MEUBLAIR ZAEYLANDEN ZAEILANDEN YERKOOPING SCIIOONE (4) KEMMEL. VLAMERTINGHE. Den Ismt van het voorschreven Hiiys en Erf, Bal geschieden Dyssendag 5i*n December i85g, ten 5 uren na-middag, ter herberg het Hoesken, bewoond door Vitalis Maertenter plaets van Langemarcken den Oveeslaq, alsook de Ver- kooping der voorschreven Eyken, Dyssendag 14e11 January 1840, ten 2 uren na-middag ter herberg bewoond door sieur David Bossaert, te St-Jan by Yperengehugte YVielken, ailes op zeer voordeelige conditiendie met de titelen van eygendom t'elks bezigting zyn berustende ten kantoore van den Notaris COMYN, te Langemarck residerende. 184. - 1. VAN EEN SCHOON 33 5ÏÏ0D3SÏ3ID3» Dynsdag 17e" December 18 3g, ten 9 uren just voormiddags, zal'er ten huize van Joseph Brysse, stoker ter plaets van Moorslede, venditie gehouden worden van geheel het meublair bestaende in Tafelsstoelen kleerkassen Kommode, koffers, spiegels, schoone stove, bedbakken met behangsels, beddingen, menagie- linwaed, quinquetsslagborlogieveel koper- tin- en yzerwerk, veel glas— en gleyzewerk, en meer ander keuken-gerief j twee schoone handbogen gontierenidele vaten koperen kraenen tragterskittentinnen maeten en meer andere voorwerpen. De verkooping gesebied met gereed geld en onder de kouditien dan vooren te lezen. 282. - 1. openbàbr 33 V33&DDIPSXÎ TOT POLLINCIIOVE. Vrydag 17'» January 1840, ten twee ucren naermiddag, in de herberg de Kroone, bewoond door J.-B- Lobbedey tôt Hoogstaede, in de dorp- plaetszal gebeuren de openbare Verkooping in eene zitting. Van 2 hectares 10 ares 72 centiares zaeyland, bestaende in twee perceelen waer van het cerste groot 5o ares 5o centiares paelt oost zaeyland van de hofstede von mevrauw Deman tôt Brugge, zuyd zaeyland van de famillie Billiau tôt Poperinghe en het volgende, west naer den zuyden boomgaerd van de famillie Billiau, nog west zaeyland van de kinderen Francis Delanghe tôt Stcenkerke en noord de Clamerasstraet, en het tweede perceel is groot 1 hectare 60 ares 22 centiares, paelt oost de limiet- scheyding met Loo, zuyd zaeyland van de weduwe en erfgenamen de Saver, west zaeyland van de famillie Billiau en noord dat van me vrauw Deman. Gebruykt door Francis Verboisby pacht voor g jaeren, ingegaen eersten October 1837, aen den prys van 142 francs 70 centimes by jaere, boven de contributien. De licitatie-verkooping der voorschreven landen is bevolenby vonnis contradictoirelyk uyt- gesproken door den Regtbank van eersten Aenleg zitting houdende tôt Veurne, date io*n Augustus i83g, om te gebeuren ten overstaen van den heer Vrederegter van het kanton van Haringhe, door het ambt van den Notaris FLOOR ter residentie van Loo, ten kantoore van welken Notaris, de veylconditien met de bewyzen van eygendom ter inzage der gegadigde, berusten en daer zyn aile inlichtingen wegens de zelve Verkooping te bekomen, ten kantoore van den Notaris FLOOR tôt Veurne. 278. - 2. SCHOONE PATRIMONIELE en gelegen op de gbmeenten 3{,emmet en ^llam&dvnqlef PUBLIER TE KOOPEN MET GEWIN VAN PREMIEN. WSOWI" Krachtens octroi der Regtbank van eersten Aenleg te Yperen in daten j3en November i83g, ten overstaen van den heer Vrederegter van het kanton Meessen zal men publiek Verkoopen de naersebreven Goederen, te weten Eersten Koop. Eene schoone wcide met logting en buis, scbuertje en andere édificien daer op staende, bekend op t plan cadastrael sectic B, numéro 110, 111 en 112, groot 2 bectaren 04 aren 20 centiaren (4 g- 3 c. ig r.) gelegen op Kemmel, verre oost de plaets, en een balf kwartier-uurs van de Groote- en Kleene- Veurstraeten strekkende oost en westaboute- rende noord en oost, de bofplaets van d'heer Bossaert te Yperen, bage afzuid den mcersch van den zelven, de bage tôt den eiken bollaerd afgaende en 't overig mede, en 't zaeiland van d'heer