ENGELS VOETBAL-TEAM TE GAST Bil S.K. VLAMERTINGE Nagekomen Sportbericht ATHLON'S RPHRIIVIGHEID Het Basket-Tornooi der Handelsfoor so:;:t COAL-BILIART REGLEMENTERING VOOR 8ANKBILIFTTEN EN CHECKS werd, kreeg 30 set wat evenwel nog niet voldoende was om hem van de zo zeer verdiende 3e plaats af te houden Gerard Indevuyst leverde eveneens een flinke taak af. vermits hi} op de 18e plaats 'eindigde, «mon met Ghyllebert. en op amper 8 sec van Willy Jacob eveneens zeer verdienstelijk die de 15e plaats verwierf. André Noyelle betwistte Zondag het Criterium van Wet teren, waar hij zich 5e wist te plaatsen Hij klopte daarbij gans de groep in de spurt. Gentil Saelens in begrepen 's Anderendaags trok André naar de klassieke grote prijs Dr Tistaert te He- kelgem. waar hij achtste werd Dré reed zeer goed. maar miste weer de juiste aan sluiting Binnen enkele weken, wanneer hij nog een paar kilos in zweet zal opgelost heb ben. zal hij wel zijn Olympisch-kampioen- schap-forme terug vinden, let daar maar eens op! BIJ DE NIEUWELINGEN kregen we Zondag en Maandag te Pope- ringe onze gasten aan het werk. Het werd voor Edgard Pattyn een pracht van een «doublés, vermits hij zowel Zondag als Maandag alleman van zijn wiel wist te Schudden, om met voorsprong binnen te komen. Zondag hadden zijn naaste tegen standers anderhalve minuut in het zicht Zoals dat nog gebeurt, had Edgard in een interview gezegdIk ben zeer tevreden gewonnen te hebben en zal mijn best doen om nog beter te doen in het ver volg! Aan hen die meesmuilden heeft hij dan Maandag getoond dat het menens was. vermits hij in de voorlaatste ronde op de vlucht sloeg. Na enkele kilometers wa ren de anderen al op 4 min. verzeild, en toen Edgard over de meet gebold kwam moesten de officiëlen nog TIEN minuten wachten, vooraleer ze nummer 2 op hun boekje mochten schrijven. Werner Desmedt verrichtte in die twee koersen ook heel goed werk. vermits hij Zondag als 7e over de meet bolde en er Maandag in slaagde de 5e prijs weg te kapen. Maandag eindigde hij in de kop groep. en het was alleen in de spurt dat hij door drie anderen (we zullen Edgard Pattyn daar natuurlijk niet bij rekenen) voorafgegaan werd Danie) Logie. die nog de goede conditie zoekt, werd Zondag 13e en Maandag 9e Binnen enkele weken zullen we Daniel wel een bloemtuil zien wegritsen ROGISA PLECHTIG OP HET GEMEEN TEHtTS ONTVANGEN Faas-Zondag 5 April 1953 is voor S K internationale wedstrijd Onmiddellijk na- Vlamertinge nogmaals een sport-hoogdag dat de kapitein, de prachtige Beker had geworden en wel op Internationaal ge- ontvangen- ging hij deze ui; sympathie bied Ter gelegenheid van Pasen werd door het flink bestuur van S. K Vlamer- tinge beroep gedaan op een Engelse voet balploeg. namelijk HARRY PHIPPS F C een der mededingers in de Cup-finale. Te 2.30 u. had bij Gaston Barroo. lo kaal van S K. Vlamertinge de plechtige ontvangst plaats van de Engelse ploeg die vergezeld was van bestuursleden en supporters der club. Stoetsgewijze met overhandigen aan de kapitein der Engel se Ploeg. Zeer onder de indruk, dankte hi< dan ook in naam van zijn medespe lers de aanvoerder van S K Vlamertinge voor dit mooi sportief gebaar In stoet keerde men dan terug naar het jemeentehuis. waar beide elftallen met het bestuur door de gemeentelijke overheden werden ontvangen Het was de heer Burgemeester Julien Bouton, die de muziekmaatschappij De Vlaamse I het welkom woord hield. Daarna was het Vrienden» van Vlamertinge op kop. ge-j de beurt aan de heer Jerome Dehaeck volgd van het volledig bestuur en spelers die ven korte toespraak hield in de En- van S K Vlamertinge en de Engelse gelue taal De voorzitter der voetbalver voetbalvereniging ging men naar het ter- j eniging H. Phipps F. C. dankte daarop rein op de Pothem. j het gemeentebestuur