Julien HAUTECEUR -'kind, FORREST L. Hoofdagent yan het Gemeentekrediet van België Saison de Football 1926-1927 BERICHT Welge waarborgde plaatsingen met hoogen interest H.-B. Deloddere Ch., Hamilton M., Heu- ghebaert G. F. Doutrelandt G., Petit G., Debuyser A., Molein G., Odent G. Réserve Decadt H., Tahon Et. Onze pas gestichte nieuwe afdeeling ca detten of tout-petits treden Zóndag ook reeds in het strijdperk. Als voorspel van den promotie kamp S. K. Roeselaere - Hoboken zullen zij zich in vriendenmatch met de lokale cadetten ontmoeten. Goed heil aan onze nieuwe kleine voetballers Pronostiek. Ten titel van inlichting dient de volgende terechtwijzing gebracht aan den vlaamschen tekst van het reglement Art. 4. Puntenverdeeling. De punten worden als volgt verdeeld 1) juist resultaat 3 punten; 2) juist getal goals van den winner 2 punten 3) winner aangeduid 1 punt. Jinsgram. Flandre Occidentale Division III spéciale Série B 3 octobre ig décembre S. C. Menin (A) Stade Courtrai (A). Courtrai Sport Waereghem. Wevelghem Sportif Heule. C. S. YPRES - A. A. Mouscron. Stade Courtrai (B) Thielt. S. C. Menin (B) bye. io octobre 26 décembre A. A. Mouscron S. C. Menin (B). Stade Courtrai (A contre B). Thielt Courtrai Sport. Waereghem Wevelghem. Heule C. S. YPRES. S. C. Menin (A) bye, ij octobre 2 janvier S. C. Menin (B) Heule. Courtrai Sport - Stade Courtrai (A). Wevelghem Thielt. C. S. YPRES - Waereghem. Stade Courtrai (B) S. C. Menin (A). A. A. Mouscron bye. 24 octobre g janvier A. A. Mouscron Heule. Stade Courtrai (A) Wevelghem. Thielt - C. S. YPRES. Waereghem S. C. Menin (B). S. C. Menin (A) Courtrai Sport. Stade Courtrai (B) bye. 3i octobre 16 janvier Stade Courtrai (A) C. S. YPRES. Courtrai Sport Stade Courtrai (B). S. C. Menin (B) Thielt. Waereghem A. A. Mouscron. Wevelghem S. C. Menin (A). Heule bye. 7 novembre 23 janvier Heule Waereghem. S. C. Menin (B) Stade Courtrai (A). Wevelghem Stade Courtrai (B). Thielt A. A. Mouscron. S. C. Menin (A) - C. S. YPRES. Courtrai Sport bye. 14 novembre 3o janvier A. A. Mouscron Stade Courtrai (A). S. C. Menin (B). S. C. Menin (A). C. S. YPRES - Stade Courtrai (B). Wevelghem Courtrai Sp. Thielt Heule. Waereghem bye. 21 novembre 6 février Waereghem Thielt. Stade Courtrai (A) Heule. S. C. Menin (A) A. A. Mouscron. S. C. Menin (B) Stade Courtrai (B). Courtrai Sp. C. S. YPRES. Wevelghem bye. 28 novembre i3 février Waereghem Stade Courtrai (A). Heule - S. C. Menin (A). Stade Courtrai (B) A. A, Mouscron. S. C. Menin (B) Courtrai Sp. C. S. YPRES Wevelghem. Thielt bye. 5 décembre 20 février Stade Courtrai (A) Thielt. S. C. Menin (A) Waereghem. Stade Courtrai (B) Heule. Courtrai Sp. A. A. Mouscron. Wevelghem S. C. Menin (B). C. S. YPRES bye. 12 décembre 27 février S. C. Menin (B) - C. S. YPRES. Thielt S. C. Menin (A). Waereghem Stade Courtrai (B). Heule Courtrai Sp. A. A. Mouscron Wevelghem. Stade Courtrai (A) bye. Berger GEub Yprols Dimanche 5 Septembre prochain, a 2 heures après midi, sera disputée, sur le beau terrain de la ferme Spriet Hoornwerk, la Coupe Championnat Novices (détenue par le Club Franco-Beige de Menin) entre les chiens des Club afhliés a l'Union des Clubs Canins des deux Flandres ("Section Flandre Occiden tale). Le Comité du B. C. Y., co-organisateur de ce concours, espère y voir assister en grand nombre les amateurs du sport canin, de la région d'Ypres. Voor de Hoenderliefhebbers De hoenderkweekers der streek t, K eindelijk hunne belangen begrepen en 2^ Hoi «n. 1.1., i5 Oogst, hebben zij te Yper den derbond Het Neerhof» gesticht Een groot getal leden zijn reeds inges ven. lederen 4° Zondag der maand zal algemeene vergadering plaats hebben i^ lokaal Den Nieuwen Telefoon (yj f poort te Yper. Alle nieuwe leden