16 lot. - Noord-wcst van hct vooorgacndc op den noord-oost hocke van eene mflerdere partie, 3 roeden 96 ellen zaeiland genaemd het galge-sluks- ken gebruikt door Pieter-F rancis Debandt. 17 lot. - Een partieken gars, groot 22 roeden 5 ellen, ten noord-oost-hoeke in den booragaerd van d'hofstede competeerende M. Cardinael-Huughe gebruikt door Joannes-Cannaert. 18 lot. - West aen het Beleed-straetjeneene partie zaeiland groot 33 roeden 81 ellen gebruikt door Pieter Lobeau. 19 lot. - Eene partie zaeiland, groot 29 roeden 40 ellen palende van oosten aen de Brander-straete en van zuiden aen bet Dry-goed-straetjengebruikt door Joannes Victoor. 20 lot. - 3o roeden 58 ellen zaeiland, palende van oosten aen de Brander-straetegebruikt door Joan nes Billieau. 11 lot. - i° Dry roeden 90 ellen schaepc-wcede ofte vague Jand, houdende aen de Belle-straet. En 2° 3 roeden 73 ellen gars, op het zuid-eindc van het gars van d'hofstede van de kindercn Joannes- Baptiste Dclie, gebruikt door de weduwe Joannes- Baptiste Dtlie. 22 lot. 5 roeden 29 ellen zaeiland, geenclaveerd in eene meerdere partie, conipetecrendc aen Michiel Cleenewerck en aen Marie-Joanna de Rycke;gebruikt door Michiel Cleenewerck en Pieler-Josuph De- rycke'. 23 lot. - 42 roeden 4 ellen gars (het huis dacr op staende competcerd aen de weduwe en kinderen Buncdictus Gryson), palende van noorden aen de calchiede leidende van Vlamertinghe naer Poperin- ghe, gebruikt door Pietèr Gryson. 24 lot. - 28 roeden 74 ellen ten zuidkante van meerdere partiedies het overig competeerd aen den disch van Vlamertinghe, gebruikt door Francis Bogie werkman te Vlamertinghe. 25 lot. - 17 roeden 35 ellen zaeiland, ten noord- kante van meerdere partie dies het overig compe teerd aen den disch van Vlamertinghe, palende van oosten aen bet Brander-straetjen gebruiktdoor Pliilippus Bogie. »6 lot. 47 roeden 77 ellen meersch, deel van meerdere partie, dies het overig competeerd aen den disch van Vlamertinghe, weinig west van de kerke, palende aen de landen van d'hofstede van mevrou w de Montmorency Deharchies, gebruikt door Can- stantinus Meersseman. 27 lot. - »4 roeden 99 ellen gars, palende van westen aen de Vuyle-bete gebruikt door Francis Castricque. 28 lot. - Eene partie zaeilandgroot 24 roeden 70 ellen, palende van westen de Voormezcele-straele, gebruikt door Pieter-Mahisu. 29 lot. - Een partieken zaeilandgroot 8 roeden 82 ellen, palende van oosten aen de Voormczeete- straete, gebruikt door den zelven Pieter Mahieu. 30 lut. Eene partie zaeiland, groot 1 bunder 32 roeden 3o ellen, palende van noorden hetgesclieed met Elverdinghe, gebruikt door Jacobus Romrnens. 31 lot. - 1 bunder 49 roeden 94 ellen zaeiland in twee partien palende van noorden aen de Cassel- straetgebruikt door Charles Vermeersch. 3s lot. Ten noord-oost-houke van het Kerk-hof, d'helft dies de wederhelft competeerd aen den disch van Vlamertinghe, van eene partie gars palende van zuyden aen den hof van de pastory gcbruykt door de weduwe van Benedictus Frutsaert. GEMEENTE ELVERDINGHE. 33 lot. - 39 roeden 40 ellen zaeilandpalende jrifn westen aen de Groene-straetegebruikt door Joannes Dambre. 34 lot. - 11 roeden 2 ellen meersch palende van oosten het gars van de Cappelle van St-Pieters gebruikt door Joseph Verhaeghe. GEMEENTE RENINGHELST. 35 lot.'- 11 roeden 2 ellen bebouwden-grond en hoving(dies de gebouwen competeeren aen den pagter, gelegen te Reninghelst, aen de noord-zyde van het Kwakkel-straetjen gebruikt door Bene dictus Dequecker. (3) NOG VLAMERTINGHE. 