WERK-1- BRAND-HOUT 4 OPENBAERE VERKOOPING VERKOOPING Tiensten koop. Een perceel Zaeyland, deel van n* 657 der sectie E van het cadastergroot 56 aren 4g centiarenstrekkende als vooren abouterende van oosten, westen en noorden sieur Ignatius Vulsteke, van zuiden den elfsten koop en t'zaeyland M. D'haene de Steenhuyse te Gend. Elfslen koop. Eene lange partie Zaeyland, ook deel van n° 65y der sectie E, (waer in g'enclaveért is ten zuid-west eynde, circa 21 aren 89 centiareneygendom van M. Vanineiris te Belle) groot onder erf 67 aren 61 centiaren, abouterende in t'g'heele van oosten het meer genaernd straetjenvan zuiden d'erfgenaemen Pauwelyn en sieur Ignatius Vulsteke, van westen M. D'haene de Steenhuyse te Gend en van noorden d'erfgenaemen Lefebvre, sieur Ignatius Vulsteke en aen achtsten, negensten en tiensten koopen. Masse, de elf opgebragte koopen uitmaekende t'zaemen eenen blok, inhoudende in oppervlakte 4 hectaren g5 aren 98 centiaren, gebruikt zoo als hier uaer is gezeyd, zullen ook in eene masse te koope gepresenteert wezen. Twaeljsten koop. Een partieken goed Hovenierland, wezende het n° 58 der sectie D, van bet kadaster, strekkende oost ende west, abouteerende van oosten een straetjen of uitweg, van zuiden de behiiisde erven van Francis Note en Antonius Vandenbroucke, van westen 't gars erfgenaenien Van Isacker, en van noorden den eerstvolgendeu koop, groot 26 aren 3o centiaren. Dertiensten koop. In de zoo genaemde Poelcappelle Meersscben, 4o aren 29 centiaren Maeygars, deel van n® i42, der sectie D, van het cadaster, liggende ten zuidkante, palende van oosten een straetjen of uitweg naer de plaets van Poelcappelle, van zuiden den lest— voorgaenden koop, den waterput albier g'heel medegaende, als ook 't gars erfgenamen Van Isacker, de dooren haeghe albier afgaende, van westen den meersch erfgenaemen Develter, de haeghe alhier medegaende en van noorden den eerstvolgenden koop scheedende op staeken ge- plant ten oost en westeynden. Veertiensten koop. 45 aren 4o centiaren Maeygars. ook deel van n" i42, abouteerende van oosten een straetjen, van zuiden den lest- voorgaenden koopvan westen den meersch erfgenaemen Develter en den gonnen van Jouf- vrauw de weduwe Vancraeylinge en van noorden den volgenden koop scheedende op staeken. Vyftiensten koop. 44 aren 08 centiaren gelyk Maeygars, en deel van 't zelve n° i42, paelende van oosten het evengemeld straetjen of uitweg, van zuiden den lestvoorgaenden koop scheedende als daerby is gezeydvan westen de meersscben van Joufvrauw de weduwe Van- cracylinghe en M. Vaudermadeliere de wilgen alhier medegaende en van noorden den volgenden koop separeereude op geplante staeken. Zestiensten koop. Eyndelinge 49 aren 65 centiaren Maeygars zynde het noordersch gedeelte wezende eene happe, ende het overig van n° i42, paelende van oosten ten kleynen deele nog gemeld straetjen of uitweg en in d'happe 't land M. Dendder, van zuiden den lestvoorgaenden koop, scheedende als daerby is gezegd, van westen de meersscben van Joufvrouw de weduwe Vancraeylinghe en M. Vanderma- dcliere en van noorden 't zaeyland erfgenaemen Van Isacker. Masse, de vier laetstbeschreven koopen 't zamen uitmaekende eene alderschoonste en beste partie Maeygars wezende bet n" i42, der sectie D, van het kadaster, groot in oppervlakte 1 hectare 79 aren 5o centiaren zullen ook in eene masse te koope gepresenteerd worden. Totale Masse, de koopen een tôt en met zes- tien, te zamfen uitmaekende een schoon behuisd en bcwald Hofstedeken het beste der omstreken als zich bevindende in de eerste classe van den cadastraelen legger der gemeente, groot volgens de eygendoms bewyzen 7 hectaren 25 aren 47 centiaren en volgens de maet van het cadaster 7 hectaren 1 are 58 centiarefagestaen en ge- legen binnen de gemeente van Langemarck op en by de plaets van Poelcappelle, in pagt ge- houden door Désiré Ghyselen, met recht van gebruik tôt i,n October i845, ten pryze van 525 francs boven de grond ende andere belas- tingen by de jaerezullen ook in eene masse te koope aengeboden worden. De koopers zullen de helft hunner koop— pryzen op termyn in bunne handen mogen blyven houden ten intreste van 3 172 p. °j0 by jaere. Er zal eene preroie van een half ten honderden aen de hoogste instelders toegestaen worden. De zittingen voor de Verkooping zyn bepaeld en vastgesteld te weten De eerste voor den IN5TEL Donderdag 27*n Juny i844, in de afspanning den Hert bewoond door Jacobus Prenlenen de tweede voor het Ahsoluit VERBLYF Donderdag 1 i*n Julius daer naer, ter herberg het Gouden Hoofd, bewoond door Jonnnes Binteinbeyde ter plaets van Poelcappelle, en t'elkens te beginnen ten 