Huis MIMOSA Sensationele Soldenweek ALLES MOET WEG! °/o vermindering Ter gelegenheid van zijn jaarlijkse seizoen uit verkoop biedt het Tempelstraat, 19, IEPER talrijke gunstkoopjes aan. zoals BEDSPREIEN, DEKENS en vele andere prima TEXTIELWAREN... KOMT ZIEN EN OVERTUIGT U ZELF. Er zijn ware buitenkansjes te doen Kon. leperse Schaakkring CEREMONIEKOSTUMES te huur 't Spinnewiel Bl| DE VUURKRUISEN Atix «mis de l« larsgue Francaiw SOCIAAL BUREAU, v. z w d EEN ZEER VERDIENSTELIJK AMBTENAAR AAN DE EER W.A.P.-SPORT IEPER IN ROUW Ere-ondervoorxitter Remi Stroobant- ten grave gedragen Nieuwe Was- en Zelfwasserij ACKE CAILLIAU Taksen op Radiotoestellen HET YFERSCH NIEUWS BU 4 23-1-1954 CLUBKAMPIOENSCH AP De Prmn jaagt op groot wild Dit seizoen verging het de Prezen niet te best maar plots vond hij de goede ka- dans na zijn remise-partij met de Hr Kaesteker. kreeg onze Premier de heer Jude voor zichNa een partij in ver traagd tempo streek hij een kostelijke buit op. tot niet geringe vreugde van onze debutant Bollaert die deze flinke cadeau goed gebruikte om de heer Jude voorbij Ie stevenen Het doel is bereikt. Zal onze vriend Robert kunnen aanblijven Wij wachten de komende ronden af. De partij Gtts - Du Brulle kreeg vlug na 13 zetten een eindspel met voor beiden even grote winstkansen De intelligentie van onze Dokter haalde het tenslotte. Voor de derde achtereenvolgende keer verbeurde de heer Grimonprez een zekere overwinning Het lot is hem niet bijster gunstig ge weest. Kloek houden. Octaaf! De heer Vandenhoven liet in de 2e Klasse de kans te loor gaan om tegen de leider de verrassing van de dag aan te tekenen Spijtig voorwaar Morris Gri monprez klampt nijdig aan en wordt on getwijfeld een in het oog te houden heer schapDe heer Lemenu versloeg onze pho- tograaf na een spannende finish In de 3e Klasse sloten de heren Des- maricaux en Beernaert vrede met een remise terwijl Vosje weer de glimlach had! Uitslagen van 19 Januari 1954 le Klasse: (12e ronde) Bollaert-Benoot 1 De Roo - Jude Grimonprez - Baert 2 Gits - Du Brulle 2 La conté - Dewllde R Uitgestelde partijen Kaesteker-De Roo X Klassement M 1 1. Laconte 8 7 1 0 7J 2. Bollaert II 7 1 3 7) 3. Jude 11 7 1 3 7! 4. Benoot 10 4 3 3 5J 5. De wilde 10 4 3 3 5j 6. Kaesteker 10 2 6 2 5 7. Du Brulle 10 5 0 5 5 8. De Roo 11 3 2 6 5 9. Baert 11 3 3 5 4$ 10. Gits 11 3 1 7 3J 11. Grimonprez 11 0 1 10 4 2e Klasse (11e ronde) Vandenhoven - Duhameeuw 2 Pyck - Lemenu 2 Grimonprez - Depoorter 1 Decorte - Knockaert R Mennens - TMonck afgebr M P 11 9 10 7 11 6 11 5 10 10 11 11 11 10 1 1 0 3 2 3 0 6 3 4 Klassement 1. Duhameeuw 2 Knockaert 3. Grimonprez 4. Lemenu 5. Decorte 8 TMonck 7. Depoorter 8. Vandenhoven 9. Pyck 10. Mennens Se KlasseDevos - Baete Desmaricaux - Beernaert Vandaele - Devacht Baudewijn - Boudry Havegheer - Lammens Uitgestelde partijen Desmaricaux - Baudewijn Baudewijn - Devos Beernaert Klassement 1 5 2 6 0 7 0 7 1 6 3} 1 X R 1 1 2 1 BEKERWEDSTRIJD Zaterdag 23 Januari te 17 uur De Roo - Laconte Gits - Vandeweghe Zaterdag 30 Januari (6e ronde) Trekking volgende week. RUSEL - K.I.SK. zal doorgaan te Rijsel op Zaterdag 6 Fe bruari e k. om 16 uur. Alle leden mogen aan de match deelnemen. Zuldstr. 75 - ROESELARE - Tel. 718 Habit - Jacquet - Smoking Alle maten - Toebehoorten (8771) 1. Havegheer 2. Devacht 3. Boudry 4. Devos 5. Baudewijn 6. Desmaricaux 7. Vandaele 8 Beernaert 9. Lammens 10. Baete Baudewijn M p 11 9 9 8 11 7 11 10 10 8 10 11 U 7 5 4 4 3 2 1 0 10 1 6 0 9 Dinsdag 26 Januari 1954 De kalender voorziet een blitzavond. Gezien een groot aantal achterstallige partijen dienen af gehandeld te worden houdt de tornooi leiding deze datum beschikbaar Dus geen blitzavond. Achterstallige partijen te spelen le Klasse Benoot - Laconte Laconte - Du Brulle Laconte - De wil de 2e Klasse Decorte - Knockaert Mennens - TJonck (afgebr.) 