GOEDEREN MEUBELE1V, Sieur G4LIOOT, FIUNCISCIJS DKILYKDT, us nsuni ANNONCES. 4 van TE RENINGHELST. schoorsteenveger Les individus prévenus de crimes ou de complicité de ces crimes, une fois traduits devant les tribunaux seront exilés en Si bérie si sans être convaincus jar les ju ges ils n'ont pu être justifiés par les té moins et si livrés comme suspects la surveillance des communes deux tiers des habitans s'opposent ce qu'ils y restent. - On écrit de Constantinople le i3 juin M. Bell, propriétaire du fixen, qui est parti de nouveau avec des maichan- dises pour la Circassie n'a plus été in quiété par les Russes. Il se piomet beau coup de succès de son expédition. La crise commerciale continue, et les nouvelles arrivées de Bucbarest Jassy et Odessa ne sont pas de nature y mettre un terme. Il est certain que la goélette Scharck des états-unis de l'Amérique du Nord, ayant bord le chargé d'affaires, M. Poiter, a passé les Dardanelles sans en avoir ob. tenu l'autorisation par un firman et qu'elle a ainsi enfreint le traité d'Unktar-Skélessi. Ce fait a donné lieu un échange de notes entre la Porte et ce chargé d'offai- res. Le sultan doit être très-iniié de cette infraction et M. Porter a déclaré que celle goélette était un navire de commerce et non un bâlimeut de guerreet de cette manière le représentant de l'Amérique du Nord a reconnu indirectement et tracitemml le traité dont il a été si souvent question. VERKOOPING VAN ONROERENDE TE REN1NGHELST. Waer van den Instel zal plaets hebbert den donderdag i3,n july 1857 en den Overslag den donderdag 27" der gezegde maend july t'el- kens om vier ueren namiddag in de berberg de Valke bcwoond door Pie ter-Louis liof, staende ter plaetse van Reninghelst. GEMEENTE RENINGHELST. Eersten koop. - Een schoon en geriefl yk woon- huys met den grond daer mede gaende groot j5 aren 72 centiaren gelegen nevens de plaetse, aelt oost d'erve van sieur Pieter-Joseph de egher zuyd de YVestoutrc-straele west den volgenden koop en van noorden den grasbilk Van Catharina Dellombe. Gebruykt door de weduwe van sieur Pieter- Josepb Michau aenslag met den dag der geld- telling. Tweeden koop. - Een are 6a centiaren, huvs- Srond en hovenier-hof, al waer gebouwen is net uys van Pieter Houvenaghel paelt oost den voorgaenden koop zuyd de westoutre-straete west den volgenden koop en noord den graa- bilk van Catharina Deltombe. In pacbt gcbouden door dito Houvenaghel tôt eersten january i854> in ad venante van 5 franken 's jaers boven de contributien. Derden koop. Vier aren 3a centiaren huys- grond en hovenier-hof, op welkers gebouwen is het huys der weduwe van François Rycke— waert paelt oost den voorgaenden ^oopzuyd de westoutre-straete west den volgenden koop en van noorden den garsbilk van Catharina Deltombe. In pacht gehouden door genoemde weduwe Ryckewacrt tôt eersten january i854 in ad- venante van 8 franken 55 centiuien 's jaers boven de contributien. Vierden koop. Vier aren 52 centiaren huys- grond en hovenier-bof, op welk.n gebouwen is het huys van Juannes Ureel parla oost den voorgaenden koop zuyd de wesloutre-slraele west bet nedergraeve-straetjen en van noorden den garsbilk van Catharina Dellombe. Gebruykt door ditn Ureel toi eersten jannary 1834, 8 franken 55 cenlimen 's jaers boven de contributien. De voorschreven koopen zullen 00k in masse te koop geveylt worden. Vyfden koop. - Eene partie meersch groot 22 aren 4 centiarengelegen zuyd van de plaetse, by het bosch den mollemaet paelt oost de kerkfabriek van Reninghelst zuyd den meersch van Félix Tallein en 't land van den notaris Boedt west 't land van dito beer Eoedt en van noorden de straete. Gebruykt door de gezegde weduwe Michau aenslag met den dag der geldletling. Zesden koop. - Eene partie zaeyland groot jg aren 75centiaren gebgcn een weinig noord- vvest van de plaetse, paelt oost den discb van Reninghelst zuyd eene dreve nng zuyd den huysgrond van Pieter-Joannes Saelen west ■*t land van dito Smaelen en van nosirden over den voetweg 't land van Pieter Dewynler. Ook gebruykt door de weduwe Michau den kooper zal in gebruyk treden met het schee- ren der vrugten. Zevensten en laetsten koop. Drie-en-tachtig aren 60 centiaren bosch met de taillie outl vier jaeren plantsoenen en boomen daer op staende gelegen west van Je plaelseaen het gescheet met de geraeenle Yv'esloulre paelt oost 't bosch van Joannes de Keuwer, zuyd de Sinte-Pieter-sIraete west 't boscb van d'hetr Debethune en van noorden 't bosch vand'heer Duvet. Om in gebruyk te treeden met den dag der geldletling. De voorschreven Goederen afhangende der successie van den genoemden sieur Michau zullen verkogt worden op het gewin van Iuslel en Verhoogpenningen. De titels van eygendom als ook de voorwaer- den der verkooping berusten ten kantoore van den notaris LUCIEN, te Reninghelst. 148. - 1. KOOPDAG Den donderdag i3" july 1857, ten acht ueren 's raorgens preciesten sterfhuyze van siéur Pieter-Joseph Micbau in zyn leven chirurgyn, staende te Reninghelstby de plaetse zal'er gehouden zyn koopdag van aile de meubelen aldaer te bevynden, bestaende in koper,tin, yzer gleys en aerdewerk stoelen tafels coinmoden kassenledekanten met bebang- sels matrassen pluymen bedden slaeplae— kens sargien four ne js kuypen keer groot en kleyn brandbout denne-boomen immers van ailes ten gemelden sterfhuyze te bevynden. Voorts zal men verkoopen de kleederen en lyn waert door den overleden nagelaetenala ook de tarwe en aerd.ippelen staende op ig aren 75 centiaren land, gelegen noord-west van de plaetse, by de woonste van Pieter-Joannes Staelcn en het hooygras staende op eene partia meersch groot 22 aren 4 centiaren gelegen by 't bosch den motlemat. De koopen van 10 franken en daer beneden contant te betaelen voor de andere mits stel- lende goede borg zal'er tyd van betaling toe- gestaeu zyn. 147. - 2. BERIGT. De persooncn die goedvinden hehben op dito sieur Micbau of aen bem schuldig zyn, worden verzocht kunne pretentien by gesebrift in te dienen of hunnen débet te betaelen gedurrende de maend july 1837 ten kantoore van den notaris LUCIEN te Reninghelst. 146. - 2. Heeft de eer bet publiek ter kennis le brengen dat by veikocht heeft ter markt le Ypereo, zeven zakken en zes achtslen Koolzaed, aen acbt francs (Jet) zak Veur- uesche-maet aeo d'beer Devos olie-slaeger le Yperea. 145. - 3. Heeft de eer het publik bekent te maken, dat van heden af niemand ongenaenid zyne huisvrouw en mag eenige goederen of andere objecten ten zy, zy geoorlofd is van harea man vertrouwen zonder geld te ontvangen. Ypres. Imprimerie de Lambin-MortierGrand-Placevis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 4