SCHOONE PATRIMONIEELE tyfôel daer medegaende TE KOOPEN. 4 LOSRENTEN 5 hccta. 52 aren 88 ccntia. (8gcmel.) Tarwe. o id. 6t id. 74 id, 7 bond.) Lente-koome. o id. 55 id. 28 id. 4 bond.) Rogge. o id. 61 id. 74 id. 7 hond.) Pcerdeboon". o id. 52 id. 92 id. 6 hond.) Haver. o id. 17 id. 64 id. 2 hond.) Hyvernage. Voorts van eenen schelf Koolzaed; eene hoe- veelheyd Klaverhooy, eenen zeer goeden VVagen, Ploeg, Zole, Rolle, SleepboutEggen Spaén liauwen, Vorken en Rakels, en meer andere voorwerpen. De Verkooping zal gebeuren met tyd van betaling, mits goede en bekende mcdekoopers te benamen of borge te stellen en aen de con- ditien te voldoen. i55.-2. WOONHUYZEN, cestàen en celegen te YYESTUOOZEBEKE EN LANGEMARCK, in het openbaer Met bct boudcn Van twee zittingcn wanof den eersten tôt den Instel dienen zal Wocnsdag 3in July i85q, en den tweeden tôt de définitive Toewyzing Woensdag 14° Ougst daer naer t'elkens ten 5 ueren naemiddag, ter herberg bet Gouden Hoofd, bewoond door Joannes Bentien ter plaets van Poelcappelle, gemeente Langemarck, Zal'er in het openbaer verkogt worden de vol- gcndc Onroerende Gocderen, te welen Eersten Koop. Ecn onlangs uit den grond nieuw gebauwcn woonhuis ter usantie van herberg gcnaemd Rooniennevcns 1 hectare 13 aren, 20 centiaren lands-erve, onder grond der gebauwcn, bovenierhof en zaeiland daer medegacnde, zynde eene verbappende partie, gestaen en gelegen binnen de gemeente van VVcstroozebekeop eenen kleynen afsland van deszelfs plaets, langs de kalsyde leydende van de plaets van VVestroozebeke naer Hooghlede paelende de erve van oosten eene dreve albier tôt d'helft medegaende, van zuiden de gcmelde kalsyde leydende van VVestroozebeke naer Hoogh lede en den meersch van de weduwe en kinderen Jean Preneel, van westen M. Maes en van noorden d'erfgenaemen M. Pieter-Ignaes Preneel. Bewoond en gebruikt by den eygenaer van diere Eduardus Osstyn. Tweeden Koop Een woonhuis met aen- houdenden timmermans-werk winkel en bakkerv van oostentoe dies schuerken en weéfkamer, van westen aen het woonhuys boudende, koeye- en zwynstal van noorden, mitsgaders 24 aren, 2 centiaren lands-erve, onder grond van ge- bauwen, hovenierbof en partieken zaeiland daer medegaende, gestaen en gelegen tôt 't zelve VVest roozebeke beneden den Tiendenberg paelende gemelde erve van oosten M. Auguste Huniers, aldaer separéerende aen den hovenierhof op d'helft der doorenhaege, en aen het zaeiland op gtlyken heift doorenhaege, van zuiden de straet loopende van de plaets van VVestroozebeke naer de Vyfwege, hier ceheel afgaendevan westen de straet leydende uit de voormelde straet naer Staden-dreve, alhier tôt d'helft mede gaende, daer over den eygendom der kinderen Haegdooren, en van noorden sieur Sennesael. Gebruikt door Petrus Vermeulen, en waer aen den kooper zal vermogen hand te slaen met het tellen der penningen koopschats. Den kooper van dezen koop zal 00k de fiaculteyt hebben het grootste gedeelte zyns koopprys op termyn in handen le blyven be- houden ten intreste van 4 ten honderden by jaere. ILMIGSÏÏI&l&SSa Derden Koop. Een huis ten dienste van woonste met 17 aren 52 centiaren lands-erve, onder grond van gebauwen en hovenierhof daer medegaende, gestaen en gelegen binnen de gemeente van Langemarck, zuid oost der plaets van Poelcappelle, paelende de erve van oosten, de gonne van Thomas Rosez, van zuiden een straetjen leydende naer den Wallemolen, van westen 't gebruikt Pieter Maesen en van noorden 't gonne der weduwe Pieter Vandamme. Gebruikt door den mede eygenaer van diere Petrus Lesagemet recht van pacht t<n\p met eersten October 1840, ten pryze van G* francs 4g centimen by jaere. Nota. By aldien er gene voldoende ojjers gedaen wierden ont den tweeden koop te konnen adjugéeren, zal men ten dage der Définitive Toewyzing hierboven bepaeld, over- gaen tôt deszelfs openbacre Verpachting voor eenen termyn van negen naer een volgende jarenintegaen met den dag der toewyzing. Deze Verkooping zal gebeuren onder bet gewin van Instel-en V'erhoogpenningen door bet ministerie van den