M A E Y G R A S. MAEYGARZEN M A E I G il A S A LOGER SLEIUv EN DISCIl GOEDGREN, Premier marché. 80 perches 26 aunes 2 palmes, dernièrement exploitées par Michel Cot- tigny VVarnêton. Deuxième marché. y3 perches 5o aunes, dernièrement exploitées par ledit Cottigny. Troisième marché. 74 perches 97 eu nés, der nièrement exploitées par J.-B. Desprez Deule- mont. Quatrième marché. -- 49 perches 34 aunes 3 palmes, dernièrement exploitées par ledit Desprez. Cinquième marchés. 49 perches 34 aunes 3 palmes, dernièrement exploitées par Cyriaque LesalFre Quesnoy. Sixième marché. 49 perches 34 aunes 3 palmes, dernièrement exploitées par Auguste Le Russe Deulemont. Septième marché. 62 perches 57 aunes 5 palmes, dernièrement exploitées par Louis Fer- maul Warnêton. Huitième marché. 94perches 8 aunes, der nièrement exploitées par l'hospice propriétaire du fonds. Neuvième marché. 5g perches 20 aunes dernièrement exploitées par Jean Devries Ques- noy. Dixième marché. 5gperches 20 aunes, der nièrement exploitées par Thomas Grignon War nêton. Onzième marché. 3g perches 20 aunes, dernièrement exploitées par Eugène Lcrnould a Warnêton. Et douzième marché. 58 perches 6 aunes 5 palmes, dernièrement exploitées par César Devries Frelinghien. Ledit jour 3o juin i836, 2 heures de relevée, au cabaret occupé par le sieur Cottigny audit Pont-Rouge, il sera procédé la vente des 12 marchés qui précèdent. Elle aura lieu avec terme de payement, moyennant d'établir des co-ache- teurs ou cautions solvables. Le notaire VICTOOR, la résidence de Messines, est chargé de cette vente et de la recette. g4~i. Qu'on se le dise. V E il P A G T 1 G Vil» ALLERBESTE Op donderdag 3o'n juny i836, ten 3 uren namiddag, zal openbaerlyk verpagt worden voor den ontbloot van deze jaere, omtrent 2 bunders 4o roeden 80 ellcn alderbeste maeygras genaemd den Paddevyver, gelegenop het grond-gebied van Ipre parochie S'-Jans, langst de calchiede lee- dende naer Pilckcm, verdetlt in 5 loten. Deze verpagting zal gebeuren ter plaets der ge- legenlheid met tycl van betaeling en onder de voorwaerden alsdan voortelezen. g5-i. Elk zegge het voorts. OPEXBAEUE VERPACI1TIXG VAX Ten mterderen dcelefyn Peerde Hoy te Fyntéle. Donderdag 7,n july i856, ten twee ueren na middag, in de herberg bewoond door de weduwe Hennaert te Fyntéle gemeente van Pollynchove^ zal den notaris FLOOR ter residentie van Loo liouden openbaere s îrpachting van den ontbloot voor den zelve jaere, van de volgendc partyen maeygarzen. RENINGHEby den Peereboom. Alvooren de maeygarzen van de heeren Rey- phens, bestaende in: A. de Bakweyde groot 1 B. 70 R. 73 ellen of 3 gemeten 270 R. paelende met de noordzyde aen den d'Yser in 5 rekken beginnende van westen. B. de Viergrmeten zuyd aen de voorgaende groot 1 B. 97 R. 27 ellen of 4 gemeten x4^ vier rekken. C. De Zevengemeten groot 2 bunders 77 R 25 ellen ofG gemeten 100 R. palende west de straet en noord de Bakweyde, in 5 rekken. De voorschreven partyen zyn voorgacndelyk sederd lange jaeren, in deherbergedeu Peereboom publyk verpacht geweest. OOSTVLETEREN. 2° De partye genoemd de Flfgemeten of het Ilof-tcn-Broeke, toebehoorende den heer Kervyn— Dehe'ere lot Brugge, Verdeeld in 11 rekken begin nende aen de westzyde. 3° Een gedeelte van de partye genoemd Lie- baerts-Zesgemeten toebehoorende den heer Rey- phens tôt Pollynchove, verdeeld in 4 rekken beginnen aen de oostzyde. RENINGHE. 4° De partye genoemd den kleynen Caesemaeker, verdeeld in 2 rekken beginnende van oosten. 5° De partye genoemd de Tiengemeten voor dezen toebehoorende den kanonik Van Vosscm verdeeld in 1 o rekken, beginnende aen de oostzyde. 