tanmtm BEESTEN A WERVICQ 4 GEMEENTE PASSCHENDAELE. V E N D I T I E SCHOONEN KOOPDAG VAN TE RENINGHELST. D'ORIGINE PATRIMONIALE tciten van M. Emanuel De Ghelcke en van tioorden de twee volgende koopen. Vyfden koop. - Eene partie zaeiland numéro 32o groot 1 hectare - 9 1 aren go centiaren palende van oosten aen het zaeiland van ge— zegden Damelis aen den derden en aen den volgcnden koop van zuiden den voorgaenden koop de landen van den heer burggraef Dehaene en d'heer Einannel De Ghelcke van westen gezegden heer Dehaene en van noorden dito Damelis en den derden koop. Zesden koop. - Eene partie zaeiland bekend numéro 3i3 op de grotte van 66 aren 4° centiaren, strekkende oost en west, palende van oosten gezegden fiamelis, van zuiden d'heer Emanuei De Gheleke en den vierden koop van westen en van noorden dtn voorgaenden koop en het zaeiland dito Bamclis. Zevensten koop. - Eene partie zaeiland nu méro 439, groot 52 aren 60 centiaren, strek kende zuid en noord palende van oosten den volgenden koop van zuiden een straetjen, daer ovcr den discli van Langemarcq van westen den disck en van noorden den meersch van M". Dornon. Achtsten koop. - Eene partie zaeiland met een klein hotksken bosch ten noord-kante numéros en '^41 groot 1 hectare 94 aren 70 cen tiaren prfende van oosten den volgenden koop, gezegde joeffrouwe Gros en de beke van zui den een straetjen en den volgenden koop van westen den voorgaenden koop en gezegden heer Pumon en van noorden den zelven heer Dumon en de beke. Negensten koop. - Eene partie zaeiland nu méro 442 groot 72 aren 70 centiaren pa lende van oosten en van zuiden een straetjen, van westen en van noorden den voorgaenden koop en n^g van noorden de gezusters Gros. Tiendcn koop. - Een partieken bosch numéro 201 groot 54 aren go centiaren, palende rond- w aen de propriéteilen van de genoemde ge zusters Gros. De tien voorschreven koopen zyn te za- men uitmaekende de voormeide hofslede, die in masse z2i te koop aengeboden worden. Elfsten koop. - Een partieken meersch sectie C numéro 4°^ groot 67 aren 20 centiaren palende van oosten (hevrouwe Depaemelevan zuiden de bekevan westen joDrouwe Ovyn en van noorden het land van mevrouw Dn- rutle, gebruikt door gezegde kinderen Callens. Twalfsten koop. - Eene partie bosch sectie H* numéro 172, groot 42 aren palende van oosten en van noorden aen het land van M. Delimon van zuiden de Pilckem-straete en van westen liel bosch van mevrouw Hynderick-De Ghelcke. Dcrtienden koop. Eene partie bosch sectie H. numéro i5o, groot 80 aren 20 centiaren ver- bappende ten noord-kante oost-waertpalende van oosten de bosschen van de kinderen ftlarkey, van zuiden den disch van Sint-Jan van wes ten d'hofstede-landen van M. Struye en van noorden Philippus en Albert Van Eecke en gezegden Markey. Veertienden koop. - Eene by nae dry-hoekige partie bosch in de wyngaerd bosschen sectie G numéro 374 groot 1 hectare 2 aren pa lende van oosten de bosschen van M. Louis Cortyl en sieur Hosdey, van zuyden M. Grys- peerd van westen de groene-straete en het bosch M. De Brier en van noorden gezegden heer Cortyl en de kinderen Donck. De drie voorschreven partyen bosch zullen c aen de liefhcbbers aengcwczen zyn door Picter- Francis Van Hove woonende in de wyn- gaerd-bosschen op Langemarck. Vyflienden koop. - Eene partie zaeiland sectie C numéro ii5o groot 81 aren go centiaren palende van oosten M. Debaerevan zuiden een straetjen leedende naer de keirselaer, van westen de lekker-boter-calchiede en van noorden den meersch dito heer Debaere en den eigen- doin M. Elleboudt; gebruikt door Ignatius Ver- helstten pryze van 54 francs 42 ceutimen 's jaers hoven de contributien. Zestienden koop. - Een woonhuis met des zelfs grondgroot 5 aren 29 centiaren ge- legen ter gemeente Passcbendaelewest aen de