3e Klasse Vandaele - Desmaricaux Devacht - Baudewijn Beernaert - Vandaele Vandaele - Devacht Wij doen een dringende oproep tot de leden om deze wedstrijden onverwijld af te handelen. GE LEEFT TE LANG Ja. vrienden Vuurkruisen. niettegenstaande de menig vuldige sterfgevallen, welke onze rangen danig verdunnen, vindt MEN, dat ge nog niet rap genoeg sterft. Voor sommige hooggeplaatste personen zijt ge lastige schuldeisers, omdat uw schuldvordering geheiligd is en dat uw zaak. niettegenstaande de valse officiële verklaringen, voor al de Belgen sympa thiek blijft. Ge wordt begrepen en goedgekeurd door diegenen die zich herinneren, door die genen wier ouders de Herinnering in ere houden en hun geleerd hebben dat. tus sen 1914 en 1918. het slechts een klein aantal mannen waren, die zich opofferden om België te verdedigen en te redden. Het gezonde gedeelte der bevolking ziet dat men aan die dapperen weigert, een klein deel van wat hun toekomt, toe te staan en kan niet nalaten een vergelijking te maken tussen de onmatige uitgaven in verschillende domeinen door de opeen volgende regeringen toegestaan en de vrekkige weigering waarop de nochtans 7.o redelijke aanvragen van de mannen uit de Vuurlinie worden onthaald. Zal het nogmaals zo zijn met onze els om de 10 invaliditeit voor de Vuur- kaarthouders. dit ten titel van voorbarige sleet 7 Of... zullen ZE wachten tot dat ze bijna allen, naar hun laatste rustplaats worden weggedragen Nochtans, de vroeg tijdige sleet heeft onbetwistbaar, hun le ven van verscheidene jaren verkort en. deze eis toe te staan, zou enkel maar een klein deeltje zijn van hetgeen ze verdien den gedurende de vier jaren onnoemlijk lijden. Het weigerend gebaar zou zó ver foeilijk zijn. dat het ons toeschijnt alsof de voorstanders van deze slechte daad. onmogelijk een meerderheid zouden vin den. om daartoe te geraken Daarom zul len we hopen, dat Regeerders en Parle mentairen. in een opwelling van recht vaardigheidszin. de waarheid van ons groen boek zullen Inzien en daarbij een gunstig gevolg zullen geven aan de stap pen die weldra zullen ondernomen wor den door het zo pas gestichte comiteit. met 's Lands grootste Held aan het hoofd, namelijk de grote Oorlogsverminkte Ba ron Willy Coppens van Houthulst. Met aldus te handelen zullen ze niet alleen hun plicht vervullen maar ook een verdiende les geven aan alle vroegere d odenberekenaars. SUCCESVOLLE WERKING Wij heb ben eventjes een oogslag kunnen werpen op hetgeen in het verloop van verleden jaar in de schoot van onze afdelingen werd verwezenlijkt en waarbij ons be stuur een eervolle vermelding verdient. Zij hebben noch tijd noch moeite gespaard om onze frontjongens in alles behulpzaam te zijn. Wij hebben de lijsten mogen na zien van de ingevulde formulieren "en al lerhande aanvragen en hierbij tot de be- statiging gekomen dat. enorm werk werd verricht Bij dit alles werden in de laatste maan den talrijke nieuwe leden ingeschreven en. als men bedenkt dat onze -bestuursleden, dagen lang. hun vrije tijd hebben opge offerd in gemoedelijke bereidwilligheid, dan is het onze plicht, hun. alle lof en dank toe te zwaaien. Wij zijn zo dikwijls getuige geweest van de talrijk opgekomen leden die beurte lings en met de meeste spoed werden bediend, en terecht mogen wij onze be wondering uitdrukken om zoveel offer vaardigheid voor de leden frontkamera den Eenieder begrijpt en beseft, de heerlijke geest die in onze bond heerst en geen enkel lid verwondert zich nog over de massale aanwinst der laatste tijd. Met zulkdanige werking is men tot alles be kwaam en... ere aan wie ere toekomt, voor dit