VOETBAL HET YPEKSCH NIEUWS» Bli 6 9-1-1954 KRONIEK VAN KON. VER. C. S. YPROIS Ie Pror. S.K. Steenbrugge - K.V.C-S.Y. 4-6 Cercle's doelsehutters hebben het jaar 1954 goed ingezet- Op het Adolf Maertens- wines Heyns een tweetal keren nipt naast de winkelhaak knalde Aan de rust3-3 Onmiddellijk na de poos nestelden de Cere listen zich vóór de kooi der localen. In een handomdraai verwierven captain stadion te Steenbrugge brachten ze hetVanbeselaere en zijn mannen nu op hun alweer tot een respectabel aantal treffers beurt een voorsprong van 2 goals (3-5). Dit Ees keren werd een nochtans knappe betekende de doodsteek voor Strubbe en doelwachter Willems het nakijken gegever. 1 Cie. die kort daarop de score nog wel op en daarmede allemaal komen Devos er 4-5 brachten, doch aldra weer een treffer aonsoorten aan niet minder dan 28 goals te incasseren kregen Tijdens het laatste voor wat hun laatste vijf ontmoetingen be- j halfuur bleef K.V.CS Y de lakens uitde- fceft- Bijna een gemiddelde van 6 doel- i len. Op de 61e minuut werd een mooi punten per wedstrijdWie zegt er meer doelpunt van Parrein (met het hoofd aan- Deze cijfers zijn veelzeggend. Of moeter. getekend op inzenden van Verschaeve) we er nog bijvoegen, dat er dit seizoei geannuleerd door toedoen van de offici- reeds 61 eieren in de rivale korven wer- ele grensrechter Vandenbussche (F. C. den gedeponeerd? Van ver het hoogste Zerkegem). welke met zijn confrater Knud- aetief der reeks. Het passief is minder be- j de (Dar. Blankenberge) de referee as- ai jdenswaardig. Gemiddeld 2 goals teger sisteerde. Anderzijds dwarsboomde Soenen per match Vorige Zondag werden de tou eens op een ogenblik dat Frammout al wen achter de rug van Frammout^ zo maar gepasseerd was. een ontsnapping van eventjes 4 maal aan het trillen gebracht Heyns ten koste van een hoekschop. Naar ▼oorwaar. genoeg om de partij te ver- het einde van de partij toe schenen de liezen en het kan niemand verwonderen.Sportkringers zich meer en meer te her- zo we vertellen, dat de aanvallers, met inneren. hoe onstuimigheid hun te leper een uitstekende ruggesteun der kanthalfs. I succes had bijgebracht Ze keken opnieuw voor K. V. C. S. T. te Steenbrugge het uit naar dit akefietje en Parrein geraakte pleit hebben gewonnen. Waarheid is nu onklaar, maar kon. eerst trekkebenend op •ok. dat de toestand der grasmat in de j de linkervleugel en dan weer als mid- kaart der forwards speelde. Vrij bekrom-denvoor. toch de match uitspelen Toen pen in zijn afmetingen en kwistig voor- hij een schot van CaiUiau op de dek- «ien van oneffenheden, bleek het terrein lat wou hernemen had het er zelfs de glad en vóór de doelmonden zelfs drassig schijn van dat Georges spijt alles een Het was bij de aanhef der partij best waar nieuwe treffer op zijn naam zou brengen. Ie nemen, hoe de acteurs, gewoon van op Spelleider Dekeirschieter floot evenwel droge velden uit te komen de laatste tijd, onverklaarbaar voor off-side. En even voor een omstandigheid stonden, welke later zatdan toch een door Parrein meerdere minuten aanpassing eiste. Juist bewerkte bal in Willems koorden. De ar- nadat Cercle op strafschop de stand had biter had echter alweer gefloten, nu om weten te openen, kwam daarbij nog een stopper Roose. die al te veel opging in helse storm opsteken. De wind nam in het keren met de grove borstel en zich op heftigheid toe en ging van doel tot doel dit gebied eens had uitgeleefd tegen Van- In het voordeel der gastheren, welke de beselaere. op zijn nummer te zetten. Die kampkeuze hadden mogen doen. blazen, berisping was er nodig, doch er hadden Het hagelde en sneeuwde zo fel. dat we zich al gunstiger momenten hiertoe voor- vreesden voor een tijdelijk stopzetten van gedaan. Hoe ongelegen ook. de ontboeze- de ontmoeting. Referee Dekeirschieter ming bij de K.V.CS.Y.