ON VOETBAL STUDEBAKER VOLKSWAGEN GARAGE V. CARREIN Groot Paasbal KRONIEK VAN KON VER. C. S. YPROIS VOITUREN en CAMIONS 14 Cr 19 HP. VOITUREN en BESTELWACENS Deken Delaerestraat 3 IEPER Tel. 537 ZAAL CONCORDIA ZONDAG 5 APRIL Prachtig Modern Orkest roALPiUAPT ne NATIONALE Ir Prov. K V. C. 6. Y. - S. V. Blankenberge 3-1 Bunkerend zagen we verleden week uit naar dit treffer. We verlangden er naar omdat de match tegen Daring Blanken- berge een wrange nasmaak had gelaten in de Cercle-mlddens en we hoopten op een K V CB.Y.-zege die. vooral op moreel ge bied. veel zou herstellen. Maar onze hoop was niet ontdaan van vrees. We stelden ons inderdaad de vraag of het recent zwak presteren der roodjes al dan niet als een ééndags-lnzinklng moest worden beschouwd. Daarbij noemde de tegenpartij zich S. V Blankenberge en zulks wees allesbehalve op een slnecuurtje voor kapitein Roger Vanbeselaere en zijn kleppers. De confron tatie met de kleurgenoten van aan de kust stond zo wat ln het teken van het quitte ou double Inzake afbrekende kritiek, ont moediging en andere verhoudingen met de supporters Het werd gelukkig quitte en meteen blijft K.V.CB.Y. haar woordje Jn het titel-debat mengen, terwijl donkere wolken afdrijven. Dezelfde elf welke acht dagen voordien op het Darlngveld eerder mal figuur sloegen, hebben zich flink her pakt en een onaanvechtbare zege geboekt tegen een sterk repliek biedend 8. V.-team. De gasten, die de toss wonnen, verkozen te starten met wind in de rug en er dient hier aan toegevoegd te worden dat Blaslus ln alle hevigheid van zijn troon blies. Al gemeen werd verwacht dat de strandman- nen tijdens de initiale 45 minuten zo ook een grote veldmecrderheld zouden aan de dag leggen en doelwachter Frammout het bijzonder druk zou hebben. Kortom, toen de bal aan het rollen ging. was de Cercle- aanhang de mening toegedaan, dat een 0-0 of andere evenwichtige stand aan de rust een succes zou zijn voor Mallllard en con- soorten De Cerclemannen. voor de gele genheid ln het wit uitgedost, wilden ech ter beter. Ze zetten de kraantjes van meet af aan volledig open en Sport slaagde er geenszins in uitdrukkelijk te domineren Het spel golfde over en weer en slechts spo radisch kregen Smith en consoorten de kans om naar doel te schieten. Frammout maakte overigens een even rustige eerste als tweede speelhelft mee. Eens moest hij zich Inspannen om een center van Demeu- lenaere onschadelllk te maken en dat de bezoekers op de 37e minuut aan een doel punt geraakten, was veeleer het gevolg van te weinig, dan van te veel werk. Eerst dan maakte de Cercle-portler Immers kennis met de fratsen van de wind. Was hij voor dien wat meer op de proef gesteld gewor den zo zou hij wellicht beter on zijn hoe de zijn geweest bij dergelijk schot van op zulke grote afstand We veronderstellen dat in dit geval Dezutter nooit roos zou heb ben getroffen. Hoe men het ook draalt of keert, feit is dat Frammout bil dit doel punt niet vrij uitging. Op de 37e minuut telde S. V. Blankenberge dus een goal. doch voordien was K.V.C.S.Y. reeds twee keren op het score-bord verschenen. De stand luidde alzo 2-1 Dit zou ten andere de situatie zijn aan de rust. Spilt het grote nadeel van de felle bries leidden de Augua- tlnusmannen inderdaad aan de poos en de voorsprong verdiende aanzienlijker te zijn. Zonder de flater van Frammout ware dit het geval geweest, maar dit ware Insgelijks het geval geweest indien de gasten zich ln hun strafschopgebied niet hadden bezon digd aan zware fouten, waardoor puike aan vallen der Augustlnusmannen niet tot hun recht kwamen. Men kan zich nu de vraag stellen werden de K V.C.8.Y.