IIOOYGAIÎZEN, 4 Tweeden Koop. Eene Weyde groot 2 hectares *3 ares 63 centiares (of 4 gemeten 264 roeden), palende 00st siaer den noorden de vette Wcyden van den heer Pastoor van Belle tôt Leke, en naer bet zuyden de vette W-eyde van de Hospice van Steenvoerde, zuyd naer bet oosten de vette Weyde van sieur Dejonghe tôt Haringhe, aldaer naer het westen Hofstedeken van Joanna-Theresia Depuydt, ivest den eersten koop hage mede en met de geheele noordzyde de vette Weyde gébruykt door sieur Derave toekehoorende sieur Delejorterie tôt Nieucappelle. De itpee voorschreven koopen teer wel geschikt om in een te wezen gebragt, zullen 00k by verzaemelmg geveyld wezen. Derden Koop. Een perceel Zaeyland groot 56 ares 18 centiares of 1 gemet 85 roeden), atrckkende oost ende west, palende oost Weyde sieur Jan-Baptiste Godderisop half gragl zuyd Zaeyland dito Godderis en van de weduwe 4>an Hee, west naer het zuyden Zaeyland van Joanna Thetesia Claereboudt te Loo, west naer het noorden Zaeyland van dito Godderis op veure en streke van diere, en west den Volgenden koop. Vierden Koop. Een ander perceel Zaeyland, groot een hectare 23 ares of 2 gemeten 243 roedeR strekkende oost en west, palende oost de vette Weyde van sieur Deleforterie tôt Nieucappelie, zuyd naer het oosten de Weyde van sieur Jan-Baptiste Godderis, aldaer naer bet westen den 3 koop, van westen Zaeyland van dito Godderis scheydende op vervallen gragt en streke van diere, noord den Beverdyk Vaerd. De fier voorschreven koopendie vrye pas- tagie hebben door de Landen van de Hofsteden gebruykt door Joanna-Theresia Depuydt en sieur Jacobus Boudrytôt aen de straet genoemd den Groenendykzyn gebruykt door sieur Jan-Baptiste Godderis Landbauwer tôt Loo de koopers zullen daer aen handslag heb ben te wefen aen de Zaeylanden met het scheiren de vrugten van den Ougst in i838, en aen de Grazingen met nca No- vember in den zelven jaere GEMEENTE VAN UEMXGIIELST. Vyfden Koop. Een perceel Zaeyland en Meersch, keplant met veel wel wassende Eyken fioomen, groot 38 ares 47 centiares, strekkende zuyd ende noord, palende oost Francis Coppin tôt Wytschaete, van zuyden naer het oosten den zelven Coppinaidaer naer het westen Bosch san den Disch van Reningbelst, van westen Franciscus Loonis tôt Reningbelst, den aerdeboord hier mede en noord den -heer Debaere tôt Passchendaele. Gebruykt door sieur Martinus Ryckewaert met regt alleenelyks poor het loopende jaer. Zesden Koop. Eene losbaere Rente be- dragende in kapitael tôt 1,088 francs 44 cen- timen -à 4 p. °/o vallende t'elken a5 Januarius, verschuldigadoor Pieter-Joarines Vondenberghe Landbauwer tôt Reningbe, gehypothekeerd op een hectare 75 ares 11 centiares Zaeyland en vette Weyde, gelegen in de zelve geuieente door den debitrentier gebruykt. Zevensten Koop. Eene andere Losrente bedragende in kapitael tôt 1,088 francs 44 centimen 5 p. °/o en betaelende binnen de dry maenden naer den valdag bepaold op 3tn Beplember alleenelyks 4 V2 ten honderden, verschuldigd door Joannes-Baptiste Godderis, Landbauwer tôt Loo, gebypolhekeerd op eene partie Zaeyland genoemd het Kwaedestuk groot een hectare 34 ares, gelegen in de gemeente van Pollinchove, door den debitrentier gebruykt. Achtsten Koop. Nog eene ander Losrente bedragende in kapitael tôt 1,088 francs 44 centimen 4 1/2 p- en betaelende binnen de dry maenden naer den valdag bepaeld op 4*° Maert 4 i/4 'en honderden nu verschuldigd door sieur Jan-Baptiste Morlion Bierbrauwer tôt Alveringhem als bezitter van de hypotheek, bestaende in een Huys en Herberg genaemt de Loobruggemet de daer medegaende Erve staende tôt Pollinchove gebruykt door Franciscus Christiaen. nol loi! t-1 Negensten en lesten Koop. Eene Schuere staende ter Hofplaets van het Hofstedeken alwaer sieur Pieter Depuydt gewoonl heeft, tôt Loo by het Slepgat. Om door den kooper daer van het gebruyk te nemen met