-gemeensehap was van de backs en stopper zo deze gerold worden, stond echter weer niet op punt We zijn er des te meer van overtuigd, dat zo de kanthalfs er zich eens een gedacht van willen maken een 0 als passief niet lang kan uitblijven. Keeper Willems. welke tegen geen en kel Cercle-doelpunt iets vermocht, Heyns. Lambert U. en Strubbe waren de voor naamste pions op het schaakbord der gastheren dat veel verandering toonde vergeleken bij de heenronde en nog wel verraderlijke zetten zou kunnen ten beste I geven. I De spelleiding kon globaal gezien door de beugel. De PloegenS. K. Steenbrugge WM l Willems Devrieze Roose Lambert R Rooseboom Decuypere Lambert E Strubbe Heyns Lambert U Decoussemaeker Devos Parrein Verschaeve Carpels L- Vanbeselaere R. CaiUiau Vandenbossche Soenen Kerrebrouck Clarisse Frammout K.V.CS. Yprois <WMl De doelpunten9e min.Gelanceerd door Carpels dribbelt Devos back Devrie ze en zwenkt naar binnen. Laatstgenoem de komt echter terug en haakt Bertje, die op zijn eentje tot dicht van de rivale muit Uit het dega geren van de locale stopper ontstaat een aanval der Sportkringers. Kerrebrouck werkt het leder weg. ech ter binnen het bereik van Heyns. die de geboder. kans waarneemt (4-5). 58e min.Vandenbossche schuift de bal naar CaiUiau. welke er mede oprukt en dan voorzet aan Vanbeselaere. De cap tain lokt Devrieze naar zich toe en be- di-nt op zijn beurt Devos. die tot dicht bij de cornerlijnrent. Er volgt een schuin achterwaartse pass- Vanbeselaere kan de voorzet te baat nemen, maar hij laat deze taak over aan de nog beter ge plaatste Parrein. Onze Vlamertingenaar laat Willems opnieuw geen zweem van kans. Een doelpunt uit het bovenste schof! (4-6). life Spec.Kuurne Sp. - K-V.C.S-Y. 6-1 De specialers liepen op een gasbek van groot kaliber. Hun optreden bleek al even mistroostig als de weersomstandigheden miserabel. Aan de rust leidden de gast heren. welke het voordeel van menigvul dige hagelvlagen hadden genoten, met 5-1 Citeren we nog dat Dumalin M. voor K V C S.Y. het doelpunt aantekende en Lcbeau Jean-Marie, welke maandenlang van de voetbalvelden verwijderd bleef wegens pleuris, zijn heroptreden deed. Hallo, reserven met verenigde krachten weer de steven gedraaid Schol.E. Wervik - K.V.CS. Yprois 1-3 I Met 10 man (Dewachter Roland ont- is genaderd. In compensatie voor de ver- brdk het ap terwijl Van Damme r. zwonden scoorkans kent scheidsrechter de weerhouden Vansteenkiste F. verving) Dekeirschieter terecht strafschop toe. De- wjsten de te Wervik het laken lf/sc vtaami -»n f «Ia nanaltn «im maontifl I dan toch langs hun kant te krijgen. De vier goals werden gescoord door rood-writ. Goemaere D. doelde tegen eigen ploeg, daar waar Six W. de drie treffers ten nadele van Union op zijn actief bracht. Aan de poos telde K.VC.S.Y. een 0-1 voorsprong. Dumoulin