-ers dan niet door spelleider Letienne schadeloos gesteld Ons antwoord luidt hierop onvoldoende De eerste grove foul, die de Blankenberge- naren in de beruchte zone bedreven, werd door de arbiter met een strafschop be straft en betekende voor Cercle het twee de doelpunt, maar naderhand legde de ref allerminst nog dezelfde kordaatheid aan de dag Hli meende dat een strafschop vol stond en liet oogluikend toe dat Verlinde en Cle hun tegenstanders doelkansen ont stalen. Even vóór de rust bijvoorbeeld werd Kerrebrouck, met alleen nog keeper Goe- mlnne vóór zich. vlak op het elfmeterpunt door een roodhemd die hem op de hakken zat, tegen de grond gemaaid en dhr. Le tienne (A. A Moeskroen) zag lijdzaam toe HIJ floot niet. doch het publiek deed het in zijn plaats en gedurende een vijftal mi nuten was het Augustlnusstadion In een heksenketel herschapen. Voorwaar, de spel leider geraakte er de kluts bij kwi.1t en mocht blij zlin dat de poos zo nakend I was. Onmiddellijk na de hervatting werd dan toch en helemaal verantwoord een tweede strafschop tegen de bezoekers gefloten, maar daarop herhaalde zich weer hetzelfde spelletje. De localen. die nu wind In de zeilen hadden, vertoefden ononder broken in de aanval en Incasseerden na bij doelwachter Goemlnne tal van klappen, die van de gepaste sancties verstoken ble ven. De spelleider meende het met 2 straf schoppen al welletjes en zag nog minstens 2 penalty-gevallen ten nadele der wities door de vingers. Eens poogde dhr. Letienne de schlin te redden met voor obstructie te fluiten Het geven van deze onrecht streekse vrije schop nam heel wat tijd in beslag aangezien het redetwisten en... nooit zouden de 8. V.-era de reglementaire af stand (9.15 m. van de bal) respecteren. In zijn geheel genomen kregen de kustman- I nen ln de tweede speelhelft bitter weinig ln de pap te brokkelen Helemaal naar het einde toe vielen hun wel een paar free- kicks voor fouten van Derous te beurt, maar dit leverde evenmin resultaat op als de talrijke corners, welke de Cerclemannen voordien hadden afgedwongen. Verschillen de van die hoekschoppen, meestal door Parrein gegeven schopten anders aardig wat herrie. Het dient vermeld dat het spel tijdens de laatste 45 minuten nogal veel. voor wat K.V.CJS.Y. betreft, links zat en dat wat het doelschleten aangaat de Juiste richting dikwijls zoek bleek Back Soenen zagen we ook o. m. een paar maal met een schot ver naast uitkomen. De hevige wind die diagonaal over het veld stond, was bij dit alles wel betrokken. Daar treffen we eveneens de reden aan waarom het treffen zich op geen hoger peil bewoog. Het ware nochtans verkeerd hier nu uit te beslui ten. dat het kijkstuk het volgen nauwe lijks waard was. We kunnen wijzen op de strijdlustige en sterke eerste helft van de wlthemden. die alsdan oordeelkundig het leder bij voorkeur langs de grond hielden. Dat starten met wlndnadeel het gebeur de verleden Zondag ongewild ook te ver dedigen valt. moge blijken uit het verloop van de partij. Een 1-0 voorsprong aan de rust zou vermoedelijk voor Cercle niet heb ben volstaan om daarna met windnadeel de gasten van de buit te houden. En wie begint met Blaslus ln de rug en bij de kampverwisseling een of meer goals heeft goed te maken, mag 9 keren op 10 een kruisje over de inzet maken. Ja. kwestie van moreel alleen reeds 8. V. Blanken berge ondervond het nietwaar De voor standers