voor de goede ont- Voor de aanvang van deze internatio- i vangst en overhandigde aan de heer Bur- nale wedstrijd werd door mej Mariettegemeester een huldebrief \anwege de Burgemeester van zijn gemeente. De ere- wijn werd daarna aan al de aanwezigen aangeboden Na deze plechtigheid op het gemeentehuis werd in het lokaal een feest maal aangeboden aan de leden en het bestuur van beide voetbalverenigingen. Tijdens dit feestmaal mochten de spe lers van S K Vlamertinge een mooi ge schenk in ontvangst nemen vanwege hun rechtstreekse tegenstrevers van het En gels elftal Zeer tevreden voor de plech tige ontvangst en het goede onthaal dat de Engelse voetbalvereniging bij S K Vlamertinge genoten had. hebben Zij af scheid genomen varv Vlamertinge met de vurigste wens ook eens S. K Vlamer tinge in hun eigen midden te kunnen be- S K Vlamertinge er in slagen nog drie groeten om er een internationale voet- doelpunten te netten en behaalde hier- balwedstrijd te spelen, mede dan ook een verdiende zege in deze Boudeweele. dochtertje van voorzitter Boudeweele een fanion met de kleuren der voetbalvereniging en bloemen aange boden aan de Kapitein der Engelse ploeg Daarop werd met de Bekerwedstrijd een aanvang genomen S. K Vlamertinge was te dier gelegenheid versterkt door Marcel Pertry van C S. Brugge en Georges Par- rein van Cercle leper. Deze wedstrijd werd fair en hardnekkig betwist. Aan de rust was de stand 3-1 in het voordeel van S K dat met windvoordeel deze partij aanvatte Gedurende het begin der tweede helft waren de Engelsen die nu met de wind in de rug speelden, het metst in de aanval en zouden al spoedig hun achterstand herleiden tot 3-3. Toch zou Bij het ter perse zaan vernemen we dat K.V-C.S. Yprois op Zondag 19 April te 15 ■- op het terrein Augustinusstraat, de Ie ploeg van F.C. Roeselare zal ontmoeten. BASKETBALL Na de match tegen J.S P leper I van een versterkt Athlon met Stesse en die even voor het einde ongelukkig werd stil- I gelegd, zonder grondige reden trouwens I van de scheidsrechter, toen het 20-18 wa- 1 in ons voordeel (tussen haakjes de geest tussen de spelers was excellent, getuige daarvan het samen smaken van schui mend nat na de match), na dit spijtig intermezzo gaan de volgende clubs een tornooi aan voor de Beker Hubert Ghe- kiere. ingericht door B B C. Langemark BBC. Langemark. J.S.P leper (res). J.C. Langemark. B B.C. Geluwe. B B C. Vlamertinge en Athlon. De kalender voor Athlon is als volgt 12 AprilBBC. Langemark - Athlon te 11 uur. 19 AprilB B C. Geluwe - Athlon te 11 uur. 26 April; Athlon - J SP leper (res) te 10 uur. 3 MeiAthlon - J.C Langemark te 10 u 10 MeiB.B.C. Vlamertinge - Athlon te 11 uur. De returnmatchen grijpen in September plaats. De 3 eerste matchen zijn voor Athlon de zwaarste. Met B B C. Langemark. J S P leper (res.) en B B C. Geluwe figureren wij als kanshebber Met deze vereiste dan. dat onze ploeg volledig optreedt, wat te betwijfelen valt. In elk geval zal Zwart- Oranje zijn beste best doen en wellicht eervol eindigen. Het is een zeer goed initiatief en is a h.w een kampioenschap van het Ieper- se tussen de z g. ware liefhebbersploegen Juist daarom dient deze «competitie» in een geest van eerlijkheid, fair-play eer biediging der reglementen, wars van alle fanatisme, brutaliteit en ongezonde sport- mentaliteit. zoals dit al gebeurt in de officiële matchen, betwist te worden. We spelen zeker voor een beker, dit echter is slechts middel Het doel isontspanning naast lichamelijke ontwikkeling. In deze geest gaan wij dan ook deze bekerwed strijden aan De spelers en liefhebbers dienen te trainen op elke Zaterdag, voorlopig J.S P terrein ('t Zaalhof) te 15-15 uur. 1 'oir. genomen na de plechtige ontvangst op het stadhuis. Wij bemerken er het elftal van S. K. Vlamertinge en Harry Phipps