Robert blonk uit. (aangesloten bij S. K. Roeselare. doch wo nende te Oostende) liet zich hiertoe even wel niet verleiden. Inmiddels zat de Cer- eleverdcdiging met de gebakken peren Men kreeg de bal practisch niet meer weg unaniemeindelijkDe ruige kerel be daarde en als een kaarske doofde de kamp uit. Het is eens te meer gebleken, dat wie aan de kop van de rangschikking prijkt •it het eigen kamp en evolueerde in het speciaal geviseerd wordt door de tegen- blinde. Het resultaat was angstwekkend strevers. Men wil zich tegen de leider In tien minuten tiid lukten de Sportkrin- overtreffen en de opkomst, te Steenbrug- gers. op de vleugels van het tempeest, zo ge eerder matig in getal, verlangt ge- maar drie doelpunten, waardoor ze met woonlijk het noblesse obligeHet ge- 3-1 cijfers in winst kwamen. We wisten halte van de match, modder en weers- reeds Cercle-mensen voor een geringer achterstand huiverenJa. een noemens waardig in 't krijt staan der Augustinus- mannen. welke zich hierdoor nochtans geenszins uit hun lood lieten slaan. Het onweer luwde na ongeveer 25 minuten ■pel en meteen vonden de roodies de ka- dans. Tegen dat het eerste halfuur om was. bleek op de bordjes opnieuw even wicht tot stand gebracht. Verder redde omstandigheden in acht genomen, bereikte verleden speeldag een bevredigend peil. gelijk de prestatie der Cercle-ploeg als J behoorlijk mag worden aangeslagen. We deden andermaal de ervaring op. dat op verplaatsing de roodjes allesbehalve min der hun stuk staan dan op het Augustlnus- stadion. Een hartversterkende bestatiging voorwaar. We zijn er echt van overtuigd, dat zo Cercle dit seizoen in Ie Prov. 45 ÏTTe PROV. AFD. E Uitslagen van Zondag 3 Jan. Dadizele Sp. - S. C. Le Bizet S K. Geluwe - S. C. Zonnebeke E. Beselare - F. C. Langemark F C. Woesten - W. S. Passendale Brielen Sp. - Sas Sp. Boezinge S. K. Elverdinge - A. J. Waasten Matchen voor Zondag 10 Jan. B. Beselare - Sas Sp. Boezinge (Theuninck) keeper Willems. op schieten van Parrein. J punten (of meer natuurlijk) weet te ver rog eens wonderbaar met de hulp vanzamelen de titel alleszins in rood-witte de doellat. We moeten ook nog vermei-1 handen komt. Er resten de roodjes nog den voor hetgeen de eerste timeaan-1 zes matchen buiten leper en acht in de gaat. dat Verschaeve in het begin een Hallestede Een drawn op bezoek heeft prachtkans verkeek en hoe tijdens de la- van nu voortaan al de betekenis van winst Dit moet vooral de defensie voor ogen houden. Er dient geijverd te worden om de netten zuiver te houden. Het moet tot meer hechtheid komen, want het gemis 3-1 aan gebondenheid in de achterhoede was 3-1 Zondag de grote oorzaak waarom de ver- 5-0 dediging en verdedigers niet hoger dan 3-1 d"> bescheiden middelmaat reikten. In de 5-0 voci hoede wist. naast een briljante Car- 3-6 pels een aan zijn beste dagen herinne- J rende Vanbeselaere en de goalgetters Par rein en Devos. rechtsbuiten Verschaeve W S. Passendale"^- Dadizëfe Sp (De'nys) ™ind0r 'f. bekoren CaiUiau en Vanden- J A. Waasten - B. S. Poperinge (Sabbe) J,?.s,sche "epe? °ffensl0f Seweldig in de S C. Zonnebeke - S K. Elverdinge kijker Met belde insldes bestreken ze (Nuvtten) heei wat terrein en ze vallen te loven s. C Bizet - F. C. Woesten (Momcrcncv) vo°' hu" Krote bedrijvigheid en schitte- IS n A r* r\ a a li lAta U a 4 i m a a*i w - 1 - am F C. Langemark - Brielen Sp (Lips) rend opbouwen. Het in de rug dekken vos neemt zelf de penalty en zijn machtig schot op manshoogte kent geen gena de (0-1). 