d'Hautecloke-Denavigheer, bage mede, nog zuid 't xaeiland onder den eerst-volgenden koop de hage met haer ordinaire vrydom waer van den grond deelmaekt van de grootte op 't ca- daster sectie B n° 166 albier medeger.omen west 't land van d'heer Hof-Depuydt, bage mede, en noord den steert der weide van Pieter Paret, hage af. Gebruikt zonder pacht te weten het huis, schuertje en stallingen met den logting by Albertus Vansteenkesteen de weide met het kagtelstalletje door de weduwe sieur Livinus Depuydt aen welke dit kagtelstalletje is toe- beboorende. Tweeden Koop. Eene partie zaeiland be kend op 't plan cadastrael sectie B, n° 166, groot 85 aren go centiaren f g c. 35 rgelegen op Kemmel, paelende oost 't zaeiland van d'heer d'Hauteclocke, scheedende met eenen dyk zuid 't gras en zaeiland van den discb van Kemmel en 't gonne .van sieur Benoît Theveiin schee dende op hait dyk, nog oost en west 't zaeiland van sieur Constantinus Theveiin, op balf fyk; nog west 't bosseltje van den discb van Kemmel scheedende op half dyk en noord de weide onder den voorgaenden koop, de hage met haer ordinair vrydom, waer vau den grond deelmaekt der grootte by 't nummer 166 voormeld albier af. gaende. Gebruikt, zonder pacht, by de weduwe Depuydt. Den eersten en tweeden koop te zamen groot volgens stact 2 hectaren go aren 16 centiaren 6 g. 2 c. 55 t.), zullen 00k in masse te koop geboden worden. Verden Koop. Eene partie zaeiland groot volgens staet 48 aren 49 centiaren 1 o 3o r, en volgens cadaster sectie B, n° 554, 43 aren 70 centiaren, gelegen op Kemmel, strekkende oost en west, belend oost de Willebeke, daer over gras d'heer Vandaele te Yperen, zuid den wagenweg van Kemmel naer de Kriekstraet halfmede, west en noord de landen van d'heer Louis Demaude te Ryssel. Gebruikt by de weduwe Depuydt zonder pacbt. Viorden Koop. Eene weide groot volgens cadaster sectie D, n° 67, een hectare 60 aren go centiaren 3. g. 2 1. 3 r gelegen op Via— mertinghe, by den Fresenberg, abouterende oost 't gras van a'hofstede van mynbeer Derobiano, de hage albier afgaende, nog oost en zuid 't zaeiland der hofstede van mynheer Behaghcl- Delimon te Audenaerde, hage albier mede- gaende, west de beke, scheedende Vlamertirighe en Dickebusch, daer over d'heer Derobiano en noord 't zaeiland onder den volgenden koop, de bage met haer ordinair vrydom albier medegenomen. Gebruikt by sieur Franciscus Gontier, met regt van pacbt tôt eersten October 1840. Vyfden en laetsten Koop. Eene partie zaeiland groot volgens cadaster sectie D, n° 66, een hectare 06 aren 70 centiarcr. 2 g. 1 1. 32 t.), gelegen op Vlamertinghe, palende oost het ge- zeide hofstede gras van d'heer Derobiano, bage af, zuid de weide onder den laetstvoorgaenden koop, hage 00k af, west de beke, en noord de weide van d'heer Derobiano. Gebruikt by Franciscus Gontier, met regt van pacbt tôt eersten October 1840. Den vierden en vyfden koop t'zamen groot volgens staet 2 bectaren 80 aren g2 centiaren 6 g. 1 I. 11 r. worden 00k by accumulatie te koope geboben. Nota De Boomen staende op de weiden onder den eersten en vierden koop zullen door de koopers volgen, gedaene pryzie overgenomen worden, ten zy de gonne geteekend en ge- numeroteerd op den vierden koop om publiek verkogt te worden. Den Instel zal gebeuren tôt Kemmel, in <le herberg den Hert, bewoond by sieur Pieter Pinck, maendag den 20ea December 1839, om 3 uren naermiddag. En den Définitive» Ovehslag, zal plaets bebben te Wytschaete, in de Nieuwe Herberg op bet Kerkhof, bewoond by sieur Charles Vandelanoitle- Wyckaert, maendag 3oen December. Den Notaris VICT00R te Meessenis met de Verkooping belast. 277' 2" Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier Grand'-Placevis-à-vis la Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1839 | | pagina 4