Groot BASKET TORNOOI PAASMAANDAG Wielerpraatje Een gloednieuwe koersfiets voor Edgard Pattyn «HET YPERSCH NIEUWSBit 7 4-4-195S EEV MOORnEN'DE GENT Korporatlef voetbalpraatje W. A. P. Sport in halve finale te leper Zaterdag 11. zouden te Roeselare de laatste twee wedstrijden van de eerste ronde voor de Cup doorgaan Wij zeg den wel zouden want slechts één match kreeg z'n verloop. Glasboys - Vandewalle werd geschrapt door het feit dat de ploeg van de tegel fabriek Vandewalle niet mocht optreden omdat zij spelers had aangesloten wie het verboden was in competitie uit te komen. Glasboys van haar kant vond de maatre gel te hard en trok zich sportief terug. En aldus waren Siette en Co van de Regie Telegraaf en Telefoon de enige thuisspelers en wel tegen onze Ieperse club. Het spel was nog maar vier minuten oud als Roger Doolaeghe het enige doel punt van de partij nette en de zege voor de Ieperlingen aldus vastlegde. Voor het overige werd het geenszins een hoogstaan de partij en de T.T.-ers verdedigden zich met hand en tand zodat met cup-cijfers (0-1) de zege werd bevochten. Na de wedstrijd werd geloot voor de halve finale en W.A.P.-Sport trok een gunstig briefje gezien zij op Zaterdag 11 April op het Minneplein tegen St. Anna moeten voetballen. Tanghe-Wybo ontmoet het gevaarlijke Joncar te Izegem en Moerman is bye. Met de twee overwinnaars van hogervernoem- de wedstrijden en met Moerman zal dan een driehoekstornooi te Roeselare wor den gehouden terwijl de twee eerste ln finale voor de cup aantreden. Aanhangers van W.A.P.-Sport vergeet 11 April niet en wees te 15 uur op het White Star-stadion present om door een hartig woordje de 2/3 van de cupte helpen veroveren. Rouwbericht Wij vernemen het afsterven van de moeder van onze linksbuiten Je room Tre- sy. Bestuur en spelers houden er aan langs deze weg hun innige deelneming bij dit droevige verscheiden aan te bieden. R. Q betiteld te worden. Thuur reed weer een opvallende wed strijd. maar werd. zoals zovele anderen, door die onmeedogende wind overmand Op 3 minuten van de leiders aan de Rode Berg telde de sympathieke Vlamertir.gse krullebol er aan de aankomst 19 en klein geld Hij is echter vér van de énige die dergelijke klappen kreeg, want Briek Schotte bvb., die met zijn groepje te leper ongeveer 6 min achterstel op de leiders had. eindigde met zijn mannen op 27 min. en zoveel... We kunnen ons ook verheugen in het goede werk van Florent Rondelé. die op de 17e plaats beslag legde, een goede mi nuut vóór Thuur Cleenewerck zijn afge- tobt lichaam over de meet sleepte. Intussen kunnen we ook vaststellen dat Rosseel. Decock, Ollivier Baud. Devos en Couvreur met Germain De Rycke de Westvlaamse vaandeldragers blijven en er nog niet op belust schijnen hun heer schappij prijs te geven. DE ONAFHANKELIJKEN Onze Indés hebben voor de tweede maal in vijf dagen tijd op hun kop gekregen van de kaasboer Piet Haan Hoe Zingen ze dat ook weer in Nederland Piet Hein. Piet Hein. je naam is klein, maar je daden bennen grootWel op twee letters niet te na gesproken, kan dit lied op deze Piet (tiens. dat rijmt ooktoe passelijk gemaakt worden Want ook deze zege is er een welke aan de kenners doet zeggen mooi werk Die kaaskop, die hier anders in onze Kattekoers- niet te fel in de kijker liep. schijnt intussen heel wat in zijn mars te hebben, en blijkt een renner van zeer grote klasse te zijn. Van onze kerels van de streek was het Roger Verbeke welke de beste prestatie leverde. Dingske Devogel moest na half- koers begeven, maar Roger waaide er slechts tussen Westvleteren en Poperinge uit. Dit was nog zelfs helemaal zijn eigen fout niet. maar ja... langs achter in een groep is er niet veel te