L AND EN, vm&Bm&aïŒ œa isoiiLxsasi» 3 avant la Ventele matin depuis 8 jusqu a j a et après-dîner depuis i jusqu'à 4 heures, dans les écuries Militaires. Fait et dressé par nous Sous-Intendant Militaire de I" classe et Receveur, soussignés. A Ypres, le 12 Juillet, i83g. Le Sous-Intendant Militaire de 1" classe, STIELLEMANS. Le Receveur de l'Enregistrement et des Domaines II. Il A GELS. Vu et approuvé par le Directeur de l'En registrement, des Domaines, Eaux et Forêts de la Flandre occidentale, soussigné. Bruges, le 12 Juilletj83g. 154. - 2. VERDUSSEN. SCIIOOXE PATRIMONIELE ES GELKGEH IN DE GBMEENTEtî VA» PUBLIER TE KOOPEN. Men bied Publiek te Koopen de naencbreven Goederen, te woten Ten EERSTEN goed competerende aen Rosa Cuvetier, het sterfhllys van Judith Cuvelier en aen de kinderen Franciscus Cuvelier. Eersten koop. Een woonhuys, koey- en peerdrslallenschuere, wagenkot, zwynstallen en andere gericflykheden met 1 hectare 66 aren 4o centiaren 5-4-oo R. onder grond dies moestuyn en boomgacrd, bckend op 't plan ca dastrael sectie B, numéros 18g, igo, igi en igz, gelegen op VVytschaele, belend oost de weide van Joannes-Baptiste Vandamme te Waesten de helft der hage al 't noord cinde alhier mede gaerde en d'audere helft afgaende, zuid het Sterkte-straetje, de hage en barrière mede gaende, west 't za. iland van 't sterfliuis van Judith Cuvelier, onder den eerst volgenden koop, de hage met ordinair vrydom alhier medegaende, en noord 't bosch d'heer Deconinck - Peellaert te Yperen.de gonnen van sieur Joseph Leuridan te Meessen't bosseltje van sieur Claeis te Houthem, den disch van Wytschaete en "t zaeiland dito Vandamme, de bage met ordinair vrydom hier mede gaende. Gebruikt by Romanus Cuvelier, aen welken den ovenbuer en den bault-kelder Jzyn ioebe— hoorende. Ten TfVEEDEN goederen competerende aen tterfhuis van Marie-Judith Cuvelier, bestaende in de 7 eerste volgende koopen. Twteden koop. Eene partie zaeiland, groot 4o aren 3o centiaren 4-36 x. bekend op het plan cadastrael sectie B, n® 188. gelegen op VV'ytschaetebelend oost de weide onder den vnorgaenden koop, hage met vrydom alhier afgaende, zuid bel Sterkte-straetje, west 't land van de gebroeders Liebaert te Kemmel op balf diken noord 't bosch van d'heer De- Coninck-Peellaerl te Yperen, op half dyk. Gebruikt by Romanus Cuvelier, met regt van pacht tôt eersten October 1840. Derden koop. Eene partie zaeiland, groot 88 aren 20 centiaren 2-0-4 s. bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéro 81, gelegen op Wytschaete, belend oost 't land van Rosa Cu velier, 29" koop hier na zonder separaet, zuid den raeersch van de zelve 28° koop hier na, scheedende op half beke, west de weide van de gezeide gebroeders Liebaert, de hage af gaende en noord bet Sterkte-straetje. Gebruikt by Romaous Cuvelier. Vierden koop. Een partietje zaeiland, groot 2g aren 20 centiaren 0-3-20 R .J, bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéro 79, gelegen op Wytschaete, belend oost 't bosch van de kinderen Cuvelier, nn koop hier naer op half dyk, zuid den meersch van de zelve io® koop, op half beke, west 't land van Rosa Cuvelier, onder den 29® koop hier naer zonder separaet en noord het Sterkte-straetje. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Vyjden koop. Eene partie zaeiland met een cyngeltje van oostengroot 18 aren 4o centiaren 0-2-06 R. J, bekend op 't plan ca dastrael sectie 3, numéro 76, gelegen op Wyt schaete, belend oost 't bosch van sieur Benoist, smit te Waesten, scheedende op twee boenen, zuid den meersch van Charles-Louis Vanbe- celaere, op Lait beke, west 't land van de kinderen Franciscus Cuvelier, onder den ri® koop hier naer, zonder separaet, en noord het Sterkte-straetje. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Zesden koop. Eene partie zaeiland groot 4o aren 10 centiaren 0-4-35 r. bekend op *t plan cadastrael sectie B, numéro 201, gelegen op Wytschaete, belend oost *t bosch van d'heer Auguste Deflorisone te Yperen, op half dyk, zuid een bosseltje onder den 12° koop hier naer, scheedende nret 't houtwest 't bosch van sieur François Leterme te Wytschaete en bosseltje van sieur Jean-Baptiste Gouwy te Wytschaete, op half dyk en noord 't land van M Deconinck-Peellaert op balf dyk. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Zevensten koop. Eene partie zaeiland groot volgens meting 27 aren 88centi,arenf 5-11 R deel der partie bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéro 4° wanof 't surplus, zynde bosch competerende aen den notaris Courtens te Comen, gelegen op Wytschaete, belend oost dito bosch Courtens, scheedende op twee paelsteencn, zuid de grootc Hollebeek-strattgemeten tôt den aerdeboord, west de bebauwde erve van Alexis Dewaele, de bage met ordinair vrydom af gaende en noord hit straetje leedcnde van de herherg de Groene Lynde naer Hollebeke, half mede gennten. Gebruikt benevens den eerst volgenden koop by Ignatius de Knudt-Cuvelier, voor 12 jaren, ingegaen den eersten October i855, te zamen ten pryze van 58 francs i5 centimen 's jaers, boven de contributien. Achtsten koop. Eene partie zaeiland, groot volgens meting cadastrael sectie B, numéro 28, 57 aren 70 centiaren «-.