BOSCIIT ALIEN PLANTSOENEN 4 COMMUNE DE WARNÈTON, te reninghelst. gemeente reninghelst. gemeente vlamertinghe. nog gemeente reninghelst deren deele dienstig voor Lard item eyken, iepen en esschen voor scbip, wagen en tim- merwerkenals ook voor brandhoutaile staende in de grazingen en aen de zaeylanden deel maekende der hofstede gebruyktdoor sieur Amandus Boulen-Courtensgelegen binnen de gemeente van Laugemarck, noord- ■west der plaets van Poelcappelle, en op eenen kleynen afstand der kalsyde leedende van 't zelve Poelcappelle nae het bosch van llout- hulst, by dies, aile zeer geniakkelyk voor den transport. Deze verkoopiug zal gebeuren met ge- woonelyken tyd van betaeling, mits door de koopers stellende goede en welbekende mede- koopers, en de bespreken gereed voldoende. 377. 1. Maelt het ruchtbaer. Près de MESSINES). FENTE PUBLIQUE a l usage de CHARPENTIERS, CHARRONS, SABOTIERS "t autres. Le Lundi 8 Janvier, i838, a 9 heures du matinle Notaire LAMBINde re'sidence a Ypresvendra publiquementsur une pâture exploitée par Jean-Baptiste de Bailleult cultivateur, a Messines, située h Warnêton, près de ladite ville de Messinesaboutissant de midi au Ruisseau de- la Douve, de nord au petit chemin conduisant h Messines et de couchant au pâturage de la ferme dudil de Bailleul61 marchés d'ARBRES. La Vente se fera avec terme de crédit moyennant de fournir caution bonne et sol- vablej et de payer comptant 5 francs par marché en déduction du prix principal et des accessoires. Nota. - La réunion h la ferme dudit sieur de Bailleul. 278. - 1. FMRKOOPING va» en Op Woensdag 37° December 1837, ten een ure Tiamiddag juyst, in de herberg de Valki bewQont door de kinderen van Pieter-Louis Hof, staende 1er plaets van Reninghelst, zal men openbaerlyk verkoopen de navolgende Boschtalien en Plant- •oenen, voor den ontbloot van x838. Eersten koop. De talie oud zeven jaren met 55 geteekende plantsoenen en 6 espen, staende op 22 aren, 4 centiaren boscb, gelegen wat nost van bet linde- goed, paelt noora en oost mynbeer de Ghelcke, en zuyd de Sinte-Pieter-straet; lest ontbloot door François Vallaeys. T vveeden koop. De talie oud zeven jaren met 9 geteekende plantsoenen staende op een singel-bosch groot 4 aren, 69 centiaren, gelegen vvat zuydoost van de Clytte-Capelle, paelt zuyd sieur Snick, en van westen de kinderen van mynheer Vanderghote; lest ontbloot door Louis Spyckerelle. Derden koop. De talie oud zeven jaren met 58 geteekende plantsoenen staende op 55 aren, 6 centiaren, bosch, gelegen in de Gcusekens, paelt oost d'hoirs van sieur Jacobus Loonis, zuyd de bofplaets der hofstede gebruykt door de gebroeders de Hem, noord ecne dreve; lest ontbloot door sieur Fran çois Markey. Vierden koop. De talie oud zeven jaren met 48 geteekende plantsoenen en 4 espen, staende op eene partie bosch, groot 58 aren, 48 centiaren, ook gelegen in de Geusekens, abouterende van ooslen den volgenden koop en van westen 't boscb van den disch van Reninghelst} lest ontbloot door dito Markey. Vyfden koop. De talie oud zeven jaren met 55 geteekende plantsoenen en 5 espen, staende op 25 aren, 80 centiaren, bosch, paeit oost den voorgaenden koop en van noorden 't bosch van den disch vaa Reninghelst, lest ontbloot door Pieter Hennebel. Zesden koop. De talie oud zeven jaren met 24 geteekende plantsoenen en 1 espe, staende op 14 aren, 78 centiaren, bosch gelegen verre noodwest van de plaetse, paelt oost, zuyd en west d'beer Poupaert en van noorden 't bosch der Kerk-fabriek van Vlamertinghe; lest ontbloot door. Zevensten koop. De talie oud zes jaren met 8 geteekende plant soenen, staende op eene vlooge, groot 45 aren, 67 centiaren, gelegen west van de plaetse paelt oost 't gras gebruykt door François Brockseau, en van zuyden de sinte-Pieter-strael; lest