overweldigend succes en onberis pelijke werking. l'nr Conférence erceptlonnelle Monsieur P Bessemans ancien recteur de lTJniversité de Gand. donnera le mar- di 2 février 1954 a 20 heures précises au ThéStre Communal d"Ypres une conféren ce trés amusante au sujet de la Ventrilo- quie. Cet exposé sera suivi de nombreuses demonstrations sur la ventriloquie et d'une séance magique extravagante de Monsieur Jear. Monarque. Cette conférence fut pré- sentée six fois au Palais des Beaux Arts a Bruxelles sous les auspices du Comité d'Investigation au sujet des Phénomènes réputés paranormaux et obtint chaque fois un reientissant succes Les grands journaux quotidiens de Bruxelles et de la province en firent le plus grand éloge. Nous croyons qu'ïl est totalement inutile de présenter nos membres le professeur P Bessemans. un de nos savants de re- nommée internationaleQuant 5 l'artiste universe! Jean Monarque. l'extraordinaire ventriloque européen a 7 voix différen- tes... il n'y a qu'une seule chose dire: il faut le voir k l'oeuvre!.. Le 9 septembre 1951. devant sept cents magiciens du mon de entier. Monarque a obtenu le premier prix d'originalité au Congrès Magique et International de Paris avec un tour qui avait demandé plus de 25 ans de répé- tition. En 1952 Monsieur Monarque fit le tour du Congo Beige pendant cinq mois donnant 60 représentations pour les euro- i oéens et devant les indigènes pour lutter •ontre l'influence des sorciers noirs Jean- Lupin Monarque travailla dans les prin- ipaux théStres de music-hall européens. II eut l'honneur de travailler devant la Princesse Astrid au Théfltre du Pare de Bruxelles 5 la Saint Nicolas de 1931 II est le seul artiste de music-hall ayant présenté son spectacle devant S. S le pape Pie XI Venez voir et applaudir Monar- I que. l"homme aux voix d'outre-tombe. le phénomène vocal le plus énigmatique et troublant de notre temps II vous éton- j nera et vous amusera certainement en I présentant les plus amusantes énigmes. II inritera le plus fort de la rille k venir le soulever II vous parfumera rien qu'en vous regardant. Voici d'ailleurs l'opinlon de A. LONDRES le plus fameux journa liste de Paris-Soir au sujet de cet ótonnant phénomène Monarque est I l'homme qui m'a le plus étonné paree qu'il I fait des choses inexplicables sans l'aide i d'aucune sorte S'il avait existé dans les premiers temps on l'aurait brülé vif com- I me sorcier de première classe. II est doué de tous les arts mystérieux. C'est un hom- me spécial Cette soirée sensationnelle et passion- nante. dont on emportera le meilleur sou- venir. sera offerte gratuitement k nos membres sur présentation de la carte de membre 1954. Etant vu l'importance excep- tionnelle du programme nous prions tous I nos membres de venir k temps au Théfitre afin de pouvoir commencer la séance 20 heures précises et d'éviter de la sorte tout encombrement l'heure du lever de rideau. Voor het bijhouden hua»er SOCIALE VERPLICHTINGEN. wenden alle handelaars, werkgevers, landbouwers, enz. zich tot Luge Torheut»tr»*t IJ. tc IEPER (Soc Sekret- aangenomen bij M B. van 7-3-46. onder Nr 515; Op Woensdag 20 Januari jJ vond in de Raadkamer der Rechtbank van eerste aanleg te leper een huldebetoon plaats ter ere van de heer Arthur Spotbeen, die bij Koninklijk besluit van 9 Januari 1954 gemachtigd werd aanspraak te maken op zijn pensioen en de eretitel van zijn ambt te dragen. De Rechtbank was vertegenwoordigd door de heer Voorzitter Matton, de heer Procureur des Konings Carre, de heren rechters Verfaillie Talpe en Vernimmen de heren Substituten-Procureur des Ko nings Soenen en Biebuyck de Balie, door de stafhouder Meester Joseph van der Mersch en Meester P. Waterblee. De heer Vrederechter Ghestem