BOSCHTAILLIEN 4 (OOST OVER DEN VAERD). 5° Een* Huis en Erve gestaen en gelegen te Ypre aen de zuidzyde der Goude- Poorteslrctet n" 4, bewoond door Francis Buyle. Ingesteld 1,755 francs. 6° Een Huis en Erve gestaen en gelegen aen de noordzyde der Paddepoelstraet te Ypre n" 20bewoond door Jacobus Bossaert. Ingesteld i,46o francs. 70 Een Huis en Erve gestaen en ge legen aen de zuidzyde der Vleeschhauwer— straet binnen de zelve Stad Ypregeteekend n" 7bewoond door verscheide persoonen. Ingesteld 5,100 francs. En 8° twee aen een hechtige huizelens staende achter het laelstvoorgaende hebbende hunnen ingank al het Pleinbewoond, het eenedoor Gregorius Schelle en het ander door François Vermoux. Ingesteld i,65o francs. De Huizen vermeld n0' 7 en 8 zullen 00k in masse geveild worden en den koo- per zal vermogen den geheelen koopprys of een deel van den zelven in zyne handen hlyven behouden 4 1/2 °j0 by jaere. Ingesteld 5,100 francs. De voorwaerden dezer Verkooping en het plan der voormelde Hofstede zyn be- rustende ten kantoore van gezegden Notaris RENTY Lente-Markt n° 26 te Ypre 37. - 1. VENTE La réunion aura^eu h la Ferme occupée par le Sieur Jacques fVyckelelong ledit chemin de Kemmel h Ypres. Le Notaire VAN EECKE de résidence h Neuve-Église, est chargé de cette Vente et de la recette. 36. - 1. SCHOONE met zwaere plantsoenen, te koopbk btrnbs het cehbe5te tan BOESYNGHE, A KEMMEL, Consistant en 39 beaux Chênes, 2 Bois Blancs et 16 Hêtresdivisésen 4g marchés, propres aux constructions de navires, Arbre tournant, Entrebuts et autres ouvrages de Moulinsla Ton nellerie menuiserie et enfin tous ou vrages en général. Le Jeudi 8 Février i838, 10 heures du matinseront vendus les Arbres sus-énoncés, savoir i° Sur une prairie, occupée par le Sieur François Decat, lelong le chemin menant de Kemmel h Ypres. Un Marché. 20 Sur une pâtureoccupée par le même Sieur Decaty lelong le susdit chemin. 32 Marchés. Et 3° Sur une partie de bois, près la fiâture, occupée par Sieur Geerardyn, lelong e chemin menant de Wytschaete Kemmel. 16 Marchés. Il y aura long crédit, moyennant d'établir des co-acheteurs solvables, et de payer comptant les conditions de la Vente. Eersten Koop. - Alvooren de Taillie oud 6 jaeren, staende op 5g aren 45 centiaren Boschlandmet 100 Plantsoenengeteekend in de schorsse, benevens de naervolgende met de letters F. E. liggende westby d'Hofstede gebruykt door Joseph Hackepaelende van oosten de Slaektestraetezuyd den volgenden koop separeérende op een dyksken, en noord de Taillie geschoten van een jaer. Tweeden Koop. - De Taillie oud als vooren, op gelyke 5g aren 45 centiaren Grond met 80 Plantsoenen, houdende van oosten de ge- melde Slaektestraetezuyd de Taillie oud een jaer, en noord de voorgaende partie. Item de Taillie oud gelyke zes jaeren groeyende op een hectare 80 aren 8 cen tiaren Boschland, zynde den oostkant van den Bosch genaemd den Pruymelaere, pae lende van westen de Poeselstraeteoost en zuyd den Heer Boonaert, en noord den noordkant van dito Bosch, verdeeld in vier bestekken als volgt Derden Koop. - Eerste bestck, beginnende van zuyden jegens de Landen van gemelden Heer Boonaerten scheedende noord op eenen dyk, die het gescheed maekt