(3) GEMEENTE WESTOUTRE. GEMEÈNTE LOCRE. GEMEENTE RENINGHELST. GEMEENTE WESTOUTRE. BERIGT. NOG GEMEENTE WESTOUTRE. tvinterzaed mitsgaders de topgaetidè boomen daer op staende, doorsneden van eene dreve, bekend cadaster S. D. numéros 655 en 654» paeh oost eene dreve daer over 't land en bosch van mynheer de Coslèr na Fmncisca Hennebel nog oost scherp de Locte-straetvati zuyden 't bosch van sieur Pieter Annoot te Nieuwkerke en van dito jouffrouw Delporte, van westen en ten deele van noorden den voorgaenden koop en nog noord t gras vati dito sieur Ryckewaert, aerdeboord hier mede scheeden op dyk. Op deze partie worden gereserveerd en nièt medeverkogt t° de tallie oud 6 en 7 jaeren en 2° 5oo gouse plantsoenen door den kooper over te nemen voor -de somme van 990 francs. Negentieuden koop. Eene partie Zaeyland genoemd de Korte-Genietengroot 87 aren 4^ centiaren bekend .per cadaster S. D. n° 725 paelt oost eene dreve, daer over koop 17, zuyd gemelden koop, west koup 22, en dito sieur Wydein en kinderen noord een singelken medegaende met Hooge-stukkoop 20 en npg noord over de dreve de gezegde partie land het Hooge-stuk. Twyntigsten koop. Estie partie zae'ylaird genoemd het Hooge-stuk met singels van oosten on zuyden, te zamen groot een bectare'54 aren 55 centiaren, bekend per cadaster S. D, numéro, Saelt oost met het singelken of aerdeboord over e dreve 't bosch genoemd de Capells-Vlooge competeerende gezegden heer Boedt-, nog oost over de dreve de landen van mynheer Huyghe- de Schodt voornoemd en koop 21, van zuyden eene dreve, daer over koop 19, nog zuyd met den aerdeboord over gezegde dreve, gezegden koop 19 en 't land van dito Wydein en kin— deren van westen koop i5 en noord dito heer Huyghe-de Schodt. Een-en-twyniigsten koop. Vyf-en-twyntig aren i3 centiaren zaeyland, S. D. numéro 665 van het cadaster, paelt oost eene drerezuyd en noord den eygendom van mynheer Huyghe- de Schodt 1, west eene dreve daer -over den -Voorgaenden koop. Tivee-en-twyntigsten koop. Eene partie zaeyland genoemd het Passchierkno met singel van oosten, groot 3o aren 86 centiaren, bekend per cadaster S. D. numéro 728, paelt oost koop 19, zuyd koop 17, west koop >4, noord dito sieur Wyden en kindereb. Drie-en-twyntigsten koopEene partie zaeyland, het Bek-stuk m met een.weinig vlooge van zuyden, groot 32 aren 68 centiaren, paelt oost den volgendeh koop2uyd dito heer Huyghe-de Schodtwest 't land van Onze- Lieve-Vrouwe-Capelle tôt Locre en van noorden eene drevezynde deze partie bekend per ca daster S. D. numéro 780. Vier-en-twyntigsten koop. Een partitken maeygras groot >4:aten i5 centiaren, bekend per cadaster S. D. numéro 779paelt oost over de beke koop 14, zuyd de gemelde beke, daer over de partie bosch genoemd den Brander, west den voorgaenden koop en noorh eene dreve. Vyj-en-twyntigsten koùp. Vier-en-vyftig aren 5q centiaren zaeyland, S.'D. numéro 719 cadaster, paelt oost eene drevezuyd 't land van mynheer Huyghe-de Schodt, west de beke en noord koop n. Zes-en-twyntigsten koop. Eene partie maeygras, groot 43 aren 98 centiarenS. D. numéro 721 cadaster. bappende ten noord- oosthoucke, paelt oost 't zaeyland van gezegden heer Huyghe-de Schodt, nog oost en van zuyden koop 10, nog zuyd koop, west en ten deele van noorden de beke, en noord den voorgaenden koop. Zeven-en-Myntigslen koop. Twee-en- zevuntig aren 02 centiaren, zaeyland met wat .senhel, by d'hofstede genoemd den Rentakker 8. B. numéro '644 cadasterpaelt oosten de straet leedende van Reninghelst naer Locre, zuyd 't land va fi mevrouw Biestval tôt Belle west en noord de kinderen Pieter-Jacobus de Cofùnck. Acht-en-twyntigsten koop. Eene partie Zaeyland met wat singel van zuydengroot 5'5 areu "12 centiaren S. A. numéros 106 en >'20 cadaster, gelegen wat oost van den Scher- penberg paelt oost 't land van mynheer de Vheus tôt Voormezeale, zuyd de kinderen van mynheer Zanderghote-Huyghe te Brugge eu hoirs Dorothea Rabeau west 't land d'heer de Baere en de Balle-straet. Het woonhuys alleenlyk van het voorschreven Hofsledekén, za'l gratuitelyk gebruykt zyn door sieur Pieter-Jacobus Camerlynck, tôt eersten Mey 1859. Negen-en-tv>yntigsten kcop. Een partieken maeygrasgroot 8 aren 75 centiarenbekend by het cadaster S. D. numéro 696, paelt oost den "meersch vati mejutfrouw Danneelzuyd de beke, daer over den volgenden koopwest koop 2 en noord den meersch Yan dito heer de Bethune Dertigsten koop. Eene partie maeygras groo) i5 aren 18 