36 lot. - Eene partie zaeiland groot 37 roeden 93 ellen zuyd by d'herberg het Branderken, paelcnde van oosten aen de Brander-straete, gebruikt door d'becr Boone brouwer. 37 lot. - Een partieken land groot 23 roeden 22 ellen, by het gescheed van Poperinghe, gebruikt door de weduwe Verpoot. 38 lot. Eene partie zaeiland gelegen in den Gal- genhouk groot 5i roeden 89 ellen, gebruikt door gezeide weduwe Verpoot. 3g lot. - Een partieken land, groot 8 roeden 37 ellenin den Brand-houk gebruikt door Louis Bondue. 40 lot. - 58 roeden 95 ellen zaeiland houdende aen het voorgaende gebruikt door zelven Bondue. GEMEENTE POPERINGHE. 41 lot. - Een vierkant partieken zaeiland, groot 55 roeden 40 ellen, gelegen te Poperinghe in den Ede— waerthock, palende van zuiden aen decalchicde Yan Poperinghe naer Vlamertinghe, van westen Joseph Larroore en van noorden. d'heer van Reninghe gebruikt door Pieter-Jacobus de Cock. Goedcren competeerende aen het gesticht van Wel- dadigheid. GEMEENTE VLAMERTINGHE. Eerste Lot. - Een partieken zaeiland genaemd het Wulve-biltien groot 1 5 roedengelegen achter bel gewezen kasteel van Vlamertinghe, gebruikt door Constantinus Meersseman. a lot. - ai roeden 5 ellen meersch, palende aen de landen van d'hofstede het gewezen kasteel, gebruikt door gczeiden Meersseman. 5 lot. - 29 roeden 4° ellen zaeiland houdende ven zuiden aen de calchiede van Vlamertinghe, naer Poporinghc; gebruikt door LodeWyk Veys. 4 lot. - Een partieken zaeiland groot 22 roeden 64 ellen palende van zuiden aen de calchiede van Poperinghe, gebruikt door Abraham de Mol. 5 lot By d'herberg. St-Andries12 roeden 5o ellen gars en bebuisden—grond (de gebouwen daer op staende competeeren aen den pagter gebruikt door Francis Dehaene. 6 lot. - Eene partie zaeiland, groot 63 roeden 21 ellen palende van' oosten zuiden en noorden de landen van d'hofstede van mevrou w Clément ftler- ghelynck-de Langhe, gebruikt door Constantinus Meersseman. 7 lot. - Een vierkant partieken meersch groot 28 roeden 96 ellen gebruikt door Lodewyk Veys. 8 lot. - Eene lange partie zaeiland groot 48 roe den 5i ellen weinig west van d'Hospitael-straete, gebruikt door Francis Boone. 9 lot. - Een partieken zaeiland, groot ai roeden 75 ellen, palende van oosten aen d'Hospitael-straete, gebruikt door de weduwe Philippus Deçlerck. 10 lot. - Noord by d'herberg het Branderken een partieken zaeiland, groot 35 roeden 43 ellen hou dende van zuyden aen de calchiede van Poperinghe, gebruikt door Francis Boone. 11 lot. - 7 roeden 86 ellen zaeiland, deel van meerdere partie, dies bet oVerig competeerd aen de Kerk-fabriek gebruikt door Pieter Marescaux. 12 lot. - 49 (.•roeden 9 ellen ten oostkante van meerdere partie, alwaor den Spierweg is doorloo- pende gebruikt door Jacobus. d'Ercgloo. 13 lot. - Een partieken zaeiland groot 14 roeden 70 ellenhoudende aen de voetweg leidende van d'Vper calchiede naer de Voormezeele-straete, ge bruikt door Bartholonteus Bemahieu. si lot. - 96 roeden 46 ellen zaeiland, houdende van oosten aen de Lombaert-bekegebruikt door de kinders Romrnens. 15 lot. - 36. roeden 46 ellen zaeiland, deel van meerdere partie, houdende van noorden het Oreel- stractjen gebruikt door Carel Samyn. 16 lot. - 1 bunder 35 roeden 68 ellen zaeiland houdende van oosten aen de Lombaert-beke, gebruikt door dito Carel Samyn* 17 lot. - 29 roeden 40 ellen gars deel van meer dere partie, houdende van westen aen de Metsaert- bekegebruikt door Pieter Vaniewynckel. 