4 ooit 't gemelde Samper-slraetje, zuid Je weiJe pnder den 14° koop hage af, west den laetst- voorgaenden koop op half dykje, en noord eenen wagenweg medegaende daer over 't lar.d d'heer Justus Ghesquiere acheedende op half beke. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Zeventienden koop. Negen-en-Zeventig aren 20 centiaren 1-4.-82 k.J zaeiland met meersch, op 't zuid-einde, bekend op 't plan cadastrael «ectie B, numéros 346, 347 en ^8 6e'eeen °P Wytschaete, palende oost 't zaeiland van d'hos- picen te Yperen op dyk, en aen den meersch van de zelve, acheedende op leegtezuid den volgenden koop, wagenweg in 't gemeen west den meersch onder den ign koop, den wagenweg 00k in gemeen, 't zaeiland ouder den eerst- volgenden koop acheedende op half voetweg en 't land van d'hospicen te Yperen, op half dyk en noord 't land van de zelve bospicen, op half dyk. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Achttienden koop. -- Eene partie zaeiland groot 68 aren 70 centiaren i-a-5i 1 bekend op 't plan cadastrael sectie B, n° 34y gelegen op Wytschaetepalende oost 't zaey'and onder den 17" koop acheedende op half voetweg; zuid den meersch onder den eerstvolgenden koop en den gonnen van d'hospicen te Yperen; ■west 't meersch en bosch dilo hospicen en noord 't zaeiland van de zelve, Gebruikt by Romanus Cuvelier. Negentienden koop. Een hectare 06 aren 80 centiaren 2-2-13 r meersch en zaeiland, bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéros 35o, 35i, 35a en 353, gelegen op Wytschaete, bclend oost 't zaeiland van d'heer Ghesquiere te VVaesten op half dyk; zuid de weide van den graef Depatin te Langemarck, hage afgaende; west 't zaeiland van den zelven op half dyk nog zuid 't zelve land acheedende met de rive, nog west bosch van d'hospicen scheedcnde op boenen en noord den 18° en 17" koop. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Twintigsten koop. Acht-en-dertig aren 0-4-20 R meersch en boscb, bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéros 374 en 375, gelegen op Wytschaete, maeken eenen triangel scherp- schietende ten noord einde, belend oost 't bosch van d'heer Rouzé-Devnaertzuid en west *t zaeiland van d'heer Depatin; en met 't noord einde aen den laetstvoorgaenden koop. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Een-en-twintigsten koop. Een woonhuis, koeyenstalschuere, en verdere édificien met 23 aren 70 centiaren 0-2-42 J onder grond dies en boomgaerd, bekend op 't plan cadastrael sectie C, van de Caleute, numéros 10g en 110, gelegen op Wytschaete, by d'herberg de Groene Èynde, belend oost 't land van d'heer pastoor Verhaeghe hage mede zuid de weide van den zelven scheedende op half dyksje y west het Rasette-straet je leedende van de groote Hollebéek- straete naer de Caleute; en noord 't zaeiland van Julie Treve, vrouiv Benjamin Druart, hage albier afgaende, en 't zaeiland van den notaris Courtens te Comenhage medegaende. Gebruikt benejfens de 3 eerstvolgende koopen by Pieter-Joannes-Franciscus Braem met regt van pacht tôt eersten October 1840, ten pryze van îjg francs 80 cenlimen'sjaers boven de contribution. Tivee-en-twintigsten koop. Eene partie zaeiland, groot 66 aren go centiaren 1-2-38 r bekend op 't pian cadastrael sectie C, n° 48, gelegen op YVvtschaete, belend oost 't land van den notaris Courtens, op half dyk zuid *t land van den zelven op half dyk y west 'l land van dito vrouwe Druart, hage af; 'n noord 't land van Ignatius Deknudt de bollaerden en elshage afgaende. Gebruikt by Braem als voorzeid. Drie-en-twintigs/en koop. -- Eene lange partie zaeiland, groot 85 aren 20 centiaren i-4-44"-> bekend op 't plan sectie Cn» 53 gelegen op Wytschaete strekkende oost en west belend oost 't zaeiland van den disrh van Hollcbeke scheedende op half dyf; zuid de landen van de weduwe d'heer Devos te Comen, scheedende met eenen voetweg; west de weide van d'heer Verhaeghe, hage af, en noord 't land van den zelven en 't gjnne notaris Courtens, scheedende op half dyk. Gebruikt by Braem als voorzeid. Vier-en-twintigsten koop. Eene partie zaeiland, groot 60 aren 10 centiaren i-i-52 R. J bekend op 't plan cadastrael sectie C, n" 124, gelegen op Wytschaete, helend oost het Rasette- straete leedende van de groote Hollebéek-straetje naer de Caleute; zuid west en noord, 't bosch en zaeiland van d'heer Volbrecht te VVaesten, op half dvk. Gebruikt by Braem als voorzeid. Vyf-en-twintigslen koop. Een part ietje zaeiland, groot 14 aren 80 centiaren (o- 1—42 R.) volgens cadaster sectie A, ne 4241 gelegen op Hollebeke, palende oost 't zaeiland d'heer Volbrecht op half dyk zuid 't land van sieur Vanheule-Boudry, op lake; west eenen vryen kerkeweg, daer over d'hofpiaetse van de we duwe sieur bouis Mispelaere, hage af, en noord de zelve hofplaetse, hage af. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Zes-en-twintigsten koop. Dertien aren 22 centiaren o-t-3o r. J zaeiland, bekend op 't plan sectie A, numéro 453 bis, te nemen van noorden de parlie grnaemd den Haring, wanof 't overig competeerd aen sieur Vanheule-Boudry, gelegen op Hollebeke, by d'hofplaels van Pieter Odent palende oost 't land sieur Beusaerl- Cuvelierop half dyk zuid 't overig land voormeld zonder separaet, daer over de straet van 't Hollehéek-kastrel leedende naer de straele van Hollebeke naer Nederwaesten; west 't zaeiland van d'heer Deflorisone, op half dyk; en noord 't land M. Dubuus, op half dyk, Gebruikt by Romanus Cuvelier. Ten VIERDES, goederen competerende aen Rosa Cuvelier, renteniersterte Zitlebeke. Zeven-en-tu'intigsten koop. Eene partie zaeiland met een hoeksje bosch groot volgens meting cadastrael sectie B, van de sterkte nu méro 61 70 aren 80 centiaren 1-4-7 gelegen op Wytschaete, belend oost bel straelje leedende van de Groene Lynde naer Hollebeke, daer over den 8° koop, hier vooren zuid 't land van sieur Ignatius Vandenberghe-Ghesquiere te Keuimel scheedende op half dyk; west 't zaei land van d'heer Deconinck-Peellaert te Yperen, en 't bosch van sieur Pieter Grysole-Spinnewyn te Comen op half dyk en noord 't laud van sieur Ignatius Deknudt-Cuvelier dyk afgaende. Gebruikt by sieur Romanus Cuvelier, met regt van pacht tôt eersten October 1840. Acht-en-twintigsten koop. Eenen meersch by naer vierkante groot 44 m'en 70 centiaren 0-1-6 R. J bekend op 't plan cadastrael sectie B, numéro 6g, gelegen op Wytschaete, by d'hof piaetse van Romain Cuvelier, belend oost den meersch van de kinderen Franciscus Cuvelier, koop 10 hier vooren. zonder vast separaet, en den meersch van d'heer DeleriveYrede- regter te Yperen, zonder separaet fiz zuid 't bosch van de kerke van Hollebeke't bosch d'heer Verhaeghe pastoor van Wytschaeteen den gonnen van d'heer Vandermeersch-Hprbaux te Meessen west de weide van de gebroeders I.iehaert, hage af; en noord 't land onder den 3" koophier vooren op half beke. Gebruikt by Romanus Cuvelier. Negen-en-tu'intigsten koop. Eene partie zaeiland, groot 88 aren 10 centiaren f*2-o-o3R.