van het windmee kiezen bij de opgooi hebben ook hun argumenten, die ln sommige gevallen zo maar niet te nege ren zijn. doch ze moeten toegeven dat er ti.o en contra ls. De verlangens dien aangaande van het elftal vallen niet te onderschatten, hetgeen we wilden onder strepen. Zeggen we nu nog dat beide ploegen in hun geheel meevielen en er anderzijds geen uitblinkers te vernoemen vallen. De leiding tenslotte van dhr Letienne kon ln deze match der toegestane en nlet-toegestane strafschoppen voortreffelliker zlin. De flul- tenier had anders aan zijn confraters Van- lerberghe en Breyne M twee onberispelijke helpers. DE PLOEGEN: g.V. Blankenberge 'WMl Goemlnne Content Verlinde Pieters Waeghe J. Waeghe A. Smith Wittewrongel Dewulf A Dezutter Demeulenaere Parrein Kerrebrouck Verschaeve Carpels L Vandenbossche Cailliau Vanbeselaere R. Soenen Mallllard Derous Frammout K. V. C. S. Yprois (WM) Bij de gasten acteerde Pieters ln de t w-ede beurt als rechtsbuiten en werd de llnkerbackplaats Ingenomen door Witte wrongel. terwlil Dewulf A. od de lnsidepost zijn streng diende te trekken. Een twintigtal minuten vóór het inruk ken permuteerden in de Cercle-gelederen Parrein en Vandenbossche. DE DOELPUNTEN: 12e min. Verschaeve zendt hoog ln Kee per Goemlnne maakt zich klaar om de bal op te vangen, maar heeft zijn berekeningen slecht gemaakt en bllikbaar de hevigheid var de wind onderschat. Het leder drlift weg san het doel. dieper het veld ln en de S V.-Dortier weet het niet te bemachtigen. Kerrebrouck tipt het naar Camels, die te gemoet gelopen wordt door Goemlnne en op het gepaste moment de bal weer naar Kerrebrouck speelt. Gilbert ziet niets meer in zlin weg staan en plaatst het ding zonder moeite over de renderende streep (1-0). 27e min. Voor fout van Waeghe J. neemt Cailliau een vrije schop. Hli lobt de bal over de muur en Carpels maakt er zich meester van. Op het ogenblik dat laatstgenoemde dicht van het doel een orgelpunt wil plaatsen, wordt hij door Waeghe J gehaakt en valt Referee Le tienne wijst het strafschoppunt. Carpels zet de penalty onhoudbaar om met een schot ln de linkerbovenhoek (2-0). 37e min. Omtrent de middenlijn lukt Dezutter een doorbraak. Hi.i laat de occasie niet aan de achtervolgende Cercle-backs van hem bij de lurven te pakken en waagt van heel ver zlin kans. De bal schuift over de grond recht op Frammout. die midden ziin kool staat. af. Ware er geen wind. het zou het ding moeite kosten om tot bij Cercle's doelwachter te geraken. Deze laat- J ste overtuigd dat hem niets lastig wacht. knielt flegmatiek en een doelpunt blijkt onwaarschlinllik. Er ls auasi geen gevaar voor schending der K.V.C S.Y.-koorden. Maar... het onschuldige balletje flitst tus sen de handen en benen van Frammout door en strandt ln de touwen (2-1). 48e min. De «wities» zlin ln de aan val langs de rechterflank. Een vrliwillige hands van Waeghe J. binnen de penalty- area stuurt plots de plannen van Kerre brouck in de war. Dit feit is de scheids rechter niet ontgaan en hij fluit voor straf schop. Net als bij de eerste penalty verzet ten de kustmannen met Jimmy Smith in de hoofdrol zich luidruchtig, doch vruchte loos. tegen deze beslissing. Weer een kar wei voor Carpels. dewelke ditmaal met een sleperdoelwachter Goemlnne het na kijken geeft (3-1). ine Spec. S. C. Menen - K-V.C-S.Y. 4-1 Een reserve-ploeg van Ille Spec, onder nam de verplaatsing naar de Leieboorden. Zelfs de linesmen Andrles M. en Samyn A. maakten deel uit van de rood-wltte samen stelling, die