GOEDEREN, GALCHIEDE WIMEN dait au Mont-Saint-Michel où elle condui sait, assure-t-on, Colombier, Juste Brazier et Boucheron, condamnés par la cour des pairs. On dit que Quénisset n'était pas avec eux. ALLEMAGNE. On écrit de Vienne, 19 janvier On prétend que des tentatives ont ete faites dans l'une de nos provinces du nord les plus industrielles, pour initier des ouvriers aux doctrines des communistes français. De pareilles tentatives ont déjà été faites dans d'autres parties de l'Alle magne. Sous ce rapport, l'Autriche n'a rien craindre; cependant il est bon de prendre des précautions, pour empêcher que de pareils, principes le Rhin et ne viennent corrompre nos ouvriers. La Gazette de Cologne annonce que l'on fait dans cette ville des préparatifs pour recevoir le roi de Prusse son retour de Londres. Il y aura une illumination générale de la ville. Une lettre du Hanovre dit, qu'au pa lais du roi Ernest-Auguste, on fait des préparatifs pour y recevoir le roi de Prusse vers la mi-février. On écrit de Mayence, 25 janvier Hier a eu lieu une réunion des action naires de la société pour l'établissement d'un service de remorqueurs vapeur sur le Rhin. M. Humann père a porté la parole au comité provisoire, et a fait vivement ressortir la nécessité d'établir le plus tôt possible un service de ce genre, afin de prévenir les tentatives que l'on pourrait faire ailleur.. onroerende OPENBAER TE KOOPEN. Gemeente Langemarck. Staet op 2,100 francs. Staet op 1,550 francs. Staet op 1,500 francs. Staet Op 1,000 francs. MASSE. De vier voorschreven koopen Staen op 6,000 francs. Staet op 2,175 francs. Staet op 2,000 francs. Staet op 1,000 francs. Staen op 5,100 francs. Staet op 600 francs. Staen op 14,800 francs. van tot den bprgmeesteb.,' by bevel \o y GELBGRIt TE 2> A «IK» 1R HET Door het ministerie vaii M1" DELAVIE notaris resideérende te Poelcapelie, gemeente Langemarckzullen er in het openbaer verkogt wordenonder het Gewin van Instel en Ver- hoog Penningende volgende Onroerende Goederen. Eersten loop. Eene Hofplaets hekleed met woonhuis, scheur, koeye en andere stallingen, alsmede de hoeveelheyd van 1 hectare 65 aren 19 cenliaren lands, onder hehauwden grond, hove- nierhof, gars en zaeyland, wezende de nummers 4og, 410, 4n en 4i2 der sectie A van het cadaster, paelende van noord-oosten aen dekoopen 2, 3 en 4, van zuid-oosten en zuid-westen aen jouffrauw i?onaert, en van noord-westen aen den zesden koop. Tweeden koop. Nummer 4i3 der sectie A van het cadaster, een parceel Zaeyland met een striepken meersch ten noord-west-kante, t'zamen groot 81 aren 90 centiaren, paelende van noord- oosten aen den Disch van Langemarck, van zuid-oosten aen den volgenden koop, van zuid- westen aen den voorgaenden,en van noord-westen aen deu Disch van Langemarck en aen den zesden koop. Derden koop.Twee partyen Zaeyland aen elkanderent'zamen groot volgens cadastraele maet, sectie A, nummers 4x4 en 4i5, 1 hectare 3 aren 5o centiaren, paelende van noord-oosten aen den Disch van Langemarck, van zuid-oosten aen den volgenden koop, van zuid-westen aen den eersten koop, en van noord-westen aen den tweeden koop. Vierden koop. Nummer 4x6 zelve sectie van het cadaster, een parceel Zaeyland der grootte van 5g arenpaelende van noord-oosten aen den Disch van Langemarck, van zuid-oosten aen den volgenden koop, en aen jouffrauw Bonaert, van zuid-westen aen den xen koop, en van