de geldtellinge. De voorwaerde van deze Verkooping met de bewyzen van eygendom van de verkoopen Goederen, berusten ten kantoore van den Notaris FLOOR lot Loo. »3g. 5. OPENBAERE VERPACHTING VAN TEN MEERDEREN DEELE FIN PEERDE-QOOÏ 22 IFSSTÎŒILIBa Maendag 16e11 Julius i838, ten twee ueren namiddag, in de herberg bewoond door Pieter Bruneelte Fyntele, gemeente van Pollynchove, zal den Notaris FLOOIl ter residentie van Loohouden openbaere Verpachting vsor den ontbloot van den zelven jaere, van de volgende partyen Hooygars. RENINGHE BY DEN PEEREDOOM. Alvooren de Garzen van de Heeren Reyphins, bestaende A. De Bakweyde, groot 1 hectare 70 ares 75 centiares (of 3 gemeten 270 roeden palende met de noord-zyde aen den Dyzer, in 5 rekken beginnende van westen. B. De 4 Gemeten zuyd aen de voorgaende, groot 1 hectare 97 arcs 27 centiares 01 4 ge meten i45 roeden in 4 rekken. C. De zeven Gemetengroot 2 hectares 77 ares 25 centiares of 6 gemeten 100 roeden palende west de straet, en noord de Bakweyde, in 5 rekken. De voorschreven partyenzyn voorgaendelyk vele jaerenin de herberg den Peerebootn publyk Verpacht geweest. OOSTVLETEREN. 2° De partye genoemd de 11 Gemetenof het hof ten Brouke, toebehoorende den Heer Kervyn-Deheeretôt Brugge, verdeeld in 11 reLken, beginnende aen de west-zyde. 3° Een gedeelte van de partye genoemd Liebaerts-zes-gemeten, toebehoorende den Heer Reyphins tôt Pollynchove, verdeeld in 4 rekken, beginnende aen de oost-zyde. RENINGHE. 4° De partye genoemd den kleynen Caesemaeker, verdeeld in 2 rekkenbeginnende van oosten. 5° De partye genoemd de 10 Gemeten, voor- dezen toebehoorende den Kanonik van Vossem verdeeld in 10 rekken, beginnende van oosten. 6° De partye genoemd de 2 Gemeten, in een rek. OOSTVLETEREN. 7° De partye genoemd Stalens-acht-geraeten, toebehoorende Mr Isenbranit tôt Thiclt, ver deeld in 8 rekken, beginnende van zuyden. POLLYNCHOVE. 8» De partye genoemd de 5 Gemeten, toe behoorende Mevrauw de Jaegher lot Brusscl verdeeld in 5 rekken, beginnende aen de oost- OOSTVLETEREN. 90 Eene partye groot ontrent 87 ares of 2 gemeten toebehoorende de zelve Mevrauw de Jaegher, voortyds in termyn gebruykt door Joseph Bruge tôt Pollynchove. NOG RENINGHE. 10° Drie hectares 2 ares 45 centiares of 6 gemeten 251 roeden by de herberg van Kngel Morlion, aen den overvaerd, toebehoorende den Heer Graef de Bocarmé-Deman, palende west den grooten Bienst, verdeeld in 7 rekken, be ginnende aen de noord-zyde, met het animai. x i* De partye genoemd het Dondcrs - Gemet en de Twee - Gemeten toebehoorende de erf- genacmen d'Heer Borry tôt Veurne. POLLYNCHOVE. il* De partye genoemd de 8 Gemeten, toe behoorende de Heeren van den Bussche, palende met het noord-eynde aen den Hoogendyk, ver deeld in 8 rekken, beginnende van oosten. NOG OOSTVLETEREN. i3® De partye genoemd de 5 Lynrn toe behoorende de zelve Heeren van den Bussche liggende zuyd by de Fyntele, in een rek. 14» De partye genoemd de 6 Gemeten, voortyd» gebruykt door Tanghe toebehoorende de erf— genaemen van Mejuffrauw Georgina Dernan verdeeld in 7 rekken, beginnende ter oost-zyde, met bet ammat. i5° De partye genoemd de 9 Gemeten, zuyd- west by de Fyntele, toebehoorende den Heer Ol/ivier tôt Veurne, verdeeld in 9 rekken, beginnende aen de noord-zyde. RENINGHE. Eyndelyk eene pattye groot 4 hectares 54 ares 4 centiares of 10 gemeten 114 roeden), toebehoorende Mynheer Clep, gelegen oost van het Paling-Huys, palende met net noord-eynde aen den Dyser, verdeeld in 8 rekkenbegin nende van westen. De zelve Hooygarzen, zullen Verpacht wordra ten grooten deete, met tyd van belaelinge tôt eersten October i838, mits begoede en bckende borge, en de bespreken daedelyk te voldoen. i58. - 3. Elk zegt het andere. Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier, Grand'-PIacevis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1838 | | pagina 4