4 van jare D, ten dent It tôt Baefmisse iSio,aen 216 francs by ren de contribution. jfiditien en tytels van eygendom berusten Intoore van den Notaris DECOCK ter resi- van Watou. 20-2. BURGMEESTER EN SCHEPENEN DER STAD YPRE. schoone B0SCHTAILL1EN EN PLANTSOENEN Openbaer te koopen te Poperinghe. I Geven te kennen dat de intresten der gevestigde werkelyke scbuld over i836 en die over de vyf vroegere jarenals nog niet gereclameerd, gedurende de aenstaeude maend february by den Stedelyken Ont- vanger zullen uitbetaeld wordenet dat de intresten over 1829 verschuldigd, welke uiterlyk op den 28e" der zelve maend fe— bruary niet zullen gereclameerd zyn gevveest met volledig bewys van regt, over een komstig de bepalingen van het burgerlyk wetboek als geprescribeerd zullen aenzien wordenen ingevolge art. 8 d. van het koninklyk besluit dd. i6en juny 1819 tôt aflos der werkelyke schuld gebruykt zyn. Wyders dat op den maendag 20e" maert loekomende ten drie uren na middag in openbare zitting van den Stedelyken Raed Zal overgegaen worden tôt de opening der gedane minste inschryvingenof by geval van ïiiet genoegzame inschryvingen, tôt eene lotingora by voorkeur den aflos van een getal actien der werkelyke schuld te bekomen op het daertoe bestemde crédit van i836, en vervolgens tôt eene tweede loting van gelyk getal actien der uitgestelde schuld, ter vervanging der afgeloste. Eindelyk dat er met eersten february ter Regering en by den Stedelyken Ontvanger toegezegelde en gesloten kasjes zullen gesteld zynwaerin men de geboden van minste inschryving voormeldzul kunnen deponeren, en voor welke inschryvingen aldaer 00k formulen zullen te vinden zyn. Gedaen» ter vergadering van Burgmeester en Schepenen teYperden 1 ieB january 1837. De Burgmeester en Schepenen, B. YANDERSTICHELE. Ter ordonnance: Den Secretaris, H. De C o d t. i5-2. Op vrydaege 27en january 1837, ten een eure naer middag, in d'herberge het Sladhuis op de Groote-Markt te Poperinghe, zal'er openbaerlyk verkogt worden de Boschtaillien en Plantsoenen staende op de naerschreven Bosschen, toebehoorende de borgerlyke Gast- huyzen en de kerke van Sinte-Bertens te Poperinghe, dit voor den ontbloot 1837, te weten Borgerlyke GasthuyzenPoperinghe. i° De Taillie staende op 9 hectaren 44 aren 69 centiaren bosch met 2177 geteekende Plantsoenen verdeelt in negen loten, ge- legen te Poperinghe in den Helhoek en de Haegebaerthoek. JVestvleteren. 2° De Taillie staenede op 82 aren 85 centiaren bosch met 33o geteekende Plantsoenen,noord de Tempeldreve. Crombeke. 58 De Taillie staende op 1 hectare 3g aren 65 centiaren bosch met 54o geteekende Plantsoenen west de Handstraete. Proven. 4° De Taillie staende op 5o aren 29 centiaren bosch met 85 geteekende Plantsoenen, ge- naemt den Messe pu t. Vlamertinghe 5° De Taillie staende op 5 aren i5 centiaren bosch met 10 geteekende Plantsoenen, achter d'herberge den Pouper. Kerke van Sl-Bertens te Poperinghe. 6° De Taillie staende op 74 aren 9 centiaren bosch met 160 geteekende Plantsoenen gelegen te Poperinghe in den Helhoek Abeelestraete en Haegebaerthoek Cassel- straetjen bestaende in twee loten. Dit op tyd van betaeling mits stellende goede borge en betaelende gereet den ioie" penning. De voorwaerden der verkooping berusten ten kantoore van den Notaris GHELE1N te Poperinghe. 