L A N D E N, ÎÎUYZEN EN EEN RENTE, Gmtîiîk »is nu gebruykt door dito Vangrsefselie- pe,r-te 'vcoren door Lirions Durie gelegen een -wéroig <cx»t *v»t3 het voornoemd behuyst gras ?«9£SC-4e-gemelde Casselstraele loopeode uyt d« «elve £oj>ering siraele naer de herberg den Bussdboom. i.s?'er gebou-Jeo worden koopdag van 66 koo- ïpen lepën Eyken, Abeelen en andere Boomen, diensîig -vosr tknnserlieden, wsgenmaekers, kny- pera-, Poropmeekers en meer andere. !Op iangen tyd van betaëiing voor de koop* somme principael^ mils slellende solvabel en bfekende borge en dadelyk beiaelende den 10 pctming en verder be$prek. 'Se Vergeedering op hei voornoemd behuysl -grec. Den Noiaris LUCIEN residerende te Reniog- bcfsik met deie Venditie en Ontvangst. i d66 VPENBAERE VERKOOPJNG VAN Tôt Pollinchovt. Kragtens toelaiiog van de Regtbank van eers- 'ten senieg zitting houdende tôt Veorne, by Von» ois van daten November i83a zal op Don- derdng to December i83a, len een ure naer middag, in pe Herberg de Kroone ter gemeen- «e van Pollynchove in de Dorppiaets, wezen «vecgegaen lot deu Insiel en op Donderdag 3 Januarius dner naer, 1er zelve aer en plaets <ot den ©verslag van de volgende Goederen. Proven. -- Eersten Koop. Het derde deel van een partyeken Bosch ge- iiaetud het Vosse Walltken in goheel groot 48 roeden i5 ellen met de Taille geseboten van 5 jaeren, sirekkende zuyd en noord palende <oost den Disch van Haringbc en d'beer Vanre- ninghe, zuyd den grooten akx en west de kynde» een Werkyn. Pieter Debondt woonende by het Couthof, zal zal daer van de aeavvqzing aen de liefheb- bers doeo. Nog Proven. Tweeden koop. Twee bunders 67 roeden 4® ellen Zaeyland gebruykt door Judocas Vandenbroucke voor <y jaeren iogegaen eerslen October 1828, aen g3 guldeus 5o cents by jaeren boven de publyke lasten verdeeld in de dry volgende koopen met jregt van verzameling. Derden Koop. Groot 61 roedeu 74 ellen strekkende oost en west palende oost zaeyland van de weduwe en kynderen Ryon zuyd sieur Luyce west sieur Slove eu noord Joufvrauw Reyphins lot Pollinchor V6 en den volgenden koop. Aendeel pacbt 22 guldens 68 cents. Vierden Koop. Groot een buuder 20 roeden 59 ellen be- elaende in twee percee'.en strekkende zuyd en noord palende oost de weduwe Ryon zuyd dezeive en den 2 koop west Joufv. Regphins noord dezei ve en sr. Camerlynck. Aendeel pacbt 41 guldens 53 cents. Vyfden Koop. Groot 85 roeden 7 ellen palende oost Carolu3 en de weduwe Ryon zuyd de zelve wes1 4 Cornelis Vaodenbassche, eu noord dito koop. Aeodeel pacht 29 guldens 29 cents. Pollincbove. - Zesden Koop. Een scliooo gerieflyk Huismet koer en maga- zyn uytgank hebbende op het Maria Straelken staende ter westzyde van de dorppiaets palende noord aen bel buys van Joseph Nulieu, en west den volgenden koop. Het hnys is gebrnykt door den veldwagter Koops, wieos pacht etodigt den 1 mey i833. Zevensten Koop. Een ander Huys, staende zuyd aen het voorgaen- de, met een Stal uytgank hebbende op het zelve straetken, paeleode zuyd aen dat van sieur Brouk- xou.Gebruyk door de weduwe Zwarlvagher, zonder pacbt regt. De buyzeu en ander gebauwen onder de koopen 5 en 6 staen op cen grond toebehoorende de kerkfabryk lot Pollinchove vvaer over jaerlyks be- taeld word eeu gulden dry centszulleu 00k by verzameling geveyld worden. stehslen Koop. Een Hnys gebruykt io twee woonsten, ten zuyd éynde van de dorppiaets, palende noord bet buys van Carolus Lielhoogbe. Dit huys gebruykt door de weduwe Laurie en Eugenius Thoor, zonder pacht regtis gesticht op eenen grond toebehoorende de zelve kerkfabriek waer over jaerlyks betaeld word 5i i|2 cents. Renie. - Ne gens ten Koop. Eene Losrente, bedragende in kspitael tôt 128 gntdens cents, 5 p. 0|„ ten laste van Francisons