Uit BECELARE Gezinsopvoeding Palmzondag GEMEENTERAAD Rechterlijke Kroniek Keuring der Stieren en Prijskampen voor Stieren en Koeien Jaar 1932 BURGERSTAND VAN MARKTPRIJZEN EEN WOONHUIS een tijd daarna de zuster haar avondmaal droeg, zag zij Uat het mensch heel wat •.erslecht was en oordeelde het geraad zaam én priester én dokter dadelijk te deen roepen, wat dan ook geschiedde. De priester kwam nog bij tijds om haar het H. Oliesel toe te dienen cn de geneesheer ongelukkiglijk moest zich onbekwaam ver klaren nog eenige be.ernis te verwekken, 't En duurde niet lang meer of de brave zuster lag in lijke. Voor het Klooster is het een zwaar verlies, want dag aan dag was Dame Scholastique aan het werk van den vroegen morgen tot den laten avond doch deze die hier reeds in de stad woonden, toen de eerste Zusters na den oorlog wederkeerden, weten maar al te wel hoe zij nier gebeuld en geslaafd heeft. Zij was waarlijk onvermoeibaar. God gsve hare ziel de eeuwige rust. - Dat zij geacht en bemind was de goede zuster, bewees wel de overgroote toeloop van volk bij hare begraving aanwezig. Het weze voor de achtbare familie en de Eerw. Zusters een laatste troost. 't Was in de kleine uurtjes toen Osc. Mas..., van de Diksmuidesteenweg, Maan dag morgen naar huis toekeerde Op den koer zag hij een man, voorzien van licht, en ging er dadelijk naar toe om hem te .wagen wat hij daar te verrichten had. Doch op 't zelfde oogenblik sprong een kerel welke hij niet gezien had, hem te lijve en' rammelde hem zoo deerlijk af dat hij ten gronde viel. Toch had hij zijn aanvaller erkend en ging dan ook de politie verwittigen die het noodige pro- ces-verbaal opmiek. >fr leper heeft in de twee laatste jaren Palmzondag gevierd, zooals dat nergens in ons land gevierd wordt: omdat we zijn durven terugkeeren tot het aloude ker kelijk gebruik dat van de Palmplechtig- heid een waar volksfeest maakte en eene indrukwekkende betooging, Christus-Ko ning ter eere! Wij wijden de palmen en dit voor gansch de stad met de vier parochiën in een onzer kerken, en trekken dan stoetsgewijze, met den langen wuivsnden palmtak in de hand. het Hosanna op de lippen, en den jubël in onze harten, naar onze aloude kathedraal: de ruime heerlijke kerk die op dien dag het schoonst is, met de voltallige schaar on zer stadspriesters die den ouden kathe draalluister doen herleven, en met de massa biddend en zingend volk, die ons doet denken aan den gulden tijd der kerkelijke historie. Op Palmzondag, 20 Maart, iedereen op post! Dit jaar gaan we de Palmen wijden in St Jacobs. Zoo komen alle parochie kerken der stad aan de beurt. Te 9 14 u. in St Jacobs, wijding en uitdéeling der palmen. De geloovigen worden vriendelijk ver zocht. zooveel mogelijk, een palmtak (buksboom) mee te brengen. Zij die er geen hebben zullen aan de kerkdeur een palmtak krijgen die dan ook, onder de ceremonie, gewijd wordt. Op die wijze wordt de uitdeeling der palmen verge makkelijk, en alle overrompeling verme den: aiiêën de priesters, kerkheeren en misdienaars zullen hun palmtak gaan ontvangen, in het koor, uit de hand van den celebrant, Te 9 u. processie naar St Maartens, langs St Jacobsstraat, Markt en Leet. Ieder zlnge mee het Lauda Jerusalem (Hosanna) en «Christus vincit». Bij de aankomst aan St Maartens. de indruk wekkende Statie .i voor de groote kerk deur. Daarna te 10 u., Hoogmis. Niemand ontbreke! Katholieken van de daad, hier wordt een verdienstelijke daad gesteld, Christus-Koning ter eere. Waar een gansche volk zijn Christus-Koning eendrachtig viert, daar zal de zegening van Christus-Koning niet uitblijven voor dit volk, zijn stad en ziine haardsteden lEBBBBBBBHHBRHaBBBaBBBBBHEBBBI STAD IEPER Zitting van Maandag 14 Maart 1932 om 17 uur. DAGORDE 1. Proces-verbaal der zitting van 15-2-1932. 