Dertienden koop. Veertienden koop. Vyftienden koop. Zestienden koop. MASSE. Zeventienden koop. 6 Achttienden koop. Negentienden koop. Twinligsten koop. Een-en-twintigsten koop. MASSE. Twee-cn-tivinligsten koop. GEMEEINTE ZILLEBEKE. Drie-en-twintigsten koop. GEMEENTE LANGEMARCK. Vier-en-twinligsten koop. Vyf-en-twintigsten koop. Zes-en-tivinligslen koop. MASSE. Zeven-en-twintigsten koop. Acht-en-tivintigsten koop. proprieteyt van M. Behaeghelvan zuiden westen en noorden aen den voorgaenden koop. Gebruikt zonder titel van pacht, door de we- duwe Hubert Lenoir, ten pryse van 5 francs 80 centiraen 's jaers. Binnen de zelve gemeente van Zonnebekein den Westhoek, 45 aren 5o centiaren, volgens titel en volgens cadastraele maet sectie D, nos 34o, 345 en 346, 45 aren 69 centiaren zaeyland en meerscb, al aen elkanderen, paelende van oosten M. Amare en sieur Bossaert slagter te Yperen, van zuiden den zelven Bossaert en een straetjen, van westen Karel Bulkaen en van noorden den 1 f en 20"* koopen. Gebruikt door Francis Lepercq, zonder eenigen titel van pacht a 29 francs 02 centimen by jaere. Weynig zuid-west van den lestvoorgaenden koop, n° 692 der sectie D van het cadaster, 29 aren 70 centiaren land en meersch, paelende van oosten M. Yandenpeereboom te Yperen, van zui den de burgerlyke Godshuizen tôt 't zelve Yperen, van westen den volgenden koop, en van noorden M. Beke te Yperen en Baptiste Bliek. West aen den lestvoorgaenden koop, nos 6g3 en 696 der sectie D van bet cadaster, 47 aren 80 centiaren meersch, paelende van oosten M. Beke te Yperen en den lestvoorgaenden koop, van zui den eene straete genaemd Yperstraet, leydende nae Zonnebeke, van westen den volgenden koop en gemelden heer Z?eke, en van noorden den zelven heer 2?eke. West aen koop i5, n°* 6g4, 695 en 741 der sectie D van het cadaster, 45 aren zaeyland en meersch, doorsneden ten deele van de Yperstraete, abouterende van oosten den voorgaenden koop en de zelve straete, van zuiden d'erfgenaemen M. De- coster te Yperen, M. Carton-Hynderick tôt 't zelve Yperen en Philippe Cappon te Wytscbaete, van westen den zelven Cappon en sieur Verhelst te Passchendaeleen van noorden noggenaemden lieer Zfeke. De dry lest beschreven koopen t'zamen in- houdende in oppervlaktevolgens titel1 hecta re 28 aren 46 centiaren, en volgens cadastraele maet 1 hectare 20 aren 5o centiaren, gebruikt door Jacobus Malengierzonder eenigen titel van pachtten jaerlykschen pryse van 81 fr. 8 l centimenzullen 00k in masse te koope ge- presenteért worden. Eene bofplaets bekleed met woonhuis, scbenr, koeye, zwyn en andere stallingen en de hoeveel- lieyd van 2 bectaren 64 aren 5i ceutiaren lands onder bebauwden grond, hovenierhof, gars en zaeyland, wezende de nummers 368, 56g, 370, 671, 373, 374 en 547 der sectie D van het cadaster, paelende van oosten 't bosch M. Dewulf te Yperen, de koopen 19 en 20 alsook ten deele den i5en koop, van zuiden den zelven i3en koop, alsook het land van d'heer Colenbeun te Bergen en aen den eerstvolgenden koopvan westen ten deele aen 't land van Carel Bulkaen, en aen M. den advocaet Smaelen te Yperen, en van noorden M. Yandewynkel te Cortryk en M. Dewulf voor- noemd. Een parceel zaeyland n° 366 der sectie D van het cadaster, groot 26 aren 80 centiaren, abouterende van oosten M. Colenbeun te Bergen, van zuiden Carel Bulkaen, van westen sieur Malengier, alsook M. den advocaet Smaelen, en van noorden den lestvoorgaenden koop. Nummer 375 der sectie D van het cadaster, 26 aren 70 centiaren zaeyland en meersch aen elkanderen, paelende van oosten Albert Bonté, van zuiden den volgenden koop, van westen den i7,n koop en van noorden 't bofstede land M. Amare. Een hectare 2 aren zaeyland