i Hoofdagent van het Gemeentekrediet van België FORREST L. Saison de Football 1926-1927 Welgewaarborgde plaatsingen met hoogen interest Ericht Fiandre Occidentale Division II 5 septembre 26 décembre F. C. Knocke S. C. Menin. Waereghem Sp. Wevelghem Sp. A. A. Mouscron F. C. Heyst. S. K. Heule F. C. Thourout. Stade Courtrai S. V. Furnes. F. C. Thielt F. C. Roulers. S. K. Nieuport C. S. YPRES. 12 septembre g janvier F. C. Heyst F. C. Knocke. S. V. Furnes A. A. Mouscron. F. C. Roulers - S. K. Heule. F. C. Thourout Waereghem Sp. S. C. Menin - F: C. Tbielt. Wevelghem Sport S. K. Nieuport. C. S. YPRES - Stade Courtrai. ig septembre 16 janvier S. K. Nieuport S. C. Menin. S. K. Heule S. V. Furnes. A. A. Mouscron F. C. Thourout. F. C. Knocke Wevelghem Sp. Waereghem Sp. F. C. Heyst. Stade Courtrai F. C. Roulers. F. C. Thielt - C. S. YPRES. 26 septembre 23 janvier F. C. Roulers A. A. Mouscron. F. C. Thourout F. C. Knocke. C. S. YPRES S. K. Heule. F. C. Heyst S. K. Nieuport. S. V. Furnes Waereghem Sport. S. C. Menin Stade Courtrai. Wevelghem Sp. F. C. Thielt. 17 octobre 3o janvier Waereghem Sp. S. C. Menin. F. C. Thielt - S. V. Furnes. Stade Courtrai F. C. Thourout. S. K. Nieuport F. C. Roulers. F. C. Knocke - C. S. YPRES. A. A. Mouscron Waereghem Sp. S. K. Heule F. C. Heyst. 24 octobre i3 fêvrier S.' V. Furnes F. C. Knocke. Wevelghem Sp. Stade Courtrai. F. C. Roulers Waereghem Sp. F. C. Heyst - F. C. Thielt. C. S. YPRES - A. A. Mouscron. F. C. Thourout S. K. Nieuport. S. C. Menin S. K. Heule. 31 octobre 20 fêvrier S. K. Nieuport Waereghem Sp. F. C. Heyst S. V. Furnes. F. C. Knocke Stade Courtrai S. K. Heule Wevelghem Sport. C. S. YPRES - F. C. Thourout. F. C. Tfiielt A. A. Mouscron. S. C. Menin F. C. Roulers. 7 novembre 27 fêvrier A. A. Mouscron F. C. Knocke. S. V. Furnes S. K. Nieupor.t. Wevelghem Sp. C. S. YPRES. F. C. Roulers F. C. Heyst. Stade Courtrai S. K. Heule. Waereghem Sp. F. C. Thielt. F. C. Thourout S. C. Menin. 14 novembre i3 mars C. S. YPRES - F. C. Heyst.. S. K. Nieuport F. C. Thielt. F. C. Knocke F. C. Roulers. F. C. Thourout Wevelghem ,S. K. Heule Waereghem Sp. S. C. Menin S. V. Furnes. Stade Courtrai A. A. Mouscron. 21 novembre 20 mars S. V. E'urnes Wevelghem Sp. F. C. Roulers F. C. Thourout. Waereghem Sp. - C. S. YPRES. A. A. Mouscron S. K. Nieuport. S. K. Heule F. C. Knocke. F. C. Heyst S. C. Menin. F. C. Tnielt Stade Courtrai 28 novembre 27 mars F. C. Thourout F. C. Heyst. Wevelghem Sp. F. C. Roulers. Stade Courtrai Waereghem Sp. A. A. Mouscron S. C. Menin. S. K. Nieuport S. K. Heule. C. S. YPRES S. V. Furnes. F. C. Knocke F. C. 1 hielt. 12 décembre 10 avril S. C. Menin - C. S. YPRES. Waereghem Sp. F. C. Knocke. S. K. Heule A. A. Mouscron. F. C. Roulers S. V. Furnes. F. C. Heyst Wevelghem S. K. Nieuport Stade Courtrai. F. C. Thourout F. C. Thielt. ig décembre 3 avril F. C. Thielt S. K. Heule. S. V. Furnes F. C. Thourout. F. C. Knocke - S. K. Nieuport. Stade Courtrai F. C. Heyst. C. S. YPRES F. C. Roulers. Wevelghem Sp. S. C. Menin. A. A. Mouscron Waereghem Sp. N. B. Les dates des matches sont celles de division promotion afin d'observer l'alternance et de tenir compte de Texistence de deux clubs dans la mêmelocalité; exception est faite pour les return-matches des 12 et 19 décembre qui se joueront les 10 et 3 avril 1927. STAD YPER BEr Hooger Oude r wijs - Middenjury inschrijvingen tot de examens gedurend" tweeden zittijd 1926 (October-November)6^ leggen voor de middenjury door de Re a'te samengesteld tot het toekennen van de86611"5 lijke academische graden worden 'genom^ Brugge in het Provinciaal Bestuur, bureel van Woensdag 1 September tot en met 7 l2' dag 11 der zelfde maand, Zondag uitg derd, van 9 tot 12 uur. ezQl1' Na laatstgemelde dagteekening zijn lijsten bepaald gesloten. Inlichtingen omtrent