F. C. met in hun midden het bestuur van beide voetbalverenigingen en de gemeentelijke overheden, waaronder wij herkennen de hh. Boudeweele Robert, voorzitter van S. K. Vlamertinge Willy Fagoo, secretaris, en de sympathieke burgemeester Julien Bouton. Verder de hh. schepenen Descliep- per Hector en Vanlede Gaspar en gemeentesecretaris de lieer Ligneel Omer. MSIMIOIM Kampioenschap van West Vlaanderen Niettegenstaande het slechte weder, was er een grote opkomst in het café Mont- martreZonnebekesteenweg, leper, bij de h. Marcel Mulle, om het kampioen schap van Westvlaanderen op de Golf- I Biljart te betwisten. Niet minder dan 104 spelers waren te- genwoordig en er waren daar echte kam pioenen bij. Een bijzonder woordje van lof verdient wel de kleine Freddie Bou- dry. die niettegenstaande zijn kleine ge stalte vele groten van het leer gaf11 jaar oud en reeds halve kampioenWat zal er daarvan geworden 1 Ziehier de uitslag: 1. Sonneville Albert. 350 fr. en palm 2 Devos Georges, 250 fr.3 Platteeuw André. 175 fr.3. Boudry Freddie. 100 fr. 5. Ronse Gilbert. 100 fr.6 Merveille Al- bert. 100 fr.7. Odent Michel. 55 fr. 8 Santy Willy. 55 fr.9. Verbeke Lucien. 55 fr.10. Lameire Emiel. 50 fr.11. Ba- laillie Cyriel. 50 fr-12. Verleure Hec tor- 50 fr Met Paasmaandag werd dus de traditie gerespecteerd en het lofwaardige initia tief in ere gehouden een basket-tornooi in te richten. Voor de eerste maal in de Tcnerse Basketgeschiedenis kwamen twee officiële Ieperse ploegen hierin te figure ren En we moeten er aanstonds aan toe voegen dat ze zoniet de ereplaats dan toch de schoonste accessits uit het vuur haalden En misschien mogen we hier heel even uitweiden over de opportuni teit degelijke teams voor dit tornooi uit te nodigen3 klassen uit de competitie varen cr vertegenwoordigd en het schoon ste bewijs dat er op klasrijke teams mag beroeo gedaan is dat niet eens de logi sche orde in de eindrangschikking tot uiting kwam de normaal zwakste ploeg St Pieters kwam vóór O.L.B A. Kortrijk uit die theoretisch de 2e sterkste ploeg was. Anderziids heeft ook BBC. leper. Ronse werkelijk tot alles geven gedwon gen om de beker weg te kapen. Een beschouwing over de 4 ploegen B B C Ronse. samengesteld uit stevige knaoen scheen ons een zeer degelijke, snelle, taktisch en technisch goed getrain de ploeg die tevens de waarde in het licht stelde over een ganse reeks spelers to beschikken die in het le team mogen figureren: dit verklaart hun ogenschijn lijke prachtige physische conditie. B B C. leper was Maandag zoals we ze graag (en Zijzelf waarschijnlijk ook) ge durende het ganse seizoen gezien hadden vooral dan gedurende de 2e beurten der 2 matchen snel. opportunist, geïnspireerd, soms brillant. En we mogen gerust zeg gen dat in die condities niet OLBAK maar B B.C. leper de 3e plaats In de competitie rangschikking zou bekleed hebben. J.S.P. heeft zich gereveleerd als een so- lied stel physiek op punt staande basket- spelers. Ook technisch zijn de jongens van St Pieters er goed op vooruit gegaan, doch taktisch valt er nog wel aan te schaven. Teveel wordt de individuele door braak beoogd met als resultaat een te kleine productiviteit aan doelen. OLBAK verscheen als een ploeg waar een paar soliede en zeer goede individua- teiten (de beide ouderenvooral) er niet in slaagden de cohesie en de doel treffendheid van vroeger te doen terug vinden. Persoonlijk vonden wij ze niet fel er op vooruitgegaan sinds verleden jaar. DE MATCHEN B-B-C- leper - J.S.P- (kadetten) 9-33 Een zeer lofwaardig initiatief dat slechts aan de toekomst der beide clubs kan ten goede komen In 't kort gezegd een over wicht der productiviteit der J S P.