2. Autobusdienst Nieuwkerke-Ieper. 3. Wegen Ieper-Proven Wer ken tot aanleggen van riolen en geschikt maken der voetpaden in den doortocht leper (Vlamertingesteenweg) 4. Mededeelingen. IBBBBBBBBBBBHBBBBBBBBBBBBESiB Priesterlijke Benoemingen Zijne Excellentie Monseigneur de Bis schop van Brugge heeft benoemd tot: Onderpastor te Ingelmunster, E. H. Van Overbeke, onderpastor te Risquons-Tout; Onderpastor te Aartrijke, E. H. Hasse- broucq, onderpastor te Nieuwpoort, in ver vanging van E. H. Laga, die zijn ontslag neemt; Onderpastor te Oedelem, E. H. Mahieu, onderpastor te Leffinge; On derpastor te Nieuwpoort, E. H. Keuke- linck, onderpastor te Oedelem; Onder pastor te Westnieuwkerke, E. H. Van Is- acker, leeraar aan 't College te Moes- kroen; Onderpastor te Risquons-Tout, E. H. Vereecke, leeraar aan 't College te Kortrijk; Onderpastor te Leffinge, E. H. Vanhaverbske, leeraar aan 't Col lege te Poperinge; Pastor te Ingoygem, E. H. R. Brutsaert, pastor te Kerkhove, in vervanging van E. H. Plettinck die zijn ontslag neemt; Pastor te Kerkhove, E. H. A. Isebaert, onderpastor te Sweve- gem; Pastor te Waarmaarde, E. H. H. Declerck, onderpastor te Avelgem; Pas tor te Bovekerke, E. H. N. Joye, onder pastor te Zedelgem, in vervanging van E. H. H. Brutsaert, die zijn ontslag neemt; Pastor te Cruyseecke (Wervik)E. H. Z. Vercruysse, onderpastor te Rumbeke. KANTOOR DER BELASTINGEN Cartonstraat, 31 TAKS OP DE HONDEN Er wordt herinnerd aan de hou ders van honden dat de taks over 1932 moet betaald zijn vóór 15 Maart aanstaande, zonder voorafgaande af zonderlijke uitnoodiging. Na dien da tum zulLn de overtredingen door middel van proces-verbaal vastge- stsl worden. De Ontvanger VANLANDSGHOOT. DE THERMOMETER DER LEEUWEN ONDER VRIESPUNT! De mannen van d'eigenaardige stemming zijn er 't harte van in. Peins 'nen keer... na zulk sen triomf dat allemaal nog moeten beleven! Bah, ja! Maar!... .4/ vliegt de leugen nog zoo snel De waarheid achterhaalt ze wel. 't Is nu toch klaar en duidelijk be wezen dat het 'n eigenaardige stem ming was,... die stemming voor het bestuur van den boerenbond. Onder voorwendsel nen vleeschbond te stichten zijn ze weeral aan 't konkel foezen. Zaterdag laatst hielden ze hun algemeene vergadering en, alhoewel ze alles in 't werk hadden gesteld om de landbouwers meê te krijgen: schoone woorden, beloften, leugens en bedreigingen, ja, bedreigingen, waren ze, hoop en al, met 'n vijf en twintig - dertig, Boerke Naas en nog eenige rare boeren van de plaatse meegeteld. Eigenaardig dat hst nogmaals de ze zijn, die over enkele jaren van geen vleeschbond wilden hooren, die er nu het hardst om roepen. Nu, snfin, heel hun boel is een miskraam en... 't is wel verdiend. Wie 'nen put graaft voor een an der, valt er nog al dikwijls zelf in! Onze landbouwers-vereeniging is nu opgericht en reeds binnen enkele dagen zullen de 74 aangesloten leden hun lidmaatboekje ontvangen. De profeet Boerke Naas ziet sr weeral politiek in. Nu, hij mag ge rust zijn; we zullen er voor zorgen dat de Roomsch Katholieke Vlaamsch Nationalistische politiekers en ande re Hitlerianen en Boerke Nazen sr buiten blijven, ten einde er geen politiek in te mengen en ons enkel bezig te houden met de landbouwers- belangen. Om te beginnen zullen wij gelijke behandeling eischen voor al de in woners van Becelare; want