zijn welkom. Namens het Bestuur Ik ondergeteekende, Alfons Debev Gillis, maak het geëerd publiek alsook m"'' klienten kenbaar dat ik, met 1 Septembera 6 mijne beenhouwerij heb overgebracht van dj Hondstraat naar de Meenenstraat. Rr j rechtover waar ik vóór den oorlog woonde Alfons Debevor-Gillis. Werktuigkundige brengt het geacht pubhek ter kennis-dat hij, sedert den 1 September a. s., zich heefl gevestigd in de Cartonstraat N" 49 en ziet zal gelasten met het heratellen van autos en motos. Goed verzorgd Werk Genadige prijzen Voor alle Geldplaatsingen, B ankbewerking en en Inlichtingen wendt U in volle vertrouwen bij GHOOTE SX.O.»X£X. 2S Telefoon 89 MtARST.s Telefoon 304 Verhuring van Orandkoffers Gesticht door Koninklijk Besluit van 8 December 1860 Loopende rekeningen op zicht Loopende rekeningen met opzegging van i5 dagen. Kasbons op naam', voor 3 maanden, vrij van belastingen Kasbons op naam, voor 6 maanden, Kasbons aan toonder, voor 1 jaar, De Kasbons voor 1 jaar worden afgeleverd in titels aan toonder van 5oo, 1000 en 5ooo fr. Zij kunnen kosteloos door de Maatschappij b#waard worden in open bewaargevingen, Al deze geldplaatsingen zijn niet onderhevig aan de veranderingen van den beurskoers AGENTSCHAPPEN 3.50 p.h. 4.50 - 5.00 - 6.00 - 6.25 - Aelbeke E. Ganseman, Gemeente-Sekretaris. Alveringhem Vandeweghe, Gem.-Sekr. Bever en Tahon J., Gemeente-Sekretaris. Bixschote R. Morlion, Gemeente-Sekretaris. Boesinghe Th. Van Eecke, Gem.-Ontv. Boitshoucke J. Scherpereel, Gem.-Sekr. Brielen J. David, Gemeente-Sekretaris. Bulscamp Butaye E., Gemeente-Sekretaris. Coxyde A. Vandamme, Gemeente-Sekr. Crombeke Decae C., Gemeente-Ontv. Dadizeele P. Hoet, Gem.-Sekr. Dickebusch J. Decaesteker, Gem.-Sekr. Elverdinghe J. Bultheel, gezw. landmeter. GheluveltBeyls A., Gemeente-Sekr. Gheluwe Van Ryckeghem, Gemeente-Sekr. Herseeuw A. Rys, 72, Statiestraat. Hollebeke A. Breyne, Gem.-Sekr. Houthem(Veurne): J.Verdoolaeghe, gem.-Ont Hou them (Yper) Six, Gem.-Sekr. Isenberghe BaesH., Geny.-Sekr. Langemarck C. Muyssen, Gem.-Sekr. Ledeghem G. Delannoo, Gem.-Sekr.' Leysele H. Hoevenaeghel, Gem.-Ontv. Locre L. Dousy, Gem.-Sekr. Lombaertzyde UreelJ., Gemeente-Ontv. Loo Camerlynck V., Gem.-Ontv. Luivgne H. Vanhoutte, 72, Plaats. Mannekensvere L. Verhelst, Gem.-Ontv Meenen A. Degeeter, Kortrijkstraat, 2. Meessen L. Lemaire, West-Nieuwkerke Moeres Melis, Gem.-Sekr. Moeskroen Toerkoenjestraat., 109. Tel. 179 A Denecker, Gem.-Sekr. Moorslede A. Neer-Waesten J. Deprez, Gem.-Sekr. Noordschoote Bailleul Maur., Gem.-Sekr. Oostvleteren R. Smis, Gemeente-Sekretaris. Passcliendaele Debrock-Latrez G., Not.-kl. Poelcapelle J. Dehaene, Gexn.-Sekr. Ploegsteert L. Lemaire, West-Nieuwkerke, Pollinchove H. Anseeuw, Gemeente-Bed. Proven Forrest L., Zondag voormiddag Ramscapelle A. Duron, Gem.-Sekr. Reckem J. Meulemans, Gem.-Sekr. Reninghe Wullepit A., Gem.- Ontv. RevinghelstCamerlynck Fl., Gem.-Sek. Rolleghem-Cappelle A. Vaidepntte, Gem-S Stavele Franchoo Pr., Hoofdonderwijzer. Steenkerk.e A. Thieren, Gem.-Sekr. Veurne Vanhove G., Stadsbediende. Vinckem Ceulenaere C., Gem.-Sek. Vlamertinghe Dehaeck J., Ontv. d. Godsh- Voormezeele G. Deceuninck, Gem.-Sekr. Waasten Sibille H., Eere Notaris. Watou E. Bulthez, Gemeente-Ontvangen Wervick De Mazière G., Steenacker, 18 West-Nieuwkerke L. Lemaire, Bellestraat' Westouter Declercq A., Plaats. Westvleteren M. Vanlierde, beheerder. Woesten Vanhoutte A., Gem.-Sek. Vr ulverghem Heughebaert, Gem.-Sekr. Wulveringhem Ceulenaere J., Gena.'0ntv' Wytschaete Fournier J., Burgemeester. Zantvoorde E. Vandermarliere, Geffl.'^e Zillebeke Frimout H., Gem.-Sekr. ZonnebekeVanwalleghem R., Gem.-Sek. Zuydschote H. Costenoblè, Gem.-Sekr'

Het Ypersche (1925-1929) | 1926 | | pagina 6