Niet ingesteld. JSegentienden koop. Niet ingesteld. Twinligsten koop. Niet ingesteld. Een-en-twintigsten koop. Niet ingesteld. Staen op 6,425 francs. Twee-en-twintigsten koop. Staet op 1,350 francs. GEMEENTE ZILLEBEKE. Drie-en-tivintigsten koop. Staet op 900 francs. 6 GEMEENTE LANGEMARCK~ Yier~en-twintigsten koop. Staet op 2,000 francs. Vyf-en-twintigsten koop. Staet op 2,500 francs. Zes-en-twintigsten koop. Staet op 500 francs. Staen op 7,200 francs. Zeven-en-twintigsten koop. Staet op 400 francs. Acht-en-twintigsten koop. Staet op 800 francs. MASSE. Staen op 1,400 francs. VERKOOPING Malengier, alsook M. den advocaet Smaelen, en van noorden den lestvoorgaenden koop. Nummer 375 der sectie D van het cadaster, 26 aren 70 centiaren zaeyland en meersch aen elkanderen, paelende van oosten Albert Bonté, van zuiden den volgenden koop, van westen den 17'" koop en van noorden 't hofstede land M. Amare. Een hectare 2 aren zaeyland en bosch aen el kanderen, wezende de nummers 376 en 377 der sectie D van het cadaster, paelende van oosten MM. Vandenpeereboom en Amare, van zuiden Albert Bonté voornoemd en den dertienden koop, van westen den zeventienden koop en van noorden den lestvoorgaenden koop en M. Vandenpeere boom voornoemd. Nummers 396 en 397 der sectie D van het cadaster, 1 hectare 8 aren 4o centiaren zaeyland en meersch, paelende van oosten M. Amare voor noemd, Jacobus Lemeigre, Jean-Baptiste Lenoir en Francis Hollynck, van zuiden Albert Bonté, van westen en noorden gemelden heer Amare. MASSE. De vyf lest opgebragte koopen uitmaekende t'zamen een behuisd en beplant hojstedeken, groot volgens titel 5 hectaren 58 aren 53 centiarenen volgens cadaslraele maet maer 5 hectaren 28 aren 4i centiaren, gelegen binnen de gemeente van Zonnebekein den zoo genaemden TVeslhoek, gebruikt door Phi- lippus Hojlack, zonder eenigen titel van pacht ten jaerlyksclienpryse van iyb Jrancszullen 00 k by accumula lie te koope gepresenleérl worden. Binnen de nog genaemde gemeente van Zon nebeke, by d'hofstede gebruikt door sieur Philip- pus Vermeerscli, een schoon parceel sparrebosch, groot volgens cadastraele maet sectie C, n° 107, 65 aren 20 centiaren, paelende van oosten ende van westen aen d'hofstede landen van gemelden Vermeersch, van zuiden M. den notaris Renard te Cortryk en van noorden M. Depotter. 83 aren 73 centiaren land, voor dezen bosch, gelegen binnen de gemeente van Zillebeke, by de Vodde, in pachte gehouden door FredericusDoo- laeghe, voor 9 jaeren aenvang genomen eersten October i84o, ten pryse van 36 francs 's jaers. Nummer 667 der sectie C, van het cadaster, eene schoone en goede partie zaeiland, groot 86 aren 70 centiaren, gelegen binnen de gemeente Langemarck, weynig oost van desself plaets, strek- kende zuid ende noord, paelende van oosten den disch van Langemarck, van zuiden Joanna Boudry weduwe Carel Mnyssen en den volgenden koop, van westen de kynderen Merveillie en den disch van Langemarck, en van noorden de Thourout straete. Nummers 665 en 666, der zelve sectie, 1 bec- tare 21 aren 20 centiaren zaeiland en meersch, strekkende oost ende west, paelende van oosten de weduwe Muyssen voorzeyd, van zuiden den vol genden koop en den meersch M. Marchand-Dele- vigne, gebruikt door de kinderen Orreel, van westen den zelven heer Marchand-Delevigne en de kinderen Merveillie, en van noorden den disch van