3 ANNONCES. BOOSIEN, été arrêté par le Stag et conduit Souihampton, pour y rester sous embargo. Il n'y avait de provision bord que pour un jour. Son équi page se composait de 11 hommes et i mousse. - Le 34a mis la voile de Falmoulh, le vaisseau royal Pantaloonavec des malles pour Lisbonne et Oporto. Du 2/. - Le prince de Talleyrand a rendu visite hier au vicomte Palmerston. Le marquis de Landsdown, qui est arrivé dimanche après- midi Londrèsa rendu visite Lord Grey, au vicomte Palmerston et au vicomte Allhorp. - Consolidés, 83 3/4 j belges, 72 j hollandais, 4o 3/8. ALLEMAGNE. Francfort, 24 Novembre. Les troupes bavaroise destinées accompa-* gner le roi Othon en Grèce se mettent succes sivement en marche par Trieste. Une partie de la maison avec les cbevcaux de main de S. M. est partie de Munich le 20. La dernière colonne de marche arrivera Trieste le 28 décembre. - S. A. S. le prince Edouard de Saxc-Allen- bourg est parti de Muuich le 21 novembre pour se rendre en Grèce. - Uu journal de Stockholmmande que par suite des derniers interrogatoires du baron de Duben, quatorze dames et demoiselles âgées appartenant la noblesse de Sudland d'Ostro- gothie et de Scanie, ont reçu des mandats de comparution devant la cour de justice de Suède - On écrit de Varsovie 18 novembre: Le Courrier de Varsovie dit que par suite de la nouvelle publier par quelques journaux étrangers relativement des mouvemens consi dérables de troupes qui auraient lieu dans le royaume de Pologne il est autorisé déclarer qu'il n'y a eu absolument d'autre mouvement que la concentration d'un corps pour les manœuvres annuelles d'automme, et son retour dans les quartiers ainsi qu'un changement dans la gar nison de Varsovie. Le gouverneur-général de Varsovie, comte de Witt, est partie hier de Saint- Pélersbourget ne sera ici de retour que dans quelques mois. 26/. Burgemeester en Assessoren derge- meente Haringhe, laten weten dat er op don- derdag 20 december i832, ten twee ueren naer middag in hunne gewoonelyke vergaeder plaets in liet Dorphuys te Rousbrugghezal Voortgegaen worden, tôt de publieke Verpach- ling, voor den termyn van drie naer een vol- gende jaeren ingang nemende met eersten ja- nuary 1833, der volgende loi rechten, te weten: i° de rechten op de stand plaetsen der markt daegen en feesten te Rousbrugge. a0 de rechten op het leggen vankoopwaeren, enz. enz., op de Kaey le Rousbrugge. 3° het recht van het meten. 4° het recht van het wegen. liet egiement, tariefen condilien van Ver- pachting berusten t'elkens overziening in het Sjcrclariaet der gemeente. Gedaen in het Dorphuys te Haringhe, den 24 novembre i832. Burgemeester en Assessoren B.-VV. SVAELS, médicine doclor. Ter ordonnance den Secretaris, F. RUBBRECHT. aag COMMINES. Succursale de Tenbrielen. Sur et aDlour des vergersde la ferme qu'occupe le sieur J.-B. Delbecque fils. Une grande quantité de très-beaux ORMES Chênesfrênesbois-blancpeupliers, indi gènes, aunes, noyers pommiers et poiriers propres faire Blocs et pointes de Mou lin la grosse charpenteau charron- nage et F utilité des Pompiers Sa- bottiers Menuisiers et d'autres usa ges au nombre de 80 Marchés. A VENDRE. Jeudi i3 Décembre i83a 10 heures du matin précises sur les lieux, on vendra les Arbres sus indiqués, pour le payement desquels on accor dera crédit moyennant cautions solvables- Les acheteurs devront payer le jour de la Veote une somme de 5 francs valoir sur leurs prix prin cipaux et accessoires. M° COURTENS Notaire Comines est char gé de cette Vente. Qu'on le redise, 1 260 SCIIOONEN KOOPDAG VAN O P pollinchove. Zaturdag 5 Januarius 1833 te beginnen met de middag uer, op de hofstede bewoond door sieur Philippus Veramme in den Kivit hoek. Koopdag van 89 koopen eyken, Olmen esschcn Wilgen en Popelieren Boomen waer onder veel eyken dienstig voor moleuaers kuypers en scheepwerkers, veel esschen, wil gen popelieren en olmen, voor kuypers en wagenraaekers en timmerwerkenmitsgaders eene partye olmen brandhout. Door de aengelegendheyd |aen de rivier den Yseren aen den Beverdyk vaerd, zullen de koopers in deze Veuditie, hua bout met helwa- terkunnen vervoeren. Op laugen tyd van betaling mits stellende begoede en bekende borge en de besprekeu gereed te betaelen. Elk zegge het andere. 