verdienen, Roger De sprong die Roger moest uitpersen om het gat dat door anderen gemaakt was. te dichten, werd hem fataal. Niet alleen kon hij bij de kopgroep niet meer geraken, maar hij vocht zich daar tegen die stormwind kapot. Hij bleef echter kloek volhouden, om te Wevelgem toch als 26e door de eindmeet te gaan. Nog een paar wedstrijden en Geluveld zal wel mogen vlaggen DE LIEFHEBBERS Onze Westvlaamse bazen werden nu eens propertjes de baard afgedaan door dat Waaltje dat luistert naar de naam Daniel Jacques. Ook die klepper moet wel het een en ander kunnen, want op het laatst was hij iedereen te sterkDat stuk- ske jacht tussen Roeselare en Wevelgem moet een puik brokje sport geweest zijn Het was de Waal die de slag inzette en het tot Wevelgem volhield. Zijn strijd te- een de jagende Baetslé was iets. als we de kenners mogen geloven, van het aller beste Buddy Demunster blijft regelmatig de ereplaatsen opstapelen en werd thans der de. Ook Gaston Rebry speelde weer een hoofdrol, daar een 6e plaats in dergelijke wedstrijd vele overwinningen waard is Bertje Vandevoorde. die thans van on- kans gespaard bleef, werd puik 7e. na gedurende gans de wedstrijd door op het voorplan gestaan te hebben. André Noyelle. die weer laattijdig tot de tegenaanval over ging verblufte op het laatste iedereen. Niettegenstaande Dré ge durende 50 km. jaagde op de ontsnapte kopmannen, die het intussen ondereen op ongenadige wijze uitvochten, naderde hij voet voor voet. Hij overstak vele gelosten van de kopgroep, waaronder Victoor en Gérard Pype. maar schudde alleman van zijn wiel, om op 2.30 min. van de win naaT te eindigen, waar hij te Roeselare méér dan 4 minuten in het zicht had. Dit moet, beter dan wat ook. Zijn daverende inspanning in het volle daglicht plaatsen Gérard Pype, die in de eerste honderd kilometers van de wedstrijd in alle scher mutselingen en aanvallen betrokken was en weer een hoofdrol speelde, moest na dien de gevolgen van zijn geweldige in spanningen dragen. Evenals zovele ande ren. moest hij vooraan ook lossen, maar hij bleef moedig volhouden, om met de groep Victoor op 3.50 min. van Daniel Jacques met hevige pijn in de lendenstreek, gaf hij wijseliik op te Diksmuide ROGISA j nen ook deze van Germain De Rycke te eindigen en aldus de 16de prijs te win- Baud Devos. Wim Van Est. Keteleer er. nen Van Breenen vermeld- De jonge Plas. de I Raftje Ghisquiêre die in het begin even- ELGEM 1 énige van de nieuwe generatie die te eens zeer goed reed en zelfs aan de basis jfn vriend Henri-de-supporter-van- 'eper nog deel uitmiek van de kopgroep j lag van het eerste offensief werd ook door Ravrrond impanis was er Maandag ge- werd er te Poperinge uitgebonjourd, zodat de gure stormwind overmand Sukkelende bij 1 En met reden, want zijn idool de neo-beroep«renner Thuur Cleenewerck 1f— i_ v "~4 wl' -ad een prachtige overwinning weten te feitelijk de eerste var. de jongeren dient boeken 1 Laten we maar effenaf bekennen dat die zege opzien gebaard heeft. Niet zo- "ieer voor de overwinning zelf. dan wel voor de wijze waarop ze behaald werd 1 Want alle volgers zijn het voor één Keer pen; Raymond Impanis heeft Gent-Wevel- gem in grootse kampioenenstijl gewon nen De stormwind die Zondag uit het Wes ten bulderde, heeft van Gent-Wevelgem eer. slopende, moordende rit gemaakt. Een rit waarin het uiterste van alle deelne mers gevergd werd en waarin ook geen genade kon verleend worden aan hen wel ke om een of andere reden hun wagon aan de goede locomotief niet wisten te hangen In die heksenketel was Raymond Im panis de groot-meesterBij de doortocht van leper viel hij op door zijn staat van frisheid. Na leper begon voor zijn tegen standers dan het