ont bloot door Pieter Croquette en Joannes Bailleul te Poperinghe. NOTA 'T is op deze vlooge dat'er op den Maendag 11" dezer maend in den namiddag, eenige iepen boomen zullen verkocht worden. Achtsten koop. De talie oud zes jaren met 78 geteekende plant soenen en 18 espen, staende op 70 aren, 4 centi aren boscb, gelegen digte by de plaetse, paelt oost 't gras dezer Kerk-fabriek, zuyd 't zaeyland van mynheer Huygbe-de Scbodt, west 't bosch van genoemden heer Huyghe, en van noorden aen het brykterie-bosch; lest ontbloot door dito Croquette en Bailleul. Negensten koop. De talie oud zes jaren met 4o geteekende plantsoenen en 4 espen, staende op eene partie bosch, groot 24 aren, 81 centiaren, gelegen by de Roobaerts-Meerschen, paelt zuyd 't bosch van d'beer Huyghebaert en van noorden d'actie heb- bende van joufvrouw Coene; lest ontbloot door François-Xavier Mazeman. Tienden koop. De talie oud zes jaren met 44 geteekende plant soenen en 1 espe, staende op 26 aren 79 centiaren. bosch, gelegen zuydoost van de Clytte-Capelle, paelt west 't zaeyland der gezeyde kinderen van d'heer Vandergbote en van noorden dito Jacobus Snick, lest ontbloot door Carel Mahieu Elfsten koop. De talie oud zes jaren met 27 geteekende plant soenen, staende op 21 aren een centiare bosch, gelegen wat oost van den Visscherie-Molen, paelt oost 't gras der hoirs van mynheer Mazeman de Couthove; lest ontbloot door genoemden François Markey. De elf voorsebreven koopen worden verkocht van wegens de heeren Administrateurs der Kerk- fabriek van Reninghelst. Twaelfsten koop. De talie oud zeven jaren met 7 geteekende plantsoenen, staende op 60 aren, 26 centiaren, felegen wat zuydoost van de plaetse in het xterveld, paelt oost 't zaeyland van Norbert Doise en van noorden den volgenden koop} lest ontbloot door Ferdinand Maerten. Dezen koop word verkocht op bet verzoek der heeren Administrateurs van het Armgesticht.van Reninghelst. Dertienden koop. De talie oud zes jaren met aoi geteekende plantsoenen en 8 espen staende op een hectare 98 centiaren bosch, deelraaekende der gene ge- noemd het Exterveld, paelt oost 't gras van Nor bert Doise en van zuyden den voorgaenden koop} lest ontbloot door sieur Pieter de Hem. Veertienden koop. De talie oud zeven jaren, met 28 geteekende Elantsoenen, staende op 29 aren, 18 centiaren osch, gelegen een weynig zuydwest van den voorgaenden koop, achter de woonsle van Louis de Quecker, palende west den grashilk en bosch van sieiir Wulleman en kinderen, lest ontbloot door Livinus Vandewybaeghe. Vyftienden koop. De talie oud zes jaren, met 109 geteekende Elantsoenen, staende op 43 aren 77 centiaren osch, gelegen aen den zuydkant van het beet, by 't hofstedeken gebruykt door Benedictus Ne- vejans, paelt oost bet Scberpenberg-straetjen, zuyd 't zaeyland gebruykt door dito Nevejans, west en noord 't boscb van sieur Liebaert} lest ontbloot door François Houvenaeghel. Zestienden koop. Eyndelyk de talie oud zes jaren, met 70 getee kende plantsoenen staende op '29 aren 18 centi aren bo:ch, gelegén by den voorgaenden koop} palende aen de partie boscb genaemd den Wyck, lest ontbloot door. Koop i3, 14, i5en 16 worden te koop gestçld van wegens mynheer Vanderghote eygenaer te Brugge. Deze Veodilie zal plaets hebben op ge- woonelyken tyd van betaling voor de koopsomroe principael, mits stellende goede en bekende borge, gedomicilieerlin het Arrondissement van Yperen, den io penoing en andere bespreken comptant belalende en onder de voorwaerden alsdan vooren te [ezea door den Nolaris LUCIEN, residerende le ReoiDghelst, met dezelve en ootvangst belast. 372. - 2. Elk zegge bet voord. YpresImprimerie de Lambin-Mortier, Grand-Placevis-àrvis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1837 | | pagina 4