarzelend, zoeken naar de nodige vorm vooral ge durende de eerste 20 min. hadden de spe lers te kampen met spierstramheid. Onze gesternden echter die de training door gevoerd hadden kwamen het eerst deze lastige periode te boven en zouden aldus; een veldmeerderheid afdwingen, die ze bestendig zouden vergroten en behouden, tot het einde. Vooral de 2e helft was ge kenmerkt door het overwicht van White Star dat met Le Bizet het spelletje van kat en muis ging spelen. De gastheren kwamen er niet meer bij te pas en za gen zich aldus geslagen. Reddeloos ver loren trokken zij zich totaal in verde diging terug met het inzicht zoveel mo gelijk de schade te beperken. De gestem den die vooral tijdens de 2e beurt de goe de kadans te pakken hadden zagen zich hierdoor sterk belemmerd. Vooral de voorspelers die dan meteen met de mod der voor het doel af te rekenen hadden konden zich door dit totaal opeen ge pakt zitten, niet meer uitleven en zagen, aldus veel van hun pogingen doodlopen op een alles in de strijd werpende ver dediging. De Stars wisten toch 5 maal de weg naar de netten te vinden waarmee ze tenslotte volle loon naar werken kre gen Het werd globaal beschouwd een wedstrijd die hoogten en laagten kende- Alhoewel White Star zijn best deed om er wat van terecht te brengen, slaagden zij hierin niet door de zwakke prestatie der gastheren. Reeds aan de 5e min. zou den de gestemden succes kennen. En al hoewel de eerste 20 min. niet veel zaaks brachten door de opgedane spierstram heid zagen wij toch White Star herhaal delijk mooi aandringen. Veel pogingen werden echter door dame Fortuna ge stremd, want zij stond niet aan onze zijde en talrijke krachtige goedgerichte schoten vlogen te pletter op zij- of boven lat. Slosse en Dewilde zouden er dan nog beurtelings 2-0 en 3-0 van maken, zodat onze Stars de rust bereikten met een meer dan billijke voorsprong. Na de citroentjes zagen wij onze Stars (zie vervolg volg. blz.) lie NATIONALE AFD. St Niklaas SK. - F.C. Brugge (Grandain) Boom F. C. - Waterschei Th. (Ceulemans) C S. Verviers - St. Leuven (Bauwens) Lierse S. K. - White Star A. C. (Rondia) A. S. Oostende - F. C. Ronse (Kauwenberghs) St Truiden V. V. - R. C. Tienen (Van Nuffel) U S. Doornik - Lyra (Lybaert) R- C. Brussel - Kortrijk Sp. (Jacobs) Ille NATIONALE AFD. REEKS B Dar. Leuven - Ukkel Sp (Smidts) C. S. Brugge - AEC. Bergen (De Riemaecker) A. A La Louvière - Un. Namen (Van Roy en) FC. Izegem - CS. Schaarbeek (Ysebaert) A. V. Dendermonde - V. G. Oostende (Van Rensbergen) Un. Halle - Vig- Hamme (Van Herpe) S C. Boussu-Bois - E. Aalst (Benard) NATIONALE BEVORDER. REEKS A S V. Wevelgem - F. C. Eeklo (Van Hellemont) R. C. Borgerhout - F. C. Meulestede (Hubert) St- Kortrijk - SK Geraardsbergen (Bats) S V. Waregem - SK. Roeselare (Calonne) S. V. Oudenaarde - R. C. Lokeren (Laureyssens) F C. Roeselare - St- Moeskroen (Cappelmans) Germ Ekeren - Hoboken S. K. (Desseyn) lie NATIONALE AFD Lierse S. K. - A. S. Oostende R- C. Ronse - Boom F. C. Kortrijk Sp. - C. S. Verviers St Leuven - S. Truiden V. V. R C. Tienen - White Star A. C V- S. Doornik - St Niklaas S. K. R- C. Brussel - F C. Brugge Waterschei Th - Lyra Ille NATIONALE V- G. Oostende - A. 2-3 3-0 7-0 2-3 1-2 2-1 1-0 0-5 AFD. REEKS B A. La Louvière 4-1 C. S. Boussu-Bois - A. V. Dendermonde 2-2 Vig. Hamme - D. Leuven 4-0 E Aalst - R- C- Doornik 3-1 C. S. Brugge - F. C. Izegem 0-1 C- S Schaarbeek - Un. Namen 1-1 S. K- Beveren - Un. Halle 4-1 Ukkel Sp. - AüC. Bergen 1-1 NATIONALE BEVORDER. REEKS A R. C. Lokeren - S. V. Wevelgem 3-0 St. Moeskroen - Kapellen F. C. 5-4 F. C. Roeselare - R. C. Borgerhout 3-0 F. C. Eeklo - Germ. Ekeren 5-0 Ex. St Niklaas - S. V. Oudenaarde 4-1 S. K. Geraardsbergen - S. K. Roeselare 2-2 Hoboken S. K. - St. Kortrijk 2-2 F. C Ie PROVINCIAAL Voorw. Oostende - S. C. Oostrozebeke (Dumortier) W. S. Lauwe - S. V. Blankenberge (Letienne) D Blankenberge - Aalbeke Sp. (Vandelacluyze) Ol. Ingelmunster - Zwevegem Sp. (Degryse) S. C. Menen - U. S. Herseaux (Surmont) E Wervik - R. C. Harelbeke (Bruneel) F. C. Torhout - C. S. Yprois (Duverger) F. C. Tielt - F. C. Knokke (Vanderhaegen) Ie PROVINCIAAL S. C. Oostrozebeke - Ol. Ingelmunster 6-1 R C. Harelbeke - D. Blankenberge 3-1 S. V. Blankenberge - S. C. Menen 1-2 Zwevegem Sp. - F. C. Tielt 1-2 Aalbeke Sp. - E. Wervik 3-1 K.V.C.S Yprois - W. S. Lauwe 7-1 U. S. Herseaux - Voorw. Oostende 4-2 Torhout 5-2 Meulestede - S. V. Waregem 0-2 F. C. Knokke - S. K lie PROVINCIAAL B W. S- leper - F. C. Poperinge (Kerkhof) S. V. Moorsele - W. S. Houthulst (Naert) Ex. Zedelgem - T. Menen (Matthys) S K. Vlamertinge - F. C. Lichtervelde (Degruyter) F. C. Komen - S. C. Bizet (Verbeke) S V. Moorslede - Ol. Ledegem (Depraetere) Brielen Sp. - St Eloois Sp. (Bostyn) V. C Ardooie - S. K. Torhout (Maes) F. C. Poperinge - S. K. Vlamertinge 5-5 Ol. Ledegem - Ex. Zedelgem 2-5 W. S .Houthulst - F. C. Komen 7-0 F. C Lichtervelde - V. C. Ardooie 2-2 T Menen - S. V. Moorslede gesch. 