g o e d i: n i: De conditien van veylinge en tytelen van aenkomste beruslen ten comptoire van Mter VAN DER HOFSTADT, notaris te Brugge, ter in- spectie van een ider. jo5-i. Elk zeg het voorts. PATRIMONIEELE ONROERENDE bbstaendb in BDSSCHEN, «RAS EN ZAEILAND MET I1UISINGEN, PUBLIEE TE KOOPEN BINNEN Y PRE. GENE ENTE HOUTHEM. Eersten koop. - Een zesde part van eene partie Zaeiland met een kleen deelken vloge, in het jjeheel groot 86 roeden ofte daer omtrent gelegen ter gemeente Houthem, paelendc van oosten aen den boomgaerd van de kinderen Pieter-Joannes Mahieu en aen het zaeiland van den disch van Houthem, van zuiden en van westen aen het zaei land van de gezeide kinderen Mahieu nog van westen aen den meersch van de kinderen Ver- meersch en van nooiden het land van den disch van Houthem gebruikt door Seraphinus Morel met reckt van pagt tôt eersten october i85o, ten pryze van 52 francs 18 centimen 's jaers voor gtheel de partie. Staet op 100 Jrancs. GEMEENTE VLAMERTINGHE. Tyveeden koop. - Een partieken Zaeiland groot volgens cadaster sectie F. numéros 528 en 32y, 55 roeden 72 ellen met een huis in dry woonsten en evn scheurken daerop staende, gelegen binnen de gemeente Vlamertingheweinig noord van de plaets aen de westzyde van de llospitael-straete, strekkende oost ende westpaelende van oosten de zelve slraete, van zuiden eene partie zaeiland van d'hofstede van d'heer Struye-Coppieters van westen het land van d'hofstede van nievrouvv De- montinorency-Ihharchies le Parys, en van noorden het land van d'hofsteden van d'erfgenaenven van d'heer Vandermoere gebruikt zonder recbt van pa.cht door de weduvve en kinderen De mous lier Pieter Flahou, de weduvve Pieter Deniey en Joannes Detvorm, t'zaemen ten pryze van iy5 francs y» centimen 's jaers. Staël op i625 francs. GEMEENTE RENINGHELST. Derden koop. - Een partieken Bosch genaemd het Cappelle-Bosch groot volgens litel 18 roeden a5 ellen en volgens cadaster 18 roeden 52 ellen, gelegen ten gemeente Reninghelstweinig zuid- oost ven de Gly ttccappelle strekkende oost ende west, paelende van oosten eenedreve, van zuiden een partieken bosch van sieur Pieter-Joannes Ryckevvaert, scheidende op paelen van westen Charles Kamaut-Bulckaert00k scheidende op paelen en van noorden het bosch vao joutlrouwe de weduvve en kinderen Vergeelzoone t'Yper. Slaet op 175 francs. Vierden koop. - Een ander partieken Bosch, 00k genaemd Cappelle-Bosch groot volgens titel 18 roeden 25 ellen en volgens cadaster 17 roeden 85 ellen, gelegen zuid aen het voorgaeode, het hosselken van sieur Pieter-Joannes Ryckewacrt, alieenelyk daer tusschenstrekkende oost ende westpaelende van oosten aen de gezeide dreve 4 van zuiden het bosch van den notaris Vander- meersch t'Yperen, van westen dito Ramaut-Bulc- kaert en van noorden gemetd bosselken van sieur Pieter-Joannes Ryckevvaert, al scheedende op paelen. Slaet op i65 francs. Vyfden koop- Een partieken Bosch groot volgens titel 25 roeden 76ellen en volgens cadaster 22 roeden o5 ellen, paelende van oosten een lang sti iepken meersch van d'heer De Baere te Pas- schendaele, van zuid-oosten aen de Bosch-dreve, van zuiden den aerde-boord van d'heer Jacobus Vandergbote te Brugge, daer over de gezeide dreve, van westen en van noorden de hosscben van den zelven heer Vanderghote} gebruikt door Bailleul. Slaet op i5o francs. Zesden koop. - Eene partie Bosch groot volgens titel 64 roeden 82 ellen en volgens cadaster 75 roeden 4° ellen strekkende zuid en noord, htb- bende eenen uitspronk ofte happe omirent in het midden ten wesl-kantpaelende van oosten den singe! van sieur Jacobus Snick, van zuiden het zaeiland van den zelven, nog van zuiden het zaei land van dito Snick en het bosch van de kinderen Ryckevvaert, nog van zuiden en van westen het bosch van Joff. de weduwe van d'heer Henderik- Vurstraete t'Yper en van noorden het zaeiland dito Snick en met d'happe het bosch van d'heer Vanderghote voornoetnd. Slaet op 600 francs. Zevensten koop. - Eene partie Bosch genaemd Nieuvvkerkbosch groot volgens titel 66 R. i5 ellen en volgens cadaster 65 roeden 54 ellen, strekkfcnde oost ende west, paelende van oosten, zuiden en westen de landen van d'hofstede van d'heer Jaco bus Vanderghote voornoemd en van noorden het bosch van sieur Jacobus Snick te Dickebusch scheedende op steenpaelen. Slaet op 600 jrancs. Ven 