GOEDEREN, 5 Taillie en Sparre Bosschen, ZAEYLANDEN EN MEERSCHEN, Eersten koop. Twecden koop. Derden koop. Vierden koop. Vyfden Itoop. Zesden koop. Zcvensten koop. Aclitsten koop. Negensteu koop. Tienden koop. Elfsten koop. Twaelfsten koop. Derlienden koop. zen; voorls gezaegd bard en pannelatlen veel schoon veld en andere spaenders, sparren zeer gedienstig voor stopperssenerreweet- rysen10 loppels gezaegde abeelen korde- waeglraemen, 2 kordetvaegens, 2 eyken peirde rollen, 2 lyfrollen2 heegdenhoeselaere, 2 ■waegenkelens met nog andere goederen als dan te presentèeren. En B. Ter liofsteden gebruikl door sieurs Joannes-Pieters en Romanus Goethals binnen de zelve gemeente Langemarckop eenen kleynen ajstand van de voorschreven herberg den Bonten Os van 3o koopen brandhoul ten meerderen deele bestaende in iepen splete. De vergaedering in gemelde herberg den Bonten Os. En 20 Dynsdag 5en April i842 wezende den feesldag van Maria-Boodschap) ten 2 uere naemiddagbinnen de gemeente van JVestroosebekeniet verre van de Lynwaed Bleekerie der weduwe Hosten, op de liofsteden gebruikl door sieurs Leonardus Devriendt en Jacobus Haeghedooren, van 80 koopen brand houl ten meerderen deele bestaende in zagte splete zeer gedienstig voor broodbakkers, veele veld en andere spaenders; toe dies 20 koopen schoone iepen en abeelen scholffen. De vergaedering ter hofplaets der hofslede gebruikl door sieur Devriendt, alwaer de verkooping zal beginnen. Deze verkoopingen zullen gebeuren met gewoonelyken iyd van betaelinge, mils door de koopers stellende goede en welbekende medekoopers ten vergenoegen van Meester DELAVIE notaris residéerende te Poel- cappelle, gemeente Langemarckmet den ont- vang van diere belast. (1) Maekt het rtichtbaer. SCHOONE P ATRIMONIEÉLE ©MOITIE Mi BESTAENDE IN GOEDE ECFSTELSZSN, IN HET OPENBAEIt TE KOOPEN 1BIÏRHIBH IDE S3i\ID HPEIEST» Yan wegen de meerderjaerige eygenaeren zullen er in het openbaer verkogt worden de naerschreven onroerende Goederen, te weten GEMEENTE ZONNEBEEE. Een parceel bosch met de taillie daer op staende ter oude van 6 jaeren, groot volgens titel 54 aren i3 centiaren, en volgens cadastraele maet sectie B, n° 381, 49 aren 60 centiaren, gelegen binnen de gemeente van Zonnebekeoost by de calchie— de leydende van de Broodseynde nae Becelaere, langst bet zoogenaemde Speelstraetjen, paclende van oosten M. Jacquemyns, van zuiden gemelde Speelstraetjenvan westen de Burgerlyke Gods- huizen te Yperen en van noorden de vveduwe Desmedt. West by den voorgaenden koop, alleenelyk bet bosch der Burgerlyke Godshuizen te Yperen daer tusschen.eene schoone partie bosch met de taillie' ter oude van 6 jaeren daer op staende, groot volgens titel 5 hectaren 74 aren 60 centiaren, en volgens cadastraele maet sectie B, n"5 384, 385 en 386, 3 hectaren 74 aren 60 centiaren, gelegen binnen de gezegde gemeente van Zonnebeke, abouterende van oosten de Burgerlyke Godshuizen te Yperen en de weduwe Desmedt, van zuiden het Speel straetjen van westen Jan Candelaere en sieur Raconte en van noorden madame de weduwe De- laveleye. West by den lest voorgaenden koop, een par- ceelken schoon sparrebosch, wanof de sparren ten grooten deele konnen dienen voor hoppeperssen, gelegen alsvooren, groot volgens titel 49 aren i4 centiaren, en volgens cadaster sectie B, n° 389, 46 aren 20 centiaren, paelende van oosten Jan Candelaere, van zuiden noggenaemde Speelstraet jen, van westen en van noorden sieur Raconte. Binnen de gezegde gemeente van Zonnebeke weynig west der calsyde leydende van de Broods eynde nae Becelaere, de hoeveelheyd van 1 hectare 2 aren 56 centiaren, volgens titel en volgens ca daster sectie B, n"* 462, 465, 464, 465, 466, 467, 468, 469 en 470, maer 92 aren 92 centia ren, behuisd land, gars en Zaeyland, (wanof de gebauwen competeren den gebruiker), paelende van oosten M. Behaeghel en madame de weduwe Delaveleye, van zuiden het Speelstraetjen, van