BOSSCHEN, A PLACER 4,000 Ht., TA1LLIE-EN PLANTSOEN BERICHT. VERKOOPING DE BURGERLYKE G0DSHU1ZEN, BINNEN YPRE. ZILLEBEKE. ZILLEBEKE EN YPRE. NOG ZILLEBEKE. WYTSCHAETE. GELUVELD. BOESINGE. KOOPDAG TE ZILLEBEKE SLR BONNE HYPOTHÈQUE, AU BUREAU DE CETTE FEUILLE. van schoone (ultm en gelegen In de gemeenten hier onder genoemd en toebeboorende nen Den ZATERDAG 17FEBRUARY 1844, ten 2 uren namiddag, 1er zitting van het Bestuer der Burgerlyke Godshuizenin bel Belle- Godshuis, in de Rysselstraet, binnen Ypre, zal overgegaen worden lot de openbaere verkooping van het H akhout oud 7 jaren, en de geleekende Plantsoenen van den ontbloot i844, staende in de volgende bosschen. De Taillie oud 7 jaren, staende op eene partie bosch, geheeten den Hoogen Dorp, groot 9 hec- taren 91 aren ÏÎ6 cenliaren, gelegen langst de straete leedende van 't Pappoije naer Zandvoorde; verdeeld in acbt koopen, zoo volgt Eerslen koop. Langs de voorzeide straete, groot 1 hectare 34 aren 90 centiarenlaetst ontbloot door Pieter Lejebvrete Hollebeke. Tweeden koop. Zuid aen den eersten koop, groot 1 hectare 34 aren 35 centiaren, laetst ontbloot door Pieter-Joannes Bailltul, te Zille- beke. Derden koop. Znid aen den tweeden koop, groot 1 hectare 3i aren 85 centiaren, laetst ontbloot door Joseph Pattynte Zonnebeke. Fierden koop. Zuid aen den derden koop, groot 1 hectare 34 aren 78 centiarenlaetst ontbloot door Pieter-Leopold Laire, te Zille- beke. Fyfden koop. Zuid aen den vierden koop, groot 1 hectare 35 aren 57 centiarenlaetst ontbloot door Ignaes Pannekoucke, te Zand voorde. Zesden koop. Zuid aen den vyfden koop, groot 1 hectare 35 aren 67 centiarenlaetst ontbloot door dito Pannekoucke. Zevensten koop. Zuid aen den zesden koop, groot 1 hectare 42 aren i3 centiaren, door deu zelfden Pannekoucke Aclilsten koop. Zuid aen den zevenden koop, groot 42 aren 77 centiaren, laetst ontbloot door Pieler-Jacobus Tallaer, te Zandvoorde. Den boschwachter Philippe Pattyn, le Zand voorde, zal deze koopen aen de liefhebbers aen- loonen. Negensten koop. De Taillie oud 8 jaeren staende in eene partie bosch genaemd de Begyne Elserie, beneden het Hooge, aen de noord zyde van de Bellewaerd-straete, groot 2 hectaren 6 aren 5o centiaren, met 48 Plantsoenen, geteekent met den letter H, laetst ontbloot door Pieter Pétition laudbouwer te Zillebeke. Den boschwachter Ignaes Everaerlte Zille beke, zal deze partie aentoonen. Ticnsten koop. De Taillie oud 7 jaeren, staende in een deel van de partie bosch, genaemd Elserie de Kemp, groot 1 hectare 9 centiaren, met 18 geleekende Plantsoenen, laetst ontbloot voor het gebrnike der Gestichten. De Taillie oud 7 jaeren, staende in eene partie bosch, genaemd den Grooten Pitje bosch, ge legen regt over de herberge genaemd den Hoogen Zandberg, langs den steenweg van Ypre nae Geluveld, groot 4 hectaren 4o aren 17 cenliaren, verdeelt in 4 koopen, zoo volgt Eljsten koop. Eerste bestek. West aen de dreve, groot 1 hectare to aren 5 centiaren, laetst ontbloot voor de provisie van de Gestichten. Twaetjslen koop. Tweede bestek. West aen koop 1 1, groot 1 hectare 10 aren 4 centiaren, laetst ontbloot voor het gebruik der zelfde Ge stichten. Dertienslen koop. Derde bestek. Zuid en oost koop 1 2, groot 1 hectare 10 aren 4 centiaren, laetst ontbloot door dito Gestichten. Feerlienslen koop. Vierde heslek. Oost aen koop 13, groot i hectare 10 aren 4 centiaren, laetst ontbloot door de Godshuizen. Den boschwachter J. Tytgat, zal deze vier parlien aentoonen. Fyftiensten koop.De Taillie met 6 Plant soenen, geleekend met den letter H, staende in eene partie bosch, genoemd den S( hoolbosch, by Schachtelwege. groot 52 aren 14 centiaren, laetst ontbloot door Ignaes kVullepit, te Zillebeke. Den boschwachter Ignaes Everaert, te Zille beke, zal deze parlien aen de liefhebbers aen toonen. Zeslienslen koop. De Taillie ter uitzonde- ring van al het eyken bout, met 72 Plantsoenen geleekend met den letter H. staende in twee partieu bosch genaemd de Belle-Akkersge legen een weinig oost van den steenweg van Meesseuen te zaem groot 69 aren 47 cen tiaren, laetst ontbloot door Jean-Baptiste Vla- niink îe Wytschaete. Den boschwachter Francis Bodulle. te Wyt schaete, zal deze partien