BOSCII TAILLIE BOSCH TAILLIE HAK-HOUT, scnooaiE (4) VOORMEZEELE. VOORMEZEELE. groot 45 aren 44 centiaren, gelegen irt Oostvleteren, strekkende oost en west, palende west het gras van François Flahou en noord aen mynheer Vanmerris itj Tweeden Koop. De taillie oud 7 jaren, met 48 geteekende plantsoenen, op eene partye bosch, groot 22 aren 70 centiaren, in Oostvleteren, palende zuyd aen het Nazareth te Ypre. Derden Koop. De taillie oud 7 jaren met 206 geteekende plantsoenen, op eene partie boscb, groot 8g aren 88 centiaren, in Oostvleteren, strekkende zuyd en noordpalende tuyd aen de Nieu westraet. Vierden Koop. En de taillie oud 7 jaren, met i56 geteekende plantsoenen, op eene partye boschgroot 56 aren 88 centiaren, in Oost vleteren, strekkende oost en west, palende oost gras van M. Vandenpeereboom en west bosch Van joffrouw Liefooghe. Nota. Sieur Petrus-Ignatius Mazereel boschwachter tôt Oostvleterenzal de voor- schrevene Bosschen de liejhebbers aentoonen. Deze verkoopinge zal gebeuren met tyd van betaelinge mils stellende goede en bekende borgen, en betaelende gerecd het bespreek. a5. - 1. PERK O OPIN G van en PLANTSOENEN in de gemeente Donderdag 7 e0 February 1869, ten i tire ïiamiddag in d'herberge bewoond door sieur Pieter Bebacker, ter plaets van Voormezeele, zal'er openbaerlyk verkogt worden de Taillie oud 7 jaren met 425 geteekende Plantsoenen, staende op eene party boscb, groot 3 hectaren 06 aren, gelegen in de gemeente Wytschaete, palende van noorden en oosten de beke, sebeedende Voormezeele en Wytscbaete, van zuiden het zaeyland der hofstede gebruikt door sieur Renly en van westen het boscb, jaerschote, van M van Qutryve-dldewalleverdeeld in de zes volgende koopen Eersten Koop. Groot omtrent 47 aien met 28 Plantsoenen, palende van westen aen de jaerschote van M. van Outryve-dIdewalle. Tweeden Koop. Groot omtrent 56 aren met 97 Plantsoenen, palende van westen den voorgaenden op schaerdinge. Derden Koop. Groot omtrent 58 aren met i42 Plantsoenen, palende van westen den voorgaenden. Vierden Koop. Groot omtrent 60 aren met 126 Plantsoenen, palende van westen den voorgaenden en van oosten de beke. Vyfden Koop. Groot omtrent 4o aren met i4 Plantsoenen, palende van noorden den voorgaenden koop, Zbsden Koop. Groot omtrent 45 aren met 18 Plantsoenen, palende met het noord- einde aen den laetstvoorgaenden koop, Deze verkooping zal gebeuren met tyd van betaling voor de hoofdkoopsommen mits stel lende goede borgen en onder andere voor- waerden alsdan voor te lezen. 19. - 2. en PLJNTSOENEN ÏIE KDOÏIBiî ter gehuchte sint-eloi, gemeente Woensdag 3oen January 1839, ten 1 ure na middag, zal'er openbaerlyk verkocht worden in d'herberg bewoond door sieur Joannes-Bap- tiste Ingelaere, ter gehuchte St-Eloi, ge meente Voormezeele, de naerschreven Bosch Taillie en Plantsoenen, te weten GEMEENTE VOORMEZEELE. De Taillie oud zeven jaren met i3o ge teekende Plantsoenenstaende op eene partie Bosch genaemd den Boomgaerd, groot omtrent 2 hectaren 63 aren gelegen in de gemeente Voormezeele, deelmaekende der Bosschen ge- naemd 't Duyvelskasteelstrekkende zuid en noord, palende von oosten 't Zaeyland ge bruikt door Jean-Baptiste Leleuvan zuiden de partie genaerad de Wallenvan westen ?t Zaeyland gebruikt door sieur Joseph Six en van noorden de groote lange dreve, ver deeld met eene