IL- 172. ZEER SCOON IILIS EN SCI100NE GROOTE HOFPLAETS- Openbaer le Koopen binnen Yperen. Onroerendf. Goederen, bestaende in ZA.EILA.NDEN EN MEERSCH, ln hel openbaer te Koopen te f^lameriinghe. laque de coochsnt ledit Joseph Beene séparant sur moitié fossé, et du nord l'occupation de Padieu et celle de Philippe Cnockaerl haies non com prises. Tfarnêton. SIXIÈME MARCHE. i bonnier 77 perches 3o aunes de Terre Labour tirant de midi au nord, aboutissant d'est monsieur Deridder, séparant sur moitié fosséde midi Louis Desprez séparant aussi sur demie fossé d'ouest le beque qui séparé les communes de Warnêton et Neuve-Eglise, et audelà le cioquième marché et Joseph Becue, et du nord le chemîa du Ploegsteert au Romarin. Nieppe. SEPTIEME ET DERNIER MARCHE. 42 perches 87 aunes de Terre Labourtirant d'est l'ouest, aboutissant d'est le chemin d'Oosthove, de raidi l'occupation de Philippe Heyteséparant entre deux hai^s d'arbres, d'ouest la veuve et enfans Joseph Devos, séparant sur moitié fossé et du nord ladite veuve et enfans Joseph Devos, séparant sur laque. Le mardi 34 juillet i833, vers quatre heu res après midi au cabaret du Petit Steenwerck tenu par Augustin Salanceau bourg Neuve- Église il sera procédé la Mise prix de cette Ferme et Terres, sous les conditions ordinaires. Maître THEETEN Notaire royal de rési dence Neuve-Église, est chargé de cette Vente et des conditions. Qu'on se le dise. 1 STAD YPEREN BOTERSTRAET. Eersten Koop. Alvooren een zeer schoon Huis en Erve getee- kend N° 8a gestaen en geiegen binnen de stad Yperen, aen de noordzyde van de Boter straet palende aen den volgeoden koop. Tweeden Koop. Eene schoone grooie Hofplaets 00k gestaen en geiegen aen de noord zyde der Bolerstraet, m.kende den oost bouck der Luyk straetalvvaer de»Q plaets eenen vryen uit en ingang is hebbende. T'samen bewoonden gebruiktdoor d'heer Lau- ren'.ius Rcckerom door de koopers daer aen bandteslaen met m january i833. De twee koopen zullen 00k in masse te koop geveild worden. Den Instel zal gebeuren op zaturdag 4 ougst i83a, en den obsoluten Overslag op 18 ougst daer naer l'elkens ten 3 uren naer middag in d'Afspan- ning den Langen Gangin de Ryisel straet binnen Yperen op 't gewin van wyngelden en voordeelige voorwaerden rtisiende ten kantore van M. RENTY op de Lente Markr. Tôt naerder inligting zig te begeven by d'Hr. VERMINCK. Zoon, metdeze Verkooping gelast.i ,73. HE I Z E IS. GEMEENTE VLAMERTINGHE. Eersten Koop. - Een schoon gerievelyk huis van twee stagienter usantie van winkel met 1 roede 52 ellen erve daer medegaende, geiegen ter plaet» van Viamertingbe, palende van oosten den hovenier— Lof van d'herberg de Kroone competerende sieur Boone, van zuiden bet huis en erve van Amandu9 Deyaux, van westen de calchiede en yan noorden het 3 buis en erve van de zusters Coudron gebruykt door sieur' d* Hondt-Bryon. Staet op 705 guldens. Tweeden Koop. - Een buis en erve geiegen als- vooren, boudendc van oosten aen bet huis en erve van sieur d'Hondt-Bryon, aldaer scheedende r>p balf vuerstede en gemeenen plakweegvan zuiden den uitgang vermeld onder den volgenden koopvan westen de calcbiede en van noorden den volgenden koop gebruikt door de weduwe Jacobus Samyn. Staet op 255 guldens. Derden Koop. - Een huis ter usantie van been- houwerie en 00k zeer dienstig om