au. VENDITIE fl- 3 WEIDEN, Ledtkanlen, nagttafelszeven pluimen bed- deo vjf matrassen, pluimen hoofdeindeo en oorkussens wollen hoofdeinden vyf en twptig «nrgieoderiig paer laekens, bed-gordynen fluvsynen tafeldwalea lien donzynen servielten; hopere bierkitten spoelbakken kandelaers, iwee allerbeste qumquets en verder koperwetk vyftien tinnen en gleissche dobbel liiera vier douzvnen tinnen en zes donzynen gleissche lilers bier en liqueur caralfen kristalynen wyn en li queur glazeneene boeveelbeid pinte en bier glazen en i5o idel flesscben gleissche soupekom- men en lallooren tafelmessenfourchetten en lepels. Verscbeide limonade kommen vyftig flacons witie en rooden wyn en meer ander voorwerpen te lang om bier le melden. Deze venditie zal geschieden met dry maenden tyd van betaling voor de koopen van vier guider s en daer boven mils stellende voldoende borge de gene daer benedenbenevens den tiendea penniak zullen moeten comptant betaeld worden. OP VLAMERTINGHE. Macndag 24 van den maend september i852, ten tien uren precies voormiddag ter hofstede, gebruikt door Alexandre Cabotse na de kindercn Orreel op Vlamertinghe, langst het straetje leedende van de Voormezeele straet naer de calchjede van Vla mertinghe naer Yperen, zal'er gchouden worden Venditie van Omtrent de tien duizend scbooven ongedosschen koorn. Zestien hondcrd schooven baver. De boonen ven omtrent een bunder 2 rocdcn 90 cllen. Vier duizend scbooven tarwen stroo} wat koolzaet en comeyne stroo. Eene quantiteit meersch en klaverbooi. Eenwerkepeerd met arnassure. Twee melkkoeien en drie zwyns. Grooten en kleenen wagen twee karren dry ploegs, eene benoote, hoezelaer rolle en eegden Laut-karrelte een groot en twee kleene baut-kar- teelen en baut-standen. Al het kuip en keern-allaemkooren wind mo- len, vans, zeefdenvlegers raekela houwen spaden greepen try tanden en verder akkerbouw- allaem. OP DICKEBUSCH. Dynsdag 25 en woensdag 26 der maend septem ber i852, t'elkens te beginnen ten negen uren pre cies voor middagter bofstede gebruikt door de weduwe Pieter-Jacobus Liebaertop Dickebusch een weinig over de plaets langs de calchiede-, by d'herberg het Zweêrd zal'er Venditie gehouden worden van Thien seboone melkkoeinen en dry drinkelinck kalvers. 1 Bunder 76 roeden 40 ellen (4 gemeten) aerdap- pels, ten meerderen deele tisten en bleeke roode. Eenen wagen met sraalle wielenwielzoole, ploeg gemonteerd met twee seharreneene slede, twee lange diesselsduitsebe vvinde, koorn windmolen slypsteen, nieuwen kern met aile zyn toebehoorten, vier roorakuipen, zes ander kuipen en twalf seulen, vleesch-stande en twee groote waseb-kuipen. Twee schoone buffets twee comodcn vier klcer- kassen, coffers slagborlogie met kasse, tien tafels, wannof vier overtrokken met toile cirée, 36 stoelen, zes ledekanten met bebangels, beddenvenster gordynenrabatten, vier pluimen beddenvier wollen matrassen, hoofdeinden en oorkussens, witte en grauwe bastieren. Vier marmitten, mooren, casserollen caffetieren, •vuer panne, kandelaers, lanipen en lanternen al van koperomtrent de 5oo ponden tin, bestaende in allen slag van plats en tallooren, louchen soupe lépels, rafle lcpds, huilièren, caraffen, bier, wyn en liqueur glazen tafel messen en fourchetten xi duuzynen tallooren, twee douzynen tassen soupekoromen en melk-teelen, yzeren polten, bran- ders sebippen, tangen en biaespypen, trip, rooster, stryk-yzerstwee wafel yzers, een fusiek; trog brood-bartsmooren loeten en paelen. Een deel gezaegd iepen hout, een deel abeelen berteen deel brandboutbaenstenmanden en panders, en meer andere objecten. Nota De koeien zullen verkocht worden den eersten dag naermiddag. OP VLAMERTINGHE. DonèUrdag 37 van den maend september i852, ten tien uren precies voor middagter bofstede ge bruikt door Franciscus-Benedictus Vandromme op Vlamertinghe, by d'hofstede het Legergoed, venditie van 88 roeden 20 ellen aerdappels; 29 roeden 4° ellen bitterraepen i cen werkepeerd met arnassure zes melkkoeieneen jaerling en twee drinkelingkalvers, twee overjaerscbeen vyf schoteling zwyns. Grooten en kleenen wageneene karreeenen ploeg, 2 wind-molens, grooten van, rolle, eegde en verder akkerbouw-allaem. Aelpompe, al het kuyp-kern-en-baut-allaem. 3oeo hommel-persen, ten meerderen deele nieuwe sparren, eene quantiteit groot en kleen brandbout en andere voorwerpen. Deeze Vendilien zullen geschieden door de aœbtsverrigting van den Notaris BOEDT, met tyd van betaling, voor de koopen boven de 5 guldens, mils stellende borge eu komptanl be- talende de besprekennemaer de koopen van vyf guldens en daer beneden zullen moeten comptant worden. Dat men het voort zegge. 