van dit en het volgende béstek, groot 77 aren 60 centiaren met 125 Plantsoenen. Vierden Koop. - Tweede bestek, paelende van zuyden het voorgaende, en noord het volgende, aldaer separeérende met eenen dyk, ter grootte van 38 aren g4 centiaren met 68 Plantsoenen. Vyfden Koop. Derde bestekhoudende zuyd het voorgaende bestek, en noord de noordzyde van genoemden Pruymelaere, scheedende op dykgroot 38 aren 66 cen tiaren met 70 Plantsoenen. Zesden Koop. Vierde bestek, wezende de happe van gezegden Bosch den Pruyme laere, paelende van westen de Poeselstraete en noord het eerste bestek, groot 24 aren 98 centiaren, met 45 Plantsoenen. Voorts de Taillie 00k ter elde van zes jaerengroeyende op 2 hectareng4 aren zynde den westkant van eene meerdere partie Boschland, paelende van oosten de Taillie geschoten van een jaer, zuyd de Zaeylanden gebruykt by Engel Robaeys en dito Hacke west 't Gras Joannes Cnockaerl, liggende in twee rekken, ider rek in twee bestekken. Zevensten Koop. Eerste rek, eerste be stek, zynde het zuydeynde van den oostkant, groot 5o aren, 27 centiaren, met 61 Plant soenen, paelende oost de Taillie geschoten, van een jaer, zuyd het Zaeyland dito Robaeys en noord den volgenden koop separeérende op dyk. Achtsten Koop. - Tweede bestek, wezende de noordzyde, ter grootte van 47 aren 77 centiarenmet 60 Plantsoenenhoudende oost aen de bewalde Mote, en zuyd de voor gaende partie. Negenste'n Koop. «- Tweede rek, eerste bestek, zynde den zuydkant van de westzyde, groot 5i aren, 46 centiaren, met 47 Plant soenen paelende zuyd het Zaeyland van gemelden Hackewest gezegd Hofstedeken Cnockaert en noord de volgende partie, aldaer scheedende met den voelweg. Tiensten Koop. - Tweede bestek, zynde het noordeynde, ter gelyke grootte van 5i aren 46 centiaren, met 66 Plantsoenen, paelende van zuyden den voorstaenden koop, scheedende op half voetweg en west 't Gras van meergenoemde Hofstedeken Cnockaert. Elfsten Koop. De Taillie ter oude als vooren, groeyende op 3g aren 71 centiaren Boschgrond, met 5o Plantsoenen, paelende Oost 't Bosch de weduwe Francis Van E'ecke, zuyd 't Zaeyland gebruykt by de weduwe Gruwier, west den eygendom van de kinderen Jgnaes Plamon en noord de Poperingstraete. Immediatelyk naer het houden dezer Venditie zal'er te koop presenteért worden eenen schoonen EYKE insgelyks geteekend met de letters F. E. staende in de partie Boschtaillie bekend onder den 5ea koop hiervooren. Pieter Vanuxem te Boesynghe op eenen kleynen afstand van de plaets wôonende, zal de liefhebbers de koopen aentoonen. De geene gading hebben, om eenige der voorschreven partien Boschtaillienbenevens den genoemden Boom te koopen, kunnen hun laeten vynden op DONDERDAG, wezende den 8sUn Februarius i838, ten twee ueren naemiddag, in 'herberg het groot S'-Joris, bewoond door Lodewyk Vulsteke, by de plaets van Boesynghe, alwaer de Verkooping zal geschieden, met langen tyd van betaelinge, mits stellende solvable en welbekende borge, behoudens den tienden penninck der koop- somme en 5 francs voor bespreék van elken koop comptant te betaelen. 54. - 1. YP, •es. Imprimerie de Lambin-Mortier Grand'-Placevis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1838 | | pagina 4