5 4, 6, en 7 koopen zyn gebruikt door Pieter-Joannes Ryckevvaert, by de Klytte. Achtslen koop. - Een partieken Bosch met wat meersch ten west-einde, t'zamen groot volgens cadaster 11 roeden yi ellen, paelende van oosten het bosch van Pieter Caesteker van zuiden Van- dooren van westen het zaeiland van Pieter Ryc- kewaert, en van noorden den volgenden koop. Gebruikt met den volgenden koop door Joa- chim Delhem Staël op 80 francs. Negensten koop. - Een partieken Zaeiland groot volgens cadaster 22 roeden 60 ellen strek kende oost ende west, paelende van oosten de weduwe Lebleu en den volgenden koop, van zui den het bosch van Pieter Caesteker en den voor- gaenden koop, van westen Joannes Ryckewaert en van noorden de weduvve Lebleu. Staet op 155 francs. Tienden koop. - Een partieken Bosch groot volgens cadaster 28 loeden 5y ellen, paelende van oosten de slraete leidende van kemmel naer Pope- ringhe, van zuiden met den uitspronk het gras en nog van zuiden het bosch van Pieter Caesteker, van westen het zelve bosch van Pieter Caesteker en den voorgaenden koop en van noorden de we duwe Lebleu. Gebruikt door gezegden Pieter-Joannes Ryc kewaert. Staet op 225 francs. De dry laetste koopen zullen by accumulatie in niasse aengeboden worden. Slaet op 5oo francs. GEMEENTE DICKEBUSCH. Elfsten koop. - Eene partie Gars groot twee bunderen, zes-en-vyftig roeden 94 ellen, gelegen te Dickebusch, verre zuid-west van de plaets, paelende van oosten het straeljen leidende van 't Hallebast naer Kemmel, van zuiden het gras van d'heer Carton en het zaeiland van de Weduvve Blomme d'haege afgaende, van westen het gra» van mevrouw Durutte-Demecz»makeren van noorden het gras van d'heer Lenoirgebruikt door sieur Charles Snick zonder recht van pachu Slaet op 45<>o francs. Deze verkooping geschied voor het gene de twee eekste KoofEN betreftkragtenS octrooi van den Rechtbank van eersten aenleg zitling houdende t'Yper de dato 10 juny 1856 en ten overstaen vai den bevoegden heer vrederegter. Den Overslag zal gebeuren zalurdag 16 july i856. ten 5 ueren namiddag, in d'hostellerie het Ziveerd op de Groole-Markt binnen de itad Y peren. Onder de voorwaerden berustende ten comptoirs van den notaris BOEDT, n° 11 in de Lombaerd- straete te Y peren. 106-1. Elk zegge het voorts. M llOOMi VISNDIT1E TOT L O O. Donderdag 2ien julius i856en volgenden dag, t'elkens lebeginnen ten een urena middag précies, op de hofstede genaemd bel Groot-Kraeyhqf tôt Loo, bewoond door de kinderen van sieur Jan- Baptisla De Baenstby de Loobrugge. KOOI'DAG Van al het geen de zelve Hofstede bekleed, be- staende namelyk in: Menagir Goederen en Boerecetbyo, koper.tin, gleysch, kleedei kas. buffets, lafels, stoelen, bedde- bakkcn. pluymen beddcn, vvolle matrassen. deksels, tafel-en niciiagie lynvvaed, klei der kuflers, koperen fournoys kuyp- en keemliullaeinkarleelen stand, n, wyndmolens, graeriziften kalandry, graVnzakken en ander vooi werpt n. Zool- en Wagenhaknasch2 wagens, 2 storte- karren, zoole,5 plocgs, 6 eegden, toile en mest- planken. Bkbstialen, 2 werkmerrien, achttien maenden veulen, zuygei kagtel, i5 nieikkoeyen tweejaer- sclien os, vier j.Hilinkkalvers, 6 jonge kalverj, zeuge, zvvyn met y jongen. Veldvhogten 6 bunders terwe, 6o roeden su- crioen, 75 roeden vlas, 44 roeden rogge 2 bunders peerdeboonen en kruyd, 1 bunder 20 roeden haver, de twcede snide van een bunders 3o roeden klavers, bel hoy van de eerste snede, 75 roeden aerdappels, den ontblool van 1 bunder 3o roeden maeygras en den af.lryf van 12 bunders gras. Voorwbrpen van vbrscheyden aerd, 5oo terWB gleyschoven, 200 roggen idem 5oo bundels oud wilboy, decl strievelynk stroo, 12oo fagoten, 200 boulbondels, dillperssen, gezaegd bout en meer ander, te lang on» verhaelcn. De koopen van 20 francs en daer benedert met gereed geid en de geen daer boven met tyd van betaeling tôt eersten january i837, miis goede bekende borge. Den eersten dag zal men verkoopen een deel der mecagie goederen, boerc getuyg, koyp-en kern- ullaeui, zool— en wagenharnascb met de heestiab n. Den tweeden dag de veldvrugten met de ander voorwerpen die den eersten dag niet zullen ver— kogt zyn geweest. ,02- 2. Elk zegge het voorts. Yprts, Imprimerie de Laxbin-IVIoitizk, Grand'-PlaceYis-à-vis la Graod'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1836 | | pagina 4