-55 Rgelegen op Wytschaete, belend oost't zaeiland d'heer Leopold Deflorisone, op half dyk, zuid behuisd gras van sieur Becquaert le Comenhage met vrydom afgaendewest het straetje leedende van de herberg de Groene Lynde naer Hollebeke, daer over den 27" koop hier naer en noord over de beke 't land van de kinderen Forrest-Treve. Gebruikt by de Knudt als voorzeid. Negensten koop. -- Eene partie zaeiland groot 54 aren 40 centiaren f 0-5-55 K.J, gelegen op Hollebeke, zuid van de kerke, bekend op 't plan cadastrael sectie A. numéro 421, belend oost 't zaeiland van Isabella Spinnewyn op half dyk; zuid jouffrouw Dervaux op lake, west 't zaeiland d'heer Volbrecht te Waesten op half dyk, en noord 't gras dito Spinnewyn, hage af. Gebruikt by Romanus Cuvelier, aen wie de twee eiken daer op staende zyn competerende en die V zynen voordeele b/yven gereserveerd. Ten DERDENgoederen competerende aen de kinderen sieur Franciscus Cuvelier. Tienden koop. Eene lange ongelykige partie meerschgroot 43 aren 80 Centiaren 1 —0—00 r. bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéro 70, gelegen op Wytschaete, strekkende oost en west. belend oost den meersch van Charles-Louis Vanberelaere te Hollebeke scheedend op greptjezuid den meersch van d'heer Verbaeghe, pastoor, dyk afgaende en de gonne van d'heer Delerive, vrederegter te Yperen, op half dykrjewest den meersch van Rosa Cuvelier onder den 28° koop hier naer zonder separaet en noord 't land onder den 29" koop hier naer, 't gonne onder den 4" koop, 'l bosch en land onder den eerst volgenden koop en met een hoeksje den 5" koop hier vooren, op half beke. Gebruikt by Romanus Cuvelier. E/Jsten koop. Eene partie zaeiland met cyngel ten west-kante t'zamen groot 27 aren 40 centiaren o-3-o8 r. bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéros 77 en 78, gelegen op Wytschaete, belend oost den 5® koop hier vooren zonder separaet, zuid den meersch onder den laetst voorgaenden koopscheedende met de beke, west den 4n hoop °P balf dyk en noord bet Sterkte-straetje, Gebruikt by Romanus Cuvelier. Twaeljsten koop. Een hectare 10 aren 20 centiaren (2-2-55 r. zaeilan 1 en bosch in vier partien bekend op plan cadastrael seçtie B, numéros 198, 199, 200 en 2o5gelegen op Wytschaete, helend in 't gehpele oost den bosch van d'heer Auguste Deflorisone, scheedende op twee eiken boenen, zuid het Sterkte-straetje, west de weide van sieur Andries Vandamme te Linselles, bage afgaende, en noord 't bosch Franciscus Leterme, op boenen en 't land onder den 6® koop hier vooren, scheedende met 't bout. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Vertienden koop. Eene partie zaeiland met cyngel van oosten groot 1 hectare 12 aren 5c centiaren 2-2-49 R. bekend °P het't plan cadastrael sectie B, numéro io5, gelegen op Wytschaete, belend oost 't bosch van sieur Jean-Jacques van Eecke te Elverdinghe, schee dende op eenen vervallen dyk, zuid de groote straet van Wytschaete naer Hollebeke, west 't zaeiland van d'heer Volbrecht te Waesten, 't land d'heer Verbaeghe, pastoor, en d'heer Justus Ghesquiere te Waesten, scheedende op half dyksje en noord 't bosch d'heer Alexandre Vandermeersch te Meessen, 't zaeiland en bosch van den heer pastoor Verbaeghe en 't bosch d'heer Vermeersch-Theeten, notaris, op half dyk. Gebruykt by Romanus Cuvelier. Veertienden koop. Eene weede, groot 68 aren 4" centiaren 1-2-49 R- bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéro 119, gelegen op Wytschaete, palende oost het Samper-straetje leedende van de groote Hollebeek-straet naer 't Hooge pacht-hof, zuid 't zaeiland van sieur Jean-Baptiste Gouwy, west den 16° koop hier naer en noord den eerstvolgenden koop, de hagen rondom alhier medegaende. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Vyftienden koop. Eene partie zaeiland groot 79 aren 20 centiaren 1-4-02 R .J, bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéro 120, gelegen op Wytschaete, belend oost den volgenden koop scheedende op half dyksje, en den voorgaenden koop hage exclus, zuid 't land dito Gouwy en den bosch van sieur Franciscus Boudry te Meessen, op half dyk, west 't land van d'heer Justus Ghesquiere te Waesten op half dyk en noord eenen wagenweg medegaende, daer over den zelven heer Ghesquierescheedende op half beke. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Zestienden koop. Eene partie zaeiland genaemd 't Walletje, groot J2 aren 20 centiaren j0—5—4R' bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéro 121, gelegen op Wytschaete, belend

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 3