-man- r.en die evenwel ook in gestalte en wat in ouderdom boven lagen. Voor de rust kwamen zeer genietbare nhasen en schone dingen voor 't voet licht. Mochten de kleineren binnenkort nog matchen te spelen krijgen B-B-C. leper - Olbak 39-21 Rust 13-11 Wedstrijd van het hoogste belang voor B B C. die nu zeker de 10e plaats en mis schien nog de 9e kan bemachtigen Resul taat indien Blankenberge en Moeskroen zich hoger handhaven blijven we zeker in de afdeling. Indien Sparta enkele pun ten verspeelt bestaat er geen twijfel meer. Natuurlijk zal de match tegen Hermes van beslissende invloed Zijn. Beschouwing: le helft goed doch ner veus geacteerd door de Ieperlingenon- preciese passen doch schone doelworpen van Van Cappel. Fiers. Met lichte voor sprong werd dan gedraaid. 2e helftdoor- s'a «gevend overwicht der B B.C.-ers met Stesse en Cornelis nu als goede doelschut- ters Zeer verdiende overwinning J.S.P. - B.B.C. Ronse 23-45 Rust 14-25 De cijfers geven het Ronsische over wicht weer dat echter vee) meer tot uiting kwam bij het doelschieten en tegenaan val dan in veldmeerderheid Alhoewel cr van verplettering of débacleniet in 't minste spraak was en we een zeer span nend vertoon te zien kregen, kwam de onvoorzichtige defensie van J.S.P. (zeer dikwijls was niemand achteraan bij tegen aanval van Ronse) en de reeds vermelde geobstineerde poging om de kortste weg naar doel te kiezen en niet de weg langs de passen, de eindcijfers verklaren. Nog zulke matchen voor J SP. 1 J.S.P. - Olbak 36-34 Rust 21-12 Schone partij door J.S.P. voortgebracht met nu een duidelijk overwicht op welis waar wat vermoeide Kortrijkzanen. Od het einde echter was de rush van Olbak zo gevaarlijk dal ze slechts op de meet werden geklopt. Veelbelovend voor J.S.P B BC. leper - B.B.C. Ronse 27-35 Rust 7-22 De cijfers spreken boekdelen en het re sultaat is zeer goed. leper. 3e laatste in eigen reeks lag geen klas onder bij Ronse. 3e in promotie. In de eerste time echter liepen de Ieperlingen van 't kastje naar de muur. vooral dan de forwardsgeen enkel doelpunt van hen3 maal scoorde een backDoch zo wanhopig was Presi dent Fiers dat na de rust de jongens er werkelijk alles uithaalden en intuïtie en improvisatie bracht het tot een spranke lend recital met Degroote in de hoofd rol. Iedereen ten andere was zeer goed. Ook Guv Gruwez speelde een zeer goede match. Na deze schone prestatie werd aan de zeer goede Ronsenaren de beker over handigd der Yperse Centrale Brouwerij. B B B. leper - Olbak (reserven) 11-34 Rust 6-15 Gemis aan coördinatie van onze jon gens bewerkte hun nederlaag tegen de le ploeg van Olbak. Veelbelovend debuut van Isi Deboi. Tenslotte nog een warm huidewoord aan de beide Ieperse besturen en een proficiat aan de beide presiden ten. samen met een dankwoord aan het steunende Handelsfoorcomité. ARTEMIS. Dit jaar herdenkt Nederland op bijzon- j dere wijze de geboortedag van de grote Nederlandse schilder Vincent van Gogh. nu 100 jaar geleden geboren te Zundert. het kleine plaatsje vlak bij de Belgische grens, ook nog beroemd geworden door zijn befaamd bloemencorso- Het hoogtepunt van de Nationale her denking van van Gogh's geboortedag is de grote tentoonstelling, die achtereen volgens in drie Nederlandse plaatsen zal worden gehouden, en wel te Den Haag, in het Gemeentemuseum (van 30 Maart tot 17 Mei), te Otterlo (Hoge Veluwe) (van 23 Mei tot 19 Juli) en te Amsterdam in het Rijksmuseum (van 23 Juli tot 20 Sep tember). Deze tentoonstelling zal samen gesteld worden uit de verzameling van Ir V W van Gogh en het Rijksmuseum Kröller-Müller. aangevuld met werken uit binnen- en buitenlands kunstbezit, een to taal van 160 werken, die een vrijwel vol maakt overzicht zullen geven van de ont wikkeling van het oeuvre van van Gogh. Alhoewel niet rechtstreeks een toeris tische zaak maar er dan toch verband mee houdend, is het volgende nieuwsje over de brouwerijen in 1949 waren er in ons