4 OPROEPING VAN ERFGElNAMEN. Francisca-Josepha Cappon, getrouwd in «erslen huwelijke met Pieter-Francis Masque- lier en in tweede huwelijk mel Picier-Jo seph de Bailleul, dochter van Georgius- Franciscus en van Petronille-Claire Six klein-dochter van Adriaan en van Maria-Clara Vanhove, achter - klein - dochter van Gillis Six en van Joanna Batteur is geslorven le Waasleti den negeoden juuij achttien lionderd negen en twintighebbende geene bekende bloedverwanten van de moederlijke zijde ach- lergela tlen. Endaar de bloedverwanten vau de vaiierlijke zijde bekend zijn worden bij dee ze opgeroepea aile de geene die uit hoofJe van 's overleedens moederlijke zijde in haare nala- lenscliap eenig rechl zouden konnen hebben met verzoek van hun te willen kenbaar maa- keu en hiuuie bewijzen in te dienen ten kan- toore van den Nolaris Godtschalck leWaas- len tegen den eersten scpteniber aaustaande die belast is met de liquidalie van deeze uala- leiischap. Deeze zijnde de eerste bekendmaaking en opioeping, die tôt drie maal zal herhald zijn in bel dagblad van Yperen, genaamd den PROPAGATeuRten einde uiemaud reden van onwetendiieid zoude konnen voorwendcn. 2 115. SC110ONE VENDÏTIE VAN HUISRAED ïfap enharnaschBeestiaelenfpldvrug- ten en andere voorwerpen te Loo. Donderdag 22 julius i83o, en volgenden dagl'elkens te beginnen met de middag uer tei hofslede van den heer Schadet te Loo, ne- vens de stad, By uitscheyding koopdag van al den huisraad, bestaeude in tafels, sloelen, koper, lin, yser, gleysaerdewerk, kleerkassen slaendehorlogien, bedsleden, pluymen bedden, matrassenwollen en ander dekselsslaepla- kens3oo botlellien roode en witte wijntn. Beestialen. Tweewerk mer rien, een vilke, zuigerkachtel, ezel, 8 melkkoeyen, 4 velle koeyeu met gras- loop tôt eersten october, 3 jonge kalvers2 zwyns. Wagen harnasch. Vier sterke wagens, 4 karren 4 ploegs toile, Hegge met yseren tanden, 3 heggen met houlten tanden. Veldvrugten. Vyf bunders 70 roeden terwe, 88 roeden rogge4 bunders 80 roeden boonen, 1 bunder 10 roeden baver, 43 roeden vilsen, 68 roeden klavers van de tweede snede, het klaverliooy van de eerste snedeomirent 73 roeden hoy- gras by het slopgal, 7 bunders achter gras. Voorts eene party oud lood, eu yserspar- ren, plantsoenen, eyken, bullen voor ballien, groot enkleeu brandhou^eene party noordsche Iilanken, van diversche lengden, 4 dennen bal- ten, wyndmolen, boerhallaem en meer andere 'voorwerpen te lang om te verhalen. Dcze verkooping zal gebeuren ruet veikoog van den 10 pennink. De koopen van 10 guldens en daer beneden met gereed geld, de geen daer boven met tyd van betaling lot eersten jauuarius i83i. 2 1,7. VBIENDELYKEN KOOPDAG van Huisraed, Beestiaelen Tf agenharnasch en veld frugtenlot Pfestvleteren. Dynsdag ao Julius i83o, ten een uere na middag, ter hofstede bawoond door sieur Ver- brugghe-Zoele, toi VVestvletereu, by de Kouw. Koopdag vau eendeel buisraed kuyp-en- keru-halaem. Wagen harnasch. Een wagen, 2 karreu, 2 ploegs, 2 heggen, een toile eu een hoezelaer. Beestiaelen. Een werkmerrie5 melkkoeyen 3 jaerling kalvers twee jouge kalvers een zeuge zwyu eu 3 jouge zwyns. Veldvrugten. 4 bunders terwe, 60 roeden rogge, een bun der 5o roeden peerdeboonen, 43 roedeu baver, 60 roeden aerdappeleu 3o roeden erweten de twee sueden van 87 roedeu klavers. Deze verkoopiug^fcal gebeuren met het ver- hoog vau den 10 pehtimk, eu op tyd vau beta ling voor de principale'koopsommeu bedrageu- de boven de 10 gulden lot eersten jauuarius i831mils goede eu bekeude borge. 1 110. SCHOONE ERFGOEDEREN gelegen le Pfaeslen Pont-Rouge. Drie schoone sligtingen, in volte werkelyk- heid bestaende in eene panne f loer- steen en pottebakkerie kalkhovens met zeven bekers olie windmolen voordee- lyk gelegen een groot en schoon huis van verdieping onlangs en zeer vast ge- iimmerdtvel uitgegraeven in geheel zynen omslrék hebbende binnenplaets stalling voor tien peerden bergplaetsen pakhuyzen wooningen om de dienst- bodendroogplaeis en andere gebou- iven meer 2 bunderen 11 roeden y5 ellen grond u-aterkantleye meersch nioestuyn en bouwlanden ten gebruike van de stiglinggeplanl met /20 opgaen- de boomen by nae volkornen al ge- bruikt door Mynheer Goeman-Coutel. TE KOOPEN Om seffens er vau te Genieten. Den raaendag 5 july tbio, vyt ueren naer middag in hél Sladhuis le Waesleu gebruikt door sieur