18 lot. - 33 roeden 7 ellen zaeiland houdende v,i oosten aen de Voormezeele-straete gebruikt door kinderen Bonté. 19 lot. - 48 roeden 22 ellen zaeiland, west oVc de Voormezeele-straete, gebruikt door Pieter Seys. 20 lot. - 11 roeden 5 ellen meersch van westen over d'Abccle-straete, gebruikt door Carel Dequec ker. 21 lot. - 5 roeden 3i ellen meersch by het voor gaende, gebruikt door dito Dequecker. 22 lot. - 1 bander 10 roeden 69 ellen zaeiland houdende van noorden aen d'Abeele-straete, gebruikt door Benedictus Vandjomme. 23 lot. - 44 roeden 10 ellen zaeiland in den Brand- hockgebruikt door Francis de Beer. 24 lot. - 24 roeden fo ellen zaeiland in den Brand-hock, gebruikt door de weduwe Joannes Barroo. 25 lot. - 34 roeden 18 ellen gars in den Brand- hoek gebruikt door Francis Bossaert. 26 lot. - 44 roeden 69 ellen zaeiland, houdende van zuyden aen de Dry-goed-bekegebruikt door Joannes Barroo. 27 lot. - 1 bunder 37 roeden zaeiland houdende van noorden aen de Cassel-slraete, gebruikt door Joannes Victoor. 28 lot. - 12 roedan 79 ellen zaeiland, liggende weinig zuid van het voorgaende 00k gebruikt door. Joannes Victoor. 29 Lot. - Weinig noord van de Cassel-straete, 72 roeden 18 ellen zaeiland, gebruikt door Eugenius Haezebrouck. 30 lot. - Weinig west van d'herherg hct Brander ken, 29 roeden behuisd-gars gebruikt door Fran cis Bogie. 31 lot. - 38 roeden 59 ellen zaeiland in den Brand-hoek, deel van meerdere partie, dies het overig competeerd aen de Kerk-fabriek, gebruikt door Philippus-Jacobus Bogie. 32 lot. - 22 roeden 49 ellen zagilandhoudende van noorden aen het Keern-melk-stractjen gebruikt door Philippus-Jacobus Logie. 33 lot. - 8 roeden 67 ellen zynde het vierde van eene partie zaeiland dies het overig competeerd aen de Kerk-fabriek palende van oosten aen de Brander- straete gebruikt door Philippus Logie. 34. lot. - Ten noord-west-hoeke van de garzingen van d'hofstede van mevrouw Hynderick-dc Ghelcke, 65 roeden 71 ellen gars, gebruikt door Francis Bossaert. 35 lot. - 26 roeden 75 ellen zaeiland waer door ten noord-hoeke het Keern-melk-straetjen is door- loopende, gebruikt door Philippus-Jacobus Bogie. 36 lot- Zuid-oost iegens de Lombaert-brugge een klein deelken meersch gebruikt door Joannes— Baptiste de Coninck-Lagache. 37 lot. - 11 roeden 76 ellen zaeiland palende aen de landen van d'hofstede gebruikt door de kinderen Pauwels. 58 lot. - 56 roeden 5o ellen zaeiland in den Brand- hoek gebruikt door Louis-Bemahieu. GEMEENTE VOORMEZEEBE. 39 lot. - Wat oost van den Dickebuscb-Vyver, z5 roeden zaeiland, gebruikt door Antonius de Vos. 40 lot. - Noord aen bet voorgaende, 57 roeden 35 ellen zaeiland, gebruikt door den gèzeiden Devos. De tegenwoordige gebruikers der te verpagten Goedcren, die bet lactste gevallen jaer pagt niet zullen kebben betaeld, en zullen als nieuwe-pagteri niet aengenomen worden. De pagters zullen gehouden zyn comptant te be- taelen over d'onkosten betrekkelyk de openkacre Verpagtingtien ten honderden van bet bedrag van den pagt-prys. De liefhebbers die zouden begeeren verdere inlig- tingen te hchben zoo wegens de te verpagten goe- deren als wegens de voorwaerden der Verpagting, mogen zieb daertoe acnbieden in het Secretariaet der Regeringin het Gemeente-huis te Vlamertinghe en by denMotaris BOEDT. Elk segge het voort. J

Le Propagateur (1818-1871) | 1833 | | pagina 3