aile andere bedry- ven daer in uitteoeffenen met koe en peerdestallen ten meerderedeelegebouwcn in steen en met d'crve daer medegaende, bestaende in den grond der zelve edificien, en eenen bovenierbof happende ten zuid- kante met eenen uitgang tôt aen de calcbiede, te zamen groot omtrent 4 roeden 4° ellen, geiegen alsvoorenpaelendc van oosten bet gars van d'erf- genamen Mr. Walwein, van zuiden tôt iegens den acbtergevel van bet buis en erve onder den voor gaenden koop en van bet huis en erve van sieur d'Hondt-Bryonbage afgaende en met d'happe en den uitgang het huis en erve van Engel Bryon van •westen de calcbiede en met d'happe d'erve van dito d'Hondtbage afgaende en van noorden het huis en erve van Micbiel Bourry en met den- uitgang bet buis en erve van gczegden d'Hondt er. bel. huis onder den voorgaenden koop; laets gcbruikt geweest door wilent sieur Pieter-Joseph Bryon en tbans onbe- woond om by den kooper daer aen band te slaen met den dag van den overslag. Staet op 700 guldens. Vierden Koop. - Eene scbeurc ten e°uwigen dage gratis recht van stand hebbeiyL Orond compe terende de weduwe en kinde'-n-tienedictus Frut- saert na Pieter de Cat, geiegen op Viamertingbe, acbter d'herberg bet Laminckentbans gcbruikt door sieur d'Hondt-Bryon. Staet op 126 guldens. Vyfden Koop. - Eene partie zaeyland groot 55 roeden 12 ellcn, geiegen op Vlainertingbezuid by de plaetse, paclende van oosten over eenen voetweg hier medegaende d'erve van de kerk 'van St- Nicolaus, te Yperen, van zuiden het zaeiland van vidua Jacobus Samyn en bet gene van de broe- ders Bonté, veurgemeens, van westen de Voorme— zeele straet en van noorden bet zaeiland van Engel Rommens gebruikt door sieur d'Hondt-Bryon. Staet op 975 guldens. Zesden Koop. - Eene partie zaeiland, groot 77 roeden, geiegen op "Viamertingbe, wat zuiil van de kerk palende van noorden en van oosten de zaei- landen van Mr. Cleenewerk te Belle, van zuiden den volgenden koop en het zaeiland van Pieter Vande- wynckel en van westen den meersch van d'heer de Pape, gebruikt door Joannes Ooghe-Courtens. Staet op 1400 guldens. Zevensten Koop. - Een partieken meersch groot 18 roeden 20 ellen geiegen alsvooren palende van oosten het zaeiland van Mr. Cleenewerckvan zuiden bet zaeiland van Mr. Capron, van westen het zaeiland van Pieter Vandewynckel en van noorden den voorgaenden koop. Staet op 4o3 guldens. De twee lest voorschreven koopen zullen 00k by accumulalie in masse te koope aengeboden Worden. Staet op 1893 guldens. Achsten Koop. - Eene partie zaeiland groot 57 roeden 32 ellen geiegen op Viamertingbe, wcinig noordwest van de kerkpalende van noorden oosten en zuiden de landen van d'hofstede gebruikt door sieur Karel Verbrigghe competccrende Mr. de Joigny-Depamele en van noorden d'Hospitael straet, gebruikt door Francis Demey en Pieter Flahou. Staet op g45 guldens. GEMEENTE ZONNEBEKE. Negensten Koop. - Een schoon gerieflyk buis; gebeel gebouwen in steen, ter usantie van winkel en beenhouweriemet koestal en 4 roeden 998 pal- men erve daer medegaendegeiegen ter plaets van Zonnebeke, palende van oosten bet buis en erve van Martinus Dewitte, van zuiden de calcbiede daer over het kerkbof, van westen d'herberg en medegaende erye^van Mr. Vergeelzoon-i en yan noorden het gra» van den zelven; gcbruikt door Léo Godderis. Staet