noord- westen aen den 3en koop. t'zamen inhoudende in oppervlakte 4 hectaren 09 aren 5g centiaren, zullen 00k bv accumulatie te koope gepresenteert worden. Fyfden koop.Een ander parceel Zaeyland, groot volgens cadastraele maet, sectie A, nummer 385, 91 aren 10 centiaren, paelende van noord- oosten aen een straetjengenaemd Langemarck straetjen, alhier tôt d'helft medegaende, daer over de kerk van Langemarck, van zuid-oosten aen jouflfrauw Bonaert, van zuid-westen aen de zelve jouffrauw Bonaert, en van noord-westen aen den Disch van Langemarck. Zesden loop. Nummer 447, zelve sectie van het cadaster, eene lange partie Zaeyland der grootte van 1 hectare 38 aren 60 centiaren, abouterende van noord-oosten den Disch van Langemarck, van zuid-oosten de koopen 1 en 2, van zuid-westen 't hosch Mr Declercq te Ostende, van westen aen de Bekestraet en van noord-westen aen den volgenden koop, en aen de proprieteyt erfgenaemen Mr Demoucheron. Zevensten loop. Een ander parceel Zaey land groot volgens cadastraele maet, sectie A, nummer 446, 67 aren 3o centiaren, paelende van noord-westen aen den Disch van Langemarck, van zuid-oosten aen den zesden koop, van zuid- westen aen de proprieteyt erfgenaemen Mr De- moucheron en van noord-westen aen de gonne van jouflfrauw Bonaert voornoemd en Mr Dullaert te Yperen. MASSE. De twee lest heschreven koopen t'zamen groot in oppervlakte 2 hectaren o5 aren, zullen 00k by zacmeu voeging te koope aengeboden worden. Aclistenloop. Eene partie Bosch der grootte van 5o aren 70 centiaren, wezende het nummer 44g der sectie A, van het cadaster, paelende van noord-oosten aen jouffrauw de weduwe d'heer Comyn te Langemarck, van zuid-oosten aen jouflfrauw Bonaert, van zuid-westen aen de Bekestraet, en van noord-westen aen de kynderen Hoorelbeke en aen jouflfrauw Bonaert voornoemd. TOTALE MASSE. De acht voorschreven koopen t'zamen uytmaekende een schoon behuisd ende beplant HOFSTEDEKEN, in 't g'heele groot volgens cadastraele maet, 7 hectaren 5y aren 29 centiaren, gestaen ende gelegen hinnen de ge meente van Langemarck, verre noord-oost van deszelfs kerk, gebruikt door Jacobus-Franciscus Vanacker-Steenland, zullen op de vraeg der liefhehbers in eene masse te koope gepresenteert worden. De zittingen voor de verkooping zullen plaets hebben hinnen de stad Yperen, in de Hostellerie het Zwêerd op de Groote-Merkt, te weten de eerste voor den Instel Zaterdag 29*° January i842 en de tweede voor het Absoj,uit Verblyf Zaterdag i2<"1 February daer naer, t'elkens ten dry ueren naemiddag. De veylconditien met eygendoms bewyzen en cadastrael plan, zyn berustende t'elks inzaege ter studie van dito Notaris DELAFIE. (1) STAVELE, arrondissement Veurne. Donderdage 3en Maerte x842, om 2 ueren na middag, in het Dorphuys tôt Stavele be- woond door sieur Gesqniere, onder nadere goed— keuring der bevoegde Overheyd, zal door het Gemeente Bestuer worden ovpi^Cgaqr-<pt de publieke Aenbesteding, voor hêï lêggen in fcal- chiede de straet leydende van den Yservaerd iot het dorp Stavele, ter lengte van 3,g83 raelcrs wanof den devis heloop tôt de somme Van 11,280 francs 5x centimen. 'ïjx Het Kohier van voorwaerdenlastën en be- spreken benevens het bestek en hegrooting be- rusten ter inzage van een ied«f~Tn~KëHJorphuys te Stavele. F Gedaen te Stavele deri ira February 1^42. FRAMMOVT. y DER SEC* ETARISj F. FLOOR. (x)

Le Propagateur (1818-1871) | 1842 | | pagina 3