Belle, in clen Zuidhoek. Lot 2.Tweehectaren, i4aren, 80 centiaren, Weide en Zaeiland, gebruikt door Jan Gille. Waesten, in den Westlioek. Lot 3. Een hectare, 61 aren, 3o centiaren, Weide en Zaeiland, gebruikt door Severinus Quentin. Reninge. Lot 4. Drîe en veertig aren70 centiaren Weide, gebruikt doorKarel Jacob. Noordschote. Lot 5. Een en twintig aren90 centiaren, Weide, gebruikt door Pieter Bartier. Lot 6. Drie en veertig aren, 20 centiaren, Meersch, gebruikt door Pieter Metsu. Wytschaete. Lot 7. Een en zestig aren, 90 centiaren, Zaeiland, gebruikt door Jan-Baptiste Cardinael. Langemark. Lot 8. Zeven en dertig aren, 3o centiaren, Zaeiland, gebruikt door François Acquêt. Zonnebeke. Lot g. Achttien aren, 70 centiaren, Zaeiland, gebruikt door Karel de Beuf. Lot 10. Een hectare, 35 aren, 80 centiaren, Zaeiland, gebruikt door Jan-Baptiste Carrein. Voormezeele. Lot 11. Zes en dertig aren, 35 centiaren, be- bouwden grond, gebruikt door Pieter Vervisch. Zillebeke. Lot 12. Acbt en veertig aren, 4o centiaren, Zaeiland, gebruikt door Leonardus Bouten. Lot f 3. Acht en tachtig aren, 4o centiaren, Meersch, gebruikt door Ignatius Everaert. Lot 14. Eene Hofstede, groot twee en twintig bectaren, 81 aren, 3i centiaren, gebruikt door Jan-Baptiste Therry. Lot i5. Vier hectaren, 28 aren, 12 cent'", heliuisd Land, gebruikt door Pieter Le Mahieu. Vlamertinge en Brielen. Lot 16. Eene Hofstede, groot negen en twintig hectaren, 35 aren, 5o centiaren, gebruikt door Pieter Rommens. Sint-Jan, nevens Ypre. Lot 17. Eene Hofstede, groot zes en dertig hectaren, 64 aren, 3o centiaren, gebruikt door de kinderen De Bandt. Lot 18. Drie en dertig aren, 3o centiaren, Zaeiland, gebruikt door Jan Bulckaen. Lot 19. Twee bectaren, 6 aren, Weide, gebruikt door Jan Bulckaen. Sint-Pieter, nevens Ypre. Lot 20. Een hectare, 38 aren, 60 centiaren, Zaeiland, gebruikt door Eugenius Claerebout. Sint-Jacob, nevens Ypre. Lot 21, Veertien aren, 87 centiaren, be- bouwden grond, gebruikt door joufvrouwe de weduwe Vergeelsoone. Lot 22. Eene Hofstede, groot drie en veertig bectaren, 82 aren,4ocentiaren, gebruikt door Jan- Baptiste Bossaert. Lot 23. Een hectare, 36 aren, 20 centiaren, Zaeiland, gebruikt door Louis Casier. Lot 24. Twee hectaren, 77 aren, 25 cent"", Zaeiland, gebruikt door de kinderen Gillebert. Zof 25. Een hectare, 58 aren, 62 centiaren, Zaeiland gebruikt door Louis Duponcheau. Lot 26. Een hectare, 38 aren, 62 centiaren, Zaeiland, gebruikt door M. Henri Carton. Lot 27. Vier en veertig aren, Zaeiland, gebruikt door Félix Vermeersch. Lot 28. Vier en veertig aren, Zaeiland, gebruikt door Louis Opsomer. Lot 29.. Vier en veertig aren, Zaeiland, gebruikt door Jan Duponcheau. Lot 3o. Acbt en veertig aren, Zaeiland, gebruikt door Pieter de Gryse. Lot 5i. Veertig aren, Zaeiland, gebruikt door Jan Bulckaen. Lot 32. Vier en veertig aren, Zaeiland, gebruikt door Jan Bulckaen. Lot 53. Vier en dertig arenZaeiland, gebruikt door denzelfden Bulckaen. Lot 34. Drie en dertig aren, 34 ellen, Zaeiland, gebruikt door dito Bulckaen. Lot 35. Een hectare, 23 aren, 4o cen tiaren, Warinoezierland, gebruikt door Louis van Vleteren. De voorwaerden dezer Verpachting rusten, ter beschouwing van de liefhebbers ten kantoore van den Notaris VANDERMEERSCH, oude Hout- Markt, n° 27te Ypre. (1) M en zegge liet voord. Kemmel, beneden noord den Kemmel-Berg, drie parties Wanof eene, met eene Vlooge, beplant met Canadas OPENBAER TE KOOPEN, IN DE GEWOONELYKE MANIERE. Eersten koop. Eene partie zaeyland, groot 94 aren 56 centiaren, gelegen te Kemmel, strek kende oost