Notaris DE LA VIE, tir plaets van Poelcappelle, gemeente Langemarck, residerende, ten wiens kantoore de vcyleonditien met titelen van eygendom t'elks inzage zyn berustende. i5i. - 2. SCIIOOXE l'ATIU.UOMELE Waer van den Instel zal gebeuren op Vrydag 26e" Julius i83g, en den Overslac, op Vrydag gtn Augustus daernaer, t'elkens ten twee uren naermiddagin de herberg St-Joris bewoond door de weduwe sieur Verlinde, ter dorp plaets van Pollinchove. GEMEENTE VAN LOO. Een wel betiinmerd en beplaent hofstedsken genaemd het Kleyn Kraeybof, gelegen oost aen den Loovaerd, groot agtervolgens tytel 5 hectares 62 ares 97 centiares 12 gemeten 258 roeden en volgens cadaster 5 hectares 64 ares 60 cen tiaren of 12 gemeten 269 roeden gebruykt door Jacobus de Vriere, met regt tôt eersten October 1843, aen 472 fr. gi centimes by jaere boven de publyke lastenverdeeld in de 5 volgende koopen met reserve van verzameling. Eersten koop. De hofplaets met de huy- zingenbovenierhof, en ecn perceel zaeyland noord daer aen, by cadaster sectie G, nummers 324, 325, 526 en 327, te zamen groot 1 hectare of 2 gemeten 85 roeden palende oost naer den noorden zaeyland van den disch van Loo aldaer naer den zuyden den tweeden koop, van zuyden den derden koop, van westen naer den zuyden den vierden koop aldaer naer den noorden de weyde van den disch van Loo, en noord zaeyland vau den zelven disch. Tweeden koop. Oost aen den eersten koop, een perceel zaeyland, sectie C, nummer 558, groot g4 ares of 2 gemeten 44 roeden), palende oost weyde van den disch van Loo, zuyd zaeyland van sieur Philippus-Jacobus Lahaeye tôt Al- veringhem, west naer den zuyden de vette weyde van Pieter de Langlie tôt Loo, ten midden den volgenden koop en naer het westen den 1 koop, en noord zaeyland van den disch van Loo. Derden koop. Zuyd aen de hofplaets, een ander perceel zaeiland, sectie C nummer 367 groot 84 ares 80 centiares of 1 gemet 281 roeden) palende oost den tweeden koop, zuyd vette weyde van Pieter de Langhewest den vierden koop, noord naer het westen den vierden koop en aldaer naer het oosten den eersten koop. Vierden koop. West aen de koopen 1 en 3, twee perceelen weyde, sectie C, nummers 525 en 368, groot te zamen 1 hectare 25 ares go centiares of 2 gemeten 249 roeden), palende zuyd en noord de weyden van den disch van Loo, en west den dyk van den Loovaerd. Vyfden koop. Noord-oost van den eersten koop, over het land van den disch van Loo, eene weyde, sectie C, nummers 326 en 35o, groot onbegrepen 43 ares 78 centiares of 1 gemet daer in liggende ten noord-oost-hoeke, die toe- behoord aen den disch van Lootôt 1 hectare 61 ares 90 centiares of 3 gemeten 200 roeden), palende oost en zuyd de wey- en zaeylanden van den disch van Loo, west naer den zuyden zaeyland van den zelven disch, aldaer naer den noorden en van noorden de vette weyde van den beer Depug tôt Veurne. Het zelve hojstedeken zal by verzameling te koop aengeboden worden. Zesden koop. Eene eeuwige lostclyke rente bedragende in hoofdsom tôt 1,632 fr. 65 centimes 4 P- °7° vallende 2orn April ten laste van Carolus Maegdt, molenaer tôt Steen- kerke en Anna- Stisanna de Vrierezyne huysvrauw gehypothekeerd op eenen koor- windmolen, gcnaemd den Zandvoord-Molen met de huvzingen en stallingen daer medegaende, door den debilrentiers bewoond. Zevensten en lesten koop. Eene andere eeuwige losbaere rente bedragende in hoofdsom tôt 680 francs 26 centimes, deel van grooter kapitael aen 29 francs 43 centimes by jaere, mits prompte betaeling vallende t'elken 12 Septemberals nu verscbuldigd door Jacobus J-Venis tôt Loo en Apollonia Coolsaet zyne huysvrauw, bezet op een huys, ten gebruyke van herberg genaemd St-Barbara, met stallingen, erf en hovenierbof daer mede gaende. De verkoop-voorwaerdenmet de bewyzen van eygendom van de te verkoopen Goederen, berusten ten inzage der gegadigde, ten kantoore van den Notaris FLOOR, te Loo. 146. - Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier Graud'-Placevis-à-vis la Graud'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 4