VAN LEDE Dan bier en elders. SCHRIJ FM ACHIEN EN Ferdinand Waterbley-Riem Muziekfeest te Watou SPORT Burgerstand van American Baby's powder HOFSTEDE Processie van Heilig Sacramentsdag. Capucynenkerk. Yper. Benoemingen. Voordracht Stad YPER HORLOGEN JUWEELEN Aannemer HET YPERSCHE VOLK,, WESTOUTRE De Concerten. G. DERYCKE, 18, Poperinghestraat, 18, YPER. - Tel. 250. Komen. Zaterdag laatst, was Petrus Braem, van Hollebeke, oud 3g jaren, en vader van twee kinderen, alhier bazig met delvingswerken te doen voor een in opbouwzijnde huis, toen opeens de muur omkantelde met het ongelukkig gevolg dat de man er onder begraven lag Dadelijk werd hulp geboden, doch te vergeefs. De man v as op den slag gedood. Hollebeke. In den nacht van Zaterdag zijn stoutmoedige dieven binnt ng< drongen bij Des. Sohier, landbouwer en herbergier. Zij hebben er 6 versche broo len geroofd en op geëten Daar den waakhond geen teeken gegeven her ft denkt men 'at de dief geen vreemdeling kanzijn. Het is sedert eenigen tijd dat er gestolen wordt en de dieven zijn ook niet vreemd aan de diefstallen van koper en ijzer. Een ernstig onderzoek is in gesteld en het is te hopen dat de die ven welhaast zullen gekend zijn. Vlamertinghe. Jammerlijk autoongeval. Zondag laat in den namiddag kwam een handelaar uit de Statiestraat te Yper per auto van Poperinghe gereden. De genaamde Irma Billiau, 21 jaar van Reninghelst, die per velo was, werd door den auto verrast en met geweld ten gronde geslingerd. De ongelukkige liep eene schedelbreuk op en werd op gansch het lichaam deerlijk gekneusd. Het slachtoffer ontving ter plaats de H. Olie en werd daarna naar het gast huis van Yper overgebracht, waar zij overleed. Wervick. Gerijongeval. - Dins dag 5 J uni, rond 9 uur, was het kindje der htgenooten Decorte-Cneudt, 16 maan den oud, wonende aan 't gehucht «Vijf Wegen enkele oogenblikken uit 't zicht zijner moeder gaan spelen, toen 't gespan van zekere Vanhove, handelaar te Wevel- ghem. langs daar voorbijreed. Het kind werd door de paarden omgeworpen en het voorwiel van den camion reed hem over het buikje. WIELRIJDEN Groote Prijs Zannekin Sidrolemonade 900 Fr. prijzen en premien. OMLOOPYper-Vlamertinghe Poperinghe Woesten-Elverdinghe-Brielen-Yper drie maal, 't zij 75 Km j HET VERMAARD IN DE KINDERKORF Gezusters ROEDOLF Marktprijzen. De Olympische Speleu te Amsterdam. Georges Talion teYper VAN ISSACKER, te Hooglede, en DE BAETS, te Swevezeele. Maandag 25 Juni 1928, Ernest DK Op Zaterdag 23 Juni 1928 K ing vaa Poperinghe. Yper moest het onderspit deiven. De partijen werden gespeeld aan 10 punten en Yper behialde er telkens negen. Men mag dus met reden zeggen dat de pe lotons omtrent even sterk waren. Wij danken de Bolders van den Katho lieken Kring van Poperinghe voor de betuiging hunner vriendschap en wachten de gelegenheid om op onze buurt er bewijs van te geven. Zondag laatst heeft de processie van Heilig Sacramentsdag de straten der stad doorwandeld. Nmttegen staande, het wankelbaar weder, heeft de processie weinig of geen regen ge had op gansch den doortocht. De zegen werd gegeven op de Groote Markt, vóór St Pieterskerk en vóór St Niklaaskerk. Het Heilig Sa crament dat beurtelings gedregen werd door den E. H. Deken en de E. H. Pastoors der parochiën was ge volgd door het Schepencollege en de katholieke Gemeenteraadsleden. Onder de verschillende groepen dient er bijzonderlijk aangestipt te worden, de Turnmaatschappij, die sedert hunne hervorming, hun eerste uitstapje in stad deden, en die