12-2. Elk zeg' het voort. teelen, keukcn gerief, veel kooper,-tin- en yzer- werk, bier glaezen, wyn- en liqueur glaezen kristaelen zoutvaeten, tafel flesschen, lepeis, for— kelten, koffy kannen20 zilver servitien18 koffy lepeis, groote louche, 2 monters, en 2 zilver snuyfdoozen verscheyde schoone schilderien pluymen beddingen hoofdeydenmatrassen, wolle sargien gestikte deksels, ledikanten en bedbakken voorzien van hunne behangseli, groote en kleyne venster gordyneneene merkweerdige bybiioteeke, vervuld van een groot aental schoone boeken, zoo in de flaemsche, fransche als latynsche taeleene groote kwantileit witte- en roode wy— nen in flesschen, gespleten brandhout, kandelaers, dompotten, veurpotten, koper- en blekken lanten, groote en kleyne kuypen en al ander huisraed goed, die zich bevind ten zelven sterfhuyze en waer van het verhael te lang zoude zyn. OPENBAER TE KOOPEN. Den woensdag 25eD january 1837, en volgende daegen, t'elkens te bcginnen ten 9 uren precies in het huys al waer den zelven heer Troost over— leden is, tôt Dranouter Plaetse. De koopen van 5 francs en daer onder zullen moeten gereed betaeld zyn. Order van den Koopdag, Den eersten dag het keuken gerief en effecten van menagie den tweeden dag de beddingen schilderien, zilverwerk, wynen en bybiioteeke. Den Notaris VERMEERSCH te Nieuwkerke is met den koopdag en ontvangsl belast. 21-2. Vrydag 27 januarius 1837, ten twee uren Ttamiddag, te Poperinghe, in het Stadhuiszal men openbaer verkoopen de Taillie met geteekende Plantsoenen, staende op 3 hectaren 1 are 17 centiaren, bosch in 5 partien, gelegen te Pope ringhe, toebehoorende aen de kerkfabriek van den beyligen Joannes aldaer. 16-2. On demande un apprentis-imprimeur s'adresser ■chez Lambin-Verwaerderue de Lille, n° i3, Ypres. 17-3. SCHOONE BOOM VENDIT IE TOT TVESTVLETEREN. TOT DRANOUTER PLAETSE Ten sterfhuyze van den eerweerdigen heer Troost overleden pastoor tôt Dranouteraile de MEUBELS EN EFFECTEN, Bestaende in groote en kleine tafels, kommoden, kleerkassen, coffers, slag horlogien, stoelen, zetels, nagttafels, soupe kommen porceleynen tassen en tellooren, een groot gelai g'eyze tellooren en pla- Dynsdag i8"n februarius 1837, ten een ure naer middag, op de hofstede en ander landen gebruykt door sieur Pieter de Croos tôt Weitvleteren nevens de Dorpplaets. Koopdag van io5 koopen Boomen bestaende in eyken, olmen, esschen, abeelen, wilgen, pope- lieren, notelaers, appelaers en andereten deele dienstig voor kuypers, wagenmaekerstiinmer- lieden en ander werken en ten andere deele be staende in seboon brandhout. De 7 koopen die staen op de twee partyen zaeyland by de berberg de Kruysstraetzullen wezen verkogt ter herberg bc woond door Augustin Brigoude liefhebbers konnen die boomen te vooren gaen bezigtigen. Ten zelven dage in den naermiddag ter bof- plaets van dito sieur de Croos, zal nog in het openbaer verkogt zyn eene groote parlye eyken en olmen timmerhout, bestaen in kassyn bout, zillen, plaeten flieringen een balk en andere, en naer dies op de weydepaelende aen de voor- schreven hofstede, gebruykt door sieur Pieter- Joannes Keslelyntoebehoorende den heer Charles Van der Ghoote tôt Elverclinghe. 5 z waere olmen en 4 zwaere popul ieren Boomen. Ailes op tyd van betaelynge tôt i"1 julius, 1837, mits stellende begoede en bckende borge, de gewoone bespreken dadelyk te voldoen. De vergaedering ter hofplaets van sieur de Croos. 25-2. Elk zegt het voors. Ypres. Imprimerie de Lakein-Moriier Grand'-Place, vis-à-vis la Grand'-Garde»

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 4