leventjeHij sloeg eerst toe. hard en onmeedogend, op de Rode Berg. Zijn mokerslagen werden fataal aan Devos en Braeckeveldt, nadat Plas. Gil bert 'Desmedt en Wambeke reeds te Po peringe door zijn schuld gelost werden. Ook op Mesen werd het een festival Im panis. zoals het op de Zwarte Berg een festival Impanis geweest was 1 Het Is in onze bergstreek dat Menere Impanis de basis legde van zijn schitte rende overwinning! Hij beukte met ge weld de vesting van de tegenstanders stuk. om tenslotte met Rik Van Steenbergen, een bewonderenswaardige Van Steenber gen. ten andere, over te blijvenEn Zelfs die sterke Van Steenbergen werd door Impanis als een offerlam afgemaakt... Dat zijn van die overwinningen die ons doen betreuren dat de naam van Impa nis nog geen grotere glans verkreeg in de wereld van de internationale wieler sport 1 En dat zijn van die zegepralen die ons de hoop geven dat we toch eindelijk eens hij is amper 27 jaardie grote Impanis zullen vinden, die we gedurende zovele jaren tevergeefs gezocht hebben Benevens de prestatie van Impanis, die- 'S3 Doortochten van Koersen Van 5 tot 12 April wordt de 5e Ronde van Westvlaanderen voor Liefhebbers ver reden. De 3e rit (Woumen - Weslouter) op Woensdag 8 April 1953. komt in onze stad voorbij omstreeks 15.10 uur, komende van Menen, langs Menensteenweg. Menen- straat Grote Markt Rijselstraat. Rijsel- steenweg. richting St Elooi-Mesen De 5e rit (Westouter - Meulebeke) op Zaterdag 11 April komt eveneens langs onze stad en wel omstreeks 14-15 uur, ko mende van Dikkebus. langs Dikkebus- steenweg. Colaertplaats. Statiestraat. Tem pelstraat. Boterstraat. Grote Markt. Me nenstraat. Menensteenweg, richting Gelu veld. Stippen we nog aan dat op Donderdag 9 April een tijdrit (4e rit) verreden wordt Westouter - Westouter over 35 km., met volgende wegwijzerWestouter. Loker. Dranouter. Nieuwkerke. Wulvergem, Me sen. Wytschate. St Elooi. Voormezele. Café Francais. Dikkebus Clytte. Reningelst. Westouter. Uitslagen en Beschouwingen van de Pronostiekwedstrijd V 26 Spijt een geweldige wind. die Zondag 11 van de voetbalspelers het uiterste verede. komen er in onze V 26 geen grote verrassingen voor en... ook geen drawns. Daardoor waren er dus slechts 10 pnnten te verdienen, krachttoertje dat gelukt werd door ZTMB.A, Kanonweg, leper. Hij wint dan ook de wekelijkse prijs, waarvoor we hem (of is het haar har- tel"k gelukwensen. Z'jn uitslagen waren de volgende V. G. Oostende - S. C. Boussu-Bois 2-0 1 S V. Oudenaarde - F. C. Roeselare 4-3 1 K V.C.S. Yprois - S. V. Blankenb. 3-1 1 E. Wervik - S. C. Menen 1-8 Aalbeke Sp. - F. C. Tielt 2-0 1 D Blankenberge - U. S. Herseaux 2-0 1 S C. Oostrozebeke - F. C. Torhout 0-2 2 B. C. Knokke - Voorw. Oostende 6-2 1 T Menen - V. C. Ardooie 3-2 1 •^deelnemers behaalden"9 p.: iJfcante Georges. Hoflack Willy. Platevoet Rolan Henri. Meeus Bernard Van Daele God- de. Aantal punten na V !6 Hoornaert Julien107 p Samvn André111 p Schotte100 p. Tankrey Abel127 p. HET HUIDIG KLASSEMENT 1. Couwet Robert, 146 p. 2. Bonmgali Crombé Albert elk 144 punten. Matolin 5. Dael Guido en Soorage GhisUin. 143 punten. 7. Blanckaert Michel, 14! p. 8. Verkouter Victor, 141 p. 9. Bo'laert Leonie en Vandenkerckhove Ivan, 140 p 11. Simmarin en Supply Frans, 13» p 13. 4 deelnemers met 138 p Beddeleem Jacques. Beddeleem Martha. Burggraeve Pi°Te. Nuvttens Ghis'ain. 17. Leroy Ernest. 137 p 18- 3 deelnemers met 136 p Decheiver TURNEN L. MTS. 3e TE ANTWERPEN! Wie schetst de verbazing van L. Mus toen hij zich klaar maakte om de strijd aan te vangen volgens 't programma van 2e Kategorie en vanwege de officielen la coniek verbod kreeg in deze reeks op te treden En zeggen dat hij 2 weken lang de banbliksems te verduren kreeg van wege de West-Vlaamse dirigenten omdat hij zich te Oostende niet had aangeboden voor de gouwkampioenschappen. 