waar lijk indrukwekkend was. Zondag 17 Junite 5.3o ure, verga dering voor de Zusters Derde-Orde- lingen. Te 6.3o ure, vergadering voor deLourdenaren. Kaljvaart- Kermis. Zondag 17 en Maandag 18 Juni is het de jaar lij ksche kermis op den wijk Kalfvaart. Er zijn allerhande vermakelijkheden, zooals schieting met karabijn, velo- koersen en volksspelen, 's Namiddags wandelconcert en 's avonds volksbal. Eucharistische dag. Er wordt op 29 Juni, zijnde St Pietersdag, in Yper een groote Eucharistische dag gehouden. In elke parochie algemeene Communie, 's Namiddags in de kerk van St Niklaas om 21/2 uur, lof ge zongen door de kinderen. Daarna, rond 3 uur, plechtige optocht naar de patronaatzaal waar eene feestvergade ring zal gehouden worden. Dat ieder Yperling daarin mee doe. Verloren. Dinsdag laatst had de Wed. Delporte haar aandeel in de winsten gaan ontvangen in het bureel der Samenwerkende Maatschappij der Kantwerksters. Buiten gekomen wilde zij nog eens de mooie briefkes bezien. De Wed. Delporte moet daar na bij misgreep de briefjes langs ha ren zak gestoken hebben, want toen zij t'huis gekomen, de briefjes wilde voor dun dag halen bestatigde zij tot hare grente ontsteltenis dat zij deze kwijt wat. De verloren som bedraagt 275 fr. Mocht zij in het belang der Wed. Delporte dooreen eerlijk man gevonden zijn geweest. In geheime zitti g van den Ge meenteraad van Maandag laatst wer den benoemd als onderwijzeres in de Bewaarschool, Rijsselstraat, Juf vrouw Dobbebere als onderwijze ressen in de school van St Janstraat, de Jufvrouwen Paula Merlevede en Simonne Dt saver van Yper. Aan allen onze oprechte gelukwen- schen. Over de mogelijkheid van het stichten eener fabriek van GROENTEN-CONSERVEN te YPER. gegeven in de Handel- en Nijverheids kamer door M. Pcemans, Tuinbouw- Consulenl van den Staat. Op aanvraag van het bestuur der Han delskamer gaf MPeemans eene openbare voordracht in De Sultan Zaterdag avond. Zijne faam van talentvolle spreker had een groot getal aanhoorders aange trokken, nieuwsgierig om zich in te lich ten over een belangrijk economisch vraagstuk: aan de landelijke bevolking rond Yper, op eene kleine oppervlakte grond, een eerlijk bestaan verzekeren. Is het gedacht van het stichten eener Conservefabriek van groenten uitvoerbaar en leefbaar in Yper Westvlaanderen telt tot heden het grootste getal Conserffabriektndertien zijn tot heden in werking te Aertrvcke, Cortemarck, Eerneghem, 2 te Ledeghem, Zedelghem, Eeghem, Swevezeeler Wyn- ghene, Lichtervelde, Rumbeke en Hout hulst. De teelt van groenten voor de Conserf- fabrieken is onder de meest opbrengende aller teelten gerekend, omdat men elk jaar op dezelfde perceden grond, twee winst gevende vruchten kan oogsten. Eene groentenfahriek op kleinen voet ing richt, zonder groot kapitaal is, vol gens den spreker, in ieders belang af te keuren, en zoude een tegenspoed oploo- pen Eene middelmatige moderne inrich ting, dus voor gebouwen, toestellen, machien om doozen te maken, waterput ten, enz. kost van een millioen tot een millioen en half. Hetzelfde kapitaai wordt minstens jaarlijksch vereischt voor de algemeene kosten te dekken personeel, aankoop van houten kisten, vervaardigen van doo zen, aankoop van groenten, erwten. Sommige Westvlaamsche fabrieken hebben verleden jaar tot 70 000 kil. erw ten per dag verwerkt. De aankoop van erwten vergt rreer dan honderd duizend franks per dag. Een sterke bank moet zulke inrichting kunnen helpen, daar minstens drie maan den zullen verloopen, vooraleer