1 254- Maendag den 17e11 december i832, leu negen uren 's morgens, in de gewoone zittings- kamer van de administratie der Burgerlyke Godshuizen binnen Ypre, in het Belle-Gods- liuis, in de Rysselstraet, zal men openbaerlyk verpnehien, voor negen jaeren in te gaen den eersten october td33, de landgoederen hierou- der opgegeven eu aeu dezelfde Godshuizen loe- bekoorende. Sint- Pieternevens Ypre. Lot 1. - Eene liofstede groot 46 bunders or roede 32 ellen gebruikt door de weduwe van Anlonius Duquesnoy. Lot 2.-Twee bunders 06 roeden 27 ellen meerscb, gebruikt door Joannes-Bencdictus de Roo. Loti. - Yier en negentig roeden 8t ellen molen- grond gebruikt door Pieter-Joannes Jonckheere. Lot 4* - Twee bunders 20 roeden 5o ellert war- moezierhof, gebruikt door Lodewyk Seghers. Lot 5. -Veertien roeden 70 ellen weide, gebruikt door denzelfden Seghers. Lot 6. - Aclit roeden 24 ellen grond van eene peerdestnissegebruikt door Fronçais de TVachter. Lot 7. - Zevcn roeden 20 ellen grond van eene waegenmaekcrye, gebruikt door Josephus de Lava Lot 8. - Vier roeden 11 ellen grond van een buis gebruikt door Jacobus-Joannes Endron. Voormezeele. Lot g. - Een bunder 47 roeden zaeiland en bosch gebruikt door Ubaldus tVallecam. Vlamertinge en Voormezeele. Lot 10. - Twee bunders 5o roeden 7g ellen be— bouwden grond, gebruikt door de weduwe van Joseph de Puydtna de weduwe van N. de Vroede. Reninge. Lot 11. Zes en zestig roeden i5 ellen zaeiland, gebruikt door de kinderen den Exter. Noordschote. Lot 11. - Drie bunders 36 roeden 77 ellen weide, maeigras en zaeiland, gebruikt door Amandus van Biervliet. Ooslvleteren en TVoesten. Lot. i3. - Eene hofstede groot 25 bunders 65 roeden og ellengebruikt door Pieter-Carolus van Dromnie. IVoesten. Lot. i4. - Aclit en tachentig roeden 20 ellen zaei land, genaemd het Kokcrtje, gebruikt door Pieter- Albert Morlion. Lot i5. - Een bunder »4 roeden o3 ellen zaeiland, geheeten den Plaetsput, gebruikt door Jan Glorie en Engel Coutenier. Langemark. Lot 16. - Drie bunders 46 roeden q3 ellen zaeiland met een klein deeltje meersch en bosch of singelhaege, gebruikt door Jan-Baptiste van den Broelein vyf partiendie separaet zullen te pacht gesteld worden, zoo volgt Eerste partie 55 roeden 22 ellen zaeiland, noord aen de Langemarktstraete, ïvest aen de volgende en van zuiden aen de Luizebeke. Tweede partie, 3o roeden 72 ellen zaeiland, hou- dendevan oosten aen de voorgaende. Dcrde partie, een bunder 07 roeden 53 ellen zaei land en meerscb, van zuiden aen de twee voorgaende partien, daer tusschcn dezelfde Luizebeke. Vierde partie, ccn bunder 07 roeden 61 ellen zaei- landen en een deeltje singelhaege, verre oost van de drie eerste partien, over den uitweg der hofstede van M. Courtil, te Belle, en van noorden aen de gezegde beke. Vyfdc partie, groot 48 roeden o5 ellen, verre noordwest van de voorgaende, en houdende van noorden aen de Langemarkstraete. Lot. 17. - Zeven en twintig roeden <p ellen meersch, gebruikt door mevrouw de weduwe da Marnes, geboren deGheus, te Doornyk. fVytschaete. Lot 18. - Een bunder 85 roeden 22 ellen weide en zaeiland, gebruikt door de weduwe van Jan-Bap tiste Tiersen. Zillebeke. Lot ig. - Twee bunders 4g roeden 75 ellen, be— bouwden grond, gebruikt door François Lôgie na N. de Leu. Lot 20. - Eene hofstede groot 5 bunders <>8 roeden 01 elle, gebruikt door Pieter-Jucobus de Fever.

Le Propagateur (1818-1871) | 1832 | | pagina 3