Thibault zal'er voordgegaen zyn lot de verkooping by wyze vau luslel en ver- boogingen in de gewoonelyke maniéré der Goedereu begrepeu in lekst eu waer vau de uillegginge volgd-: 10 - Een uitgebreid huis van verdiêping nieuwelyk en vastgelimmerd, wel uilgegraveu in geheel zynen iuhuud,mel biuneplaels, stal- lingen, bergplaetsen, wooniug om de dieust- boden, droogplaeis, kalkhovens met zeven be kers, en een groot gebouw lendieuste vanpan- ne-vloersteen-en poilebukkerie,algelimmerd op 94 roeden 67 ellen, begrepeu moestuin, meersch en waterkantbeplatil met opgaeiide boomen van een schoon wasdombeiend oost Pieter- Joseph Dumortier en aen den Waesten weg zuid aen de rivier de Leye, west mynheer De- lafonteyne, en aen het volgende lot, en vau uoorden aen de kindereu Catelin. 20 - Een bunder 5 roeden 92 ellen meersch en zailand met een huis gebouwen vau bryken en verdekt met panneu, beiend oost aen het voorgaeude lot, en aeu de zelve Catelin van zuiden mynheer Delafonteyue van wesleu vau debrykebakkerie tëtn mynlieer Guillard en aen noorden aen de straete leidende van den Tou- quet naer Frelinghien. Dezen grond door zynen aerd en zyne voordelige gelegeutheid, is dicns- tig lot de oprigting van eene steenbakkerie. 3° - Eecen zeer goeden en schooueu olie- raolen, in de alderschoonste gelegenlheid mei een huis pakhuis en ia roeden 5 ellen of daer onlrent grond molewal en moestuin beiend oost aen het gebruik van de kiuderen Leignel, zuid en west aen d'erfgenamen Liebaert en noord aen den sleenweg van Waesten naer de Pont-Rouge. MeestersTHEETEN en D'HALLUIN, ko- ninklyke Notarissen ter wederzydsche woonin gen, van Nieuwkerkeen Quesnoy op deDeûle zyn met deze verkooping en voorwaeiden be last. Dat rnen het voord zeegge. 3 106. AANBESTED1NG BY AFSLAG. y an gemeente-werkente ffatou. Burgeroeesler en assessorea van de gemeente Watou, district Yperen, Verwittigen het publiek dat'er op zaterdag i7den julij i83o,om tweeurendes uamiddags, in het Gemeente-huis aldaar,zal worden over- gegaan tôt de publieke aanbesiedmg aan de minstbiedende,der volgende werkenle weten 1® Metsel-dak-schrijn-verw-werk enz voor de herslelliug en het onderboud vau de Pastorij dezer gemeente, waar van de begroo- ting is bedragende tôt 2o5 guldens, 78 centen. 2° Metsel-timmer-schrijn-ijzer- werken enz., voor de berstelling en het ondeihoud vau bel Kapelanij-huiswaar van de begrooting is beloopende tôt 186 guldens, 5i çenlen. De bestekken en begrooliogen dier werken, benevens de voowaarden van aanbesteding, berusten t'elks inzage in het sectelariaat dezer gemeente. Gedaan te Watou in het Gemeente-huis, den 12 juuij i83o. Burgemeester en Assessorew Geteekeud: P.-3. BATAILLLE, Burgemeester. Ter ordonnance: De Secre taris Geteekeud DECOCK. 3 116. Comines Belgique. Sur les terres occupées par les enfants Chrisole Clincque. TRÈS-BEAUX FRUITS SUR TERRE. Consistant en 26 perchus 44 aunes terres aveturies de très beau lin. 26 perches 44 aunes de blé. 88 perches 60 aunes d'Orge. 88 perches 5o aunes de pommes de terre. 26 perches 54 aunes d'Avoine. 8 perches 81 aunes de trèfles pour 2* coupe. A VENDRE. Mercredi 7 juillet i83o, 2 heures de relevée sur les lieuxil sera procédé la veDte des .fruits ci-dessus .1 terme de paiementmoiennaut caution fournir au moment même de l'adjudi cation. Les acheteurs sont prévenus qu'ils devront paier compte de chaque maichc, une somme de 3 florins qui validera en compte. Le Notaire COURTENSà lô résidence dudit Comines est chargé de cette vente. 2 114. Den donderdag 8 julij i83o, des voor middags ten negen uereu, in het gemeente huijs le Noordschote, zal'er openbqar veikogt wor den het maaijgras op zeven eu zeventig bunde ren zevenlien roeden meersch, gelegen te Noord schote aan het koniuklijk gesticht tôt Meessen behoorende. Meester VALLAEYS koninklijken Notaris; ter wooning van Reniughe, is met deze verkoo ping belast. 3 ABONNEMENT au Propagaiboa Journal d'yrres, politique, Judiciaire et Notarial. Prix: pour la ville, 2 fl7$ cents par 3 moisj pour Us autres villes du royaume4° cents de plus francopar la poste par trimestre. INSERTIONS. Prix: 8 cents par ligne au dessous de 7 lignes, 5o cents. -S'adresser chez l'Éditeur, et tous les bureaux des postes des Pays-Bas. Ypres. Imprimerie de R. GAMBART-MORTIERLibraire, sur la Grande-place.

Le Propagateur (1818-1871) | 1830 | | pagina 4