men de de conserven zal beginnen te verkoopen en dat, om betrouwen in te boezemen, de groenten comptant aan den landbouwer moeten betaald worden. Het water speelt ook eene voorname rol in de fabrikatie; het moet van zeer goede kwaliteit zijn, r.iet kalkachtig en in groote hoeveelheid voorhanden zijn, Het aanvaarden van de groenten in de fabriek en het vaststellen van den prijs is eene kiesche en belanrijke bediening daartoe behoeft een bekwame en onder vindinghebbende vakman. Bekwame teelt agenten zijn ook noodig, om bij de kwee kers te gaan en de groenten op tijd en stond te doen leveren. Den afzet wordt gevonden in het Rijn land en in de Koloniën. BESLUIT Groentenfahriek kan in het Ypersche tot stand gebracht worden en zal goede zaken doen, indien ze over vol doende kapitalen beschikt, in de beste en moderne wijze ^opgebouwd wordt, goed bestuurd wordt en dat nevens het bestuur, het ondergeschikte personeel op de hoogte is. Zoo opgevat, zou de zaak voor de deel nemers winstgevend zijn en aan de streek en aan de bevolking groote diensten be wijzen. De heer Vermiuien,"Voorzitter der Han delskamer bedankte MPeemans over zijne nuttige en leerzame voordracht en drukte de hoop uit dat het goede zaad door hem gestrooid mocht kiemen en vruchten dragen. Uitslaqen der PRIJSKAMPEN voor voort- teelend Rundvee, gehouden op Donderdag 7 Juni II., ten 9 ure, op de Beestenmarkt te Ypei. ie Reeks. Rood Vlaamsch Ras. A. - Stieren zonder volwassen tanden. ie prijs 3o fr., M. Wed. Sinaeve 2e 25 fr., M. Nuytten 3e 25 fr., M. Lampaert. D, - Veerzen met meer dan twee volwassen tanden ie prijs 3o lr., M. Lampaert 2e 25 fr., M. Nuytten 3e 20 fr., E. - Koeien. ie prijs 40 fr M. Maerten 2e 3e 4e 5e 6e 35 fr., M. Lampaert 3ofr., M. Nuytten 25 fr., M. Maerten 20 fr., M. Daeleman i5 fr., M. Lemnhieu ■ze Reeks. Andere Rassen. A. - Veerzen van allen ouderdom. ie prijs 20 fr., M. Lozie 2e i5 f 3e 10 fr., M. Dae'eman. B. - Koeien. ie prijs 40 fr M. Nuytten 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e ge 10e w 35 fr., M. Lozie 3o fr. 25 fr,, 20 fr., i5 fr., M. Dehaene i5 fr., M. Lozie 10 fr., M. Lemahieu 10 fr., 10 fr., Namens den Boerenbond van Yper De Schrijver, Platteau Robert, De Voorzitter, Cyriel Lemahieu Boterstraat, 6, YPER De schoonste keus. De genadigste prijzen. van Openbare en private werken Telefoon 125 Oe Haernestraat, 15, YPER. WILT GIJ regelmatig ontvangen, betaal een abonnement in de post of aan uwen briefdrager. De kermis, door een goed weder begun stigd heeft wonder goed gelukt. De feeste lijkheden hebben veel bijval gehad en de concerten, gegevendoor de muziekmaat schappijen van Kemmel, Boeschepe, Dra- noutre en Westoutre, waren effen aan prachtig en wierden door veel liefhebbers aanhoord. Zondag laatst was het volop feest te Watou. De Heeren JOSEPH SEYS en DOKTER BOEDTS hadden het goede ge dacht opgevat de bewoners van Watou en omliggende te vergasten met eenigc mooie Concerten. Vanaf 2 u. was het muziek van Watou reeds in de gang, om hunne vrienden van Abeele-Frontière af te halen. En beiden trokken naar de goederenstatie waar de Harmonie Ypriana was afgestapt. Een stoet werd gevormd en zoo trokken de maatschappijen door de straten van Watou hunne schoonste marchen spelende. Op de groote markt, aan de voet van het Standbeeld voor de gesneuvelde van Wa tou, werden bloemen nêergelegd en ons vaderlandsch lied weerklonk ter eere onzer helden. Het muziek van Proven, door bijzondere omstandigheden weerhouden, kon niet eerder toekomen