zich moedig gedroeg. Aan de rust leidde Sporting met 2-0 en het eer- reddend doelpunt werd voor Cercle aange tekend door Dewulf G. ScholW S. leper - K.V.C.S.Y. 4-1 De Cercle-boys hadden aanvankelijk windvoordeel en oefenden ononderbroken druk uit op de locale defensie, die versterkt was met halfs en lnsldes. Een vijftal minu ten vóór de pauze scoorde Desmadryl A. op aangeven van Dumortler P. en zo telde K.V.C.S.Y. halfweg het treffen een geens zins overdreven 0-1 voorsprong. In de twee de beurt verwaarloosden Hollebeke E. en Cle van stug te verdedigen en vielen ze ruim hun deel aan. Door offensief te fun- De pracht van het autosalon 1953. Voordelig: in aankoop en in verbruik. De ideale en meest verkochte wagen. Officieel Verdeler voor leper en omstreken geren, boden ze de door de wind geholpen collega's van White Star evenwel ruimte iets waarvan Ameloot R. en maats ge speend bleven vóór de koffie en dit vond zijn weerklank op de plaatjes, te meer daar een paar onzer achterwaartsen flaters van belang begingen. Jammer, dat Cercle ln deze derby de zieke Coffyn J. en de col lege-casten AUewelreldt F. en Vermlnck M. moest missen. Een handicap voorwaar Kad.: K.V.C.S.Y. - E. Wervik 2-2 Eendracht, met de bries ln de rug acte rende. bewerkte een 0-2 voorsprong ln de initiale beurt. Een doelpunt hiervan werd gescoord op strafschop. Tijdens de laatste 30 minuten zond een bezoeker, op hoek schop van Dumoulln H„ Jn eigen netten en kort daarop, andermaal bij corner van Du moulln H„ trof Devloo R. roos. zodat uit eindelijk de helft van de koek te leper bleef. Goede verrichting der Cercle-keeper Masells N.. die aan Cocle O.. Devloo R. en Santy E. knappe maats had. Het stapel spel was anders niets naar de tand der rood witte aanvallers. ZONDAG AANSTAANDE. Zoals we verleden week reeds meldden, zijn ter gelegenheid van Pasen, zowel 's Zon dags als 's Maandags, alle k V.CB.Y-for maties met rust bedacht. ROOIMAR. K.V.C.S.Y. SÜPPORTERSCLIT* I <>ksa 1 u An Casino Pronostiek wedstrijd Zondag 1.1. werd de prijs geschonken door de heer Gaston Descamps gewonnen door Vannieuwenhuyze Maurice die 9 p. pronostikeerde. Vandenberghe Odilon die eveneens 9 punten behaalde won de eerst volgende verplaatsing Alg. klassement: 1. Mad Callens. 167 p. 2. Parmentier Jacques. 163 p. 3 Pauwels Roger. 159 p.4 Vanlimburg Elza 156 p. 5. Beauprez Leon. Isenbaert Valère. 153 p. 7. Deplancke Georges. 152 p. 8. Deweerdt Annette. Mad. Houck. 149 p.10. Morlion Daniel. Mulle Henri. Van Wichelen Mau rice 148 p. 13. Deweerdt Albert. Ver sailles René. 147 p 15. Mad Hollebeke. Demarez Maurice Pauwels Jeannine. Bed- deleem Paul. 146 p 19. Degryse Eduard 145 p. HET BESTUUR K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB DE MANDE Zouebekeateenweg 1- Kosteloze Pronostiekprijskomp Deze week waren niet minder dan '9 deelnemers welke 6 punten behaalden, nochtans wist Hollebeke Florimond met zijn benaderende bijvraag de prijs in de wacht te slepen en zich tevens vaster in de leiderszetel te plaatsen. Proficiat Flo- ren Alg. klassement: 1. Hollebeke Flori mond. 120 p.2. Deberdt Ant.. 116 p. 3. Carlier Ach., 114 p.4 Deplancke Jos.. 113 p.5. Dael M.. 112 p.6 Dewilde O Markey E Pertry J. en Therry H 111 p. 10. Aeck D Neyrinck E., Noterdame O. en Vanlimburg J 100 p. 14. Samain Suz. 109 p. met Laatste Bal van 't seizoen Begin om 18 uur Ing&ngsprijs slechts 12 fr. Verrassingen gedurende het Bal (7849) het White Star kamp S. K. Torhout - W. S. leper 2-3 De gevaarlijke klip die S. K Torhout voor