er wordt beweerd dat zekers personen, die er nochtans goed voor zitten, zeggen ze zelf, in evenredigheid minder ge meentelasten betalen dan andere. Hoe komt dat? Waarom is d'eene ontslagen van de gemeentetaksen te betalen voor enkele partij'an slecht weideland die hij bezit, en een ander niet? Waarom mogen de vriendjes van 't leeuwennest de wegen naar en op hun hofstede herstellen met het goed der Becelasrsche gemeenschap; ter wijl andere inwoners 's winters bij na uit hun huis niet kunnen? Al de menschen van Becelare heb ben dezelfds plichten, dus ook de zelfde rechten. Kunnen die parias van het leeuwenregiem, het verhel pen dat zij gsen 200.000 fr. meêkre- gen wanneer ze zijn getrouwd? Ge moet er al goed voor zitten om dat te kunnen... beloven! Bah, ja! Bah, ja! Maar!! Weet ge 't al? Boerke Naas is herdoopt en veranderd van name. Hij heet nu Ik dien Wie hij dient? Eh- wel! zijn zeiven, zijn portemonnee, zijn politiek! Da'k zeggen wille. Om te dienen schrijft hij artikel tjes in 't Westland de gazette van de leeuwen. Om te dienen zit hij nog al dikwijls op 't Stadhuis. Ge moet ze toch geer- ne zien hé!Wis? Ehwel, de men schen van Becelare. Peins ne keer dat hij al zijnen kostelijken tijd daar aan opoffert! Zouden ze dat werk niet uitgeven in adjudicatie? In Becelare, sedert dat de leeuwen het stadhuis bezetten, is 't al adju dicatie ofte aanbesteding dat de klok ke slaat, buiten voor wat betreft de werken aan routen en wegen. Na tuurlijk, hé! Ik dien! Da'k zeggen wille! Hé je 't vast? Kijk! Ge kunt ons ook 'nen keer dienen. Zeg ons 'nen keer hoeveel leden van 't R. K. VI. Nat. Syndikaat van Becelare er meê stapten in den stoet der socialisten te Yper, Maan dag 1.1. Dat zult ge maar liefst zwijgen, hé, ka-katholiek? Heilaba, Ik dien alias Boer ke Naas Wij 'n ontkennen niet uw kusten zijn; de protestanten zijn dat ook, en ge staat er nader bij dan bij de katholieken. Hedde mij ver staan? Een doodgewone werkman als voorbeeld ter navolging in onze huisgezinnen. Pastoorken Cuppens zaliger, de dichter uit het Stille Limburg, sloeg nagels met koppen toen hij als in leiding opeen gedichtje schreef Reusachtiger figuur van groot- sche en diepe eenvoudigheid als dat van den H. Jozef bestaat er wel nietHet armzalig huizeken van Na zareth. waar hrj, in de heilige vreed- zame stilte, als leefde door de be schouwing van Gods grootste ge heimenissen moet letterlijk een he meltje op aard geweest zijn. En Hij, de doodgewone werkman, regeerde dien hemel. Xeedrig. stille timmerman, zoo klein [in 's werelds oogen Jozef wie moch ooit als gij op heil'ge [schatten bogen in uw kleine woning, bezat gij 's He- [mels Koning was UW gezellin, d'englen-koningin. Ja, 'n ambachtsman, een doodge wone werkman, dat was Sint Jozef. De geleerde, gretig-gelezene Th. Van Tichelen schrijft over Sint Jozef in Beelden uit het Evangelie onder vele schoone bladzijden, ook het vol gende Jezus' toekomstige voedstervader was een geringe ambachtsman, een timmerman, een schrijnwerker». Jozef mat zijn gladgeschaafde plan ken met houten winkelhaak, met pas sers en regelsmaakte voegen met beitels en ijzeren zagen, en liet de drilboor door het hout bijten. De menschen van Nazareth bestelden bij hem lage tafeltjes en aanligf>edden voor hun feestmalen, banken voor hun rusttijden en misschien wel zetels hun beste rokken, mantels en sanda len sloten zij weg in zware kisten door Jozef vervaardigd. De boeren bestelden bij hem juk ken voor hun trekossen of lange prik kels met ijzeren punt beslagen om het gespan aan te drijven; lange