2e Kate gorie Daarom had hij trouwens de ver plaatsing dienen te maken naar Antwer pen waar de nationale jury de provinciale titelkampen van Antwerpen, alsook van Brabant terzelfdertijd liet doorgaan. Mus had zich ernstig voorbereid tijdens de laatste week en kende de opgelegde proe ven voor 2de Kategorie perfect. Enkele ogenblikken vóór de wedstrijd aanving verklaarde men hem dat hij zich wel moest in lijn stellen teneinde in regel te zijn met de nieuwe reglementen, maar dan in zijn kategorie waar hij reeds 2 jaar in optrad, dus in 1ste. Onze makker Is niet omver gevallen, doch 't scheelde niet veelIn enkele minuten moest hij gans zijn werkprogramma wijzigen vol gens de vereisten der hoogste klasse en dat wil heel wat zeggen. Onvoorbereid voor die zware proeven stond hij aldus tegen over puik getrainde tegenstrevers van for maat onder wie we noterenP. Hous en J Ceurstemont (Internationalen) Mar- teaux en Balfhoudt (le en 2e in 't kam pioenschap van België 1952 - 2e kategorie) enz... in totaal 16 turners stelden zich in lijn waaTvan slechts 6 mochten kampen In lste kategorie. Dat onze makker zich puik verdedigd heeft getuigt de uitslag 1 Marteaux (St Gillis) 152.30 p, op 180. 2. Ceurstemont (Antwerpen) 149.90 p 3 Mus 142.10 p. 4 Kestemont (Molenbeek - Brus.) 140.20 p 5. Balfhoudt (Molenbeek - Brus.) 138.60 p. 6. Hous (Leuven) opgegeven na 2 proeven Bij de 2e kategorie won Torfs (Boom) in prachtstljl vóór een tiental aan elkaar gewaagde concurrenten van wie de pres taties vooral van belang zijn voor de Ieperse tweede klassersEeckhoudt en Coffyn. doch daarop keren we later te rug Mus kende een slechte start en stond direct op de laatste plaats. Met een kat tenkoleire begon hij dan een remonte te verwezenlijken die officiëlen en medekam- oers nogal deed opzien 2de aan barren en reklste - paard6de - ringen en 3de - kunstpringen. dit alles liet hem toe zijn grote achterstand op te halen en zelfs netjes de 3de plaats te veroveren In de hoger vermelde omstandigheden is dit heej zeker een verrichting die zijn grote klasse onderlijnt. Het nationaal kampioenschap 'n Juni. zal de gelegenheid zijn om zijn gaven ten volle ten ontplooien en we zijn overtuigd dat hij daar een plaats zal we ten te veroveren in de Belgische kern ploeg. Zijn clubgenoot Dehaerne N. die ook in Antwerpen moest optreden gaf belet eveneens denkend in 2de kategorie te moe ten optreden Daar hij binnen een paar weken zijn kamp-periode moet volbrengen zou hij toch geen deel hebben kunnen ne men aan de titelstrijd te Nlel We vestigen nogmaals de aandacht der ouders op het feit dat slechts inschrijvin gen kunnen gedaan worden vanaf onge veer 9 jaar. Gezien de overbelasting bij de leerlingen-jongens kan aan deze regel geen afbreuk genomen worden. Deze week noteerde makker Voorspoels zijn 42e aan sluiting in zijn afdeling en moest er min stens een 30 tal terugsturen wegens te jeugdige leeftijd. Een beetje geduld oefe nen a.u.b. Welk reusachtig verschil met de meis- ;esafdelingen waar amper een minimum getal kan bereikt worden. De huidige -♦atistiek vermeldt voor onze turnkring mannelijke leden 94. vrouwelijke 45. dus meer dan de helft minder meisjes. In andere verenigingen van 't land is het haast overal andersom, daar kan gewerkt worden met grote afdelingen meisjes leper heeft een handicap in zake vrouwen turnen die nog jaren zal aan- I gevoeld worden. Te veel ouders hebben 21. Bonduwe Jerome. 