dan rond 4 1/2 u. De muziekmaatschappij van Watou trok hun te gemoet, en zoo vormde zich een tweede stoet. Kort af gesproken Allerbest. Watou, Abeele frontière en Proven zijn drie maat schappijen die overal veel bijval kunnen genieten. De uitvoeringen waren onberis pelijk en strekken tot eere van de drie bestuurders die geen moeite sparen om hunne muziekanten op een hoogte te bren gen dat door eenieder gewaardeerd word. De Harmonie Ypriana gaf aan de lief hebbers van muziek een puik concert. De schoone Ouverture van Rosamunde, de moeilijke dansen van Brahms behaalden een welverdiende bijval, maar ongetwijfeld waren Carmen en de ballet van Faust, meest geprezen, daar ze best gekend zijn. De tooneel vrienden die de wereldberoemde stukken Carmen en Faust nog hebben zien spelen, hebben de opvoeringervan weder om beleefd. Na ieder Concert was het handgeklap niet gespaard en waren de muziekliefheb bers te vollen voldaan, de leden der mu ziekmaatschappijen waren ook geheel tevreden van het vriendelijk onthaal dat hun werd voorbehouden te Watou door inrichters en bevolking. De Heeren SEYS en BOEDTS mogen fier zijn, zij behaalden eere van hun werk. Eenige verkooper van AnnPI t Groote keus het goed gekende merk i\^Ai r LL. van occasiemachienen. Duplicateurs - Alle benoodigheden Linten, papier, carbone, stencils, inkt, enz. Verwisselingen. - Alle herstelling van gelijk welke machienen. De. Ypriariisten hebben er aan gehouden hulde en vriendschap te betoonen aan de familie SEYS en na het concert, aan de woning van voornoemde, is de reus en het lied van Yper voorden dag gekomen, als opsluit van het waar vriendenfeest. De moeder intusschen haar kind ach terna gesneld, kon dit juist van voor het achterwiel wegnemen, op 't oogenbiik dat het door dit ging vermorzeld worden. Dokter Debrabandere, die het kind de eerste zorgen toediende, was gelukkig te bestatigen dat het, als bij wonder, haast geen leed bekomen had. De politie stelde een onderzoek in om de verantwoordelijkheid vast te stellen. Dees week is 't maar een mager beestje onder opzicht van uitslagen over de koersen van Zondag- Er was wel overal iets te doen. bij zi over dat er eigenlijk te veel >vas. Im mers te Merckem, te Lauwe, te Ingelmun- ster hadden de Juniors werk in overvloed; daarvan de flauwe opkomst te Lauwe, waar er slechts 11 renners zich aanboden om er de 1500 fr. uitgeloofde prijzen te betwisten. Em Decroix vnn Gheluvelt behaalde er eene mooie le plaats Te Merckem hadden ze meer succes want 21 rijders namen het vertrek. Gheskiere die vorigen Zondag zoo prachtig reed in den «Circuit Franco-Beige was dezen keer in 't geheel niet op dreef. Hij draaide vierkant vierkant en vond zelfs de noodige krachten niet om Verbruggz van Oudenburg na te zetten toen deze de plaats poetste bijna halfweg koers. Later gaf hij op ei verklaar de vermoeid te zijn, gevolg misschien der uitnoodiging van Rijssel hé Alfons, die waarschijnlijk in de beenen gezakt was. Enfin, 't is beter dat ge in deze koersen slecht rijdt en goed in grootere koersen zooals Rijssel-Duinkerke en terug, Circuit Franco- Beige, enz. 