GOEDEREN HUIS EN ERVE 4 Gehipotheheérde Rente m WlHBMÏt&aiB» Gemeente Vlaemertinghe. mimmu E® SÎ&id iipm groot per tytel 26 aren55 centiaren of 182 roeden en by cadaster maer 26 Aen of 178 roeden, paelende oost de abeele straet, zuyd sieur Louis Adriaenwest erfgenamen Drion en noord het voorgaend perceel. Vierden koop. - Een perceel Maeygras ge legen in den voorleet Brouk, groot per titel 23 aren, 5o centiaren of i5g roeden, en per cadester maet 22 aren, 5o centiaren of i53 roeden, palende oost de weduwe Criem, zuyd en west M* Delatre tôt Veurnenoord Pieter Carton tôt Watou en Mr Delatre. De koopers der Vette Weyde in West- vleteren en van Hofstedeken in Stavele zul- len mogen in handen houden, den helfd van bunne koopsommenvoor 8 jaeren aen den intreste van 4 p. De conditien van deze verkooping, be- rusten ten inzage der gegadigde, ten kantoore van den Notaris FLOOR. te Loo. 47, - 3. Elk zegt het voorts. VERKOOPING VAN OXROERENDE EN EENE Waer van den Instel zal plaets hebben den vrydag 5e" maerte en den Overslag op vrydag 17» maerte 18^7, l'elkens om 2 .ueren namid- dagin de herberg de Valke staende in de Yper- atraete der stad Poperinghe. Eersten Koop. - Eene partie Zaeyland met Vlooghe ten noordwesthoucke, te zamen groot 48 aren y 7g centiarenbekend by het. cadaster S. B. numéros 262 en 264, gelegen benevens tôt en met koop tienin de gemeente van Reningheist, wat oost van de Dekkeriebosschenhappende ten noordwesthouckepaelt oost eene dreve, daer over den 5 koop, en 't Zaeyland van sieur Ty- perghein tôt Ypcr en der weduwe François Beuns te YVestoutre, van zuyden de volgende partie van westen en noorden de zaeylanden en het behuyst gras van mynheer Hynderick te Yper. Tweeden Koop. - Een stuk Zaeyland, groot volgens titel 4° aren, 75 centiaren en volgens het cadaster, S. B. n° 261 tyi aren, 4-0 centiaren, paelt oost eene dreve daer over 't zaeyland van sieur Typerghcin en der weduwe Beuns voor- noemdvan zuyden den volgenden koopvan westen den gezeyden heer Hynderick en van noorden den voorgaenden koop. Derden Koop. - Een stuk Zaeyland groot vol gens titel 40 aren 75 centiaren en volgens ca daster S. B. n°26o, tôt 43 aren, 40 centiaren, paelt oost koop tien zuyd de volgende partie, west mynheer De Coster lot Fper en dito heer Hynderick en van noorden den voorgaenden koop. Vierden Koop. - Een stuk Zaeyland met wat Vlooghe aen d'oostzyde, te zamen groot een hectare, 15 aren, 67 centiaren, bekend by het cadaster S. B. numéros 256 en 267, happende ten zuydoosthouckepaelt oost koop tien zuyd myn heer Hugghe Carton, nog zuyd en van westen dito heer De Coster en van noorden den voorgaen den koop. Vyfden Koop. - Eene draeyende partie Zaey land met wat Meersch aen d'oostzyde, groot 4t aren, y5 centiaren bekend by het cadaster S. B. numéros 282, 283 en een deel van 285,paelt oost over de dreve den volgenden koop en 't Zaeyland van den genoemden heer Hynderick, van zuyden dito sieur Typerghein en Vidua Beuns, van wes ten over de dreve, den eersten koop en gezegden heer Hynderickvan noorden 't behuyst Gras van den lestgenoemden en over de dreve den vol genden koop. Zesden Koop. - Een stuk Zaeyland volgens ca daster S. B. n» 281 73 aren 3o centiaren, paelt oost de weduwe van sieur Pieter-Jacobus Lie- baert te Dickebuseh, nog oost en van zuyden dilo heer Hynderick, van westen den voorgaenden koop en van noorden dito sieur Typerghein en Vidua Beuns. Zevensten Koop. - Een stuk Zaeyland groot 4g aren, 10 centiaren bekend by het cadaster S. B. n° 321 paelt oost *t Zaeyland der hoirs van mynheer Vanderghote te Fper (gemeente Vlamer- tinghe) van zuyden de Vlooghe der actie hebbende van jouff. de weduwe Luciens, tôt Fper, van westen en van noorden de genoemde weduwe Liêbaert. Achtsten Koop. - Eene partie Bosch met veele opgaende Boomen daer op staende, bekend by het cadaster S. B. 28g en 2go groot 34 