^ bekend op 't plan cadastrael sectie Bnuméro 80, gelegen op Wytschaete, belend oost't land van 't sterfhuis Jud th Cuvelier, 4° koop hier vooren zonder separaet zuid den meersch vati de kinderen wylen Franciscus Cuvelier onder den ion koop hier vooren, op half beke; west 't land van 't gezeide sterfbuis Judith Cuvelier, 3" koop hier vooren, zonder separaet, en noord het sterkte straetje. Gebruikt by Romanus Cuvelier. En ten VYFDENgoederen competerende aen de kinderen Spinnewyn en aniere. Dertigsten koop. Eene partie zaeiland groot volgens lytel 7g aren 62 centiaren j-4- 6 n J en volgens meting cadastrael sectia B, numéro 20g, 77 aren 70 centiaren, gelegen np Hollebeke, verre noord-oost van de kerke, palende oost eene straet daer over *t bosch en land van d'heer Evrard-Parmentier fe Rysiel, zuid 't land van de gemeente Hollebeke op dvk; west den cyngel van d'heer Dubuui d'Hollebeke op half dyk; en noord 't land van dito Evrard-Parmentier. Gebruikt zonder tytel van pacht by Pieter Bossaert. Een-en-dertigsten en laetsten koop. Eene parlie zaeiland met eene happe van vresten groot volgens tytel 1 hectare 22 aren 44 cen tiaren C 2-3-5g r. en volgens cadaster sectie B, numéros 176, 177 en 178, 1 hectare igarcn 10 centiaren, gelegen op Wytschaete, belend oost en noord de bosseben d'heer Evrard- Parmentier te Rysstl, zuid 't bosch van den disch van Wytschaete, west en nog zuid, 't land jouffrouw Victoire Boutil te Yperen, Gebruikt by Romanus Cuvelier. 2, 5, 4 en 6 koop, goed van Judith Cuvelier, wordt-n in masse te koop geboden. Den 5 0 koop, goed Judith, en den n™ koop, goed kinderen Cuvelier, makende eene ongese- pareerde parlie, zonder versebil in weerde Word en te koop geboden om de koopsoin te verdeelen volgens elks grootte. Den 14, i5 en 16 koop 00k in masse. Den 17, 18, 19 en 20 koop in eene masse. Den 14, <5, 16, 17, 18, ig en 20 koop 00k in eene masse. Den 2r 22, 23 en 24 koop, uitmakrnde 't hofstedelje gebruikt by Braemworden 00k in niasse gesteld. Den 25 en 26 koop 00k in masse. Den 10, 12, i3, 14, 1516, 17, 18, tg, 20, 2i, 22, 23 en 24 koop, 00k in eene masse te koop. Den 27 en 28 koop, goed Rosa Cuvelier, 00k in eene masse te koop. De Vcrkooping voor de Goederen begrepen onder de 26 eerste koopen geschied met octroi van den Tribunael, in daten 28,n Juny i83g, ten overstacn van den beer Vrederegter van het kanton Meessen, en met gewin van i/4 P* 7* voor hoogsten stel-penning. Voor de Goederen onder de 5 laetste koopen er zullen gewin van Instel en verhoogen toege- staen worden. Den Instel zal plaets bebben te Wytschaete, in de herberg Sint-Hubrecht bewoond by sieur Pieter VandelanoitteMacndag 2g,D Juliul i83g, om 3 ueren naermiddag. En den Overslag zal geschieden tôt zelvé Wytschaete, in het Gemeente-Huis bewoond by de weduwe sieur Constant DeconinckMaen» dag den 12e" Augustus daerna, 00k om 3 uren naermiddag. Den Notaris VICTOOR te Meessen is met de Verkooping belast. i5S. - z. Y près. Imprimerie «le Lambin Mortier Grand'-Plar.evis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 4