184. SCHOONE HUIZEN, LANDEN En Bezette Renten, 4 dage àe 80 florins 3a 171 cents par an, outre les contributions. Mis prix 1800 florins. L'Adjudication définitive se fera Messi nes au cabaret Y Oursoccupé par le sieur Louis Coppin le Vendredi deux Décembre 1831 a heures de relevée. Le cahier des charges et les titres de pro priété réposent en l'étude du Notaire VICTOOR Messines dénommé par le tribunal pour pro céder cette vente. a ■Openbaer te Koopen hinnen Loo. Waer van den Instel zal gebeuren op don- derdag 8en décembre 1831en den defmitiven Overslag op donderdag 3 3«n der zelve maend, t'elkens te begiunen ten een uere na middagin de herberg liel Stadhuis biunen Loo. LOO. Eersten koop. - 10 roeden 7 ellen huisgrond en hovenierhofpalende noord de straet leydende van de groote Kruysstraet naerde buschbrugge, west den volgenden *koop. gebruikt door Laurentius Philips voor 14 jaeren ingegaen 1 mey 1829, 5 guldens 53 cents by jaere boven de belastingen. Tweeden koop. - 10 roeden 7 ellen huisgrond en bovenier hofpalende west en noord de voornoemde straet. Gebruykt door Joseph Bouve zonder pacht rcgt, aen 5 guldens 60 cents by jaere boven de belastingen. Derden Koop. - Een huis zynde eenetwee woonste, staende ter westzyde van de Zuydstraetemet des- zelfs gronden agterplaets. Gebruyk door Joannes Visage en Ludovicus Brassaert, beyde zonder pacht regt, te zamen aen 44 guldens 71 cents, vry van contributien. Vierden koop. - Een ander huis, met grond en agterplaetsnoord aen den voorgaenden koop. Gebruykt door Joannes Bovyn, aen a3 guldens j4 cents, vry van belastingen. Vyfden koop. - Een gerieflyk huisten gebruyke van y zer en kruydeniers wynkelmet slotmaekery agter gebouwen en verder afhangsels, staende ter noordzyde van de weststraet. Lest bewoond door sieur Desiderius Debreucq ©m handslag met de geldtellinge. ALVERINGHEM, WEST-OVER. Zesden koop. - 10 roeden 46 ellen, zynde het derde deel van de hofplaets der hofstede alwaer Al- bertus-Ignatius van Steene woond, met de scheure en wagenhuis hier mede gaende. Zevensten koop. 1 bunder .76 roeden 42 ellen gras, in twee perceelen liggende zuyd aen de zelve hofplaets, palende oost land sieur Carolus Butaye, tôt Crombeke, zuid aen eenebeke, daer over land aen de erfgenaemen heer Hinderyk-Isenbrandten aen land gebruykt door Pieter Devoghel, west land van het armbesteur van Hoogstadc. Achsten koop. - 43 roeden 49 ellen zaeyland, gelegen noord naer den oosten aen den voorgaenden koop, palende oasten noord landen van dito Butaye en west de weduwe Dequeker, tôt Oostvleteren. De drie voorenstaende koopen te zamen groot 2 bunders 3o roeden ellen, zullen ook by verza meling geveyld worden. POLLINCHOVE. Negentten koop. - 1 bunder 91 roeden 16 ellen zaeyland, in twee perceelen, palende oost de landen van dito Butaye, zuid landen gebruykt door Codde- ville-Devoghelen de weduwe Rosseelwest land van het arm-besteur tôt Pollynchove, noord de beke daer over de landen van sieur Derloo, tôt Oostvleteren en d'heer Vanderheyde tôt Verthem. Tienden koop. 68 roeden :5 ellen zaeyland, liggende wat zuyd oost van den voorgaenden koop, strekkendc zuid en noord, palende oost zaeyland van de weduwe Depoot tôt Âlveringhem, zuid het Clanmerasstraetken west land gebruykt door dito Devoghel en noord dat van sieur Butaye. Deze twee koopen te zaemengtoot 2 bunders 5g roeden 3i ellenzullen ook by verzameling ge veyld worden. De koopen 6, 7, 8, 9 en 10 zyn gebruykt door den voornoemden Albertus-Ignatius van Steene by pacht voor 9 jaeren ingegaen in october 1829, aen 128 guldens 5y cents s'jaers, boven de publyke lasten. NOG LOO. Elfsten koop. - 1 bunder 37 roeden 31 ellen zaey land met eene dreve noordwaerdstrekkende tôt aen het zaeyland van den Notaris Floor palende oost en zuid zaeylanden van sieur Vereeckeen De Lanoeye, west mevrouw Dejoigny Depamele, noord 't Godshuis tôt Loo en Joannes Feys. Twaelfsten koop. - 80 roeden 70 ellen zaeyland, strekkende oost en westpalende oost en zuyd zaey land mevrouw Dejoigny Depamele, west d'heer Vandaele tôt Yperen, en noord d'heer Schadet tôt Duynkerke. De koopen 9 en 10 te zamén groot 7. bunders 18 roeden 1 ellegebruykt door sieur Jan-Baptiste Verfaillie, voor g jaeren ingegaen 1 october i83o, aen 60 guldens by jaere boven de belastingen zul len ook by verzaemeling geveyld worden. ALVERINGHEM, OOST-OVER. Dertienden koop. - 3 hundcrs 55 roeden 32 ellen zaeyland, gelegen byde Kruysse, in eenstuk, palende oost de Reyghers