GOEDGREN ZAEILAND VERKOOPING VAN ONROERENDE 3 Gemeente Flaemertinghe. ZEER SCHOONE ELVERDINGHE, M. Wemaere, séparant sur moitié de la bèque, de midi Jean-Baptiste Duhayon aussi sur moitié de la bèque d'ouest MM. Godtschalck, le marché suivant, M. le comte Hespel et Bernard Budin, séparant sur moitié fossés et du nord madame veuve André de Coninck. Deuxième Marché. Une autre partie de Terre Labour, conte nante selon titre 65 ares, 85 centiares, et sui vant le plan cadastral rapporté n° g34 de la section C. 65 ares, 70 centiares, s'étendant de levant au couchant, akoulissaut de levant le marché précédent, séparant sur moitié fossé, de midi M. Godtschalck moitié fossé de cou chant le grand chemin qui conduit de Neuve- Eglise Nieppe. Ces deux parties de labour sont occupées par Léonard-Louis Budinqui a droit de bail jusqu'au 1" octobre 1847» au fermage de 145 francs par an, par-dessus l'impôt. La Mise prix aura lieu au bourg Neuve- Eglise, au cabaret teuu par la veuve Cuvelier le lundi 5 avril 1857, et l'Adjudication défi nitive se fera, au bourg dudit Neuve - Eglise, au cabaret tenu par Alexandre Dequeker le lundi 17 dudit mois d'avril 1857, chaque fois fc commencer cinq heures après-midi. Les notaires VERMEERSCH et VAN EECKE, résidans Nenve-Eglisesont chargés de cette vente. 71.-1. Ori demande, pour une Etude de Notaire la campagne, un CLERC ayant une belle écriture et quelques temps d'étude, muni de bons certificats. Pour plus amples renseignemens, s'adresser au bureau de celte feuille. 70. - 1. EN EENE Gehipotheheérde Rente, m IP©2>3£Mïî&iaiB» Waer van den Instel zal plaets hebben den vrydag 3" maerte en den Overslag op vrydag 17" maerte 1837, t'elkens om 2 ueren namid- dag, in de herberg de Valke staende in de Ypcr- straete der stad Poperinghe. Eersten Koop. - Eene partie Zaeyland met Vlooghe ten noordwesthoucke, te zamen groot 48 aren 79 centiaren bekend by het cadaster S. B. numéros 262 en 264, gelegen benevens tôt en met koop tienin de gemeente van Reninghelst, wat oost van de Dekkeriebosschenhappende ten noordwesthoucke, paelt oost eene dreve, daer over den 5 koop, en 't Zaeyland van sieur Ty- perghein tôt Ypcr en der weduwe François Beuns te Westoutrevan zuyden de volgende partie van westen en noorden de zaeylanden en het behuyst gras van mynheer Hynderick te Yper. Tweeden Koop. - Een stuk Zaeyland, groot .volgens titel 40 aren, 75 centiaren en yolgcns het cadaster, S. B. n° 2614^ aren, 4o centiaren, paelt oost eene dreve daer over 't zaeyland van sieur Typerghein en der weduwe Beuns voor- noemdvan zuyden den volgenden koop, van westen den gezeyden heer Hynderick en van noorden den voorgaenden koop. Derden Koop. - Een stuk Zaeyland groot vol- gens titel 40 aren, 75 centiaren en volgens ca daster S. B. n° 260tôt 45 aren, 40 centiaren, paelt oost koop tien zuyd de volgende partie, west mynheer De Coster lot JPper en dito heer Hynderick en van noorden den voorgaenden koop. Vierden Koop. - Een stuk Zaeyland met wat Vlooghe aen d'oostzyde, te zamen groot een hectare, 15 aren, 67 centiaren, bekend by het cadaster S. B. numéros 256 en 267, happende ten zuydoosthoucke, paelt oost koop tien zuyd myn heer Hugghe Cartonnog zuyd en van westen dito heer De Coster en van noorden den voorgaen den koop. Vyfden Koop. - Eene draeyende partie Zaey land met wat Meersch aen d'oostzyde, groot 41 aren 75 centiaren bekend by het cadaster S. B. numéros 282, 283 en een deel van 285,paelt oost over de dreve den volgenden koop en 't Zaeyland van den genoemden heer Hynderick, van zuyden dito sieur Typerghein en Vidua Beuns, van wes ten over de dreve, den eersten koop en gezegden heer Hynderick, van noorden 't behuyst Gras van den lestgenoemden en over de dreve den vol genden koop. Zesden Koop. - Een stuk Zaeyland volgens ca daster S. B. n° 281 75 aren 3o centiaren, paelt oost de weduwe van sieur Pieter-Jacobus Lie—» baert te Dickebuseh, nog oost en van zuyden dito heer Hynderick, van westen den voorgaenden koop en van noorden dito