12e min.Hoekschop in het voordeel der gastheren en genomen door Strubbe Er ontstaat een schermutseling van je welste voor Frammout's kooi. De strie mende hagel draagt er ook het zijne toe bij. opdat we geen draad in de phase Kad. C: K.VC.S.Y. - F. C. Meulebcke 5-1 zouden ontwaren. Plots heeft Decousse-Ue bezoekers werden aanhoudend ge- macker het leder vóór de voeten en scoort domineerd. maar hun keeper bleek moei- var. op korte afstand (1-1). liik vloeren. In de eerste beurt lukten 13e min K.V C.S.Y. heeft heropgezet Devloo R en Dumoulin H. elk een doel- met een aanval langs de linkerflank, die P"nl en gaf laatstgenoemde een straf- gestopt is geworden door Devrieze. Tot senep opzettelijk naast. Aldus stonden de aan de middenlijn gerend, trapt de locale plaatjes bij de kampverwisseling op 2-0 rechteiback de bal hoog in de richting Gedurende de tweede speelhelft moest het van zijn middenvoor. De stormwind doet vertoon tijdelijk onderbroken worden we- 'het ding capriolen maken en brengt het. «ens de weersomstandigheden. Del'Haye buiten bereik van de gebalde vuist van E-- Goemaere W en Carpentier A. voer- jeen misleide Frammout die zijn doel on- den Cercle's doelcijfer op tot vijf. ter- verantwoord van een paar stappen heeft WU1 tussen in de gasten op ontsnapping I verlaten, rakelings onder de deklat in de eer wisten te redden. Behoorlijke wed- .Cercle's kooi (2-1). strijd der K V C S Y-formatie. waarbij 22e min.: Een voorzet van Strubbe in niemand zich anderzijds speciaal onder- het straatje wordt opgepikt door Lambert scheidde. U.. welke met een schuiver zijn kans ZONDAG AANSTAANDE: I waagt. Frammout duikelt, doch te ver- Drie Cercle-elftallen staan op het pro- geefs. De bal glijdt nipt naast zijn vin- gramma aangaande 10 Januari 1954. Alle gertoppen over de renderende streep (3-1). drie dienen ze een home-match af te has- 27e min. In moeilijkheden gebracht pelen. De scholieren betreden het eerst door Verschaeve speelt Decuypere het le- het Augustinusstadion en dit te 9.15 uur der naar zijn doelverdediger. Parrein in confrontatie met de Clubmannen uit heeft het zaakje evenwel doorzien en zich Poperinge. Te 11 uur is het de beurt aan vernuftig opgesteld tussen beide Sport- de kadetten (reeks C). die uitkomen tegen kringers. Hij weet het ding te onderschep- de leiders van hun reeks of soortgelijken pen en zendt het langs Willems. naar de van S. K. Roeselare. verlaten koorden Niet machtig genoeg. De eerste ploeg tenslotte ontvangt (te want de bal blijft in de modder steken. 14 45 uur) het bezoek van S. C. Oostroie- De rood-witte middenvoor spurt er fluks beke. Weeral geen gevaarlijke klant op bij en knalt thans raak (3-2). het papier, doch... allesbehalve het vel 30e min.Op aangeven van Devos ont- van de beer verkocht, alvorens hij ge- wijkt Parrein handig stopper Roose. rukt schoten is. Scor verdiende verleden Zon- alleen op naar de rivale touwen en be- dag beter dan een 1-2 nederlaag tegen sluit van nabij het penalty-punt Tegen U. S. Herseautoise en hoopt van te leper I Georges' kanjer op halve hoogte heeft een opzienbarende uitslag te boeken ge- doelwachter Willems niet