3 ANNONCES. L A N D E N, HUYZEN EN EEN RENTE 3* la Comète a été tué. Dans ce moment, toute l'escadre est en rade entre le fort Lillo et le fort Liefkenshoek. Les Hollandais tirent sur le village du Doel, on craint beaucoup qu'il ne soit incendié. Vendredi on comptait 80 blessés l'hôpital militaire de Boom. HOLLANDE. La Hayet 6 décembre. La distribution des croix de bronze commen cée le ier avril par la garnison d'Anverss'est terminée hier, jour anniversaire de S. A. R. le prince d'Orange, par leur remise aux militaires ayant droit en garnison Gorichem, Woudri- cïiem et Loevestein. - On écrit de Biéda, 5 décembre: Hier, est passé par ici un courrier portant en toute hâte des dépêches pressantes au prince d'Orange. Les français ont encore tiré vivement, hier, sur le bateau-pos*e parti de la citadellerien de semblable n'a encore eu lieu du côté de la ville ainsi que des Belges. ANGLETERRE. Londres, 6 décembre. Un ordre du conseil a été publié, le 3, en joignant de relâcher tous les vaisseaux hollan dais ayant bord des marchandises susceptibles de se détériorer et de leur permettre de se rendre leur destination. Un autre article de cet arrêté déclare que les bâtimens anglais sont autorisés faire voile pour les ports hollandais situés dans les Indes orientales et ocidentales - Le vaisseau de S. M. le Philomèle a en voyé Gibraltar cinq bâtimens hollandais qu'il a capturés. - On écrit de Deal5 décembre Le vaisseau Revenge est arrivé de la mer du Nord, ainsi que la corvette française la Bayon- naise. Tous les vaisseanx de l'escadre combinée sont presque dans les Dunes. Le Vernon est arrivé aujourd'hui Portsmoutb; dans sa tra versée d'ici, il a pris un navire hollandais, de Lemmer, venant de Batavia pour Middelbourg, avec uue cargaison considérable d'indigo. S65 Openbaere Verkooping van Talliehout Plantsoenen en Boomenop Loo. r Op Vrydag 4 Januarius i833,ten een ure naer middag zalden Notaris FLOOR tôt Loo ten verzoeke van de Armbesluerders en Kerk- meesters der zelve Gemeenteopenbaerlyk verkoopen, de Tallie oud 7 jaeren met de Plant soenen en Boomen hier naer aengewezen, staen- de op eene Vloge aldaer gelegen, groot 2 bun- ders 18 roeden 54 ellen, verdeeld in de vol- gende koopen. Eersten Koop. Strekkende oost en west, paelende oost Zaey- land gebruykt door Francis Vauheezuyd Vloge d'hcer Provoost tôt Dixmuije, west het oude Landstralje noord den volgenden koop scheydende op gragt en paelputten, Tweeden Koop. Noord aen den voorgaenden, strekkende 00k oost en west zaeyland gebruykt door dito Van hee west de straet j Doord den volgenden koop op gragt. Derden Koop. Toebehoorende de Kerkfabriek liggende noord aen den voorgaenden koopstrekkende oost en westpaelende oost zaeylandge bruykt door dito Vanheewest de straet en noord de twee volgende koopen. Vierden Koop. Gelegen noord naer den oosten, aen den voorgaenden koopstrekkende zuyd en noord, paelende oost zaeyland <n noord de uytdreve van den genoemden Vanhee west den volgen den koop, aldaer scheydende met eenen gragt. Vyfden Koop. Gelegen west aen den voorgaenden strek kende zuyd en noordpaelende zuyd den 3 Koop, west de straet, en noord uytdreve Van hee. Plantsoenen met den hamer geteekend D.L Op den i Koop 38. 2 Koop 32. 3 Koop i5. 4 Koop 3i. 5 Koop a 45. Te zamen 161. Boomen. Kavel 1 1 Esch. 2 1 Eyk. 3 2 Eyken. Daer zullen een of meer verzamelingen van de vooren staende koopen wezen gemaekt. Op tyd van belaling tôt 1 July i832, mits stellende begoede en bekende Borge, den ion penuinck gereed le betaelen. De Vergaedering in de zelve Vloge. 