westen M. Fonteyne-Calmein en de Burgerlyke Godshuizen te Yperen en van noorden Jan De- cuypper, gebrnikt zonder titel van pacht door Jan Carrein. West by den lestvoorgaenden koop, een par- ceelken land waer op een woonhuis is staende, toebehorende den gebruiker, groot volgens titel 25 aren 36 centiaren, en volgens cadastraele maet sectie C, n° 474, 23 aren 90 centiaren, aboute rende van oosten en noorden de proprieteyten van M. Biebuyck, van zuiden den disch van Zonne beke en van westen eene straete leydende nae de plaets van Zonnebeke. Gebruikt door Felyx Cnockaert, met pachtrecht tôt iea October 1861, h 20 francs 's jaers. Weynig zuid-west van de gezegde straete ley dende nae Zonnebeke, een zeer schoon parceelken sparrebosch, wanof de sparren zeer gedienstig zyn voor hoppeperssen, groot volgens titel 21 aren 57 centiaren en volgens de maet van het cadaster sectie C, n° 266, 20 aren 4o centiaren, paelende van oosten d'erfgenaemen Rucien, van zuiden M. Ivo Delaveleye, van westen en noorden de zelve erfgenaemen Rucien en M. Pieter Baelde te Yperen. Dicht iegens den voorgaenden koop, eene an dere partie bosch, bestaen met veele schoone en groote sparren, inhoudende volgens titel 4g aren 65 centiaren, en volgens de maet van het cadaster sectie C, n° 260,48 aren, abouterende van oosten M. Pieter Baelde, van zuiden M. Neveu, van wes ten den disch van Zonnebeke en van noorden MM. Iweins eu Jacquemyns, daer over de straet loo- pende nae Zonnebeke. Weynig zuid-west van den lestvoorgaenden koop, een ander parceel sparrebosch, groot vol gens titel 65 aren 68 centiaren, en volgens cadas traele maet, 61 aren 20 centiaren, wezende het nuramer 258 der sectie C, paelende van oosten en van zuiden M. Ivo Delaveleye, van westen M. Iweins en van noorden M. Pieter Baelde. Een zeer schoon parceel sparrebosch, gelegen by den voorgaenden koop, welkers sparren ten grooten deele konnen dienen voor hoppeperssen, inhoudende volgens titel 81 aren 75 centiaren, en volgens de maet van het cadaster sectie Cn" 24i 78 aren 80 centiaren paelende van oosten en van noorden M. Ivo Delaveleye, van zuiden den disch van Zonnebeke, en van westen M. Iweins. West by den lestvoorgaenden koop, eene aider-' schoonste en beste partie bosch, met de taillie ter oude van 2, 4, 5, 6 en 7 jaeren, verscheyde extra schoone welwassende eyken en andere boo- raen; mitsgaeders plantsoenen en zaeden daer op staende, groot volgens cadastraele maet sectie C, n" 243, 5 hectaren 55 aren 20 centiaren, abou terende van oosten MM. Iweins en Ivo Delaveleye, van zuiden den zelven heer Ivo Delaveleye, van westen sieur Ramblin en van noorden M, Iweins voornoemd. Eene andere partie bosch, genaemd den Goe- maere, gelegen te Zonnebeke agter den Zandherg, groot volgens titel 1 hectare 96 aren 4i centiaren, en volgens cadastraele maet sectie D, n° 815, 1 hectare 91 aren o3 centiaren, paelende van oosten en van zuiden M. Bebaeghel-Delinionnog znid M. Carton de Winnezeele, van westen eene dreve van den zelven heer Cartonen van noorden M. Henry Carton. Een parceelken land waer op een woonhuis is staende, toebehoorende de gebruikster, groot vol gens titel i4 aren 60 centiaren en volgens de maet van bet cadaster maer i5 aren, wezende den n° 8i4 der sectie D, paelende van oosten aen de proprieteyt van M. Behaeghelvan zuiden westen en noorden aen den voorgaenden koop. Gebruikt zonder titel van pacbt, door de we duwe Hubert Renoir, ten pryse van 5 francs 80 centimen 's jaers. Binnen de zelve gemeente van Zonnebekein den Westhoek, 45 aren 5o centiaren, volgens titel en volgens cadastraele maet sectie D, n05 34o, 345 en 346, 45 aren 69 centiaren zaeyland en meersch, al aen elkanderen, paelende van oosten M. Amare en sieur Bossaert slagter te Yperen, van zuiden den zelven Bossaert en een straetjen, van westen Karel Bulkaen en van noorden den 17e" en 20rn koopen.

Le Propagateur (1818-1871) | 1842 | | pagina 5