Hoedt scboenmaeker toi Pollynchove, bezet op bet buys door hem be woond Tienden en laetsten Koop. Een groot Hnys van twee stagien ten gebruyke van herberg geoaeuad de Kroone, laetst bewoond geweest door lvo Hoenraet, met agtergebauwen en stallingen, staende lot het zelve Pollynchove aen de oostzyde van de dorppiaets, op een roede 46 ellen grond toebehoorende de kerkfabriek van aldaer waer over jaerlyks betaeld word 86 cents als 00k een bovenierhof groot 2 roeden 22 ellen liggende oost aeu den grond vaa dezeive Kerkfa briek. Deze verkooping zal gebeuren door het ministe- rie van don Notaris FLOOR ter residenlie vao Loo, daer toe door de voornoemden Regtbank benoemd ten overstaen van deu beer Vrederegter van het kanton Haringhe. De voorwaerden van verkooping met de bevvy- zen van eygendom, berusten ten kantoore van den voornoemden Notaris FLOOR, alwaer de gega- digde daer van konnen inzage bekomen. 2 65 Openbaere Kerlcooping van Talliehout Plantsoenen en Boomen, op Loo. Vloge d'heer Provoosl tôt Diimnide, wrsi het oude Landstratje noord den volgendtnkoop scheydende op gragt tu paelpuueu, Tweeden Koop. Noord aen den voorgaenden, sirekkende 00k oost en wesl zaeyland gebruykt door dito Vnn- heewest de straet noord den volgenden koop op gragt. Derden Koop. Toebehoorende de Kerkfabriek liggende noord aen den voorgaeDden koopstrekkende oost en west paelende oost zaeylandge bruykt door dito Vanbee, wesl de straet en noord de twee volgende koopen. Pierden Koop. Gelegen noord naer den oosten, aen den voorgaenden koop, sirekkende zuyd en noord, paelende oost zaeyland en noord de uytdreve van den genoeraden Vanhee west den volgen den koop, aldaer scheydende met eenen gragt. Vyfden Koop. Gelegen west aen den voorgaenden strek kende zuyd eu uoordpaelende zuyd den 3 Koopwest de straet, en noord uytdreve Van hee. Plantsoenen met den hamer geteehend D.L Op den Koop Koop Koop Koop Koop Te zamen Boomen. 2 5 4 5 58. 52. i5. 5t. 45. Kavel Esch. Eyk. Eykcn. Op Vrydag 4 Januarius 1833, ten een ure naer middag zal den Notaris FLOOR tôt Loo ten verzoeke van de Armbestuerders en Kerk- meesters der zelve Geraeeoieopenbaerlyk verkoopeo, de Tallie oud 7 jaeren met de Plant soenen en Boomen hier naer aengewezen, staen de opeene Vloge aldaer gelegen, groot 2 bun ders t8 roeden 54ellen, verdeeld, in de vol gende koopen. Eerslen Koop. Strekkendeîoost en west, paelende oost Zaey land gebruykt door Francis Vanhee zuyd- "Daer zullen een of meer verzamelingen van de vooren staende koopen wezen gemaekt. Op tyd van betaling tôt 1 July t83a, m'ts stellende begoede en bekende Borge, den iou penninck gereed te betaelen. De Vergaedering in de zelve Vloge. 2 sôr. Burgemeesler en stssessoren derge- meente Haringhe, laten weten dat er op don derdag 20 december i832, ten twee ueren naer middag in liunne gewoonelyke vergaeder plaets in bet Dorphuys te Rousbrugglie zal vooi tgegaen worden, toi de publieke Verpach- ling voor den termyn van drie naer een vol gende jaeren ingang nemende met eersten ja- nuary 1833, der volgendé toi rechten, te weten: 10 de rechten op de stand plaetsen der markt daegen en feesteu te Rousbrugge. 2° de rechten op het leggen vankoopwaeren, enz. enz., op de Kaey le Rousbrugge. 3° bet reclit van het meten. 4° bet recht van het wegen. Het règlement, tarief en conditien van Ver- pachting berusten t'elkens oveizieniDg in bet Sécrétariael der gemeenle. Gedaen in het Dorphuys te Haringhe den 24 novembre i83a. Burgemeesler en ^dssessoren B.-YV. YVAELS, médicine doctor. Ter ordonnance: den Secretaris, F. RUBBRECHT. «s Ypres. Imprimerie de R. GAMBART-MORTIER Libraire, tenant aussi Magasin de toute sorte de Papierssur la Grande Place.

Le Propagateur (1818-1871) | 1832 | | pagina 4