land nog 667 brouwerijen, in 1951 viel hun aantal op 578 en einde 1952 wa ren er nog slechts 551, wat in drie jaar tijus een vermindering uitmaakt van 116 epniieden. Het is natuurlijk een teken des tijds dat de kleine inrichtingen bet niet meer kunnen bolwerken. Maar of de toe- rister en de andere dorstigen zich daar om minder zullen lessen aan het gerste nat is een andere zaak. Want. zoals een bekende slogan zegthet bier is weerom best Ook in Limburg is de Lente weerom in het land en over een paar weken zul len duizenden, millioenen witte bloesems gans Zuid-Limburg omtoveren tot één p-achtige bloesemzee. vol geur en kleur, vol pracht en rijkdom. Onbeschrijfelijk is inderdaad de schoonheid van de bloei ende boomgaarden in Haspengouw Men moet dat enig schouwspel gezien hebben om er te kunnen van meespreken. Mid den in het bloeitijdperk kan men wer kelijk van een heerlijke tocht in het bloei ende Haspengouw genieten. De gunstig ste tijd voor een bezoek aan deze heer lijke streek valt omstreeks 15 Aprilde plaatsen welke voor een dergelijk bezoek het best in aanmerking komen zijn Sint Truider. Borgloon. Kerniel en zelfs Ton geren. In het raam van de fruitbloei or ganiseren de twee voornaamste centra, nl. Sint Truiden en Borgloon, een auto- rallye met bezoek aan en een tocht door het bloesemparadijs. Deze rallye valt sa men met de plechtige bloesemzegening die te Sint Truiden. in de mooie omgeving van het kerkje van Guvelingen zal ge schieden. Aangezien echter de juiste da tum van het bloeitijdperk ten zeerste afhankelijk is van de weersgesteltenis en moeilijk vooraf kan bepaald worden, zal de pers en de radio de belangstellenden tijdig inlichten in elk geval zal dit zijn ofwel op Zondag 12 of 19 April. Voor de deelneming aan de rallye melde men zich aan op het Bureau voor Toerisme te Sint Truiden. dat aUe nuttige inlichtingen zal mededelen Een eigenaardige gebeurtenis zal in de maand Augustus te Brussel plaats hebben Een doofstommen-theater, drie jaar gele- dan te Dortmund opgericht met een ge zelschap van dertig leden za) er deelne men aan het door de Unesco georganiseer de internationale doofstommencongres en aldaar een stuk van Lope de Vega op voeren. Vooraf zullen nog voorstellingen worden gegeven in enkele Duitse steden Nog een paar nieuwsjes van over de grens. Te Aken wordt de Keizerszaal van het stadhuis weer getooid met het fresco van Alfred Rethel Otto III in de graf kelder van Karei de Grotedat in de oorlog gespaard is gebleven. De schilder Stiewi uit Aken heeft de behouden fres co's van de wanden van de zwaar geteis terde Keizerszaal kunnen verwijderen. Het eerste er van krijgt nu zijn oude plaats terug Op 30 April zal de weer opgebouwde Nibelungenbrug te Worms weer geopend worden voor het verkeer. Aldus zal een zeer goede verbinding tussen de Palts en het aan de rechteroever van de Rijn ge legen Zuidwest-Duitsland worden hersteld De nieuwe uurregelingen en de tarie ven van de Sabena, geldig van 1 April af zijn verschenen. Wie zich hiervoor inte resseert kan deze steeds bekomen op de Sabena Koninklijke straat. 145. te Brus sel. Hoevelen van onze lezers zijn er niet secretaris van een of andere club. mis schien wel van een toeristische In een buitenlands tijdschrift vonden wij enkele zeer gevatte opmerkingen over de taak van een secretaris. Wat wij er uit leren is het volgende dat zo de andere leden van de vereniging het niet doen, de se cretaris het wel zal doen. Hier gaat het dan. Indien de secretaris een brief schrijft, dan is het te lang. Indien hij een briefkaart schrijft, dan is het te kort. Indien hij geen bericht zendt, dan is hij een luiaard. Indien hij een vergadering van het be stuur bijwoont, dan dringt hij. zich op. Indien hij niet op de vergadering is. dan veegt hij er zijn voeten