aren go cen tiaren paelt oost 't Bosch en Meersch van myn heer Vanmeeris van Reninghe, te Poperinghe, nog oost den meersch van d'heer Leverand te Gend, van zuyden 't Zaeyland der gezeyde we duwe Liebaert, van westen den volgenden koop, nog west en van noorden't Bosch en meersch van gezeyden heer Hynderick. Aenslag met den dag der geldtellingede Tail- lie, Plantsoenen, dobbel en enkel Zaeden daer op staendecompeteeren Joannes-Cornelis Trasschaert, mede verkooper en aen wien den kooper zal moe- ten betaelen het beloop der pryzie. Negensten Koop. - Zes-en-zestig aren 40 cen tiaren Zaeyland, S. B. n° 2gi van het cadaster, paelt oost den voorgaenden koop, en de weduwe Liebaertzuyd den disch van Reningheist, west dito sieur Typerghein en Vidua Beuns, noord 't Bosch van gezeyden heer Hynderick. Gebruykt door Pieter Verpoot5o franken 's jaers tôt baefmisse i838. Tienden Koop. - Een stuk Zaeyland groot 61 aren bekend by het cadaster S. B. n° 255 paelt oost genoemden sieur Typerghein en Vidua Reuns, zuyd dito heer De Coster, van westen derden en vierden koop en van noorden dito Typerghein en Vidua Beuns. Den eersten en tweeden koopzyn gebruykt door den mede verkooper Trasschaert tôt baef misse 1837, 61 franken 00 centimen 's jaers; en koop 3 4 5 6 en 10, zyn gebruykt door Joannes-Baptiste Hennebel tôt baefmisse i83S, in advenante van 228 franken 75' centimen. Elfsten Koop. - Een hectare, 48 centiaren he- plant Gras met eene Scheure daer op staende, ge legen benevens de twee volgende koopen in de gemeente van Vlaemertinghe, langst den voetvreg leedende van de herberg het Cappelleken naer het Legesgoed paelt noord en oost d'erve Pieter en François De Ricke en kyndèren west mynheer Van d^Sande en mynheer d'Hondt. Twaelfsten Koop. - Zeven-en-dertig aren, 63 cenliaren vileerschpaelt oost de Vlooghe van het Legergoedi, zpyd dito De Ricke en kinderen west den volgenden koop, en noord 't zaeyland van sieur Pieter-Louis Gouwy. Dertienden Koop. - Negen-en- veertien aren, 17 centiaren Zaeyland gelegen in Vlaemertinghe, paelt oost den voorgaenden koop, van zuyden 't gras en zaeyland van den gezegden De Ricke vader van westen Pieter-Jacobus Vermeersch te Reningheist en Constantin Thevelin tôt Kemmel en van noorden dito De Ricke vader en kynderen. De dry voorschreven koopenzyn in pacht gehouden tôt baefmisse i838 108 franken 85 centimen. RENTE* Veertienden en lesten Koop. - Eene gehipothe- keérde Rente in capitael van 2176 franken 86 cen timen intrest baerende 3 172 p. °ja ten laste van Pieter-Francis-Joseph De Ricke en zyne kin deren te Vlaemertinghe. Deze verkooping geschied kragtens octrooy van den Rechtbank te Fperen ten overstaen van myn heer den Vrede Regter van het kanton van Po peringhe. De voorwaerden der verkooping berusten ten kantoore van den notaris LUCIEN te Reninghels. 63. - x. SCHOON PATRIMONIEEL TEN DIBNSTB VAN BÂKKERY, TE KOOPEN Gezegd Huis en Erve gestaen en gelegen binnen de zelve stad Ypre, aen de westzyde der Ryssel- straetgeteekend n° i5g, paelende van zuiden aen het Huis van d'heer Bollaert van westen aen Mr Godderis-Colpaert en van noorden aen 't huis van Mr Van Rolleghem. Dit Huis en Erve is thans hewoond door Joseph, en Isabelle Mortieren den kooper zal daer van mogen in gebruyk komen t'einden de a maenden naer den Overslag, Ingesteld 4*200 francs. Gezegd Huis zal te zien zyn aile dagen van ten 3 uren lot ten 4 uren na middag. De verkooping zal gebeuren ten overstaen van den bevoegden heer Vrede Regter; den Instel zal plaets hebben Zaturdag 25 february 1837, en den Overslag Zalurdag 11 maerte daer na t'elkens-ten 4 uren na middagin deafspanningde Lange-Allée binnen de stad Ypre; onder de voorwaerden rus- tende ten kantore van den Notaris RENTYLen- temarkt n° 26 te Ypre. 64- Ypres. Imprimerie de Lambin-Morum Grand'-Place, vis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 4