sieur Typerghein en Vidua Beuns. Zevensten Koop. - Een stuk Zaeyland groot 49 aren 10 centiaren bekend by het cadaster S. B. n° 321 paelt oost 't Zaeyland der hoirs van mynheer Vanderghote te.Fper (gemeente Vlamer- tinghe) van zuydçn de Vlooghe der actie hebbende van jou(F. de weduwe Luciens, tôt Ypervan westen en Yan noorden de genoemde weduwe Liebaert. Achtsten Koop. - Eene partie Bosch met veele opgaende Boomen daer op staende, bekend by het cadaster S. B. 289 en 290 groot 34 aren 90 cen tiaren paelt oost 't Bosch en Meersch van myn heer Vanmeeris van Reninghe, te Poperinghe, nog oost den meersch van d'heer Leverandte Gcnd, van zuyden 't Zaeyland der gezeyde we duwe Liebaert, van westen den volgenden koop, nog west en van noorden't Bosch en meersch van gezeyden heer Hynderick. Aenslag met den dag der geldtellinge, de Tail- lie, Plantsoenen, dobbel en enkel Zaeden daer op staende competeeren Joannes-Cornelis Trasschaert, mede verkooper en aen wien den kooper zal moe- ten betaelen het beloop der pryzie. Negensten Koop. - Zes-en-zestig aren, 40 cen tiaren Zaeyland, S. B. n° 291 van het cadaster, paelt oost den voorgaenden koopen de weduwe Liebaertzuyd den disch van Reninghelst, west dito sieur Typerghein en Vidua Beuns, noord 't Bosch van gezeyden heer Hynderick. Gebruykt door Pieter Verpoot, h 5o franken 's jaers tôt baefmisse >858. Tienden Koop. - Een stuk Zaeyland groot 61 aren bekend by het cadaster S. B. n° 255 paelt oost genoemden sieur Typerghein en Vidua Beuns, zuyd dito heer De Coster, van westen derden en vierden koop en van noorden dito Typerghein en Vidua Beuns. Den eersten en tweeden koop, zyn gebruykt door den mede verkooper Trasschasrt tôt baef misse 1857, 61 franken ôo centimen 's jaers; en koop 3 4 56 en ro, zyn gebruykt door Joannes-Baptiste Hennebel tôt baefmisse i858, in advenante van 228 franken 75 centimen. Elfsten Koop. - Een hectare, 48 centiaren be- plant Gras met eene Scheure daer op staende, ge legen benevens de twee volgende koopen in de gemeente van Vlaemertinghe, langst den voetweg leedende van de herberg het Cappelleken naer het Legergoed paelt noord en oost d'erve Pitter en François De Ricke en kynderen, west mynheer Van de Sande en mynheer d'Hondt. Twaelfsten Koop. - Zeven -en -dertig aren, 65 centiaren Meersch, paelt oost de Vlooghe van het Legergoed zuyd dito De Ricke en kinderen west den volgenden koop, en noord 't zaeyland van sieur Pieter-Louis Gouwy. Dertienden Koop. - Negen - en - veertien aren 17 centiaren Zaeyland gelegen in Vlaemertinghe, paelt oost den voorgaenden koop, van zuyden 't gras en zaeyland van den gezegden De Ricke vader, van westen Pieter-Jacobus Vermeersch te Reninghelst en Constantin Thevelin tôt Kemmel en van noorden dito De Ricke vader en kynderen. De dry voorschreven koopenzyn in pacht gehouden tôt baefmisse i838 108 franken 85 centimen. RENTE. Veertienden en lesten Koop. - Eene gehipothe- keérde Rente in capitael van 2176 franken 86" cen timen intrest baerende 3 172 p. °ja ten laste van Pieter-Francis-Joseph De Ricke en zyne kin deren te Vlaemertinghe. Deze verkooping geschied kragtens octrooy van den Recbtbank te l'peren ten overstaen van myn heer den Vrede Regter van het kanton van Po peringhe. De voorwaerden der verkooping berusten ten kantoore van den notaris LUCIEN te Reninehels. 63, - 5. PATRIMONIEÊLE PARTIE GELEGEN T8 TE KOOPEN BINNEN DE STAD Y PRE. Gezegde partie Zaeiland groot 2 hectaren, i5 aren, 72 centiaren, strekkende oost en west happende een weinig zuid - waert paelende van oosten het Zaeiland van den Disch van Elver— dinghe, veurgemeens nog oost en van zuiden in d'happe Mejufv. De Codt nog zuid 'tZaeiland van M. den Président Hynderick scheidende op half dyk, van westen aen de hofstede van mynheer Vandewynckel en van noorden M. Placide Capron, Joefvrouw Dcmolder en consoorten deze partie Zaeiland is gebruikt door Joannes-Baptiste Ligneel tôt bavo 1837, Ingssteld 6,120 franc*.

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 3