Dykstraet zuyd zaeyland d'heer Danheel tôt Poperinghe, west dat van d'erfgeYiamen Follet, en noord d'heer van Vossen. Gebruykt door Joannes van de TVallevoor 18 jaeren ingegaen 1 october i85i aen 99 guldens 47 cents by jaereboven de publyke lasten. LOSRENTEN. Veertienden koop. - 2,057 G. 14 C. capitael, 5 p. °]0 ten laste van Alexandre Desaver tôt Loo, bezet als eerste hypotheke, op de hofstede door hem gebruykt, gelegen in Loo en rollynckhove. Vyftienden koop. - 385 G. 71 C. kapitael aen 4 172 p. "la en betalende binnen de dry maenden 4 p. °/o ten laste van Pieter-Jacobus Vuylsteke bakker tôt Loo, bezet als eerste hypotheke op zyn huis en bakkerye aldaer. Zestienden koop. 1,417 G. 5oC. kapitael 5 p. °/0 ten laste van Barbara-Rosalia Moorenweduwe Matthys tôt Loo, bezet als de eerste hypotheke, op eene hofstede groot 10 bunders 53 roeden gelegen in Loogebruykt door de weduwe Pieter Mooren. Zeventienden koop. - i,54» G. 86 C. kapitael 5 p. °p ten laste van d'heer Jan-Baptista Boedt ontfanger toi. Loo en juffrouw Maria Reyphins tôt Poliynchove bezet als eerste hypothéke op 1 bunder g3 roeden 89 ellen weyde in Steenkerke en op 1 bunder 83 roeden i3 ellen zaeyland, in Avecappelle, gebruykt door Eugenius van Heetôt Eggewaers- capelle. Achtienden en laetslen koop. - 378 G. kapitael 5 p. *7° ten Lste van Anna-Theresia Aernout, we duwe Devriere tôt Nieuwcapellebezet op d'helfd van de hofstede alwaer zy woondgroot 6 bunders Si roeden 69 ellen. De verkooping der voorenstaende goederen zal gebeuren ten opzigte der minderjaerige mede eijgenaeren kragtens octroy verleend door de Reglbank van eersten aenleg zitting houdende totVeurne, ten oversiaen van den lieer vrede- regler van het kanton van Haeringhe, en door het ambt van den Notaris FLOOR, tôt Loo. De voorwaerden der zelve verkooping met de bewyzen van eygendom, beruslen ten inzage der gegadigde tenkantoore van den voornoem. den Notaris FLOOR. -Elk zegl het cindere. s X79. Un jeune homme de Poperingheâgé de a5 ans exempté de la Garde Civique par le conseil cantonnai de la dite ville ayant fait toutes ses étudesdésirerait une Maison de Commerce pour la tenue de Ivres et en même temps r ses heures disponibles donnerait le çons aux enfans de la maison muni de certi ficats de vie et de mœurs. S'adresser au bureau de cette feuille, ou par lettres affranchis. 181. Hofstede en Bosch\te koopen op Poperinghe. Eersten koop. - Een zeer schoon en wel estimeerde Hofstede, gelegen in den Hel- houckgroot onder gras zaeyland en bosch5 bunders 90 roeden 10 ellen, palende aen de landen van d'heer Carolus Masselis j de kinde- ren Boucquey en de Abeelstraete. Gebruykt by Franciscus Bouthé lot bavo i83g, ten pryze van 137 guldens 14 cents boven de belastingen. Tweeden koop. - Eene partie Bosch oost by het Couthof met de taillie geschoten van 5 jaren paeleude van noorden de Ghysbeke groot 49 roeden o3 ellen. Deze verkooping zal geschieden in eene zit ting, op Maendag a8 November i83iom een ure na middag in de herberg genaemd de Klytte binnen de gemeente Proven by het Couthof. De tytels van eygendom en voorwaerden van verkooping berusten t'eiks inzage ten kan- toore van Mr FLOOR, Notaris te Loo. 170. INSCHRYVING. LEVEES DER HEYLIGEN Van het geheel jaer, met voorajgaende onderwy- zingen op de verschuyvende Feesldagendoor wylen den zeer eerweêrden heer H.-H. Scaoom- den voortyds pastoor te Haelen. CONDITIE DER INSCHRYVING. - Dit werk zal bcslaen uyt 8 boekdeelenvan onge- vcer4oo bladzyden ieder, en zal op het zelve papier, in het zelve fortnaet, en met de zelve letter als het Prospectusworden gedrukt. De prys by inteekening voôr iederfdeel is i.'guld Ned.bctaelbaer by de aflevering van ieder deel. TE YPEREiV R. Gambart-Mortiee, Boekdrukker en Boekver- kooper, op de Groote-Markt. Alwaer het Prospectus ratis te bekomen is. o EN VENTE CHEZ LE MÊME: Inventaire détail et estimation des objets mobiliers pillésdétruits et enlevés da^ les de meures de Mess. J.— P. Behagel-de Eimony de L. Desteursofficier de la Lëgion d'honneur, che valier de S'—Louis; et de L.—P, Cardinal— Huttghej propriétaires Ypres. Ainsi que les dégâts de toute nature faits aux appartements, Bâtiments, Toitures, Edifices etc., les 5 et les 6 avril i83r. Ciihier de onze grandes pages in folio. Broc, prix 23 172 cents. Ypres Imprimerie de R. GAMBART-MORTIER, Libraire, et tient Magasin de toutes sortes de Papiers sur la Grande-Place

Le Propagateur (1818-1871) | 1831 | | pagina 4