op 822 guldens. Tienden Koop. - Eene partie zaeiland met wat meersch 't zamen groot 56 roeden 1 1 ellen geiegen op Zonnebekeverre oost van de kerk, aen de west— zyde langst de Becelaere calcbiede, palende vau oosten de zelve calcbiede daer over d'herberg ge- naemd de Kroone bewoond door Pieter Vuy Isteker van zuiden over eenen voetweg hier medegaende, de behuisde erve van den disch van Zonnebeke, van westen bet Zaeiland van Mr. Fonteyne en den meersch en het zaeiland van Mr. Behagel-Deh'mon en van noorden het zaeiland van sieur Cericz na de kinderen Quinten gebruikt door dito Godderis. Staet op 125 guldens. GEMEENTE DICKEBUSCH. Elfsten Koop. - Eene partie zaeiland, groot 5? roeden og ellengeiegen binnen de gemeente van Dickebusch wat west van de kerk, palende van oosten den meersch van sieur Joannes Brouckxou te Brielen van zuiden en noorden de zacilandtn van d'hofstede gebruikt door de weduwe van Hove, competeerende Mr. de Gbendt en van westen de Houtten Zweêrd straet, daer over bet hofstede gras van sieur Pieter Victoor, gebruikt door den zelven Victoor. Staet op 456 guldens. Twaelfsten Koop. - F.ene partie zaeiland gennemd den Baenaertgroot 71 roeden 58 ellen geiegen binnen de gemeente van Reninghelst, verre oost van de kerk, byna aen bet gescheed met Dickebusch en digte by den Goedemoelc niolenpalende van oosten aen de zaeilanden van de kinderen Jacobus Leuridan, van de kinderen Joannes Camerlynck en van de kinderen Loonisvan zuiden het zaeiland van de gczeide kinderen Camerlynck, van westen de zaei landen van gezegde kinderen Leuridan en vau Pieter Gouwy en van noorden bet zaeiland van de kinders Charles Loonis te Brielen, gebruykt door Joannes d'Hondt. Staet ep nefs guld ns. GEMEENTE POPERINGIIE. tlertienden Koop. - Een schoon buis onlangs nieuw gebouwen, ter usantie van herberg, genaemd den Meyboornmet 28 roeden H-j ellen erve, grond van het zelve buis en zaeiland daer acbter albier medegaende, gestaen en geiegen binnen de gemeente van Poperinghe, digt by bet gescheed met Vlaraer- tinghe aen de zuidzyde van de calchiede van Pope ringhe naer Viamertingbe, palende van oosten het zaeiland van d'heer Degelcke, van zuiden eene beke van westen het land van d'heer Devriere en van noorden aen de calcbiede, gebruikt door de weduwe van Joannes-Françis Lemoino. Staet op i5oo guldens. Den Overslag zal gebeuren opdonderdag 2en negst i832 ten twee uren namiddag in de herberg den Engelbewoond Joannes Vanacker ter plaets van Vlamertinghe. Op bet gewin van Verhoogpenningen en onder de voorwaerden berustende ter kennis-neming van een ieder,ten kantore van den Notaris BOEDT te Vlamertiughe, de liefhebbers kunnen 00k daer van onderrigtingbekomen ten huize van sieur A'Hondl- Brion lot bet zelve vlamertinghe. Elk zegge het voorts. 1 167. VERKOOPING VAN MEEBELEN Te St. Jans dichte by het Wielken. Vrydag 27 July i83a ten 1 uere juist na middag zal'er Venditie gehouden worden cp (la Landen van bet Hofstedeken gebruikt door Pie ter Francis Debeufop St. Jans neveos Yperen by het Wielken, vao 1 bunder 82 roeden 3o ellen tarsve 35 roedeD 28 elien rogge en 4+ roeden 10 ellen Boonen. De Verkooping zal gesebiedenmet tyd van betaling raits Borge le stellen eu de besprekeu te betaelen. Elk »eg' het voortsi

Le Propagateur (1818-1871) | 1832 | | pagina 3