BOSCH-TAILLII BOSCH-TAILLIE, BOOMEN, EN PLANTSOENEN Bosch genaemd het oud Bistier Yeld. Eerste Lot. i3o plantsoenen en 17 krul laèrs taillie gereserveert) op eene party groot 70 aren 62 centiaren. 4 TE LANGEMARCK. VERKOOPING Koopdag van schoone EykenAbeelen, Iepen en andere TE LANGEMARCK. binnen de STAD TPRE. Ypres. Imprimerie-Librairie de Désiré Lambin-Mortier, éditeur-propriétaire, Grand-Place, vis-à-vis la Grand'-Garde, 34. L Tweede Lot. 125 plantsoenen en 7 krullaèrs taillie gereserveertop eene party groot 56 aren o3 centiaren Derde Lot. 5o plantsoenen en 4 krul laèrs taillie gereserveert) op eene party groot 46 aren 6g centiaren. Vierde Lot. 90 plantsoenen en 7 krul laèrs taillie gereserveertop eene party groot 5i aren 17 centiaren. Tweede Lot. 120 plantsoenen en 22 krullaèrs taillie gereserveertop eene party groot jo aren 62 centiaren. Derde Lot. 110 plantsoenen12 krul laèrs en 1 esch taillie gereserveertop eene party groot 58 aren 37 centiaren. Vierde Lot. 100 plantsoenen en 24 krullaèrs taillie gereserveert) op eene party groot 58 aren 3 7 centiaren. GEMEENTE WESTVLETEREN. Den nomber van 6 hectaren 56 aren 80 centiaren bosch, genaemd de Koopmans-heyde, Duyne-gemet en deel van de Zes-gemeten van Eversam, al gelegen binnen de gemeente van fVestvleteren, verdeeld in vyf loten, als volgt Eerste Lot. De taillie oud 7 jaren met 58o plantsoenen en 25 krullaèrsop eene party groot 1 hectare 2 6 aren 9 5 centiaren. Gereserveert i5o peersjens om inleg. Tweede Lot. De taillie oud 7 jaren met 35o plantsoenen en 20 krullaèrsop eene party groot 1 hectare by aren 23 cen tiaren, Gereserveert 200 peersjens om inleg. Derde Lot. De taillie oud 7 jaren met 600 plantsoenen en 81 krullaèrsop eene party groot 1 hectare 45 aren 9 3 centiaren. Gereserveert i5o peersjens om inleg. Vierde Lot. De taillie oud 7 jaren met 420 plantsoenen en 21 krullaèrsop eene party groot 1 hectare 16 aren centiaren. Gereserveert i5o peersjens om inleg. Vyfde Lot. De taillie oud 7 jaren met 485 plantsoenen en 20 krullaèrs, op eene party groot 1 hectare 19 aren g5 centiaren. Gereserveert i5o peersjens om inleg. Al de plantsoenenkrullaèrsespen en esch hiervooren zyn geteekend in de schorse met de lelters D. L. De voorschreven bosschen zullen door sieur Charles Fieu, bosch-wagterwonende digte aen de herberg genaemd de Rustplaelse lot JYeslvlelerende liefhebbers worden aenge- toond. De verkooping zal geschieden met verhoog van 10 °/o benevens de ordinaire bespreken gereed belalen, voor het principael met langen tyd van belaling mits stellende solvabele be kende borgen. Onmiddelyk naer de verkooping der voor schreven boschtaillienplantsoenen, enzzal ter gemelde herberg Depoorter verkogt worden met comptant geld, de roling blokken zich bevindende op elk hiervooren aengewezen perceel te kappen blanckelaillie, om de zelve uytleroeyen. (0 Dat met het voort zegge. KOOPDAG VAN schoone en zwaere Olmen, Eyken, Esschen en andere Donderdag 27e11 Januarius i842, om 10 ueren voormiddag, zal'er in de boomgaerden en gar- singen der hofstede gebruykt door de kinderen Jacobus Vandamjnedigt by de Lynwaetbleekery te Langemarck, gehonden worden koopdag van 118 koopen BOOMEN, waer onder eene groote hoeveelheyd harde en hollandsche Olmen, item Eyken, Esschen en andere dienstig voor Schip,- Molen,- Timraer,- Waegen- ende andere wer- ken. Dezen koopdag zal gehouden worden met tyd van betaelinge voor de principaele koopsomme (den tienden penniDg en bespreken gereed te betaelen,) behoudens door de koopers te