ons mocht betekenen, werd door de gesternden met succes omzeild Alhoewel de hevige wind. lateraal over het terrein, de voetbalpret in een niet onbelangrijke mate verstoorde, werd door beide ploe- j gen hardnekkig om het behoud der pun- I ten gestreden, strijd die een tikje door j zenuwachtigheid gekenmerkt, zijn stem pel drukte op het verloop van de wed strijd. Het werd een gevecht waarin uit eindelijk het recht van de sterkste zou zegevieren. Onze aanvallers verrichtten hun slopend werk met succes. Ze ont mantelden het verdedigingsbolwerk van S. K. Ze drongen door tot in het hart van het Torhoutse heiligdom, om uitein delijk als oververdiend overwinnaar uit het strijdperk te treden White Star die het belang van deze wedstrijd niet ont kende. legde er van in het begin duchtig de pees op. Slosse die op het appel ont brak. werd in laatste instantie door Doo- laeghe vervangen, want A Degroote gaf de voorkeur aan de basket en zond al dus zijn kat. De gesternden nestelden zich alras voor de Torhoutse muit en doelman Mortier moest zich reeds aan de 5e min. op een puik schot van Wallaert gewonnen geven Dit betekende voor onze jongens een spoorslag, waardoor ze zich meteen on gebreideld in de strijd wierpen. Torhout ontwapende echter niet en op een ver ontzetten van een verdediger kreeg Dij- zers het leder in zijn bezit. Hij rende er mee naar ons doel. terwijl Bovie hem enigszins foutief hinderde Ref. Verbist floot penalty, doch Dijzers die gevallen was stompte met beide handen het leder over de fatale streep en de scheidsrech ter kende onbegrijpelijk dit zeer ongel dige doelpunt toe. De SK aanhangers die eerst luidruchtig voor penalty rap peleerden. zongen nu in een heel andere toonaard, wat nog meer aantoont dat het doelpunt in feite een geschenk van Ref. Verbist was. Onze Stars lieten zich echter niet ontmoedigen en liepen storm op de S. K.-achterhoede Deze laatste die zich wanhopig inspande om de schade Zoveel mogelijk te beperken, zou er dan ook in slagen de rust met deze zeer ongewet tigde 1-1 stand te bereiken. Na de citroentjes bleek het alras dat de gastheren met een gans andere op dracht in het veld kwamen gerend Ze betrachtten nml. zo rap mogelijk een doelpunt aan te tekenen om zich daarna in verdediging terug te trekken en aldus te pogen beide punten in Torhout te hou den. Ze wierpen alles in de strijd en de gesternden werden enigszins op hun doel teruggedrongen. S. K. slaagde er in een deel van zijn opzet te verwezenlijken. Succes waarbij Ref. Verbist hen heel ge willig de hand reikte. Dijzers. die het tweede doelpunt aantekende, hernam een schot van een locale achterspeler dat op de lat te pletter gevlogen was, in flag rante buitenspelstand. Hij bevond zich nml reeds over onze achterspelers als het leder vertrok S. K repliceerde nu in verdedigingtactiek die meteen haar on dergang betekende Want de gesternden rukten nu gestadig op naar de muit van keeper Mortier. Schot op schot vertrok van uit onze voorhoede, zodat laatstge noemde al zijn kunde diende aan te spre ken om de talrijke balletjes uit zijn doel- vlak te weren De gelijkmaker hing in de lucht. Steeds hamerden onze Stars op het locale heiligdom en achterspeler Bo- gaerts stak ons een handje toe Een kei hard schot van Seynaeve kwam op zijn been terecht, zodat Mortier zich tenslotte voor de tweede maal mocht omdraaien De gesternden liepen nu storm. Aanval op aanval golfde naar het SE doel. De verdediging kreeg het hard te verduren. Langzaam bezweek ze onder de aanhou