't Ware te wenschen dat gij beter vaarde mergen Zondag in Rijssel-Malo les Bains en terug, 210 Km. Verscheidene an, lere groote koersen staan nog opgeschreven op het kalenderboekje van Fonten onder andere, Parijs Kales, Pa- rijs-Arras, zonder deze die ik vergeet en dit natuurlijk al in fransche baardekens. Berten Coppens zat ook ,e Merckem en behaalde de 8e plaats, 't gene schoon is van hem want de koers was hard, zeer hard de felle wind blaasde geweldig en miek den koers literst lastig. Berten maakt niet veel beslag en wroet altijd voort; opgeven kent hi j niet, aankomen is zijn doel. Onze beginnelingen begaven zich allen naar Wevelghem waar de groote prijs La Couronne» 41 onderbeginnelingen aan den start zag. Verstraete van Yper deed eene zeer schoone koers en behaalde eene flinke 6e plaats, 't Is wel jongen, doe zoo voort. Stilaan begint gij hij de goede gerekend te worden en 'k durf mijn porte-monnaie ver beuren indien gij niet tulschen de 5 eersten aankomt Zondag ter stede. Denaegel en Velge vielen plat gedurende denzelfden koers en kondee hun kans niet meer verdedigen daar de koers zeer rap ge reden werd. Boertje kon op geen rijden nog denken, de jongen is nog niet in zijn schik en zal zich nog eerst moeten eenigen tijd verzorgen. Met nieuwsgierigheid zal ieder sportman de uitslagen afwachten van Odile Taillieu, die sedert Woensdag naar Parijs vertrokken is om de laatste toebereidselen te doen voor de Ronde van Frankrijk. ZONDAG 17 JUNI om 2 1/2 uur voor Onderbeginnelingen. PRIJZENLIJST: 175 fr. en bloemtuilverders 130-100-75 60- 50-30-25 15 en 2 van 10 frank Verders meer dan 200 fr. premien. Inschrijving bij Servaes Knockaert aan de Tramstatie. Inleg 3 fr. Vertrek aan 't gasthof «Het Zweerd». over de Hond-, Grimminck-, Riissel-, Boter-, Tempel- en Statiestraat, Colaertplaats, Eoch- laan, Capronstraat naar Vlamertinghe. Van Brielen komende naar Yper-Hoekje, Oude Veurnestraat, Kaai, Bruggesteenweg, Lenge en Korte Thouroutstraat, Groofe Markt. Aankomst in 't Belfortbij H. Verbeke, Rijsselstraat. Voor nadere inlichtingen zich wenden bij M. Soete Statiestraat Premien te betwisten bij Commerman beenhouwer (Hondstr.), In 't Zuiden» (Rijs- selstr.), H. Verbeke (id.), Vlaamsch Huis (Botersti Café Sportwereld, Frans Desodt (Fochlaan) M. Vandenberghe (Bruggesteen weg), Kalfvaart AHes doet voorzien aan een bitsigen strijd gezien de aanlokkende prijzen en premien muziek zal dit schoon sportfeest opluisteren en nogmaals een overgroot getal sportlief hebbers ter stede aanlokken. SPORTMAN. moeten gebeuren op een sportveld Uit slag 4-1. Egypte eindelijk overwon na een hard- nekkigen wedstrijd de Portugeezenmet 2-1 HALVE FINALEN: ArgentinaEgypte 113 Uruguay-Ilalie 21 FINAAL Uruguay—Argentina 11 Supy. YPER, van 8 tot 14 Jmi 1928. Geboorten. Garreyn Denise. Hoorn werk. Pattyn Jozef, Dickebuschstw. Claeys Willy, Dickebuschstw. Stamper Maria, Rijssëlstr. Cassin Maria-Theresia, Hondstr. Vandenbilcke Jacques, Brugge steenweg. Overlijdens Everaet Amelia,73 j., echt. Lauwer Theophile, Dickebuschstw. De- laire Johanna, 16 m Zonnebekestw. Ne- vejans Helena, 49 j., echt. Vanoverschelde Camiel, Tegelstraat. Ingelaere Henri 73 j., ongeh Wenninckstr., (v. Boeschepe). Stad WERVICK. Geboorten. - Vanacker Georges, Spelle- straat, 23. Desmarets Roger, Tramstr., 62. Forrest Dina, sektie F, 219. Lesaffre André. sektie F, 164. Debrabandere Ed- wige.sek B,4:'. Opsomer Lucien, sek.B96. Overlijdens Stragier Marie-Thérèse, 2 j., Kerkstr. 2. Wittezaele André, 4 m., sektie C, 40. Huwelijken. De Vooght Antoine, tim merman te Brugge en Demuysere Raymon- de, stekster te Wervick. De Loose Henri, bouwkundige en Desmet Diana, z. b., b. v. Wervick. onmisbaar voor de kleine kinders en door de geneesheeren aanbevolen, is alleen ver krijgbaar Rijsselstraat, 21, YPER. YPER 9 Juni. Tarwe 185 Koolz. 