het minste ver- lijk onlangs tegen F. C. Knokke. Met weer (3-3). veel lof wordt er gesproken over Roe- 49e min.Weer puik voorbereidend lens. de nieuwe jeugdige stopper bij de werk van Devos. die centert. Vanbeselaere zebra's en ook middenvoor Velghe ver kopt het leder van de muit der gastheren keert momenteel in extra conditie. De weg. in de voeten van Carpels, welke het Heer Steen (A. S. Oostende) zal als ding onhoudbaar, hoog in Willems' net- scheidsrechter fungeren, ten jaagt (3-4). I Supporters in het bijzonder en voetbal- 51e min.Corner van Verschaeve. De liefhebbers uit de streek in het algemeen, bal belandt bij Devos. die via de linker- op postOf zal sneeuw er een stokje paal roos schiet (3-5). vóór steken? Een weinig koude mag in 54e min.Roose pakt Parrein nogal hard ieder geval de roodjes van Uw aanmoedi- aan en deze laatste geeft, om de aandacht gingen niet gespeend doen leven. De po- van de spelleider roepende, de bal prijs, sitie van Vanbeselaere en Cie op de rang ladder is te gewichtig. De reserven zien hun match uitgesteld. BEGRAFENIS VAN BURGEMEESTER VAN DER GHOTE Cercle dankt haar talrijke leden die Maandag LI. present waren en achter de vaandels der vereniging opstapten, btj de uitvaart van Burgemeester Van der Ghote Aan de familie van de afgestorve ne. niet het minst aan zijn zoons, die ge trouwe bezoekers zijn van het Augustinu». stadion, biedt K V C S. Yprois langs deze weg nu. nogmaals haar innige deelneming aan. ROGIMAR. K.V.C.S.Y. SUPPORTERSCLUB LOKAAL «AU CASINO» Kosteloze Pronostiekwedstriid Zondag 1.L behaalde Van Wichelen Pierre 12 punten, waardoor hij de prijs geschonken door een supporter mocht in ontvangst nemen. Vermeersch Walter pro- nostikeerde eveneens 12 punten, en won de eerstvolgende verplaatsing. Alg. klassement1. Beun Albert. 121 p. 2 Mulle Henri. 114 p.3. Devriendt Mar cel. 113 p.4 Vandenbussche Lutgarde. 111 p.5. Geerts René. 110 p.6. Beauprez Leon. 109 p.7. Tavenier Jacqueline. Bau wen Rossette. 105 p.9. Leupe Jacques. .104 p.10. Dumortier Tony. Isenbaert Valère. 103 p.12. Mad. Desmet. Coene Oscar. Tavenier Micheline. 102 p.15. Versailles Gilbert. Pauwels Oscar. 101 p. 17. Lewyllie Maurice. Ameel Norbert. 100 punten. HET BESTUUR. K V C S Y. SUPPORTERSCLUB DE MANDE ZonneSekesteenweg I Kosteloze Pronostiekwedstriid Zes deelnemers wisten deze week 12 punten te behalen n.m.l. Huyghebaert N. (5). Carlier F. (4). Cherchie Y. (4). De- croix M. (4). Hollebeke F. en Ostyn M (4). Door de bijvraag wist Huyghebaert N de eerste prijs in de wacht te slepen, ter wijl door loting Carlier F. de kosteloze verplaatsing mag meemaken. Aan beiden hartelijk proficiat. Klassement1. Labaere R-, 147 p.2. Vandevoorde A., 144 p.3. Neyrinck E., 141 p.4. Markey E. en Noterdame O.. 140 p.6. Decroix M„ Hollebeke F. en Notebaert L., 139 p. 9. Ostyn M 138 p. 10. Vanlimburg J., 137 p.11. Logier O.. 136 p 12. Radijs N.. 135 p. HET BESTUUR. Duiven maatschappij Recht en Plicht Op Zondag 10 Januari 1954 om 10 uur stipt in 't Lokaal bij Hoedt Maurice. Alge mene Vergadering. Uitreiken van Di ploma's aan de kampioenen. Medede lingen Besprekingen verlopen speelsei zoen Schikkingen voor het volgend sei zoen. Weest op post. HET BESTUUR. iFiirnriijR st piftfrs PATRONAAT Zondag a s. 10 Januari is er terug patronaat vanaf 5 uur. De voetbalpronostiekers