6° De partye genoemd de Tweegemelen in 1 rck, OOSTVLETEREN. 70 De (partye genoemd Stalens-Achtgeraetcn toebehoorende M. Isenbrandt tôt Thielt, verdeeld in 8 rekken beginnende aen de zuydzyde. POLLYNCHOVE. 8° De partye genoemd de Vyfgemeten toebehoo rende inevrouw Dejagher tôt Brussel palende met het noordeynde aen den Iloogcndyk, verdeeld jn 5 rekken, beginnende aen de oostzyde. NOG RENINGHE. g" 3 bunders 2 R. 45 ellen of 6 gemeten 251 roeden by de herberg van Engcl Morlion aen den Overvaerttoebehoorende den heer graef De Bo- carmé-Deman, palende west den groolen Bienst en noord maeygras d'beer Vermeire tôt Brugge, verdeeld in 7 rekken, beginnende aen de noord zyde, met het aiumat. io° De partyen genoemd het Dondersgemet en de Tweegemeten, toebehoorende het sterfhuys d'beer Borry tôt Veurne. POLLYNCHOVE. 11® 2 bunders 32 roeden 74 ellen of 5 gemeten 97 roeden in twee partyen, doorsneden van den Sluysvaerd aen de Fyntéle, toebehoorende d'hecr Menetret-Schadet tôt Duynkerke, verdeeld in G rekken beginnende aen de Hooydrevemet het a m ma t. 12° De partye genoemd de Achtgemelen, toebe hoorende de heeren Van den Bussche, palende met het noordeynde aen den Hoogendyk, verdeeld in 8 rekken, beginnende van oosten. NOG OOSTVLETEREN. j5° De partye genoemd de Vyflynen, toebe hoorende de zelve heeren Van den Bussche, lig- gendc zuyd by de Fyntéle in 1 rek. i4° De partye genoemd de Zesgemeten, voortyds gebruykt door Tanghe,toebehoorende mejouffrou w Georgina Deman, verdeeld in 7 rekken, beginnende ter oostzyde, met het ammat. 15° De partye genoemd de Negengemeten weinig zuyd-wes"t van de Fyntéle, toebehoorende d'heer 011ivier tôt Veurne, verdeeld in g rekken beginnende aen de noordzyde. De voorschreven hoygarzen zullen verpacht worden, ten grootsten decle, met tyd van betalyng tôt ien october :836 mits stellende begoede en bekende borge en de bespieken dadelyk te voldoen. 96-1. Elk zegt het voorts. VERPAGTING VAN ALDERBESTE PAERDE I10Y, NEVENS Y PRE. Donderdag 3oen juni i836, desnamiddags om 2 ueren, zal men, ter plaets, openbaerlyk verpaglen voor den ontbloot van bet tegenwoordig jacrhet macigras van de Paddevyvers, gclegen langst den vacrd by de waterpoorte; verdeeld in tien koopen. De verpagting zal gebeuren met langen tyd van betaeling, mits goede borg te stelien en de bespre- ken daedelyk te voldoen. 97-1. Elk zeg het voorts. Pour entrer de suite en jouissance De vastes bàtimens cours et jardin propres tout établissement de commerce ou d'industrie j composés d'atteliers, maisons d'habitation maga sins, caves et greniers particuliers. Il y a en outre un bâtiment séparé pouvant servir de brasserie distillerie, amidonnerie ou outre fabrique de ce genre. Le tout situé au centre de la ville de Gourtrai. On divisera la propriété aux convenances des locataires. S'adresser pour en prendre inspection au sieur N. Vanopstab cidevant local des Capucins sur le Broel Courtrai. 90-2- VERPAGTING VAN TE GIIELUIVE. Donderdag 25en juny 1836ten twee ueren namiddag, zal men cpenbaerlvk verpagten voor negen naereenvolgende jaeren te beginnen met den icn october a 836, in bet Gemeente-lluys van Gbeluwe, de goederen toebehoorende aen de gestichten van kerk en weldadigheyd van Gbeluwe, bestaende in twee hofsteden ver- scheyde partyen zaeylanden eu meerschcnte saemen groot 26 bunders 5 persen 60 ellcn verdeeld in vier-en—twintig artikels, al gestaen en gelegen binnen het gezegde gemeente. De voorwaerden deezer verpagting rusten ten kantoore van den notaris DELET ORTll 1E te Gbeluwe. - t-a" Ypres.Imprimerie de Lamih-Moxtiir, Grand'-Place, vis-à-vis 1 a Graod'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1836 | | pagina 4