135 p. 22- 6 deelnemers met 134 p.Billiouw Dan volgen 35 deelnemers met 8 punten I Luci-n Demarez Mfurice_ Huvghe Lilia- ^'ieve, Vermeersch Willy. Versaevel An dré. aeeinemers mei o ,.n, hoof^-o-o behaalde deze week 6 p. ne, Maton Anrne. Tankrey Martha. ENKELE OPMERKINGEN I kouter Marie-Thérèse A Aan Verkonter Marie-Thérèse: U ver- ?al deze week uw uitslagen te vermelden 28. Staessen Polvdore. 133 p- Dan volgen 7 deelnemers met 132 p. REDACTIE Edgard Pattyn, de knappe Ieperse renner, gekiekt vóór het lokaal Café Montmartre Zonnebtkrsteenweg. met het bestuur van zijn supportersclub dat hem een prachtig* fiets overhandigde De supportersclub Edgard Pattyn hield De hr Devriendt onder-voorzitter. Zaterdag in zijn lokaal café Montmartre. overhandigde vervolgens de mooie nieuwe Zonnebekesteenweg. een bestuursvergade- koersfiets welke door de leden van do ring. waarbij hulde gebracht werd aan de club aangeboden werd, aan de jonge ren jonge renner, welke zich verleden seizoen ner zo verdienstelijk maakte. j Deze dankte ontroerd en beloofde dit De hr Arthur Burggraeve. voorzitter- prachtstuk, vervaardigd door Arsène Ver stichter van de supportersclub Edgard meersch, aan te wenden tot het behalen Pattyn. wees vooreerst op het sportief van talrijke ereplaatsen. Ook kondigde verleden van de te leper zo graag gezie- hij aan dat hij schikt eerstdaags naar de ne jonge renner. Hij wees er op hoe Ed- hogere categorie te stappen gard in het afgelopen seizoen 14 prachtige In de feestroes werd de trouwe verzar overwinningen en ereplaatsen met de ger van Edgard. nml. Oscar Pattyn niet vleet wist te behalen. vergeten. Aan die sportman, welke kosten Vervolgens werd ook een toespraak ge- noch moeite spaart om zijn beschermeling houden door dhr. Julien Roetynek. Ere- op al zijn wedstrijden te vergezellen, werd Voorzitter van de supportersclub, die Ed- eveneens een verdiende hulde gebracht- gard op het hart drukte steeds sportief en Mocht Edgard Pattyn nog vele grote fair te blijven en een goede makker te overwinningen behalen zijn voor zijn tegenstanders en collega's. van de YPERSE ENTENTE op Terrein Esplanade Deelnemende ploegen B.B.C. Ronse. Olbak Kortrijk, J.S.P. 's morgens om 9, 10 en 1] uur 's namiddags om 2, 3 en 4 uur leper en B.B.C. leper BASKET - BALL RIJ BBC IEP ER Verleden Zondag waren onze kleppers dus bye. toch werd het verloop van het kampioenschap met spanning gevolgd. Wanneer we dan Maandag de overwin ning van Blankenberge in promotie ver namen (deze Westvlaamse ploeg moet zich redden, opdat maar één Westvlaming, nl V G. Oostende uit bevordering zou val len), was het toch 'n pijnlijke verrassing te horen dat al onze concurrenten twee punten hadden weten te veroveren. Maan dag ter gelegenheid van het Paastornooi telt de eerste eliminatie B.B.C. Yper - Olbak Kortrijk ook voor het kampioen schap. wat zeker nog zal bijdragen tot een spannende ontmoeting Hebben we een kans tegen de derde van de huidige klassering Zeker, want zopas vernamen we dat de Yperse club waarschijnlijk over haar volledige ploeg zal beschikken. Het PAASTORNOOI ingericht (in te genstelling met sommige berichten) door de Yperse Basket entente J.S.P. leper cn B.B.C. Yper. met medewerking van de Yperse Handelsfoor. 'n Beker wordt ge schonken door de Centrale Brouwerij aan de winnaar van dit tornooi. Volgende ploegen Zullen hun kansen verdedigen B.B.C. Ronse. promotieploeg die gedu rende het ganse seizoen in de eerste ge lederen van deze afdeling te tellen was. Een ernstige kanshebber dus Olbak Kortrijk, lie provinciaal, derde in de huidige klassering, die ook wel een woordje zal medespreken en ook de voor laatste kampioenschapsmatch tegen Yper B.B.C. komt spelen. J.S P leper, wier huidige forme in de Ille provinciale afdeling niet meer dient geloofd, ze staan immers