445; Klaverzaad 2200, Rogge 202, Boekweit 238; Haver 197, Gerste 204, Erwten 000, Bloem 252, Maïs 186, Paardeboonen 218, Gruis 138; Zemelen 137, Lijnzaadmeel 259, Lijnzaad koeken 193, Aardappelen 60, Voedergerste 175-177 fr de 100 kilos, Boter 24-25, Eieren 0.73, Zuigverkens 165 tot 220 fr. het hoofd 8 00 fr de kilo Sportliefhebbers, maakt u lid of eerelid der Ypersche Wielrijdersclub uwen steun zal bun aanmoedigen en ten goede komen. KWART-FINALEL Belgie speelde Zaterdag laatst tegen Argentina en verloor na een hardnekkigen wedstrijd met 6-3. De belgische ploeg was wat hervormd 't geen geen te beste gevolgen had. Na enkele minuten stonden de Belgen met 3 0 achter, doch door hun nen ontembaren moed wisten zij toch nog gelijk te stellen. Toch daarna konden de Zuid-Amerikanen nog driemaal netten. Het zijn echte voetbalartisten en hunne voorlijn bijzonderlijk is gced op dreef. Bij de Belgen speelden goed R Braine, Boesman, Moeschal, P. Braine en Van Halme. Debie nevens schoone dingen heeft eenige flaters begaan. Ruys- seveldt en N. Hooydonckx waren goed in den tweeden time. Diddens heeft al beter gespeeld. Despae en De vos waren de flauwste. Waarom Versyp niet behouden? Italië en Spanje die een eerste maal gelijk speelden (1-1 moesten opnieuw spelen. Italië verpletterde letterlijk Spanje die maar weinig indruk liet. Duitschland moest ook voor Uruguay onderdoen Vele incidenten hebben deztn match onderbroken. De Duitschers waren effenaf brutaal, en ook hun publiek was zeer anti-sportief. De arbiter had het zeer lastig Drie spelers werden buiten spel gezet, 't Is heel spijtig dat zulke feiten Studie van den Deurwaarder Jules Capronstr., Nr 11. Op Zondag 17 Juni 1928 om een ure namiddag, op den koer van de herberg De Zwaanbij de heer Coulier, koopman en herbergier te Boesinghe Plaats- Merkweerdige Verkooping van eene groote hoeveelheid HOUTWABEI^ voortkomende van afbraak van barakken, zeer geschikt voor henneparken en duiven- kweekers bestaande in 20 panneelen in duim en 3/4 planken van alle lengten en breedten, waaronder ver scheidene in dubbelbard, plancherin duim en 3/4, volige planken, riggels, baddens, ke pers, billen, deuren in glas en andere, slag en andere vensters, schoonen watersteen, waterpomp, schaafbank, enz., enz., Groote hoeveelheid brandhout. Komptant en gewone voorwaarden Studiën van de Notarissen om 3 ure namiddag, ter herberg Den Dubbelen Arend bij de Gezusters Soetens, te Hooglede. TOESLAG VAN Gemeente STADEN Eene welbetimmerde met 7 Hectaren 3 Aren 99 Centiaren beste ZAAILANDEN en WEIDEN langs de Dixmude Kalsijde. Gebruikt door Odiel Cappelle. Aankomst met 1 October 1928, thans in separaat staande als volgt Koop 1 zijnde de hofplaats met 3 ha 18 a- 75 ca op zijnen instelprijs van fr. 170.500 koopen 3 tot en met 9 zijnde 1 ha. 61 a. 51 ca. land op de ter tweede zitting verhoogde som van fr 66 000. Koopen 2 en 10 tot en met 15, zijnde 2 ha. 23 a. 40 ca land en weide op de ter tw-eede zitting verhoogde som van fr. 91 000. Zij samen separaat fr. 327.500. Kantoor van den Notaris Korte Thouroutstraat, nr 4 Yper. om 2 1 2 uur, zeer stipt namiddag, in de her berg In de Rust der Wielrijders Maar schalk Frenchlaan (Meenenpoort) te Y'per INSTEL MET PREMIE VAN Een nieuwgebouwd Woonhuis met aachoorigheden. gelegen teYper, Zon- nebekesteenweg, 1( 4, groot 10 a. 10 ca. Vrij van gebruik met de geldtelling Dezen eigendom reeds voorzien van kie kenkoten en parken met nettedraad gespan nen dient voor kiekenkweekerij. Overslag .'Zaterdag 7 Juli 1928.

Het Ypersche Volk (1910-1915, 1927-32) | 1928 | | pagina 3