worden uitgenodigd, evenals de basketliefhebbers. Deze laat- sten vooral, ter bespreking der komende vrienden- en competitiematchen. BASKET-BALL Op Zondag 10 Ja nuari wordt de match gespeeld Patro J.S.P. - Vakschool voor het gewestelijk tornooi, aanvang om 10.30 uur. Op Zondag 17 Januari speelt onze eer ste ploeg tegen Olympia Kortrijk, even eens om 10.30 uur. terrein Zaalhof. Wij houden er aan onze spelers, vooral de re serven welke in deze match hun bekwaam heid moeten bewijzen voor de volgende competitiewedstrijden, te verwittigen op dat zij de trainingen met verdubbelde ijver zouden volgen. Door het Bestuur wordt verder uitge zien en onderhandelingen aangeknoopt voor het betwisten van andere vrienden- ontmoetingen. ITe NATIONALE A FT) FT,ING Tubantia F C - St Truiden V V. (Vandemoorte!) Ukkel Sp. - U. S Doornik (Leenen) R. C Gent - A. S. Oostende (Grandain) Kortrijk Sp. - St Niklaas S K. (Kamp) R. C. Tienen - R. C Brussel (Bauwens) White Star A. C. - Beringen F. C. (Lybaert) F C. Brugge - Boom F. C. (Dassonvil'e) Waterschei Th. - C. S. Verviers (Smidts) ll.'ifcliun voor Zoiul»^ ÏO Janunri TTTe NAT. AFD REEKS A V. G. Oostende - S. K Beveren (Verbiest) E. Aalst - Un. Namen (Rondia) Olse Merksem - C. S. Brugge (Wiels) Vig. Hamme - F. C. Izegem (Godart) Rupel S. K. - Willebroek S. V. (Deriemaecker) Ex. St Niklaas - S C. Boussu-Bois (Renard) R. C. Doornik - F. C. Ronse (Meriens) A E.C. Bergen - A.V. Dendermonde (Baty) I VAT BEVORDERING REEKS T) R. C Lokeren - Kapellen F. C. (Maes) R C Borgerhout - Waaslandia (Thomas) S. V. Oudenaarde - S. K. Roeselare (Vassart) Germ Ekeren - S. C. Menen (Ramonfosse) S. V. Waregem - Boechout V. V. (Canoelmans) F. C- Roeselare - S. K. Geraardsbereen (Mees) F. C. Eeklo - SL Moeskroer. (Van Gvseghem) A. S. Ronse - Hoboken S. K. (Verkeyn) Ie PROV. AFD. S. V Blankenberge - R. C. Harelbeke (Snauwaert) Kuurne Sp. - S. K. Steenbrugge (Vandenbuleke) W. S. leper (Manhaeve) - S. V. Wevelgem (Maes) D. Blankenberge (Pattyn) - F. C. Tielt (Dekeirschieter) Sp. - St. Kortriik (Surmont) Yprois - S. C. F. C. Torhout F. C. Knokke U.S. Herseaux Zwevegem Sp. Aalbeke K.V.C.S. ITe NATTONAT.E AFDELING Boom F. C. - Tubantia F. C. 2-0 Berinven F. C. - Ukkel Sp. 0-1 R. C. Brussel - F. C. Brugge 3-2 A S Oostende - R. C. Tienen 2-0 St Niklaas S- K. - Waterschei Th. 0-3 C. S. Verviers - White Star A. C. 0-1 U. S. Doornik - R. C. Gent 2-6 St Truiden V. V. - Kortrijk Sp 2-2 l'il slaton der me NAT. AFD REEKS A C S Brugge - Rupel S. K. 2-2 F. C. Izegem - E Aalst 1-0 Un. Namen - Ex. St Niklaas 6-1 Willebroek S. V. - A.E.C. Bergen 3-5 S. K. Beveren - R. C. Doornik 1-1 F. C. Ronse - Vig. Hamme 2-0 S. C. Boussu-Bois - O. Merksem gesch. nuitclipn Oostrozebeke (Steen) vim /oiuIhj; :t «lanunri VAT RFVORDFRTNG REEKS Boechout V. V. - R. C. Lokeren S K Roeselare - F. C. Eeklo Waaslandia - Germ. Ekeren Ille PROV. AFD. C Dottignies Sp. - F. C. Komen (Dewitte) A A. Moeskroen - S. V. Kortrijk (Wiilemarck) F. C. Lendelede Sp. - St Eloois Sp. (Vercoutere) Ol. Ledegem - R. C. Bissegem (Liagre) S. V. Moorsele - W. S. Lauwe (Brael) T. Menen - S. K. Vlamertinge (Missiaen) E Wervik - F. C. Luingne (Debeuf) S. V. Moorslede - F. C. Poperinge (Vanloocke) A. V. Dendermonde - V. G. Oostende 3-1 ItlnsMPniuntun na S. C Menen - S. V. Oudenaarde St. Moeskroen - S. V. Wa-egem