de voorwaarden inschrijvingsrechten, enz. worden door'dE afgevaardigde bij het Provinciaal BestJ" verstrekt. Zie ook Staatsblad van 18 AUcr„ r 1926, bl. 45i6-452i. Voor de Hoenderliefhebbers De hoen lerkweekers der streek hebb eindelijk hunne belangen begrepen enZonda» 1.1 i5 Oogst,, hebben zij te Yper den hoer! derbond Het Neerhof gesticht. Een groot getal leden zijn reeds ingeschre ven. lederen 4" Zondag der maand zal er eene algemeene vergadering plaats hebben in het lokaal c Den Nieuwen Telefoon Meenen- poort te Yper. Alle nieuwe leden zijn welkom. Namens het Bestuur, Voor alle Geldplaatsingen, Bankbewerkingen en Inlichtingen wendl U in volle vertrouwen bij GROOTE m&.m&.'E» 2SSS Telefoon 89 ,GR. Bflüa.JE*KT,§ Telefoon 304 Verhuring van Brandkoifers Gesticht door Koninklijk Besluit van 8 December 1860 Loopende rekeningen op zicht Loopende rekeningen met opzegging van i5 dagen. Kasbons op naam, voor 3 maanden, vrij van belastingen Kasbons op naam, voor 6 maanden, Kasbons aan toonder, voor 1 jaar, 3.50 p.h. 4.50 •- 5.00 - 6.00 - 6.25 - De Kasbons voor 1 jaar worden afgeleverd in titels aan toonder van 5oo, 1000 en 5ooo fr. Zij kunnen kosteloos door de Maatschappij bewaard worden in open bewaargevingen, Al deze geldplaatsingen zijn niet onderhevig aan de veranderingen van den beurskoers AGENTSCHAPPEN Aelbeke E. Ganseman, Gemeente-Sekretaris. Alverivghem Vandeweghe, Gem.-Sekr. Beveren Tahon J., Gemeente-Sekretaris. Bixschote R. Morlion, Gemeente-Sekretaris. Boesinghe Th. Van Eecke, Gem.-Ontv. Boitshoucke J. Scherpereel, Gem.-Sekr. Brielen J. David, Gemeente-Sekretaris. Bulscamp Butaye E., Gemeente-Sekretaris. Coxyde A. Vandamme, Gemeente-Sekr. Crombeke Decae C., Gemeente-Ontv. Dadizeele P. Hoet, Gem.-Sekr. Dickebusch J. Decaesteker, Gem.-Sekr. Elverdinghe J. Bultheel, gezw. landmeter. GheluveltBeyls A., Gemeente-Sekr. Gheluwe Van Ryckeghem, Gemeente-Sekr. Herseeuw A. Rys,72, Statiestraat. Hollebeke A. Breyne, Gem.-Sekr. HouthemPSeurne): J.Verdoolaeghe, gem.-Ont. Houthem (Yper) Six, Gem.-Sekr. Isenberghe BaesH., Gem.-Sekr. Langemarck C. Muyssen, Gem.-Sekr. Ledeghem G. Delannoo, Gem.-Sekr. Leysele H. Hoevenaeghel, Gem.-Ontv. Locre L. Dousy, Gem.-Sekr. LombaertzydeUreelJ., Gemeente-Ontv. Loo Camerlynck V., Gem.-Ontv. Luingne H. Vanhoutte, 72, Plaats. Mannekensvere L. Verhelst, Gem.-Ontv Meenen A. Degeeter, Kortrijkstraat, 2 Meessen L. Lemaire, West-Nieuwkerke Moeres: Melis, Gem.-Sekr. Moeskroen Toerkoenjestraat., 109. Tel. 179 A. Denecker, Gem.-Sekr. Moorslede Neer-Waesten J. Deprez, Gem.-Sekr. Noordsckoote Bailleul Maur., Gem.-Sekr. Oostvleteren R. Smis, Gemeente-Sekretaris, Passchendaele Debrock-Latrez G., Not.-kl. Poelcapelle J. Dehaene, Gem.-Sekr. Ploegsteert L. Lemaire, West-Nieuwkerke. Pollinchove H. Anseeuw, Gemeente-Bed, Proven Forrest L., Zondag voormiddag Ramscapelle A. Duron, Gem.-Sekr. Reckem j. Meulemans, Gem.-Sekr. Ren in ghe Wullepit A., Gem.- Ontv. RevinghelstCamerlynck Fl., Gem.-Sek. Rolleghcm-Cappelle A. Vandeputte, Gent-S-- Stavele Fianchoo Pr., Hoofdonderwijzer- Steenkerke A. Thieren, Gem.-Sekr. Veurne Vanhove G., Stadsbediende. Vinckem Ceulenaere C., Gem.-Sek. V lamer tin glie Dehaeck J., Ontv. d. Godsh Voormezeele G. Deceuninck, Gem.-Sekr. V/aasten Sibille H., Eere Notaris. Watou E. Bulthez, Gemeente-Ontvanger- Wervick De MazièreG., Steenacker, 18 West-Nieuwkerke L. Lemaire, Bellestraat. Westouter Declercq A., Plaats. Westvleteren M. Vanlierde, beheerder. Woesten Vanhoutte A., Gem.-Sek. IT ulverghem Heughebaert, Gem.-Sekr- Wulveringhem Ceulenaere JGeim-On" Wytschaete Fournier J., Burgemeester- Zantvoorde E. Vandermarliere, Gem-' Zillebeke Frimout H., Gem.-Sekr. Zonnebeke: Vanwalleghem R., Gem--Sek' Zuydschote H. Costenoble, Gem.-Sekr- J7 VIWV

Het Ypersche (1925-1929) | 1926 | | pagina 6