plaetsPalende van oosten aen het land Van de kerk van Passchendaele,- haege hier afgaende, van zuiden aen den grond van Francis Soenen de haege hier medegaendevan westen den zelven Soenen, scheidende op half-dyk en van noorden de straete leidende van de calchiede naer de dossel-straete cebruykt door Pieter Pitillion. Den lnstel zal gebeuren zaterdag 12e" augustus 1837 en den Overslag zaterdag 26an der zelve maend telkens ten twee ueren na middag in d'hostellerie het klein-yper in de dixmude- straete binnen de stad Yper. De voorwaerden der verkooping berusten ter inzage der liefhebbers ten comptoire van den notaris BOEDT n° 11 in de loinbaert-straele t'Y per. De liefhebbers zullen 00k wegens deze ver-' kooping aile inlichtingen kunnen bekomen by de notarissen Comyn te Langemarck Syoen te Merckem en Holvoet te Berst. Er zal eene lnstel premie worden toegestaen van een half ten honderden van het bedrag van den instel. 160. - 1. vas Une Belle ferme Contenant en fonds Lâti vergerspotager prairies et bonnes terres labourables 16 hectares 89 ares83 centiares, le tout en une niasse située en la Commune de Becelaere et occupée par Joseph Vandepitle au fermage annuel de 900 francsoutre les Contributionssusceptible d'une forte aug mentation après le bail Courant qui expire le 1 octobre i84i. La mise-à-prix aura lieu le Jeudi 27 juillet 1837, h 5 heures de relevée l'hôtel de com merce a wervicq. Et l'adjudication, le Jeudi 10 août 1837, même heure h l'hôtel de ville h wervicq. Le cahier des chargesles titres de pro priété et le plan figuratif sont déposés en Vétude dudil Notaire FORREST où les amateurs pourront en prendre conno'ssance. 160-2. EEN PEERD OUD FYFJJEREN EN VAN WAEGEN-ARNASCH EN Binnen het gemeente Vlamertinghe. Op den Woensdag 2cn augustus 1837 te beginnen met de uere van de middag zal'er gehouden worden ter hofslede genaemd deCaienne te Vlamertinghehy de herberg Sint-Andries, gebruikt door Franciscus Vandarame, zal'er ge houden worden venditie van Beesten en Vrugten, te weten 6 Hectaren 61 aren 48 centiaren Terwe. 3 Hectaren 52 aren 78 centiaren Boonen. 1 Hectare 76 aren 39 centiaren Haver. Deze venditie geschied met tyd van betae— ling niits stellende bekende en goede horgen en de bespreken comptant te betaelen. Deu notaris VERM1NCK te Vlamertinghe is met deeze venditie en onlvangst helast. 161. - 1 Dynsdag eersten oogst 1837 ten tien ueren 's morgens precies op d'hofsfede gebruykt door de weduwe van sieur Pieter Wulleman, gelegen in de gemeente van Reninghelst tusschen de plaetse en de herberg het wielkenniet verre van de straete leedende van den ouderdom naer Poperinghe, zal'er vrywilligen koopdag gehou den woiden van i# Een schoon trek-peerd oud vyf jaeren 2° Zool en wagen-arnasch bestaende in twee wagens twee karren draey barre, twee plocgs, Eggen hoezelaers slé houwen spaen vor- ken raekels en ander boer allaem. En 3° van de navolgende vrugten te weten OP DEN AKKER. G. L. 10 2 6 o 0 1 1 2 3 1 R. 00 00 5o 00 5o H. A. C. 4 66 69 koorn. 2 62 66 boonen. o 21 88 erwéten. 0 72 g6 rogge. 1 53 21 Hooygra*. 1NGEOOGSTE. Zes honderd bondels zeer schoon vlas en ceven honderd bondels claever-hooy van d'eerste snéde, beide van den ontbloot dezer jaere. Op langen tyd van betaeling, mit* stellende goede en bekende borgevoor de koopen hoven de twintig francs de andere als mede den tienden penning en andere bespreken ten dage der venditie te betaelen in nanden van den notaris LUCIEN te Reninghelstmet deze ven ditie en ontvangst belast. Le notaire FORREST h la résidence de De vergaedering op het behuyst-gras der ge— Wervicq vendra publiquement. zeyde hofslede. i58. - 2. SITUÉE h BECELAERE, VENDRE Yprès, Imprimerie de Lambin-MortierGrand'-Placevis-à-vis la Grand-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 4