Kaoe'len F. C - A. S. Ronse S.K. Geraardsbergen - R.C. Borgerhout 0-2 Hoboken S. K. - F. C. Roeselare 1-2 D 2-0 2-1 2-1 2-0 2-3 1-2 Te PROV. AFD. V. Wevelgem Zwevegem Sp. K Steenbrugge - K.V.C S. Yprois C Harelbeke - F. C. Torhout Kortrijk - Kuurne Sp. Blankenberge - F. C. Knokke C Oostrozebeke - U. S. Herseaux W. S- leper - Aalbeke Sp. uitgesteld F. C Tielt - S. V. Blankenberge 5-1 0-0 4-6 1-2 5-5 4-1 1-2 lie PROV. AFD. C F. C. Luingne - F. C. Lendelede van lond.ML' li ff» NATIONALE afdeling Waterschei Th. 16 10 3 3 39 22 23 R C B-ussel 16 8 2 6 26 15 22 Ukkel Sp 16 8 4 4 29 21 20 R. C Gent 16 9 5 2 41 27 20 St Truiden V V 16 7 4 5 32 27 19 Wh'te Star A. C 16 8 6 2 20 19 18 Boom F C 16 6 5 5 24 25 17 A S. Oostende 16 7 6 3 23 19 17 Berirgen FC. 16 6 6 4 18 15 16 St Niklaas S. K 16 7 7 2 36 31 16 R- C Tienen 16 7 7 S 23 24 15 Kortri;k Sd. 16 4 6 6 28 36 14 F. C Brugge 16 5 9 2 21 24 12 C S Verviers 16 5 9 2 21 25 12 U. S Doornik 16 1 8 7 17 40 9 Tubantia F C 16 1 11 4 13 41 6 W. S. Lauwe - Dottignies Sp. R. C. Bissegem - T. Menen S V. Kortri:k - S- V. Moorsele F. C. Poperinge - E. Wervik F. C. Komen - S. V. Moorslede S K. Vlamertinge - A. A. Moeskroen St Eloois Sp. - Ol. Ledegem Vsimini'i 4-2 5-0 3-4 2-4 4-1 1-4 2-6 1-2 TTTe NAT. AFD. RFEKS A NAT E. Aalst C. S. Brugge F. C. Izegem R C Doornik S. C. Boussu-Bois S K. Beveren Un. Namen Willebroek S. V. Vig Hamme F C. Ronse A.E.C. Bergen Ex. St Niklas A V Dendermonde O'se Merksem V. G. Oostende Rupel S. K. 16 9 16 9 16 10 16 9 15 16 16 16 16 16 16 6 16 16 15 16 16 3 34 3 33 1 33 20 21 20 21 19 21 25 20 23 19 22 19 21 18 23 16 24 16 18 16 25 14 27 13 33 12 37 10 38 10 34 8. Waregem Ronse Roeselare Lokeren Eeklo S. V. A. S- S K R. C. F. C. S. K. Geraa-dsberg F. C- Roeselare R C Borgerhout St. Moeskroen Waaslandia S- C Menen KaoeUen F. C. S- V Oudenaarde Boechout V. V. Hoboken S. K. Germ. Ekeren RING REEKS D Ie PROV AFD. 16 13 1 3 37 13 28 K.V.C.S. Yprois 16 12 2 2 61 32 26 16 11 2 3 37 16 25 F. C. Tielt' 16 8 2 6 35 21 22 16 10 4 2 88 22 22 U S- Herseaux 16 8 2 6 32 21 32 16 10 4 2 35 27 22 Zwevegem Sp. 16 7 3 6 31 19 20 16 8 5 3 33 23 19 S. V. Wevelgem 16 6 3 7 28 23 19 16 3 3 10 28 24 16 S- V B'ankenberge 16 8 6 2 40 35 18 15 6 6 3 27 19 15 F. C. Knokke 16 8 6 2 28 29 18 16 4 5 7 19 27 15 Aalbeke Sp. 15 6 5 4 18 23 16 16 5 6 5 34 28 15 R. C. Harelbeke 16 5 7 4 29 27 14 16 4 6 6 19 24 14 Kuurne Sp. 16 5 8 3 25 42 13 16 5 7 4 27 38 14 W. S. leper 15 4 7 4 30 32 12 16 3 7 6 22 30 12 St. Kortrijk 16 3 7 6 33 34 12 15 3 8 4 23 36 10 F. C. Torhout 16 4 8 4 28 34 12 16 3 9 4 17 35 10 D- Blankenberge 16 5 9 2 31 37 12 16 2 9 5 15 28 9 S. C. Oostrozebeke 16 3 10 3 26 46 9 16 3 11 2 14 35 8S- K. Steenbrugge 16 4 11 1 31 51 9 ITe PROV. A.A. Moeskroen E. Wervik W. S. Lauwe F. C. Luingne S. V. Moorslede Dottignies Sp F C- Poperinge Ol. Ledegem T. Menen St E'.oois Sp. R. C. B'ssegem S. V. Kortrijk F. C. Lende'.ede S. V. Moorsele F. C Komen S. K. Vlamertinge AFD. C 16 13 1 2 48 12 28 16 12 2 2 51 15 26 16 11 4 1 49 19 23 ir 11 4 1 47 27 23 16 9 6 1 34 24 19 16 6 5 5 33 29 17 16 7 6 3 41 44 17 16 7 6 3 23 23 17 16 6 S 2 33 47 14 16 5 8 3 27 37 13 16 4 8 4 29 37 12 16 4 9 3 25 36 U 16 4 11 1 32 42 9 16 4 11 1 23 34 9 16 4 11 1 30 67 9 16 4 11 1 27 59 9

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1954 | | pagina 6