112. SCHOONE ZÀEYLANDEN EN HUYZEN, Openbaerlyk te Verkoopen. Maendag 17 september i83azal gebeuren den lnstelt en maendag iea october daer naer, zal gebeuren den Overslagt'elkens ten twee ueren naer middag, in de herberg Ste.-Bar bara in de Weststraet tôt Loo. GEMEENTE VAN POLLINCHOVE. Kivit Hocck. Eersten koop. Eeneparty Zaeyland groot een bunder ^5 roe den 4o ellen strekkende zuyd en noord, palende oost bel gras van Francisca Godderis, den 3 koop en den boomgaerd van sieur Claereboudt toi Pollinchove en zyne dochtervan zuvden de landen van d'hofstede toebehooreode de kinderen Smagghe, gebruykt door Jacobus Boudry zuyd weyde van Philippus-Veramme zaeylanden dito Claereboudt en Joannes Godderis noord den zelven Godderis en sieur van Heetot Loo. Gebruykt door Carolus Verbrigghe, om door den kooper daer aen band te slaen na maete dat de vruglen van dezen jaere zullen geweerd zyn. Tweeden koop. Eene Weyde groot 2 bnnders 38 roeden 58 ellen, liggende oost aen de hofplaets alyvaer dito Verbrigghe woond, palende oost de weyden van het Burgerlyk Godshuys te Steenvoorde sieur Claereboudt en zyne dochter den disch van Pol linchove en d'heer Mergaert tôt Dixmude zuyd zaeyland van dito Claereboudt en zyne dochter, west naer den zuyden boomgaerd van de aelveop hait gragten aldaer naer den noorden bet gras gaende met de kofplaets onder den volgenden koopop half laene, noord de weyde van Francisca Godderis. Ook gçbruykt door Carolns Verbrigghe om handslag te nemen met 11 november i83a. Derden koop. 69 roeden 6t ellen Grond van bnysingen hoveoierhof en Weyde zyûde de holplaets be- woood door dito Verbrigghe, palende oost den tweeden koop op balf laene, zuyd den boomgaerd van sieur Claereboudt, op bail veivallen gragten en streke van dierewest den eersten koop op half gragt en noord boomgaerd en weyde vao Francisca Godderisop halfgcagt en doode ha- ëe* Aengemerkt de Huysïngen sebeuren en stal- lingen staende op de zelve hofplaets aen diver» sche eygeoaeren toebehooren zal den kooper van den grond daer over aen bun betaeleo eene som van 519 guldens ^5 cents. Gebruykt door den voornoemden Verbrigghe om handslag met 11 november i83a behalvens de groote sebeure wagenkotkalverstal en een houlstalde welke worden gebruykt met regt van vryên af en toegank, door Joannes-Baptiste God deris, lot eersten mey 1840, onder last van die le bouden in behooriyken staet van reieelieo. Vierden koop. Twee perceelen zaeyland groot 99 roeden 23 Bllen, atwaer den voetweg van Loo naer Reniogbo ten westeyode op ligtstrekkende oost en west palende oost zaeiland van sieurs Godderis en Vanhee zuyd en noord zaeyland van dito God deris, en west dat van Barbara Viane tôt Loo, deel van d'hofstede bewoond door Philippus Veramme. Gebruykt door den mede verkooper Joannes Godderis met regt tôt eersten october i838 aen den prys van i5 guldens 53 cents bg jaere boven de publgke lasten Vyf den koop. Twee perceelen zaegland te zaemon groot een bunder 29 roedeû 7a ellen strekkende oost en west palende oost het zaegland van sieurs God deris en van Hee, nog oost den volgenden koop op balf gragt en streke van diere zugd en noord zaegland van den zelven Godderis en west dat van Félicita Viane lot Loo. Ook gebrogkt door Joannes Godderis met regt als voeren aen den prgs van 20 guldens 3i cents bg jaere, boven de publgke lasten, Zesden koop. 56 roeden 18 ellen Zaegland, palende oost den volgenden koop, op half gragt zugd zaegland van sieurs Godderis en Vanhee, west naer den zugden den voorgaenden koop aldaer naer den noorden zaegland van Joannes Godderis, op veure, en noord zaegland van Francisca Godderis op veure. Gebrugkt als te twee voorgaeude koopen aen den prgs van 8 guldens 80 cents hoven de publgke lasten. Zevenden koop. Eene wegde in twee perceelen waer van bet zugdersche perceel langer is ten noordeynde, te zamen groot een bunder 71 roeden 90 ellen pa lende oost en noord naer den 00s.en de vette wegde van Aotonius de Rave tôt Loo van zug den de wegde van Francisca Godderis, en 't zaey land van sieurs Godderis en Vanhee, west den zesden koopen noord naer den westen zaeg land van Francisca Godderis. Ook gebrugkt door Joannes Godderis met regt toi 1 october i838 aen 26 guldens 92 cents bg jaere, boven de publgke lasten. Dezen koop word verkogt met last dat het in- komen daer af lot 1 october 184»zal w-zen uytgedeeld aen de armen zoo bevolen is bg bet testament van Catharina Godderis weduweJLowa- gie overleden too Loo. De vier laetste koopen te saemen groot 4 bun- ders 5y roeden 3 ellen, zullen ook bg verzatneling - aengeboden zgn. Al de te verkoopen Gronden bier vooren, heb- ben vi ge passagie door de hofstede gebrugkt door Jacobus Boudrg toi aen Je straele geoocmJ den Gtoetien Dgk,

Le Propagateur (1818-1871) | 1832 | | pagina 3