Staet op d,740 francs. Niet Ingesteld. Masse koopen 3 en 4 staen op 1,300 francs. Staet op 1,300 francs. 8 Staen op 2,800 francs. Staet op 800 francs. Staet op 500 francs. Staen op 2,025 francs. GEMEENTE PASSCHENDAELE. Staet op 1,400 francs. Staet op 500 francs. NOG LANGEMARCK. Niet ingesteld. Ypres. Imprimerie-Librairie de Désiré Lambin-Mortier, éditeur-propriétaire, Grand-Place, vis-à-vis la Grand'-Garde, 34. der grootte van 3g aren, 34 ceutiaren, 2 milliaren gelegen digt iegens de plaets van Poelcappelle, lartgst de zoo genaemde Bruggestraete, paelende van oosten en noorden de proprieteyt van Joseph Vantomme, van zuiden de gezegde Bruggestraete, en van noorden den eigendom van Engel Rosez. Gebruikt door Verscheyde persoonen, met recht tôt ien October i842. derden koop. Den oostkant van een HUIS in twee woonsten met ovenbeur en 3 aren, 23 centiaren LANDS, ondergrond van gebauwen, hovenierhof, landen gars voor en achter hethuisdaer medegaende, pae lende de erfve van oosten 't land van den heer graef Dejonghe d'Ardoye, van zuiden eenen voet weg leydende naeden Watervlietmolen,daer over het land van den zelven heer graef Dejonghe, van westen de woonste en land onder den vyfden koop, scbeedende in het huis op d'helft der steenen vierstede, op den zolder op eenen bardelenweeg en aen het land op eene gemeene doorenhaeghe, en van noorden 't gars gaende met den zelven 5'" koop op geplante piquetten. vierden koop. Weynig oost van 't voorgaende, een parceelken ZAEYLAND groot i4 aren, 70 centiaren, paelen de van oosten 't land van den disch van Lange- marck, van zuiden gemelden voetweg, daer over 't land van den heer graef Dejonghe d'Ardoye, en' t gonne van de weduwe en kynderen Pieter Van Eecke, van vvesten 't land der zelve weduwe en kynderen Van Eecke, en van noorden 't gonne van Pieter Vlaminck. De koopen 3 en 4 zyn gebruikt door Pieter Depoorter zonder eenigen titel van pacht. vyfden koop. Den vvestkant van geraelde WOONHUIS met SCHEURKEN van noordwesten, en 42 aren, 63 centiaren, 4 milliaren LANDS onder grond van gebauwen, hovenierhof, gars en zaeyland, daer medegaende, paelende van oosten de woonste en land onder den derden koop, scheedende als daer by gezeydnog oost 't land van den heer graef Dejonghe d'Ardoyevan zuiden nog genaemden voetwegdaer over 't land van den zelven heer graef Dejonghe, van westen aen 't land en meersch van den zelven lestgenaemden, nog van westen aen 't land van Petrus Descamps en kynderen, en aen de Noordwatervlietbeke, en van noorden de zelve bekc, daer over 't land van mynheer Depatin procureur des koniugs te Ype- ren. Gebruikt door Josephus Mortier zonder ee nigen titel van pacht. MASSE. De dry lest beschreven koopen t'zamen uitmaekende een schoon en solide WOONHUIS, ten jaere 1825 uit den grond in het harte nieuwgebauwen genaemd den Haezewynd met 60 aren, 56 centiaren, o4 milliaren lands- erfve, gelegen te gezegde Langemarck, verre noord-oost der plaets van Poelcappelle, zullen op de vraeg der liefhebbers in eene masse te koope aengeboden worden. NOTA De liefhebbers zullen van de koopen 3, 4 en 5 alzulkdanige accumulatien vermogen te vragen als zy zullen in raede vynden. zesden koop. Den westkant van een ander HUIS in 2 woon sten, met 43 aren, 79 centiaren LANDSERFVE, onder grond van gebauweu, hovenierhof en zaey land daer medegaende, liggende ten grooten deele voor het huis, paelende van oosten den volgenden koop, scheidende in het huis op d'helft der steenen vierstede, op den zolder op eenen plakweeg en aen het land op eene veure of greppe, nog oost den disch van Langemarck, van zuiden de Noord watervlietbeke, daer over 't land van den heer graef Dejonghe d'Ardoye, van westen den disch van