1 266 OPENBAERE VERKOOPING VAN Tôt Pollinchove. Kragtens toelating van de Regtbank van eers ten aenleg zittlng houdende tôt Veurne, by Von- nis van daten 14 November 183a zai op Don- derdag 20 December i83a, ten een ure naer middag in pe Herberg de Kroone ter gemeen te van Pollynchove in de Dorppiaets, wezen overgegaen tôt deu Iostel en op Donderdag 3 Januarius daer naer, ter zelve uer en plaets tôt den Overslag van de volgende Goedereo. Proven. -- Eersten Koop. Het derde deel van een partyeken Bosch ge- naemd het Vosse Walleken, in goheel groot 48 roeden i5 ellen, met de Taille gescboten van 5 jaeren, strekkende zuyd en noord, palende oost den Disch van Haringhc en d'heer Vanre- ninghe, zuyd den grooten akx en west de kynde» ren Werkyn. Pieter Dehondt woonende by bet Coutbof, zal zal daer van de aenwgzing aen de liefheb- bers doen. Nog Proven. Tweeden koop. Twee bunders 67 roeden 4° ellen Zaeyland, gebruykt door Judocus Vandeubroucko voor 9 jaeren ingegsen eersten Oolober 1828, «en 93 guldeus 5o cents by jaeren boven de publyko lasten verdeeld in de dry volgende koopen met regt van verzameling. Derden Koop. Groot 61 roeden 74 ellen strekkende oosten west palende oost zaeyland van de weduwe en kynderen Ryon zuyd sieur Luyce west sirur Slove en noord Joufvrauw Reyphins tôt Pollinchot ve en den volgenden koop. Aendeel pacht 22 guldens G8 cents. Vierden Koop. Groot een bander 10 roeden 59 ellen be- staeade in twee percee'.en strekkende zuyd en noord palende oost de weduwe Ryon zuyd dezelve en den 2 koop west Joufv. Regphins noord dezel ve en sr. Camerlyock. Aendeel pacht 41 guldens 53 cents. Vyfden Koop. Groot 85 roeden 7 ellen palende oost Carolus Top en de weduwe Ryon zuyd de zelve west Cornelis Vandenbusscbe, en noord dito koop. Aendeel pacbl 29 guldens 29 cents. Pollinchove. - Zesden Koop. Een schoon gerieflyk Huismet koer en msga- îyn uytgank bebbende op het Maria Straelken staende ter westzyde van de dorppiaets palende noord aen bel buys van Joseph Nutten, en west deu volgenden koop. Het bnys is gebruykt door den veldwagte* Knops, wiens pacht eindigt den 1 mey i833. Zevensten Koop. Een snder Huys, staende zuyd aen het voorgaen» de, met een Stal uytgank bebbende op het zelve straetken, paelende zuyd aen dat van sieur Brouk- xou. Gebruyk door de weduwe Zwarlvagher sonder pacht regt. De buyzen en ander gebauweo ondor de koopen 5 en 6, staen op een grond toebehoorende de kerkfabryk toi Pollinchove waer over jaerlyks be- taeld word eeu gnlden dry cents zullep 00k by verzameling ^eveyld wordeD. yîchsten Koop. Een Huys gebruykt in twee woonsten, ten zuyd ëynde van de dorppiaets, palende noord bel buys van Carolus Liefboogbo. Dit huys gebruykt door de weduwe Laurie en Eugenius Tboor, zonder pacht regtis gestichl op eenen grond toebehoorende de zelve kerkfabriek waer over jaerlyks belaeld word 5i z |2 cents. Rente. - Negensten Koop. Eene Losrente bcdragende in kspilael toi 128 guldens 57 cents, 5 p. ten laste van Fraociscus lioedt schoenmaeker lot Pollyncbove, bezet op het huys door hem bewoond Tienden en laetsten Koop. Eeu groot Huys van twee stagien len gebruyke van herberg genaemd de Kroone, laetst bewoond geweest door Ivo Hoenraet, met agtergebauwen en stallingen, staende tôt het zelve Pollynchove aen de ooslzyde van de dorppiaets, op een roede 46 ellen grond toebehoorende de kerkfabriek van aldaer waer over jaerlyks belaeld word 86 cents als 00k een hovenierbof groot 2 roeden 22 ellen liggende oost aeu deo grond van dezelve Kerkia- briek. Deze verkooping zal gebeuren door bet ministe- rie van den Notaris FLOOR ter residentie van Loodaer toe door de voornoemdcn Regtbank benoemd ten overstaen van deu heer V'rederegtet van het kanton Haringbe. De voorwaerden van verkooping rtiPt de bewy- zen vao eygendom, berusten ten kantoore van den voornoemden Notaris FLOORalwaer de gega» digde daer van konuen inzage bckomen.

Le Propagateur (1818-1871) | 1832 | | pagina 3