aan. Indien hij de achterstallige bijdrage van een lid vordert, dan beledigt hij deze. Indien hij vergeet ze te innen, dan houdt hij zich aan de zaak niet gelegen. Indien hij een raad vraagt, dan is hij onbekwaam. Indien hij het niet doet. dan is hij hoogmoedig. Indien hij volledige verslagen maakt, dan zijn ze te lang. Indien hij ze korter maakt, dan zijn ze onvolledig. Indien hij, over een zaak handelt, dan wil hij alles zelf bedisselen. Indien hij over alles zwijgt, dan heeft hij voor niets belangstelling. VIATOR TOEGELATEN BEDRAGEN IN VREEMDE MUNTEN De reizigers, die zich naar den vreem de begeven, mogen in vele gevallen slechts een beperkt bedrag meenemen in bankbiljetten van het land.» dat zij bezoeken Wanneer zij dit land opnieuw verlaten, is het toegelaten bedrag even eens beperkt. Hier volgt een tabel met de maximum bedragen die bij in- of uitvoer toegelaten zijn: j checks beperkt. De Belgische toerist mag niet meer dan voor een bedrag van 1.500 Zwitserse fr meenemen per volwassen i persoon en 800 Zwitserse fr per kind j Het innen van de checks geschiedt op 1 vertoon van het paspoort, waarvan de geldigheidsduur- mag verstreken zijn (zo de vervaldatum geen 5 jaar overschrijdt) en wel als volgt Op vertoon van het paspoort. 200 Zwit serse fr. 3 dagen na de eerste betaling 200 Zw fr 4 dagen na de tweede beta- LANDEN Brazilië Bulgarije Denemarken West-Duitsland Engeland Finland Frankrijk Hongarije Ierland Italië Zuid-Slavië Nederland 1 Noorwegen Oostenrijk Spanje Tsjechoslo va k ij e Turkije Zweden INVCF1" 5 000 cruzeiro 2 000 leva 100 kronen 200 mark 10 pond 20 000 mark onbeoerkt 200 forint 10 pond onbeperkt 500 dinar 100 gulden kronen 1.000 shilling 10.000 peseta 500 kronen 100 piaster 100 kronen UITVOER 5.000 cruzeiro 2.000 leva 100 kronen 200 mark 5 pond 10 000 mark 10.000 frank 200 forint 10 pond 30.000 lire 500 dinar 100 gulden 50 kronen 1 000 shilling 2.000 peseta 500 kronen 100 piaster 100 kronen OPMERKINGEN coupures 250 en minder in een of meer biljetten of metaal coupures 1 pond en minder coupures 10 en minder coupures 1 pond en minder coupures 1000 en minder coupures 50 en minder België van zijn kant Iaat bij invoer in Belgische of buitenlandse biljetten, een bedrag van 25.000 Belgische fr. toe. ANDERE BETAALMIDDELEN Wie naar het buitenland reist, mag in vele gevallen een onbeperkt bedrag mee nemen in de vorm van reischecks of kre dietbrieven, opgemaakt in Belgische frank of in de munt van de landen van be-1 stemming. Dit geldt voorDenemarken. West-Duitsland. Frankrijk en het Franse muntgebied. Griekenland. Groot-Brittan- 1 nië en het sterlinggebied, Nederland. Noorwegen. Oostenrijk. Portugal en de Portugese muntzone. Turkije en Zweden. Naar Italië mag om het even welk be drag worden meegenomen, doch de Ita liaanse regering laat slechts uitkeringen toe van 50.000 lire per maand en per persoon. Naar Zwitserland is het bedrag in in biljetten of metaal coupures 50 en minder coupures 50 en minder ling. 300 Zw. fr.5 dagen na de derde betaling. 300 Zw. fr.5 dagen na de vierde betaling. 300 Zw. fr.5 dagen na de vijfde betaling, 200 Zw. fr. Voor kinderen zijn deze bedragen on derscheidenlijk als volgt vastgesteld 100 Zw. fr.100 Zw. fr.200 Zw fr 200 Zw. fr.100 Zw. fr.100 Zw. fr- ALLE OVERIGE LANDEN Naar de landen, die hierboven niet vernoemd werden, zijn de betalingsmid delen beperkt tot een bedrag van 1000 Belgische fr. of de tegenwaarde in bui tenlands geld per dag verblijf. Voor het ganse verblijf mag het be drag niet hoger ziin dan 50.000 fr. voor de "and°nAreentin:ë. BrazMië. Canada. Columbia. Uruguay en de Verenigde Sta ter Dit totale bedrag is vastgesteld op 10.0O0 fr. voor de duur van heel het ver blijf in alle andere landen.

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1953 | | pagina 6