lichte ploegstaarten met korte ijzeren schaar, stelen en handvatten voor hun spaden, vorken, houweelen, sikkels en bijlen. De Nazareeërs moeten Jozef, en later ook Jezus dikwijls bezig ge zien hebben aan hun gebouwen, en boven op de platte daken, met schiet lood, zaag, hamer en nagels. Of op weg naar den bouw met een gereed- •jekapten balk op den schouder, waar- zoor zij dan in de nauwe straten uit den weg gingen. Als Jezus later sprak aver den splinter en den balk die iemand in zijn oog heeft, dacht Hij misschien aan de balken die Jozef en Hij zoo dikwijls gedragen hadden, en die onachtzame voorbijgangers tegen hun hoofd kregen. Den ganschen Zomer door timmer de Jozef als er werk was. Maar dat werk volstond waarschijnlijk niet om e leven. Bij de eerste regens, in No vember of December, legde hij voor schoot op de schaafbank, nam hark, touweel of ploeg en bebouwde ergens uiten het dorp een hoekje grond, waar hij rogge, gerst of linnen zaai de misschien wel deed hij aan boom- kweek, olijf-, vijgen- of notenboomen, >f bewerkte hij een wijngaard. Nu en idan moest hij in de lente weer een paar dagen naar 't veld om te wieden en te harken, en in de maand Juni om zijnen oogst binnen te halen. Trots zijn tweeslachtig bedrijf, mis schien wel juist daarom, bleef Jozef een gering, onaanzienlijk man. Zijn ambacht en zijn akkerbouw brachten hem juist genoeg op om rond te komen. Door geleerdheid stak hij evenmin boven zijn dorpsgenooten uit. Hij zal nagenoeg geletterd geweest zijn ge lijk zij, niet meer doch ook niet min der. Zoo kon hij in de Synagoge uit de Gewijde boeken voorlezen, als 't zijn beurt was. Toch was er iets waardoor Jozef boven zijn dorpsgenooten uitstak, na melijk door: Zielenadel, die toch wordt zoowel bij handwerkers en bij geringen aan getroffen, als bij grooten en geleer den. De vreêzatne Jozef was een edel man door rustige rechtschapenheid. Hij was een rechtvaardig man, recht schapen tegenover God en de men schen. Een voorbeeld voor onze werklieden is dus wel St-Jozefhij was hand werkman, hij was timmermanDoor de heidenen werd hij misprezen, zoö- als alle handarbeiders van zijn tijd. Het was een arme werkmanIn zijn vereelte handen ontving hij zijn karig loon, dikwijls met de verwijten van de ontevreden en lastige klanten. Elke werkdag was een vermoeiende dag maar steeds wel volbracht. In de oogen der menschen kon Jozef van Nazareth dus niets buitengewoons verrichten, want afmattende handen arbeid is het deel van de groote meer derheid der menschendoch in de oogen van God is hij door zijn dage- lijksch werk, opgeklommen tot de hoogste heiligheidomdat hij in zijn nederige bediening onderworpen was aan de Goddelijke Voorzienigheid, en omdat hij werkte voor zijn ziel en voor de eeuwen. Sint Jozef, gij waart ambachtsman en droeg er al de lasten van, in 't zweet uws aanschijns wont ge [uw brood en klaagdet niet al hadt gij nood. maar dacht vol hope en overwaard wat God bewaart is wel bewaard G. Gezelle. Dat de werklieden van alle tijden den heiligen werkman Jozef aanzien en aanroepen als hun patroon en hun voorbeeld, beeld ter navolging, om door zijn machtige voorspraak hun levenslast kristelijk te dragen, en door het trouw vervullen van hun levens plicht, overgroote verdiensten te ver gaderen voor 't eeuwig leven, en hier op aarde ook het mogelijk geluk te genieten. Goede, heilige Jozef, help uwe vrienden de werklieden MAANDELIJKS zal een belangrijk artikeltje verschijnen over Gezins opvoeding waarvoor er tot heden toe weinig gedaan wordt. Door het mach tig wapen der pers