de griffie der rechtbank, aangevoerd door de heer hoofd griffier Van der Gbote, het voltallig per soneel van het parket en de heren grif fiers van de vredegerechten van leper waren eveneens aanwezig. In gepaste en vriendelijke woorden bracht de heer Voorzitter hulde aan de voorname ambtenaar die hij sedert 1919 kende en leerde waarderen. Hij wenste de gevierde nog veel jaren, met af en toe een bezoek op de rechtbank. De heer Procureur des Konings gaf een overzicht van de loopbaan van de heer Spotbeen Hij herinnerde aan zijn be wonderenswaardige houding tijdens de eerste wereldoorlog en haalde aan hoe de heer Spotbeen alsdan nog bediende op het parket, onder de herige beschieting der stad leper, in 1914-1915. de archieven van het parket en een deel der bibliotheek wist te onttrekken aan de vlammen Hij verhaalde verder dat toen. in April 1915 de gebouwen waar het parket was onder gebracht te Poperinge. eveneens vernield werden, de heer Spotbeen opnieuw de ar chieven van het parket redde om ze over te brengen naar Watou. En wanneer, tij dens het Duits offensief van April 1918. de vijand, over de Kemmelberg. Poperin ge en Watou naderde, bleef de heer Spot been. met stoïcijnse moed. in de half plat gebombardeerde lokalen ter plaats om de briefwisseling en de lopende zaken van het parket te verzorgen. Vervolgens schetste de heer Procureur des Konings de beroepsactiviteit van zijn trouwe medewerker. Hij prees hem om zijn stiptheid en de nauwgezette uitvoe ring van de hem toevertrouwde opdrach ten Na deze uitstekende ambtenaar als lich tend toonbeeld gesteld te hebben voor de jongeren wenste de heer Procureur des Konings zijn ere-secretaris nog veel gelukkige jaren. De heer Hoofdgriffier Van der Ghote legde de nadruk op de goede betrekkin gen tussen de diensten van het parket en van de griffie en ontroerd, bracht hij een warme hulde aan zijn vriend sinds jaren. Meester J. van der Mersch stafhouder der Balie, herinnerde aan de tijd waarop hij als jong stagist. weieens om raad ging op het parket, alwaar de gevierde, met zijn gekende hoffelijkheid, hem immer de gepaste inlichtingen verschafte. In naam der leperse Balie, zegde hij de heer Spotbeen de ware sympathie toe var. alle advocaten. Ter. slotte stuurde de heer Gerard Van- raes. secretaris van het parket, in naam van rijn jongere collega's en in. zijn per- socrlijke naam. een dankbaar huidewoord toe aan zijn voorganger. De heer Vanraes. die gedurende ruim drie en dertig jaar getuige was van de onvermoeide ijver, de spreekwoordelijke toewijding en de dienstvaardige zelfopoffering van de heer Spotbee- aarzelde niet te verklaren dat dezes heengaan een leemte naliet op het parket. Hij dankte nog de heer ere-secretaris om de wijze raad. immer doordrongen met bereidwilligheid en hoffelijkheid, waaruit echte vriendschap zich openbaarde. Hij eindigde met de innige wens te vormen de heer ere-secretaris nog gedu rende vele jaren, in stralende gezondheid, te zien genieten van een welverdiende rust. omringd van de bezorgdheid van Mevrouw Spotbeen en zijn geachte kinde ren en kleinkinderen. Daarop dankte Mijnheer Spotbeen, diep ontroerd alle aanwezigen om al die lof- betuigingen hem toegezwaaid. Hij zegde altijd getracht te hebben gewetensvol zijp plicht te vervullen en vernam dan ook met veel genoegen, door deze manifesta tie van sympathie, dat hij daarin gelukt was Dat maakte hem nu zeer gelukkig Hij had nog een bijzonder dankwoord voor zijn onmiddellijke medewerkers. Het diep doorvoelde afscheidswoord van de heer ere-secretaris Spotbeen be sloot de huidevergadering. Daarmede eindigde de zeer verdienste lijke loopbaan van een vooraanstaand ambtenaar. Vorige week Donderdag had alhier de begrafenis plaats van de