Langemarck en den lestvoorgaenden koop. Een bynae dryhoekig partieken bosch, wezende het nummer 664 der sectie C van het cadaster, paelende van oosten en zuiden de weduwe Carel Muyssen, van westen nog genaemden heer Mar chand-Delevigne en van noorden den lestvoor gaenden koop, groot 39 aren 4o centiaren. MASSE. De dry lest opgebragte koopen t'zamen in- houdende in oppervlakte volgens titel 2 hecta ren 70 aren o4 centiaren, en volgens de maele van het cadaster maer 2 hectaren \.y aren 3o centiarenin pachte gehouden door Joannes Merveille landsman te Langemarck, voor 9 jaeren begonnen eersten October i84o, ten pryse van 191 francs 16 centimen 's jaers, zullen op de vraeg der liefhebbers in eene masse te koope gepresenleert worden. Binnen de zelve gemeente van Langemarck in den zoo genaemden S'-Jacobshoek, een parceel- ken zaeiland, groot volgens cadastraele maet sectie H, n° 390, i5 aren 20 centiaren, paelende van oosten M. Delimon te Yperen, van zuiden den volgenden koop, van westen Louis-Eugène Bos- saert en van noorden het Molenstraetjen. Zuid aen den voorgaenden koop, een anderpar- ceelken zaeiland, wezende het nummer 3g 1 der sectie H, van het cadaster, groot 24 aren 4o centiaren, paelende van oosten M. Delimon, van zuiden d'erfgenaemen M. Amand Delavaleye, en Francis Samvn, van westen M. Franciscus Decoe- ne te Yperen, en van noorden den voorgaenden koop. De koopen iy en 28, t'zamen inhoudende in oppervlakte 39 aren 60 centiaren, gebruikt door Louis Vantoerhout, zonder eenigen titel van pacht, zullen 00k by accumulatie te koope aengeboden worden. Deze verkooping zal plaets hebben door het ministcrie van M1" DELA VIE, notaris residerende te Poelcappelle gemeente Langemarck, in twee verscheyde zittingen, te weten de eerste voor den Instel, Zaterdag 26,n Maert i842, en de tweede voor het Absoluit Verblyf, Zaterdag i6'd April i842, t'elkens ten 2 ueren naemiddag, in de hos- tellerie het Zweêrdbewoond door sieur Jean Lecler, op de Groote-Merkt, binnen de stad Yperen. Er zal eene premie van een half ten °j0 aen de hoogste lnstellaers toegestaen worden. De veylconditien met eygendoms bewyzen en cadastraele plans zyn berustende t'elkx inzaege ter studie van gemelden notaris DELAVIE. (1) Maekl het ruchlbaer. van vvege de kon'ing en jcstitie. BY TE STADEH. Zondag tienden April i843 met de middag uer zal'er in het gemeente Sladen verkooping gehouden worden der materialen vaD twee Woon- sten, gelegen van westen de Veldstraete, bestaende in pannen, steenen, ribben, plankieten, vensters, plaeten, staenders, gespannen, zwepingen, balken, rebben en plankieten. De verkooping zal gebeuren met gereed geld, zonder conditien. (1) Elk zegge het voorts. Le Samedi 3o Avril i843, a 2 heures de releve'e, en Fhôtel de la Tête d'or, rue de Lille, a Ypres, il sera procède', par le notaire RENTYa la mise a prix de i° Une FERME contenant 18 h. o4 a. 16 centiares, située h Vlamertinghe, occupée par Louis Hieleh 1,200 francs par an. 2" Une PRAIRIE d'un hectare 47 ares, située a Merckemoccupée par ledit Hiele, 100 francs par an. Et 3- Une PATURE GRASSE contenant 5 h. 08 a. 70 centiares, située Larapemisse, occupée par Charles-Norbert Vande Casteelt h Pervise. Les conditions de celte vente sont déposées en l'étude dudit notaire RENTY, Petite Place n° 26 h Ypres. (1) f

Le Propagateur (1818-1871) | 1842 | | pagina 6