aan de leiding. Mocht deze ontmoeting tegen theoretisch sterkere ploegen hen voorbe reiden op hun laatste rush naar de kam pioenstitel. B B C. Yper. met volledige ploeg, speelt een zijner laatste kansen tegen Olbak Kortrijk en zal er t allesopzetten om het puntje dat ze nog nodig hebben te ver overen. Het Programma Ten einde de kosten te verminderen zal om het jaar het terrein van de Esplanade of van het Zaalhof gebruikt worden. Dit jaar werd de Esolanade verkozen (er JEUGDCLUB ST PIETERS PATRONAAT Op Paaszondag is er geen patronaat Onze moedige ping-pongers hebben, zo als verwacht, een treffelijk 13-6 buisje ge kregen te Poperinge. Deze uitslag is toch nog eervol als men weet dat Poperinge drie jaar naeen kampioen speelde in deze Westhoek, en dat St Pieters zijn jongste elementen had opgesteld. Er kan toch nog veel geleerd worden hé! BASKET De match van Zondag 29 Maart J.S.P. - Athlon is uitgedraaid op een onvoltooide symphonie van 18-20 Een vriendenmatch die onvriendelijk Is ge ëindigd. Best de spons er over geveegd. Op Paasmaandag gaat het jaarlijks tor nooi door van de Ieperse Basketball en tente. Om organisatorische redenen werd beslist dat dit jaar al de matchen op het terrein van B.B.C. zullen gespeeld wor den. en toekomend jaar alle bij J.S.P Programma Te 9 u. voormatch Jeugdploegen B.B.C - J.S.P. Te 10 u.B.B.C. leper - Olbak Kortrijk Te 11 u.J.S.P. leper - B.B.C. Ronse Te 14 u.reserven B B.C. leper - Olbak Kortrijk Te 15.15 u.match voor de 3e plaats Te 16.30 u.match voor de le plaats We verwachten er al onze supporters om onze jongens aan te moedigen, want 't zal nodig zijnRonse is immers een flinke Promotieploeg. Ingangstlket voor de 6 matchen 10 fr. (Leden 5 fr. öp vertoon van hun steunkaart). Schoolkinders gratis. PAASFEEST Alle leden, oud-leden, basketters en Trekkers van J.S.P. leper, worden vriendelijk, maar dringend uit genodigd tot: 1) Grote prijskamp met 500 fr. prijzen op Zaterdagavond 4 April te 6 uur stipt ln het patronaat. Tussenin biechtgelegen heid In de kerk. 2) Gezamenlijke Paascommunie in St Pieters te 7.30 uur. Zoveel mogelijk in groep zitten. Uitnodigingsbrief of iidkaart afgeven aan Rog. Heughebaert. 3) Paasontbijt met fijne moka. lekkere boterkoeken, uitdeling van de prijzen en groepsfoto. TREKKERS Ter gelegenheid van het Naamfeest van E. H. Pastoor worden alle Trekkers verwacht, in uniform. In de Mis van 7.30 uur op Woensdag 8 April in Om 9 u.Voormatch Jongeren B B C Yper - Jongeren J.S.P. leper. Om 10 u.Eliminatie B B C. Yper lie Prov. - Olbak Kortrijk He Prov. (deze match telt voor het kampioenschap). Om 11 u.Eliminatie J.S.P. leper - IHe Prov. - B.B.C. Ronse Bevordering. Om 14 u.Voormatch Reserven B.B.C. Yper - Reserven Olbak Kortrijk. Om 15 u.Finale voor de derde plaats. Om 16 u.Finale voor de beker, daarover nog steeds een verkeerd oordeel De ploeg van B.B.C. Yper voor de kam en nochtans, in onze moderne samenle- pioenschaosmatch 's morgensJacques 7? dient een vrouw evengoed Ucham°- Gruwez. Etienne Gadeyne. Walter Fiers .ijk t fit te zijn als de man. En dat Jacques De Groote, Pierre Andries. Roger wordt men door aan te sluiten in een Co-no'-*. Fmile Van Cappel. Guy Gruwez turnkring! Jonge meisjes, ook uw plaats en wellicht A. Gunst. dient immers een officiële match gespeeld) St Pieterskerk. Te 9 u. start van de grote Om O 11 Vnnrn.lli.il TVir.iro.-or, D D fpi UI* is in onze rangen, komt turnen A. G pe Reserven Jacques Sou va ge en Guy Ta'- trektocht. Knapzak meedoen voor heel de dag Voor de beste en goedkoopste VERVEN VERNISSEN en ONDERHOUDSARTIKELEN wendt U bij de Vakman DEVOS «In de Bie Rijselstraat 34 IEPEB (7796)

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 7