h. Remi Stroo- bant. meestergast bij de N V Weefauto- maten Picanol. Talrijke vrienden van de afgestorvene hadden er aan gehouden hem een laatste groet te brengen, want Remi werd niet alleen geacht als kundig vak man. hij was tevens een sportman in de ware zin van het woord. Geboren te Pervyse op 29 April 1908 bare echtgenote en zoon onttrokken. Een goed echtgenoot, een goede vader werd van de zijnen voor altijd hier op aarde gescheiden. Een noeste werker, een voorbeeldig mees tergast heeft ons voor altijd verlaten. Wij buigen diep voor de wil van God die het zo geschikt heeft. Zeventien jaar lang hebben wij Remi in ons midden gehad, door iedereen werd hit bemind en geacht. Hoeveel maal hebben was hij sedert 1937 in dienst van de Weef- i oi: hem ,n de fabriek niet ontmoet met automaten Picanol om spoedig meester- dn de Uwen. met een kwink- glimlach op de lippen, met een kwink gast 'te" wërdYn~ïn' 1943 werThfj tot vwr- en rechts midden ziin be*ahe zitter van W.A.P -Sport verkozen en in die functie had hij spoedig de sympathie van allen gewonnen. Wegens ziekte nam hij in 1953 ontslag als voorzitter en werd hem voor bewezen Benevens zijn dagelijks werk. zijn geztns- bekommernissen. de lasten van het leven, die elke mens hier op aarde dragen moet. wist hij zich op ander gebied ook verdien stelijk te maken. In deze nevenverdiensten diensten de titel van ere-ondervoorzitterwii bijzonderlijk de stichting van toegekend I W.A.P.-Sport in 1943, waaraan hij met hart I en ziel verkleefd was en waarvan hij ge- Intussen was het met zijn gezondheid i durende tien jaar het Voorzitterschap waar- niet beter gesteld en sing men te Brussel j nam. Door ziekte gedwongen, moest Jiii van Weet U Mevrouw, dat de Dikkebusstw. 130 - IEPER - TeL 142 Uw was wast. het werk en al de produc ten levert, winddroog naar huis voor 7,50 fr. het kilo. Wij doen ook de halfklare en kastklare was Doe een proef en U zult zeker kliënte blijven. Wij aanvaarden ook Droogkuis. De Rijkswacht herinnert er de bezitters van radioontvangposten aan. dat de taks voor hun toestel dient betaald vóór het in gebruik nemen. Degenen die in 1953 reeds taks betaalden dienen het verschul digd bedrag te storten of over te schrij ven vóór 1 Februari. Voor een radioontvangsttoestel opgesteld in een auto dient een afzonderlijke taks betaald. De radioverkopers dienen, benevens de taks die zij voor hun persoonlijk toestel betalen, een tweede taks te betalen voor al de toestellen welke zij in him magazijn of winkel hebben. Plaatsen zij een post op proef bij een kliënt. dan dient hierbij een omlopende vergunning afgegeven, ten zij de kliënt zélf de taks betaalt voor een ontvangsttoestel. De personen die twee toestellen in hun bezit hebben en die hieruit rechtstreeks of onrechtstreeks voordeel halen (bvb. in een herberg), dienen eveneens twee tak sen te betalen Bij vaststelling van inbreuk wordt het toestel inbeslaggenomen en verbeurd ver klaard. terwijl ook nog een boete toe passelijk is van rijf maal de ontdoken rechten, plus nog een geldboete van 4.000 fr. tot 40.000 fr. en gevangenisstraffen van 8 dagen tot 1 jaar. over tot een heelkundig ingrijpen. Helaa dit mocht niet baten en op 11 Januari 1.1. werd hij alhier aan de liefde van de zij nen ontrukt. Op de lijkdienst bemerkten we om. de aanwezigheid van de hh. Dehem d d. bur gemeester J. Pype. gemeenteraadslid B Steverlynck. J. Picanol. enz... De lijkwagen, die zich na afloop van de dienst naar het kerkhof begaf, was omringd door de hh. J. Roig. namens de directie van de fabriek A. Geudens. voor zitter van W A P.