centiaren, S. D. numéro 6g5 van het cadaster paelt oost 't zaeyland van /raejouifrouw Danneel, zuyd eene dreve west koop een en noord de beke, daer over den Yoorgaenden koop. Een-en-dertigsten koop. Een - en vyftig aren 57 centiaren zaeyland, noordkant van de partie bekend by het cadaster S. D. numéro 672, paalt oost over de dreve de eygendommen vati myuheer Huyghe-de Sohodt en van sieur yZulletpan yader «en kinderen -West eetie dreve van noorden gezegden heer Huyghe-de Schodt en kinderen sieur Nicolaus de Crock. Twee-ên-dertigsten koop. Een-en-vyftig 37 centiaren zaeyand, zuydkant van de voor- noemde partie S. D. numéro 672 cadaster, paelt oost eene dreve daer over den gemelden heer Huyghe-de Schodt en sieur Wulleman met 'kinderen, zuyd gezegde kinderen sieur de Crock, west eene dreve en noord de voorgaende partie. Drie-en-dertigsten koop. Eene partie maey gras groot 36 aren 76 centiaren, deel vau numéro 722, S. D. van hét cadastrael plan, paelt oost koop i5, zuyd sieur Wydein en kinderen, nog zuyd den 14 en 24 koop, west de beke en van noorden koop 56. Vier-en-dertigsten koop. Zestig aren 61 cenjiaren zaeyland, westkant van de partie ge noemd den Blokbekend per cadaster S. B. numéro 554 paelt oost de volgende partie zuyd koop 26, en 't bosch vidua sieur Leinaerf, west 't land van myuheer de Bethuineen van noorden de beke. Vyf-en-dertigsten koop. Zestig areu 61 centiaren zaeylandoostkant van de gezegde partie den Blok, paelt oost koop 37 nog oost de voolge von mynheer Huyghe-de Schodt zuyd den volgenden koop west den voorgaenden koop en noord de bege. Zes-eu-dertigsten koop. Eène partie bosch, S. B. numéro 353 vau het plan cadastrael, groot 34 aren 67 centiarenmet de tallie oud 2 jaren, plantsoenen, dobbel en eukel winterzaed daer op staende, paelt oost en zuyd 't bosch der hoirs sieur Jacobus Vandrommewest 't bosch der weduwe sieur Leinaert te Westoutre, noord koop 55 en de vlooge van mynheer Huyghe- de Schodt. Zeven-en-dertigsten koop. Eeue partie zaeylaud met vlooge van zoydengroot 5z aren 90 centiarenbekend per cadaster S. B. numéros 348 en 549» paelt oost de beke scheedende Westoutre met Reninghelst, daer over 't behuyst gras van mynheer Huyghe-de Schodt, zuyd de vlooge van hezegden heer Huyghe-de Schodt west koop 35 en van noorden de beke. Aile de voorschreven goederen afhangende der successie van MARIE-GODELIZE DE CROCKoverleden te Reninghelst, worden verkogt kragtens octrooy voor den heer Vrp- deregter van het kanton Poperingfiedoor den Notaris hier na genoemd. De koopers zullen in gebruyk tredenmet den dag van den Overslag. de landen daer toe besteradzyn reeds bezaeyd met keorn en de andere zaeylanden zyn beploegd, uyt dieu hoofde de koopers znllen moeten hetalen, de onkosten van het akkerwerk, bet zaet en ander gewoonlyk recht van s'pagters prys. De boomen die niet en worden medeverkogt zyn geteekend, de koopers zullen die moeten overnemen voor de weerde ten dagen van Instel en Overslag kenbaer te maken. .By het beroepen octrooy is'er toegestaen eenon Instel-penning van 1/4 ten bonderden. A. Een stuk zaeyland, groot 36 aren 94 centiaren, gelegen beueveus aile de volgende partien, wat noord daer afgebrandé herberg da Nedergraeve, paelt oost 't land der gemeente Westoutre, zuyd de vrflgende partie, west de weduwe van sieur Ignaes Specenier, en noord 't bosch sieur Rouseré. B. Twee-en-twyutig aren 40 centiaren zaey land, paelt oost 't land der gezegde gemeente Westoutre, zuyd de vôlgende partie, west dito vidua sieur Specenier en noord de voorgande partie. C. Vyf-en-twyntig aren 12 ceutiaren zaeyland, paelt oost 't land der gemeeute Westoutre, znyd de volgende partie, west 't 'bosch sieur Joseph Platevoet, noord de voorgaende partie.' D. Zes-en-twyntig aren 19 centiaren, zaeyland, paelt oost 't land der gemeente Westoutre, zuyd de volgende partie,, west dito Platevoet en noord de voorgaende partie. E. Negen-en-twyntig aren 7 centiaren zaey land, paelt oost 't land der gemeente Westoutre, zuyd 't bosch der kinderen Lemoine, west de gezegde weduwe van sieur Specenier eu. noord dito Platevoet. Veor de goederen sub. Iitt. A. en volgende zal'er eeueu lustel-penning van een p. °j0 toege staen wordendie goederen hebben gebruykt geweest door François Dousy, de koopers zullen in gebruyk treden met den dag van den Overslag. Den Instel zal plaets hebben op Dynsdag naest 4«n December i838, om een uer namiddag

Le Propagateur (1818-1871) | 1838 | | pagina 3