schaerde oost en west, in de twee eerstvolgende koopen. Eersten Koop. Zynde den westkant der voormelde partie, groot omtrent 1 hectare 3i 172 aren met 85 geteekende Plantsoenen palende van oosten 't Zaeyland gebruikt door Jean-Baptiste Leleu, aldaer scheederide op dykje, van zuiden 't Bosch genaemd de Walen scheedende op wagenwegvan westen 't Zaeyland gebruikt door gezegden Six, schee dende met een dykje en van noorden den volgenden koop sebeedende op schaerdinge, laetst ontbloot door Joseph Lepla. Tweeden Koop. Zynde den noordkant groot omtrent 1 hectare 3i 172 aren met 45 geteekende Plantsoenen, palende van oosten een dreveken of uitgank en 't Zaeyland van gezegden Leleusebeedende op dykje, van zuiden den voorgaenden koop, op schaerdinge, van westen 't Zaeyland van voornoemden Six en van noorden de groote lange dreve, laetst ontbloot door den voornaemden Lepla. GEMEENTE ZILLEBEKE. Derden Koop. De Taillie oud 7 jaren met 7 geteekende Plantsoenen, staende op eene ongelykige partie Bosch, groot omirent een hectare, gelegen in de gemeente Zillebeke, palende van oosten eene dreve leedende naer 't buys van Pieter Oudendycke en aen de Sperren van de Heer van der Ghote van zuiden 't Bosch van sieur Vanzuyt te Ilollebeke, scheedende op voetvveg en pael- steennog zuid en west de Sperren van gezegde Heeren van der Ghote en van noorden de groote lange dreve, laetst ontbloot door sieur Bieryl. Ben bosch-bewaerder Jean-Baptiste Leleu, anders gezeyd Maleu, zal de Bosschen aen de liejhebbers aentoonen. NOG VOORMEZEELE. Vierden Koop. De Taillie oud 7 jaren staende op eene partie Bosch groot 44 aren 70 centiaren, gelegen in de gemeente Voor mezeele, by het gebruik van Augustinus Odent, palende vau noorden en ten deele van westen aen het gescheed van Zillebeke en Voormezeele, nog west aen het Land van Bominicus Catteau te Waestenvan zuiden aen het Bosch van gezegde Heeren van der Ghote en van noorden de Rouseré-dreve. Ben Bosch-bewaerder is sieur Olevier veldwachler te Voormezeele. De Verkooping zal gebeuren met tyd van betaling voor de hoofdkoopsommen mits stel lende goede en wel bekende borgen en onder andere voorwaerden alsdan voor te lezen. 18. - 2. VERKOOPING VAN Gescholen van zeven jaren gelegen te mSWSLIBMlE œa IDUtAïîDïrïE!* Toebchoorende bet Arm-Besteur van Nieuwkerke. Eersten loop. De taillie op 56 aren 44 centiaren 8 milliaren Boschgelegen te Nieuwkerke, in de Brouken by d'hofstede het West-Hof. Tweeden loop. De taillie op 19 aren 11 centiaren Bosch, gelegen te Dranouterop den Helleberg by de Boutekatte, houdende aen den volgenden koop. Berden loop. De taillie op 48 aren 11 centiaren Bosch, 00k gelegen te Dranouter, op den Helleberg by de Bontekatte, langs de straete van Nieuwkerke naer Belle, houdende aen den tweeden koop. De Verloopinge der Bosschenzal ge- houden zyn op den derden loopden Woensdag 6,n February 183g, ten een uer just naer middag, met tyd van be- talinge. De conditien van Verkoopinge, goedgekeurd door de permanente deputatie van den Pro- vincialen raed van Westvlaenderenberusten ter inspectie der liefhebbers ten kantoore van den INotaris VERMEERSCHtôt Nieuwkerke en in het Secretariaet der Regeering van 't zelve gemeente, 20. 2. Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier Grand'-Place f vis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 4