-SportA. Ghisquière oudste meestergast en R. Scherre. oudste werkman We bemerkten eveneens de vlag gen van de Harmonie Picanol en van WA.PS Op het kerkhof hield de h. Bernard Ste verlynck volgende toespraak Achtbare Familie. Beste werk makkers. Met rouw fn het hart en tot mijn groot spijt acht ik het als een ware plicht de na gedachtenis van onze meestergast. Remi Stroobant een laatste hulde te brengen. 't Was rond deze tijd. in 1937, dat de firma kennis maakte met de betreurde af gestorvene. en op S Februari 1937 trad hij in dienst van de N V. Weefautomaten Pi canol. Dit is. op enkele dagen na, 17 jaren geleden. Wie pan ons. had ooit durven denken dat wij op heden, hier geschaard zouden zijn rond het graf van hem, een krachtmens, die. helaas 1 door een pijn lijke en langdurige ziekte, om zeggens werd weggemaaid. - Remi begon als iedereen op de fabriek. Door zijn werkzaamheid, zijn vernuft en wilskracht, wist hij zich alras op te werken en na een korte wijl te hebben gearbeid als voorman, werd hij rond 1941 als meester gast aar.gesteld. Het was een noeste werker en een denker. Zelfs gedurende de laatste maanden van zifn ziekte, toen hij te bed lag. was hij nog bekommerd met zifn werk. zijn volk. zijn atelier, zijn werkmak- kers. zijn collega's. Alhoewel wij ons aan het slechtste moch ten verwachten, toch viel het nieuws van zijn afsterven als een donderslag op de fabriek. Op 11 Januari, kort na vier uur in de namiddag werd door de Directie en het personeel, dit treurig nieuws met algemene verslagenheid vernomen. Remi was niet meer. Hij werd wel niet onverwacht, doch zo- zijn daadwerkelijke medewerking afzien, en spontaan, als blijk van genegenheid *en waardering werd hem het Ere-Ondervoor- zitterschap van W.A.P.-Sport aangeboden Zijn verdiensten in onze voetbalvereniging zijn onschatbaar en de vlag die hier voor hem een laatste maal zal buigen is zijn werk. Door hem ontworpen draagt zij zich de betekenis van zijn gedachten. De vlag van W.A.P.-Sport is een blijvende her innering aan onze betreurde vriend Remt en is tevens de verpersoonlijking van de jarenlange krachtinspanningen voor zijn club. In de feestcommissie zien wij hem nog zetelen en het is met evenveel weemoed dat wij ook daar van zijn medewerking werden beroofd uit oorzaak pan zijn ziekte. Een mijlpaal in zijn leven is ook de oor log 1940-45 geweest. Opgeroepen voor de verdediging van zijn haardstede en zijn land heeft hij ook daar zijn plicht vervuld. Zijn ballingschap in het Zuiden van Frankrijk in 1940 heeft hij niet lang uitgehouden en zohaast mogelijk is hij teruggekeerd naar de fabriek waar zijn hart. zijn ziel en zijn leven was. ZIJN mannen van de atelier d'essai bren gen hem hier hulde voor de raadgevingen en ook voor de gepaste vermaningen. Zij verliezen in hem hun leider waarop zij in alle omstandigheden mochten rekenen. Als een jonge eik stond hij midden ons. sterk en krachtig. Wij jammeren des te meer omdat zijn heengaan veel te vroeg is geschied. Achtbare Familie, in naam van de Direc tie en gans het personeel van de firma bie den wij U hier de uitdrukking van onze diep kristelijke deelneming in de zware rouw die V treft. Moae zijn streven naar Hoger op, in zijn arbeid als in zijn gezin hem voordelig zijn Remi. brengen wij een laatste groet en wees ervan overtuigd dat uw nagedachtenis onder ons levendig zal blijven omdat Gij ons, en Wij V genegen waren. God lone U voor uw arbeid, voor uw dienstvaardigheid, voor uw toewijding. Met rouwend hart nemen wij noodge dwongen afscheid van V en zeggen een laatste vaarwel in de hoop van een hier namaals gelukkig wederzien. Remi, rust zacht, rust in vrede. «Het Ypersch Nieuws» biedt aan Me vrouw Stroobant. haar zoon en familie zijn innige blijken van deelneming aan veel te vroeg aan de liefde van zijn duur- bij dit smartelijk verlies

Het Ypersch nieuws (1929-1971) | 1954 | | pagina 4