Langemarck en van noorden den volgenden koop. Gebruikt door Louis Viane, met pachtrecht tôt ien October i842. zevensten koop. Den oostkant van gemelde WOONHUIS met 7 aren 81 centiaren LAND, onder grond van gebauwen, hovenierhof en zaeyland daer mede gaende, ten meerderen deele liggende achter het huis, paelende van oosten 't land van den disch van Langemarckj van zuiden 't gonne gaende met den zesden koop, van westen het woonhuis en land onder den zelven zesden koop, scheedende als daer by gejeyd, en van noorden aen de Fillietstraete. Gebruikt zonder eenigen titel van pacht door Joannes Moncy. MASSE. De twee lest opgebragte koopen 't zamen uitmaekende een schoon WOONHUIS ten jaere i855 uit den grond nieuw gebauwen, met 5i aren, 60 centiaren landserfve, daer mede gaende, gestaen en gelegen binnen de gemeente van Langemarck, verre noord-oost der plaets van Poelcappelle by de Schaepbaillie dreve, zullen 00k by accumulatie te koope gepreseu- teért worden. achtsten koop. Een onlangs nieuwgebouwen WOONHUIS ter usantie van twee woonsten, met het recht van cheins tôt en met bavo 1926 ten jaerlykschen pryze van 17 francs 74 cenlimen, aen i3 aren, 53 centiaren LANDS, waer op het zelve woon huis gesticht is, staende en gelegen binnen de gemeente van Passchendaele op het gehugte den Tuimelaere, paelende van oosten de proprieteyten der familie Holvoet, van zuiden den heer Comyn te Langemarck, van westen de oude Dosselstraete, en van noorden de kynderen Philippe Parrein. Gebruikt te weten de zuidersche wooDste met deel land door Joannes-Franciscus Rosez ten pryse van 54 francs 42 centimen by jaere, en de noordersche door Albertus Claeys ten jaerlyk schen pryse van 43 francs 54 centimen al zonder eenigen titel van pacht. negensten koop. Een ander WOONHUIS en verdere gerieflyk- heden met 20 aren of daer ontrent ERVE, onder bebauwde grond en land, gestaen en gelegen te gezeyde Passchendaele, op eenen kleynen afstand der calsyde leydende van dee's leste gemeente nae Zonnebeke, paelende van oosten 't land van M' Beke te Yperen, haege alhier medegaende, van zuiden het land van den zelven heer Beke, van westen een straetjen of uitweg, en van noorden aen het land van Joannes Yerhelst. Gebruikt door den eygenaer Pieter Declercq. tienden koop. Een ander HUIS ten dienste van woonste, met i4 aren 60 centiaren LANDSERFVE, onder grond van gebauwen, hovenierhof en zaeyland daer medegaende, gestaen en gelegen te nogge- naemde Langemarck, verre zuid-oost der plaets van Poelcappelle, paelende het land van oosten den disch van Langemarck, van zuiden een straet jen, van westen 't land van Carel Rosez en van noorden Mr Poupaert. Gebruikt door Ivo Everaert, zonder titel van pacht. De verkooping zal gebeuren voor wat betreft de koopen 1,2, 3, 4 en 5 kragtens octroy, ver- leend door den Regtbank van eersten aenleg zit— tinghoudende teYperen,den i8cnFebruary i842, ten overstaen en by wezen van den heer Delerive, Vrederechter des eerste omtrek van 't kanton Ype ren, en voor de overige koopen onder het gewin van Instel en Verhoogpenningen. De zittingen voor de zelve verkooping zullen plaets hebben te weten de eerste voor den Instel Dynsdag 8e" Maert i842, ter herberg en brauwe- rie genaemd Roozendaele, bewoond door sieur Joannes Marhey, en de tweede voor het Absoluit Verblyf Dynsdag 22en Maert daer naer, ter herberg genaemd het Gouden Hoofd, bewoond door sieur Joannes Binlein, beyde ter plaets van Poelcappelle gemeente Langemarck, en t'elkens te beginnen ten 3 ueren nae middag precies. De veylconditien met eygendoms bewyzen zyn berustende t'elks inzaege ter studie van gemelden notaris DELAFIE. j Maekt liet ruchtbaer.

Le Propagateur (1818-1871) | 1842 | | pagina 8