en west, aboutee'rende van oosten eene dreve liai F mede begrepen, en daer over Joannes en Basilius Naeldevan zuiden den disch van Dranouter, scheidende tusschen de dobbel els- haegevan westen mynheer MarkeyCharles Deconinck-Dieryck en Félix Lameranthaege en bollaerden medegaeude, en van noorden eene dreve half mede begrepen, en daer over Félix Lamerant. Gebruykt door Franciscus Dequeker, met regt van genot tôt ien October i845, aen 63 francs 80 centiinen by jaere boven de contributien. Tweeden loop. Een stuk zaeyland van 48 aren 36 centiaren gelegen te Kemmel, genaemd den Blendenman, doorsne'eden met eenen voetweg. strekkende znid en noord abonteërende van oosten Basilius Naelde, scheidende tusschen de dobbel elsbaege, nog oost eene dreve half mede begrepen, daer over dito Basilius Naelde, van zuiden Félix Lamerant haege mede, van westen den- volgenden koop haege mede, van noorden de kinderen Pieter-Jacobus Ramault, haege mede, nog noord den gezeyden volgenden koop baege mede. Gebruykt door Picter-Joannes van Eeckhoutte met regt van pacbte tôt icn October i845, ten pryze van 31 francs 90 centimen by jaere boven de contributien. Derden koop. Eene partye zaeyland en vlooge daer aen houdende, groot 52 aren 92 centiaren beplant met schoone canadas, genaemd het Kwaestuk, gelegen te Kemmel, abouteérende van oosten den lestvoorgaenden koop, en eene dreve, van zuyden de partye genaemd de Korte- beke van Félix Lamerant, van westen dito Lameraut en noord M. Jacobus De Ghelcke. Het zaeyland gebruykt door Jacobus Ployaert, met regt van genot tôt ien October i844 aen 26 francs by jaere boven de contributien en handslag aen de partie vloogemet den dag van den overslag. De verkoopinge der beschreven goederen onder den ien en 2en koop, geschied krachtens octroy verleend door den Reglbank van Eersten aenleg van Yperzonder wyngelden voor den beer Vrede regtervan het kanton yMeessen K en voor den derden koopmet gëwin voac, den hoogsten instelder van een ten -honderd. Den Instrl zal gebeuren Vrydaege i2e.nFe- bruary i84i, en den Overslag Vrydaege 26e™ der zelve maend Februaryl'elkens ten drie ueren precies, in d'herberge de Kroone bînnen Meessen gebruykt door Joseph Masquelier. Den notaris VERMEERSCH te Nieuwkerke, is met de verkoopioge belast. (1) ««p® Koopdag van schoone Eyken, fH* Iepen, Popelieren, Wilgen en ondere BOOMEN te Langemarck. Donderdag iB"" February i84i, te beginnen ten 11 uren voormiddag precies, zal'er ge- houden worden koopdag van 86 koopen Boomen, waer onder schoone en zware Eyken, Popelieren en Abeelen item Roode WilgenIepen en ander boomen, dienstig voor niolentimmer, kuip en ander werken en 00k zeer gemakkelyk voor den transport door hunne aengelegendheid van den steenweg van Yper na Brugge en dien naer het bosch van Houthulst, te weten Terhofstedeken en medegaeude landen gebruikt door Jacobus Matten voor héen Joseph j&ucquoye te Langemarck digt aen de bosch-kalsyde22 koopen. Op 't land gebruikt door Fr' Clinckmaillie te gezegde Langemarck, weinig zuidyvest van den Treurtnier, 4 koopen. Ter hofstedeken en boomgaerd der hofstede gebruikt door Jan Vanhouttepalende aen 't voorgaende land en de straete van Langemarck naer Poelcapelle, 18 koopen. Ter hofplaetseboomgaerdgarzingen en zaeilanden der hofstede gebruikt door sieur Karel Vulsteke te Langemarck by d'herberg de Kwelle ter plaets van Poelcapelle, 42 koopen. Dezen koopdag zal gehouden worden met gewoonen tjrd van betalinge voor de principale koopsomme, behoudens stellende goede wel be-

Le Propagateur (1818-1871) | 1841 | | pagina 3