bosch aentoonen. Zevenliensten koop. De Taillie oud 7 jaren met 106 Plantsoenen geleekend met den letter H. staende in eene partie bosch geuaemd den Ouverbosch, gelegen langs den steenweg van Ypre na Geluveld, aen het speelgoed van d'heer Jean-Baptiste Vandenpeerebooinlaest ontbloot voor de provisie van de gestichten. Den boschwachter J. Tytgat, zal gemelden bosch aentoonen. De Taillie ter uiizondering van al het eyken bout, staende in eene partie bosch, genaemd de Veertien Gemelengelegen langst den steen weg van Ypre naer Pilkhein, groot 6 hectaren 67 aren 55 cenliaren, met 706 Plantsoenen en een Lyste Boomken, geteekend met den let ter H. verdeelt in i3 koopen, zoo volgt Achlienslen koop. Eerste bestek. Langs den steenweg, groot 1 hectare 9 aren 20 cen tiaren met 92 Plantsoenen eu een Lyste Boom ken laetst ontbloot door Franciscus-Jacobus De Bandt te Sint Jan. Argentienslen koop. T weede bestek. Zuyd aen koop 18, groot 74 aren 80 cenliaren, met 100 Plantsoenen, laetst ontbloot door Louis Duponcheau, te Siut Jan. Twinligsten koop. Derde bestek. Zuyd aen koop 19, groot 37 aren 18 centiaren, met 65 Plantsoenen, laetst ontbloot door dito Du poncheau. Een-entwintigsten koop. Vierde bestek. West aen koop 20, groot 5i aren 6 centiaren, met 4i Plantsoenen, laetst ontbloot door Jo- sepli-lgnaes Lepla, te Zillebeke. Twee-en-twinligsten koop. Vyfde bestek. West aen koop 21, groot 46 aren 29 cen tiaren, met 57 Plantsoenen, laetst outboot door dito Lepla. Dry-en-twiniigsten kçop. Zesde bestek. VVest aen koop 22, groot 46 aren 58 cen tiaren, met 52 Plantsoenen, laetst ontbloot door meergezegden Lepla. Fier -en-twinligsten koop. Zevenste be stek. West aen koop 20, groot 58 aren 20 centiaren, met 20 Plantsoenen, laetst ontbloot door Jean Baptiste Berten, te Brielen. Fyj-en-lwintigsten koop. Achtste bestek. Zuid aen koop 2!, groot 43 aren 79 cen tiaren, met 53 Plantsoenen, laetst ontbloot door Ignaes Devos, le Brielen. Zes -en-twintigslen koop. Negenste be stek. Zuid aen koop 25, groot 42 aren 61 cen tiaren, met 4g Plantsoenen. laetst ontbloot door Joseph Ignaes Lepla, te Zillebeke. Zeven-en-twinligsten koop. Tienste be stek. Oost aen koop 26, groot 38 aren 6 cen tiaren, met 48 Plantsoenen, laetst ontbloot door Jan-Frariçois Blootacker, te Brielen. Acht-en-twintigslen koop. Elfste bestek. Oost aen koop 27, groot 29 aren 83 cen tiaren, met 44 Plantsoenen, laetst ontbloot door den zelfden Blootacker. Negen-en-twintigsten koop. Twaelste be stek. Oost aen koop 28, groot 19 aren 90 centiaren, met 28 Plantsoenen, laetst oulbloot door dito Blootacker. Derligsten koop. Dertienste bestek. Znid aen koopen 28 en 29, groot 64 aren 80 cen tiaren, met 25 Plantsoenen, laetst ontbloot door Blootacker voornoeind. Den boschwachter Joseph Verbrugge zal de i5 voorgaende partien aentoonen. Deze Verkooping, waer van de voorwaer- den berusten ten komptoire van den Nolaris FANDERMEERSCH, Onde Iloutmarkt n° 27, te Ypre, en in het Secretariaet der Godshuizen voornoemd, zal gebeuren met tyd van betaling, den tienden pennink gereed. 1 Eli zegge het voort. Van 85 koopen zwaere Abee- len, Eyken, Iepen Pope- lieuen eu andere BOOMEN; vvaer onder verscheide Abeelcu van 2 rneters 5o centimeters omlrek, Italiaensche Popelieren van eene ongewoone dikte en langde, en een Molen-As; ter bofslede de Schaep Baillie bewoond by de weduwe Provoost Op een halven myriamètre van de stad Yper langst de Meenen calchiede. Dus zeer gemak- kelyk voor den transport. Den MAENDAG igca FEBRUARY j844, ten 10 uren 's morgens. Op langen tyd van betaling. 2) S'ADRESSER Vrydag 16e" February i844, ten een ure namiddag} te Poperingbe, in de afspanning Groot Anlwerpen, zal openbaerlyk veikogt worden i* De Taillie oud 7 jaren. met de Plant soenen en Lyfteboomkeus, om Blanketaillie te kappen, staende op u5 aren bosch, gelegen le Poperinghe, in den Eekhoek} en a* De Taillie met 1,015 Plantsoenen, staende op 2 hectaren 72 aren 5o centiaren bosch, gelegen te Poperinghe, in vier partien, al toebehoorende aen de Kerk van den Heyligen Joannes tôt 't zelve Pope ringhe. De voorwaerden berusten ten kantoore van den notaris BER1EN, te Poperinghe. (2)

Le Propagateur (1818-1871) | 1844 | | pagina 3