en bosch aen el kanderen, wezende de nummers 376 en 377 der sectie D van bet cadaster, paelende van oosten MM. Vandenpeereboom en Amare, van zuiden Albert Bonté voornoemd en den dertienden koop, van westen den zeventienden koop en van noorden den lestvoorgaenden koop en M. Vandenpeere boom voornoemd. Nummers 5g6 en 597 der sectie D van het cadaster, 1 hectare 8 aren 4o centiaren zaeyland en meersch, paelende van oosten M. Amare voor noemd, Jacobus Lemeigre, Jean-Baptiste Lenoir en Francis Hollynck, van zuiden Albert Bonté, van westen en noorden gemelden heer Amare. De vyj lest opgebragte koopen uilmaekende t'zamen een behuisd en bcplant hojsledeken, groot volgens titel 4 hectaren 58 aren 55 centiaren; en volgens cadastraele maet maer 4 hectaren 28 aren 4i centiaren, gelegen binnen de gemeente van Zonnebekein den zoo genaemden Weslhoek, gebruikt door Phi- lippus Hoflackzonder eenigen titel van pacht ten jaerlykschen pryse van 275 francs, zullen 00k by accumulalie te koope gepresenleért worden. Binnen de nog genaemde gemeente van Zon nebeke, by d'hofstede gebruikt door sieur Philip- pus Vermeerscli, een schoon parceel sparrebosch, groot volgens cadastraele maet sectie C, n° 107, 65 aren 20 centiaren, paelende van oosten ende van westen aen d'hofstede landen van gemelden Vermeersch, van zuiden M. den notaris Renard te Cortryk en van noorden M. Depotter. 83 aren 73 centiaren land, voor dezen bosch, gelegen binnen de gemeente van Zillebeke, by de Vodde, in pachte gehouden door Fredericus Doo- laeghe, voor 9 jaeren aenvang genoraen eersten October i84o, ten pryse van 36 francs 's jaers. Nummer 667 der sectie C, van het cadaster, eene schoone en goede partie zaeiland, groot 86 aren 70 centiaren, gelegen binnen de gemeente Langemarck, weynig oost van desselfplaets,strek- kende zuid ende noord, paelende van oosten den disch van Langemarck, van zuiden Joanna Boudry weduwe Carel Muyssen en den volgenden koop, van westen de kynderen Merveillie en den disch van Langemarck, en van noorden de Thourout straete. Nummers 665 en 666, der zelve sectie, 1 hec tare 21 aren 20 centiaren zaeiland en meerscb, strekkende oost ende west, paelende van oosten de weduwe Muyssen voorzeyd, van zuiden den vol genden koop en den meersch M. Marchand-Dele- vigne, gebruikt door de kinderen Orreel, van westen den zelven heer Marchand-Delevigne en de kinderen Merveillie, en van noorden den disch van Langemarck en den lestvoorgaenden koop. Een bynae dryhoekig partieken bosch, wezende het nummer 664 der sectie C van het cadaster, paelende van oosten en zuiden de weduwe Carel Muyssen, van westen nog genaemden heer Mar chand-Delevigne en van noorden den lestvoor gaenden koop, groot 59 aren 4o centiaren. De dry lest opgebragte koopen t'zamen in- lioudende in oppervlakte volgens titel 2 hecta ren 70 aren o4 centiaren, en volgens de maele van het cadaster maer 2 hectaren 4 7 aren 5o centiarenin pachte gehouden door Joannes Merveille landsman te Langemarck, voor 9 jaeren begonnen eersten October i84o, ten pryse van 191 francs 16 centimen 's jaers, zullen op de vraeg der liefhebbers in eene masse te koope gepresenleert worden. Binnen de zelve gemeente van Langemarck in den zoo genaemden S'-Jacobshoek, een parceel- ken zaeiland, groot volgens cadastraele maet sectie H, n° 3go, i5 aren 20 centiaren, paelende van oosten M. Delimon te Yperen, van zuiden den volgenden koop, van westen Louis-Eugène Bos saert en van noorden het Molenstraetjen. Zuid aen den voorgaenden koop, een ander par- ceelken zaeiland, wezende het nummer 5g 1 der sectie H, van het cadaster, groot 24 aren 4o j centiaren, paelende van oosten M. Delimon, van

Le Propagateur (1818-1871) | 1842 | | pagina 6