willen wij in onze vlaamsche huizen binnen dringen om er VREDE EN GELUK te helpen stichten Ook door het woord verlangen wij hieraan mede te helpen. Daarom alle Scholen en ook alle Bonden of Ver- eenigingen van Werklieden, Burgers of Boeren van West-Vlaanderen die VOORDRACHTEN begeeren over GEZINSOPVOEDING mogen zich wenden tot de AFDEELING GE ZINSOPVOEDING IX WEST-VL. Voorzitter H. Knudde, Wervikstraat, 36, te Meenen. Wie dat edel werk verlangt te steu nen dat staat onder het Eere-Voor- zitterschap van Z. E. H. Decoene plaatse zijn kleine bijdrage van 5 fr. op Postcheckrek. 43.143, H. Knudde te Meenen, met aanduiding: Voor Gezinsopvoeding Si... Emile, Gerard, Martha en Rachil, worden vervolgd voor slagen met onbekwaamheid aan Hout... Cy- riel, insgelijks beticht van slagen. Daar de feiten ten laste van Hout... niet genoegzaam bewezen zijn, be komt hij vrijspraak. Si... Emil* wordt veroordeelt tot 50 fr. boete of 15 dagen gevang, voorwaardelijk gedurende 3 jaar. Si... Gerard, Mar tha en Rachel, worden ieder tot 30 fr. boete of 10 dagen gevang veroor deeld, voorwaardelijk gedurende 3 jaar alle drie. De vier betichten wor den veroordeeld om solidairlijk aan Hout..., die zich als burgerlijke par tij had aangesteld, de som van 150 fr. te betalen ten titel van schadevergoe ding. Als gevolg van deze zaak verscheen Hout... Amandine voor de rechtbank, beticht van slagen en beleedigingen. De rechtbank veroordeeld Amandine, wegens lichte gewelddaden tot 20 fr. boete of 3 dagen gevang; wegens be leedigingen tot 70 fr. boete of 2 da gen gevang, voorwaardelijk geduren de 1 jaar. Verders wordt zij veroor deeld tot het betalen eener som van 50 fr. ten titel van schadevergoeding. Eene derde zaak wierd het gevolg der eerste. Hier treden op als betich ten, Hout... Cyr. voornoemd en zijn broeder Emile. Wegens slagen aan Si... Rachel, wordt de eerste tot 50 fr. boete of 15 dagen, de tweede tot 30 fr. boete of 10 dagen veroordeeld, voorwaardelijk voor beide betichten gedurende 3 jaar. Daarbij moeten zij aan hun slachtoffer, dat zich als burgerlijke partij had aangesteld, de som van 150 fr. ten titel van schade vergoeding betalen. Strag... Achiel, wTordt w7egens slagen, tot 182 fr. boete of 8 dagen gevang veroordeeld, voorwaardelijk gedurende 5 jaar. Aan de burgerlij ke partij moet hij ten titel van scha de vergoeding de som van 50 fr. be talen, alsook de kosten zijner aan stelling. De zaak ten laste van Bisschop Reginald en Wooley wordt op 8 da gen verschoven. Fauv... Charles in Komen (Bel- gie) verblijvend, was schatbewaar der van twee fransche spaarmaat- schappijen in een café te Komen (Frankrijk) opgericht. Fauv.... in plaats van het geld der leden, 9640 fr. van de eene maatschappij en 2400 fr. van de andere, in Frankrijk te plaatsen, had dit geld naar zijn huis in Belgie gelegen, medegenomen. Vandaar was hij op zekeren dag met dit geld opgesteken. Daar het feit van misbruik van vertrouwen in Bel gie voorviel moest Fauv... voor de boetstraffelijke rechtbank verschij nen. Fauv... werd bij verstek tot 1 jaar gevang en 700 fr. boete ver oordeeld. Na de uitspraak vroeg de Heer Prokureur des Konings de onmiddel lijke aanhouding van Fauv..., wat door de rechtbank toegestaan wierd. Moerm... Robert wordt wegens slagen met onbekwaamheid tot 1 maand gevang en 350 fr. boete ver oordeeld. Del... Auguste had langs de baan twee wiel rijdsters ten gronde geworpen. Vervolg voor onvrijwilli ge slagen wordt Del... tot210 fr. boe te of 10 dagen gevang veroordeeld. Mat... Henri wordt vervolgd om zijne vrouw geslagen te hebben. De rechtbank stelt de daak uit tot 30 Juni. Intusschen zal otiderzoek ge daan worden over het gedrag van Mat... In uitvoering der gecoo^dmneerde verordening ter verbetering van het Runderras, zal worden overgegaan, ter plaatsen, dagen en uren, hieron der aangeduid, voor hetgeen de DERDE LANDBOUWSTREEK van West-Vlaanderen, tot de keuring van STIEREN, bestemd tot den Open baren springdienst gedufends het jaar 1931. 