stellen solvabel en bekende medekoopers ter aenveerding van den notaris COMYN te Langemarck reside- rende, den welken met den zelven koopdag en deszelfs te doen ontfangsten is belast. (1) Dal men het voort zegge. VAN OP GRELUfVE. Maendag 17e0 January i842, ten tien neren Js morgens te beginnen, zal men publyk ver- koopenin den bosch competeerende sieur Ludovicus Yanhaeverbeke-Demyttenaere, op den west-kant der straet leydende van Gheluwe naer Becelaere, drie hectaren groene Bosch- Taillie waer onder veel Esschen hout en on- trend de 10.000 Hommel persen, verdeeld in koopen ten gerieve van een ider. Deze Verkooping zal geschieden met langen tyd van betaeling, voor de koopers die zullen goede en bekende borgen stellenter bevreeding van den notaris DELEFORTRÏE, te Gheluwe. (2) Zegt het voorts. Woensdag 2#B February i842, ten 2 uren namiddag ter berberg genaemd den Widendrift bewoond door Joannes Bucquoye te Langemarck, zal'er met gewoonen tyd van betaling hehoudens stellende wel bekende en solvabele medekoopers gehuystvest in het arrondissement van Yperen, gehouden worden koopdag van 26 koopen BOOMEN, staende op eene partie Maeigars, houdende van noorden aen de Steenbeke, west de Garzingen en Hofplaetse en zuid 't Land weduwe Syssau en zuid post 't Land sieur Engel Verhelst lest gebruikt door gezegden Verhelst. De gonne gadinge hebben om de voorengezegde Boomen te koopen konnen hun ten gestelden dage en ner in d'herberg den Widendrift laten vinden, De koopers zullen voor aile bespreek gereed moeten betalen den tienden penninck hun er koopsomme in handen van den notaris COMYN te Langemartk. (1) Elk zegge het voorts. VERKOOPING VAN Zaturdag i5en January i842, ten 5 uren juist namiddag, in de herberg bet Stad Huis te Ypre, zal'er openbaerlyk verkogt worden de hierna beschreven Boschtaillie en Plantsoenen, te weten GEMEENTE BRIELEN. De Taillie met 200 geteekende Plantsoenen en 20 Krullaerds, staende op eene party Bosch genoemd het Snaeke-bosch, groot 1 hectare 5i aren 38 centiaren, gelegen in de gemeente Brielen, palende van oosten de Rening-straete, van zuiden het Bosch van MT Vanlerberghe te Z?elle, van westen het Bosch van d'hospicen te Ypre en het geene van M* Deghelcke en van noorden het Zaeyland van gezegden heer De ghelcke, gebruikt door Engel Struyve, verdeelt in drie eerstvolgende koopen i°n koop Tegen de Rening-straete, met 70 plantsoenen en 8 krullaerds. 2on koop West daer aen, met 76 plantsoe nen en 7 krullaerds. 5°n koop West aen den laetsvoorgaenden, met 54 plantsoenen en 5 krullaerds. Deze drie koopen zullen 00k in masse aengebo- den worden. GEMEENTE ZlLLEBEKE. 4#n koop. De taillie met 17 geteekende plantsoenen, staende op eene party bosch groot 1 hectare 27 ares, gelegen in de gemeente Zillebeke, langst de straet leidende na het Pap-potje, paelende van oosten en zuiden het bosch de Veertig Gemeten, van westen het goed van Mr Hamelrath en van noorden de voormelde straet. 5rn koop. —r Item de Taillie met 9 geteekende plantsoenen staende op een lang perceel bosch, groot 26 aren 60 centiaren, gelegen in de gezegde gemeente Zillebeke, langst en al d'ander zyde der voormelde straet, palende aen het bosch van sieur -ffollaert, aen het land van Joseph Thybaut, aen het bosch van mevrauw Timothé Merghelynck en aen het behuisd land van M* Ruzette. Deze verkooping zal gebeuren met tyd van betaeling mits stellende goede borgen en Onder ander voorwaerden alsdan voortelezen. (2) Elk zegge het voord.

Le Propagateur (1818-1871) | 1842 | | pagina 4