dende druk. 21e werd totaal uit het ver band gespeeld. En G. Ennaert zag zich de eer toegewezen na een zeer gevatte combinatie met Wallaert en Doolaeghe nochtans van uit een zeer moeilijke schietpositie, de eindcijfers vast te leggen. De wedstrijd die een zenuwachtig ver loop kende, door het belang voor de on zen en gehinderd door de hevige wind. kreeg aldus de meest verdienstelijke als overwinnaar. Ref Verbist leverde een matte prestatie, waarbij hij Torhout zeer dienstvaardig de hand reikte, om een 10 tal min. na de rust White Star met 2-1 in deficiet te stellen De titelstrijd in onze reeks is, door het nieuwe falen van Ardooie ze hangen reeds op 5 punten te bengelen gespeeld. Dit wil niet zeggen dat onze Stars nu op hun renten mogen leven. Integendeel. Ze moerten trachten hun voorsprong zo mo gelijk nog aan te dikken. De doelen5e min.Wallaert op inzen den van Sioen met een puik plafondschot 0-1. 18e min.Na eerst penalty gefloten te hebben, kent Ref. Verbist een door Dij zers met de hand gemaakt doelpunt toe - 1-1. 70e min.Dijzers herneemt in flagrante buitenspelstand een op de deklat teplet- ter gevlogen schot: 2-1. 71e min.Seynaeve probeert keihard van op de backlijn. Zijn schot schampt af op het been van Bogaerts 2-2. 88e min.G. Ennaert besluit puik na een zeer gevatte combinatie met Wal laert - Doolaeghe2-3. Ille SPECIAAL Onze Specialers hadden in Geluwe geen moeite om het zwakke broertje onder de knie te houden. Het werd voor hen een formaliteit, waarbij ze weinig of geen tegenstand kenden om de stand tot 14-1 op te drijven JUNIORS. Het Juniors-team dat slechts met 10 man naar F C. Otegem trok. speelde er een allerbeste wedstrijd. Ze waren voort durend de meerdere. Ze slaagden er dan ook in het laken langs hun kant te trek ken en met een 3-4 overwinning de bei de punten naar leper mee te brengen SCHOLIEREN. De Scholierenderby werd op meester lijke wijze door White Star gewonnen Onze jongens die voor doel heel wat ge vaarlijker waren dan hun stedelijke ri valen wisten 4 maal de bezoekende i>or- tier te verslaan terwijl ze zejf slechts één doelpunt incasseerden. Het ganse elftal leverde een opvallende prestatie. KADETTEN. De Kadetten C kregen te Roeselare weinig of geen kans wat van de buit te rapen. S K. dat een stukje beter ac teerde zou van het windvoordeel gebruik maken om met een 3-1 nederlaag onze jongens naar de kleedkamers terug te sturen De Knapen G die hun uitgestelde-wed strijd aan huis betwistten tegen F. C. Poperinge. kenden geen genade en slacht ten dit ploegje onmeedogend af; met 7-1 nederlaag mochten de F.C.-ers naar Po peringe terug. ZONDAG AANSTAANDE ligt het competitierad stil. Mogelijks wordt er door het bestuur één of andere vriendenwedstrijd ingericht teneinde de nodige vorm in het elftal te honden White Star leper betuigt langs deze weg zijn christelijke deelneming bij het overlijden van de heer August Tresy. vader van oud-doelverdediger Georges Tresy Onze sympathieke kanthalf Albert Ke tels opende op Witte Donderdag een nieuw café-restaurant YPRIANA ge legen Frenchlaan. Alle White Star sup porters en sympathisanten geven elkaar rendez-vous bij Bcrtje. DURO Uitslag van de Prijskamp op het Eiland 1. Deman Frans: 2. Ronse Gilbert; 3 Caenepeel Emiel4 Merveille Albert; 5- Degrendel Cyriel 6. Meul Michel7 San- t>. Uit Alamen der matchen van Zondag Vit Haart IT- NATIONALE AFD C S Verviers - Lierse S. K 1-2 me NATIONALE AFD. REEKS B Un. Ha lie - E. Aalst 3-3 V. G. Oostende - S. C. Boussu-Bois 2-0 A.E C- Bergen - Un. Namen 0-1 NATIONALE BEVORDER. REEKS A S. V. Oudenaarde - F. C. Roeselare 4-3 St. Kortrijk - Germ. Eke ren 4-1 Ie PROVINCIAAL R C. Harelbeke - Ol. Ingelmunster 2-0 K.V.C.S. Yprois - S. V. Blankenberge 3-1 E. Wervik - S. C. Menen 1-8 Aalbeke Sp. - F. C. Tielt 2-0 D. Blankenberge - U. S. Herseaux 2-0 Zwevegem Sp. - W. S. Lauwe 1-1 S. C. Oostrozebeke - F. C. Torhout 0-2 F C- Knokke - Voor. Oostende 6-2 Lyra White Star A. C Lierse S K Waterschei Th. F C. Brugge R C. Tienen St Truiden V V r C. Brussel Kortrijk Sp. A S. Oostende U S. Doornik St Niklaas S. K C S. Verviers Poom F. C. F C Ronse Si Leuven AFD Klansementen na de matchen van Zondag *21» Maart 25 15 4 «1 23 X 25 15 7 3 63 31 33 25 12 6 7 54 35 31 25 12 4 51 47 28 2» 11 9 5 44 37 27 25 12 10 3 48 42 27 25 10 9 6 50 51 26 25 3 t 9 39 54 25 25 9 7 43 42 25 25 11 12 2 37 40 H 25 5 8 12 26 41 22 25 S 12 4 39 45 22 25 9 12 4 34 50 22 25 12 5 47 51 21 25 7 14 4 27 47 II 25 16 S 33 50 15 "Ie NATIONALE Ukkel Sp. A. V. Dendermonde A.E.C. Bergen C. S. Brugge F. C. Izegem R. C. Doornik S. K. Beveren S C. Boussu-Bois C. S. Schaarbeek E. Aalst Un. Namen Vig. Hamme V. G. Oostende D. Leuven A. A. La Louvière Un Halle AFD. REEKS B NATIONALE BEVORDER. REEKS 35 13 1 9 bl 33 35 Ex. St Niklaas 35 15 1 4 53 34 25 15 5 5 62 33 35 S- V Waregem 25 11 4 10 48 36 25 11 7 7 43 33 29 R C. Lokeren 25 15 9 1 60 41 25 12 4 47 40 28 S. K. Roeselare 25 12 7 e 52 47 25 12 s 4 55 52 28 F. C. Eeklo 25 14 9 2 59 44 25 10 8 7 41 32 27 F. C. Roeselare SS 9 6 M 41 29 25 II 8 7 51 46 27 S K. Geraardsbergen 25 11 s 5 61 43 25 8 8 9 33 42 25 Hoboken S. K. 25 10 9 e 41 48 25 9 9 7 46 45 25 S. V. Oudenaarde 25 10 9 6 46 39 25 10 10 5 45 42 25 Germ. Ekeren 25 e 11 5 44 58 25 10 11 4 47 48 24 R. C- Borgcrhout 25 9 12 4 40 40 25 7 11 7 37 40 21 St. Moeskroen 25 8 12 5 4 8 67 25 7 11 7 32 48 21 Kapellen F. C. 25 12 7 40 49 25 6 12 7 37 57 19 F. C. Meulestede 25 3 15 1 26 41 25 5 13 7 28 41 17 S. V. Wevelgem 25 5 13 7 23 51 25 5 ie 4 23 66 14 St. Kortrijk 25 6 16 3 32 54 A| 34 S- C. Menen 32 K.V.C.S. Yprois 31 F. C. Knokke 30 Aalbeke Sp. 30 S V. Blankenberge 28 Zwevegem Sp. 27 D. Blankenberge 26 F C. Torhout 26 U S. Herseaux 23 S- C. Oostrozebeke 22 F C. Tielt 21 E. Wervik 19 R. C. Harelbeke 19 Voorw. Oostende 17 W. S- Lauwe 15 Ol. Ingelmunster Ie PROVINCIAAL He PROVINCIAAL B Ol. Ledegem - S. K. Vlamertinge 0-1 St Eloois Sp. - W. S. Houthulst 4-6 S. V. Moorslede - F. C. Komen 1-1 T. Menen - V. C. Ardooie 3-2 Ex. Zedelgem - S. C. Bizet l-2 F C. Lichtervelde - S. V. Moorsele 4-4 S. K. Torhout - W. S. leper 2-3 F. C. Poperinge - Brielen Sp. - 12-1 He PROVINCIAAL B 24 17 3 4 66 28 38 H'. S. leper 24 18 3 3 85 22 39 24 16 3 5 82 31 37 V. C. Ardooie 24 16 6 2 92 42 34 23 16 3 4 04 29 36 F C. Poperinge 24 13 7 4 87 53 30 24 13 8 3 48 34 29 T Menen 23 12 6 5 58 48 29 23 10 7 6 51 40 26 S. V. Moorslede 23 10 6 7 53 31 27 23 11 8 4 59 38 26 F C. Lichtervelde 24 10 7 7 61 50 27 24 10 9 5 41 48 25 S. K. Torhout 24 11 8 5 63 39 27 24 9 9 6 36 4 24 St Eloois Sp. 24 11 8 5 64 49 27 24 9 10 5 4'- 55 23 F. C. Komen 24 10 8 6 63 66 26 24 10 11 3 54 61 23 Ex. Zedelgem 24 10 9 5 62 60 25 23 7 9 7 42 45 21 W. S. Houthulst 24 10 10 4 67 67 24 24 7 10 7 39 49 21 Ol Ledegem 24 8 13 3 44 54 19 24 9 13 2 42 55 20 S. V Moorsele 24 9 14 1 57 83 19 22 5 11 6 32 54 16 S. K. Vlamertinge 24 8 14 2 52 59 18 22 3 17 2 37 77 8 S C. Bizet 24 4 17 3 38 92 H 24 1 22 1 20 79 3 Brielen Sp. 24 0 24 0 28 159 0

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 6