3' Landbouwstrèek 15'* omserhijving te Rous'brugge op Maandag 21 Maart, om ïb u. voor middag; 16'* omschr. te Poperinghe op Woensdag 23 Maart, om 10 u. id. 17° omschr. te Boesinghe op Donder dag 24 id. om 10 u. id.; 18" omschr. te Yper op Dinsdag 29 id,, om 10 u. id.19° omschr. te Gheluwe op Woensdag 30 id., om 10' u. id.; 20e omschr. ta Meessen op Donderdag 31 Maart, om 10 u. ïd.; 21" omschr. te Kemmel op Dinsdag 5 April, om 10 u. id.; 22'* omschr. te Moorslede op Woeqsdag 6 April om 10 u. id.; 23'' cmschr. te, I^edeghemop Zater dag 2 id. om' 10 u. id.24" omschr. te Houthem (Yper) op Donderdag 7 Maart, om 10 uur voormiddag. Terzelfdertijd zullen in deze Ge meenten de Prijskampen plaats heb ben voor STIEREN en KOEIEN door het bovenbedoeld reglement inge steld. (Zie bijzondere plakbrieven) - -V 4 i IEPER van 3 tot 9 Maart 1932. Geboorten. Desmedt (filbert Dik- rmuidestw. Dauchy Ivette!'Grlmmmck- rtraat. Fiers Emile, Elvecdingestr. Vermeersch Maurlcetle, Hondstr. De Rutter Simonne, Dikkebuschslw. Cou- lembier Georges, Rijsselstr. Minne Jean, Dikkebuschstw. Huyghebaert Maria. Basculestr. Goudenhocft Susette, Kaai, West. Overlijdens. Beckaeirt Alixe, 78 j., z. bwed. Debrcüwer Alföns, St Janshospi- taalstraat. Capoen 1/eonie, 77 j., z. b., wed. Dumely Charles, -JJeurnestw. Beun Rachel, 44 j„ huishoudster, echtg. Vlaene Heliodore, M. Frenchlaan. Desmarez Amelia, 69 "j., huishoudster,echtg Bou- din Petrus, Meenes' w. Camerlynck Maria, 58 j., kloosterzuster, Maloulaan. Vandenhende Julia, 35 j., huishoudster, ongeh., Oude Houtmarkt, Hollebeke Desiré, 73 j„ z, b., wed. C.laeys Maria, Rijsselstr Mailliard Sophia, 92 j., z. b., wed. Baratto Victor, Meenensteenweg. ■■BaiHHMHHHHBBaaaBaasssüüsas? leper, 5 Maart. Tarwe 70-74; klaver zaad 1600-1700; rogge 63-65; haver 74-76; brouwersgerst 82-85; voedergerst 78-80; erwten 100-102; maïs 65-68; paardeboonen 93-95; aardappelen 48-55; boter 16-18; eieren 0 35; biggen 75-120 en 4.00-5.00 den kilo; strooi 18-2C; hooi 35-40; ruw vlas 3C50; chicoreiboonen 85-87. Poperinge, 11 Maart. Tarwe 78; rog ge 82; haver 8C; aardappelen 48; boter 15-18; eieren 0.37; hoppe (1931) 250. iiiiiiiiiiiiiMeiiaiaEaiii» WIE ZIJN DE GELUKKIGE WINNERS? 5 t. h. 1932 TREKKING VAN 10 MAART Donderdag morgen, te 10 uur, heeft de 118° trekking plaats gehad der leening van oorlogsschade 5 ten honderd 1922. Uitslag: Serie 149014 n. 9 is uitbëtaalbaar met 508.000 frank. Serie 577 n. 6 en serie 133623 n. 8 zijn elk uitbëtaalbaar met 1C0.006 frank. De andere nummers van die series zijn uitbëtaalbaar met 300" fr. IRBBBflRflBSlflBflBBBBBSBHBSESEBli Studie van den Notaris RAMAULT te Wervik DONDERDAG 17 MAART 1932 OPENBARE VERKOOPING van - J' STAD WERVICK Meenenstraatje. met afhangsel en hoving cn volgens me ting 1 a. 79 ca. 60 ma. grond en erve, gelegen Meenenstraatje, m:t eene straat zijde van 5.13 m„ gecadastreerd sectie A, Nr 650 f en ex Nr 650 q. Vrij van gebruik en onmiddellijk be schikbaar. De verkooping zal geschieden om 2 1 uur stipt namiddag, t=r gehoorzaal van het Vredegerecht Sint Maartensplaats te Wervick,

Het Ypersche Volk (1910-1915, 1927-32) | 1932 | | pagina 3