3 ueren naemiddag. De voorwaerden met eygendoms bewyzen en cadastrael plan zyn berustende t'elks inzaege ter studie van dito notaris DELA VIE. (j) Maekt het ruchtbaer. BY LICITATIE. Van onroerende Goederen en eene bezette Losrente waer van den INSTEL zal plaets hebben op Woensdag 26e" Juny »844, ten 3 ueren naer middag in d'herberge de Kroone binnen de stad Veurne, te weten STAD VEURNE. Eerste lot. Een Huys en Erve ten dienste van Broodbakkerie, staende binnen de stad Veurne en maekende den noordoost hoek van de Zuyd- straet zynde het geene alwaer sieur Conslanlinus Ackerman en zyne huysvrotiwe overleden zyn. Om aenslag onmiddelyk uaer de Toewyzing. GEMEENTE ALVERÏNGHEM, (West over.) Tweede lot. 3 hectaren 2 aren 25 172 cen tiaren (6 g. 281 roeden) Gras en Zaeyland in vyf perceeleu aen elkanderen. gelegen tôt Al- veringhem zuyd oost van de kerke en west over den I.oovaerdbekend by cadaster sectie C, n" 89, 90, 92, g3, g4 en 261, palende voor- namentlyk oost, zuyd, west en noord aen de landen van Mynheer Desmedt grondeigenaer te Alveringhem, nog noord aen Pieter Simoen te Vinchein en zuyd oost aen Jacobus Barra tôt Alveringhem. Gebruykt door Carolus Becuwe en zyne broe- ders en zusters, molenaers te Alveringhem, met pachtregt tôt laetste.i September 1857 mits 200 francs 20 centimen boven de belastingen by jaere. Derde lot. 42 aren 17 centiaren (289 roeden) bebouwden Grond, Hovenierland en perceelken Gras, gelegen alsvooren, bekend by kadaster sectie C, n°® 255, 256, 257 en 258, palende rondom aen den heer Desmedt. Op dit perceel land bevind zich gestiebt een Huys in twee woonsten met twee Houtstalle- kens die aen den kooper zullen overgaen mits betalende 1,479 francs voor deszelfs weerde boven zyne toeslagsom. Vierde en laetsle lot. Eene Losrente ter hoofdsom van 2,176 francs 87 centimen aen 5 p. 'j„ by jaere nemaer alleenelyks aen 4 172 p. *7. mits betaelende binnen de dry maenden naer den valdag,ten laste van de weduwe en kinderen van Joannes Ghyselen molenaers te Veurne, bezet in eersten rang op i5 aren g5 milliaren (1 g. 55 roeden) bebouwden Grond, Hovenierbof en Boomgaerd met eenen Koorn- Windmolen, Huyzingen, Scheure en Stallingen daer op staende gelegen te Veurne binnen paelen by de debît- rentiers gebruykt. Deze Verkooping zal gesebieden kragtens regterlyk octrooy door het ambt van Meester GREIVY notaris te Veurne en ten overstaen van den beer Vrederegter van het canton van t'zelve Veurne. De verkoop voorwaerden, eigendoms bewyzen en hgurative kaert berusteu ten kantoore van den voorzeyden notaris GHEfVY en wyders inlichtingen te bekomen by den notaris FLOOR tôt t'gezegde Veurne. (1) van a» In de BosschenWeiden en Meersscben com- peterende aen het Sterfhuis van Mynheer Godtschalck ter PLAETSE VAN WYTSCHAETE. Maendag 24,n Junius 1844, zynde fr-Jans dag, om 2 uren naer middag, zal men pnbliek verkoopen, te weten Ten eersten in de Bosschen agter het Kasteel de volgende Houtten 970 Busschen2,790 Sluiten, 100 gewaeterde Planlsoenen, 2 Eiken Bullen12 Bondels Panne Latten, eene qnan- titeit gezaegd Bart, Dilt-Persen, en Brand Hout. En ten tweeden het Maey-Gras van de vol gende partyen Eersten koop. t3 aren (ie 3o r.) palende oost het zaeiland gebruikt by d'heer Godtschalck, zuid t'Iand gebruikt by Meerssemanwest den volgenden meersch en noord t'gebruik van Gardyn. Tweeden koop. 1 hectare 20 aren 43 cen tiaren (2 g. 5e 45 r.) palende oost aen den voor gaenden meerscht'gebruik van Meerssemau nog oost en zuid het bosch, west den meersch gebruikt by d'heer Jules Godtschalck en noord het gebruik van Gardyn. Derden koop. 70 aren 07 centiaren (1 g. 3e 00 r.) genaernd de Vueby de hofplaets gebruikt by Jean-Baptiste Lebleu. Vierden koop. i5 aren (ic 3o r.) by den grooten Vyver, palende rondom aen het bosch. Vyjden koop. 1 hectare 71 aren 81 cen tiaren (3 g. 4e 37 r.) digt iegens het kasteel, palende aeu den hof, den bosch en met den steerd aen den vyver. Zesden koop. 54 aren 16 centiaren (6e i5 r.) voor het kasteel, boudende aen de Popering straete, zuid de weide van Madame Tertzweilwest eenen dyk en noord den hof. En Zevensten koop. 1 hectare 44 aren 20 centiaren (5 g. 1e 20 r.) gelegen in de Kayenne, palende noord aen de dreve. Er zal langen tyd van belaliug zyn mils stellende solidaire medekoopérs. Nota De Verkooping zal beginnen in de bosschen by de woonsle van Henri Hanquart. De Notaris VICTOOR te Messsen is met deze Verkooping en ontvangst belast.. (1) Dat men het ooorl aegge. 1 pi es, imprimerie-Librairie de De*Ire I.amliln-Murtlrr, éJileur-pioprit-laire,Graiid'plaçe, vis à-vis de la graud'-gai de

Le Propagateur (1818-1871) | 1844 | | pagina 4