2-1 St Eloois Sp. - S. V. Moorsele 1-2 S. C. Bizet - W. S. leper 0-5 S- K. Torhout - Brielen Sp 13-0 De Lyra ^hite Star A. C. Lierse S. K. Waterschei Th. I' Truiden V. V. C. Brugge S. Oostende S. Doornik F. c- Brussel Kortrijk Sp. C. Tienen Boom F. C. Niklaas S. K. C. Ronse s- Verviers t Leuven NATIONALE AFD. 20 13 4 3 54 26 29 19 13 20 10 19 10 19 8 19 20 20 19 19 20 20 20 20 18 20 8 11 6 10 6 11 5 9 5 12 5 1 50 22 27 4 6 43 25 26 7 2 42 38 22 40 37 21 34 29 20 33 32 20 23 31 19 29 47 19 32 35 17 35 41 17 41 44 17 28 35 16 i 25 39 15 22 37 14 30 42 13 Ukkel Sp. AEC. Bergen F. C. Izegem S. K. Beveren S. C. Boussu-Bois C. S. Brugge C S. Schaarbeek Vigor Hamme R. C. Doornik E. Aalst Un. Namen Dar. Leuven V. G. Oostende A. A La Louvière Un- Halle AFD. REEKS B NATIONALE BEVORDER. REEKS A 19 12 3 4 50 24 28 R- C. Lokeren 18 13 4 1 49 28 27 19 10 2 7 47 17 27 S. K. Geraardsbergen 20 10 5 5 53 31 25 20 P 5 6 39 28 24 Ex. St Niklaas 20 11 6 3 37 27 25 19 10 6 3 46 35 23 S. K. Roeselare 18 9 3 6 41 34 24 20 9 6 5 46 36 23 S. V. Waregem 19 8 3 8 39 2S 24 19 8 5 6 31 33 22 S. V. Oudenaarde 19 ■3 6 5 38 28 21 20 10 8 2 40 34 22 F C. Eeklo 20 10 9 1 41 37 21 20 7 6 7 31 33 21 Germ. Ekeren 20 3 3 4 36 44 20 18 6 6 6 29 27 18 Hoboken S. K. 19 7 7 5 29 35 19 19 6 8 5 27 27 17 F. C. Roeselare 17 6 5 6 31 16 18 17 6 8 3 24 29 15 R C. Borgerhout 19 6 9 4 29 32 16 18 6 9 3 32 40 15 Kapellen F. C. 20 5 9 6 30 38 16 19 5 10 4 29 47 14 St. Moeskroen 19 6 11 2 36 57 14 18 3 9 6 17 38 12 F. C. Meulestede 19 6 12 1 20 32 13 20 3 11 6 22 35 12 F- C Wevelgem 19 3 10 6 18 40 12 19 4 12 3 16 43 11 St- Kortrijk 18 3 12 3 20 43 9 Ie PROVINCIAAL S- C. Menen K.V.C.S. Yprois F. C Knokke Aalbeke Sp. S. V. Blankenberge Zwevegem Sp. F. C. Tielt F C. Torhout S- C. Oostrozebeke E. Wervik D. Blankenberge U. S. Herseaux Voorw. Oostende R C. Harelbeke - W. S Lauwe 9 I Ol. Ingelmunster De PROVINCIAAL B 16 11 2 3 40 21 25 W. S. leper 17 13 2 2 60 17 10 2 5 59 24 25 V. C. Ardooie 17 12 4 1 66 17 11 3 3 46 24 25 F. C. Poperinge 17 10 3 4 63 17 9 5 3 37 22 21 S. K. Torhout 17 8 4 5 54 16 8 4 4 42 29 20 S V. Moorslede 16 8 4 4 45 16 8 5 3 46 26 19 F. C Komen 17 8 5 4 47 16 6 4 6 35 32 18 F. C. Lichtervelde 17 9 6 2 48 17 7 6 4 29 33 18 T. Menen 16 8 0 2 41 17 8 7 2 37 42 18 St Eloois Sp. 17 7 6 4 49 17 5 i 5 28 31 15 W. S Houthulst 17 7 7 3 54 17 5 7 5 28 37 15 Ol. Ledegem 17 7 8 2 37 17 6 9 2 31 46 14 Ex. Zedelgem 17 5 8 4 49 15 4 6 5 26 31 13 S. V. Moorsele 17 7 10 0 42 17 6 10 1 34 45 13 S. K. Vlamertinge 17 5 11 1 38 17 3 13 1 30 55 7 S. C. Bizet 17 2 14 1 26 17 0 17 0 11 61 0 Brielen Sp. 17 0 17 0 20 16 28 27 25 37 24 27 21 26 20 51 20 39 19 35 18 37 18 51 17 37 16 53 14 64 14 46 11 70 5 123 0

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 5